Вело овери?

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

mumu
:up: :super: :beer:
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Купил себе "зимнюю" версию парафино-смазки с интимным названием :gigi:
ПопробуеМС зимой на ней поездить, потому что обычная версия зимой сразу показала себя плохо и в срочном порядке вернулся на масло IceToolz с PTFE. А уже в конце февраля делал ТО и возврат на парафинку.
спойлер
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
А пока заказывал смазюку, то попалась на глаза "Брендовая" (китайская конечно же) защита пера. И я не смог устоять :laugh: :gigi:
спойлер
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
murzik
Member

Повідомлення

Crossbow
все буде сквірт?) у мене минулої зими засох залишок "кефіра". зі сквіртом таке буде? теж купив, ще не відкивав, думаю може почекати весну

вирішив в темноті з ліхтарем поїхати в чисте поле 5 км в одну сторону і назад. проїхав 2 км, "обкакався" капітально, що там тільки не ввижалося в лісополосі :lol: розвернувся і проти вітру крутив як міг :laugh: Андрюшка. 31.8 років :D
дощі пройшли, грунтовка :up: бо до цього був суцільний шар пилу декілька см, їхати дуже важко, а авто взагалі стовп пилу піднімали. зараз втрамбовано волого вміру, топчик

п.с: замовив захист рами на рубашки https://www.aliexpress.com/item/4001069 ... 4c4dTPJwLH
і ноунейм захист https://www.aliexpress.com/item/1005001 ... 4c4dTPJwLH не знаю, навіщо :spy:
Востаннє редагувалось 29.09.2021 20:12 користувачем murzik, всього редагувалось 1 раз.
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

murzik: 29.09.2021 20:07теж купив, ще не відкивав, думаю може почекати весну
сквирт или кефир купил?
murzik
Member

Повідомлення

Crossbow: 29.09.2021 20:12
murzik: 29.09.2021 20:07теж купив, ще не відкивав, думаю може почекати весну
сквирт или кефир купил?
сквірт, той що по середині на фото у тебе.
кефір юзаю зараз, майже закінчився.
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

murzik: 29.09.2021 20:07у мене минулої зими засох залишок "кефіра". зі сквіртом таке буде?
храни в доме в тепле, в холоде хранить его нельзя.
murzik
Member

Повідомлення

серйозно, як ви шмот підбираєте? в Європі як там? дозволяють міряти поверх одягу? це вже б\у якесь буде. З аліка замовити ті велотруси чи що ..
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

murzik: 30.09.2021 13:53 серйозно, як ви шмот підбираєте? в Європі як там? дозволяють міряти поверх одягу? це вже б\у якесь буде. З аліка замовити ті велотруси чи що ..
Иди в декатлон и меряй :facepalm:
murzik
Member

Повідомлення

Dark-seer
я собі труселя купую так - беру різні розміри, який підійшов, той і беру на наступний день в кількості на рік-два :laugh: а тут труселя 500 грн, не візьмеш багато
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

замовляв собі велошмот перший раз тупо помірявши себе стрічкою-метром і співставивши з розмірною сіткою виробника. все ідеально підійшло (craft) :dontknow:
murzik
Member

Повідомлення

leif
а на сайті декатлона не має сітки
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik
як це немає, коли є
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

murzik: 30.09.2021 14:01 leif
а на сайті декатлона не має сітки
Есть там все, я правда намерял себе, 2хл, а по факту хл, но с возвратом проблем нет
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

murzik
я тобі вже скидував лінк на розмірні сітки в декатлоні, шукай по темі

во https://www.decathlon.ua/content/size_g ... html#homme
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

https://prm.ua/kabmin-planuie-zminyty-p ... ut-dodaty/

краще пізно ніж ніколи :laugh:

Відправлено через 2 хвилини 26 секунд:
Крім того, детально регламентується, як повинні переміщатися велосипедисти, вказані їх права і обов’язки.
цікаво подивитись
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

murzik: 30.09.2021 13:53серйозно, як ви шмот підбираєте?
у меня из вело-шмота только:
пара футболок, перчатки и вело очки (фотохромы!)
Труселя с памперсами мне не нужны - 5 точка не страдает и ничего нигде не натирает.
велообувь - не нужна, так как катаю на топталках. Достаточно обычных кроссовок на тонкой подошве (это обязательный параметр).
велокуртка есть - "летняя". На осень нужна бЫ не продувайка, но хватает обычной ветровки (само-пошив) из плащевой ткани и на тонком синтепоне в 1 слой.
в шлЁме не катаюсь :shuffle: , но всегда в кепке или зимой\осенью в шапке.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Crossbow: 30.09.2021 20:30в шлЁме не катаюсь
Надо бы устроить перепись бессмертных
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 30.09.2021 21:40Надо бы устроить перепись бессмертных
:beer: согласен, хорошое начинание
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

dead_rat: 30.09.2021 21:40Надо бы устроить перепись бессмертных
за несколько лет катания, ни 1 падения! Бывали опасные ситуации, но без перелетов через рули или валяний по земле с ободраными руками\ногами\локтями\мордами.
А так да... согласен, шлем нужен - в детстве в 5 лет, перелетел через руль и получил сотрясение легкой формы.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Через месяц еду катать на Мальорку, срочно подтягиваю физуху дабы не сливаться на 100-140 км при 1000-2000м набора.

Добавил тренировки на трейнере, пока только самые простые 60-90 минут при равномерной нагрузке, с первой попытки средняя мощность 180 ватт на час.
Скоро разживусь датчиком сердцебиения и гпс для навигации и будет топчик.

Отправлено спустя 2 минуты 28 секунд:
Crossbow: 30.09.2021 21:44за несколько лет катания, ни 1 падения!
Прикол в том, что второго может не быть.
У меня за последние лет пять одно единственное падение на абсолютно ровном месте у себя во дворе, вообще без повода на скорости типа 10 кмч и результат - 12 см шов на ноге и неделю гипс на руке
Відповісти