Вело овери?

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 20.06.2021 15:53 Hotspur
якщо на сайті весь асортимент, то там не має того, що мені подобається
:lol: :lol: :lol:

Отправлено спустя 2 часа 37 минут 18 секунд:
murzik: 20.06.2021 15:53то там не має того, що мені подобається
галя балувана. хорошие там вещи, только не самых дешевых линеек. брать грубо говоря 500-900 а не 100. на уровне средне дорогого Крафта. Крафт хорош на распродажах, так отдавать 80-100 долларов за термокофту мне дорого
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Катнули сегодня 100 км.

Капец, жарко, вода быстро заканчивается, удовольствия никакого… пора переходить на утренние покатушки по два часа.
3-14
Member
Аватар користувача
Звідки: Сопот

Повідомлення

dead_rat: 20.06.2021 18:47пора переходить на утренние покатушки по два часа.
У нас со вторника дожди и похолодания :super: А так да, у меня вот сейчас дома около 30 градусов, а кондиционеры в домах не принято ставить. Просто лежу на диване и обтекаю :mad:
murzik
Member

Повідомлення

3-14
не дозволяють встановлювати? велосипеди за 4к уе норм,а кондиціонер за 500 уе - не доступно? Україна багата країна - стіралки, кондиціонери, теплі підлоги, посудомийні машини ..
3-14
Member
Аватар користувача
Звідки: Сопот

Повідомлення

murzik: 20.06.2021 19:52не дозволяють встановлювати?
Я не сказав, що не дозволяють, я сказав — не прийнято.

По місцевим законам, зовнішній вигляд будинків, навіть панельок, охороняється, і щоб її змінити треба брати дозволи. Просто так вліпити зовнішній блок де попало ніхто не дасть, прийдуть з інспекцією, впаяють штраф і змусять все відновити як було. Я живу в історичному будинку, наприклад, і тут просто нема де ставити зовнішній блок. Але от що мене найбільше дивує — дружина в мене працює архітектором, і навіть в нових будинках не передбачено місць для зовнішніх блоків. Дивлячись на тенденції потепління, це якось недалекоглядно виходить.
murzik
Member

Повідомлення

3-14
до даху далеко? може на криші встановити і трасу кинуть в квартиру. 10-20 метрів не проблема.
є кондиціонери, які встановлюються у вікно - вирізається скло, ті що буруть повітря з вулиці,а не те, що українцям впарюють.
є мобільні (пересувні) кондиціонери, з якого виходить гофрована труба з гарячим повітрям і потрібно у вікно або іншу кімнату вивести
https://bt.rozetka.com.ua/air_condition ... 264=78879/
доречі, у вас там є "євро вікна") металопластикові?
3-14
Member
Аватар користувача
Звідки: Сопот

Повідомлення

murzik: 20.06.2021 20:00може на криші встановити і трасу кинуть в квартиру. 10-20 метрів не проблема.

забагато геморою для арендної квартири :D
murzik
Member

Повідомлення

3-14
домовитися з власником :idea:
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

murzik
Это не Украина.
В Германии вообще в 95% жилья нет кондеев и ничего страшного

Отправлено спустя 25 секунд:
murzik: 20.06.2021 19:52велосипеди за 4к уе норм,а кондиціонер за 500 уе - не доступно?
Дело не в деньгах
murzik
Member

Повідомлення

dead_rat
Україна топ :up:
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

murzik: 20.06.2021 20:22 dead_rat
Україна топ :up:
:lol: :lol: :lol:
murzik
Member

Повідомлення

dead_rat
ну у пересічного українця є пралка\сушилка\кондиціонер\посудомийка. а в загниваючому заході - ні :gigi:
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

murzik: 20.06.2021 20:28пралка\сушилка\кондиціонер\посудомийка. а в загниваючому заході - ні
Ты придумываешь бред на уровне Хотспура.

То что тут кондеи не приняты не отменяет всей остальной техники.
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Вчора плитетів жучок в око, добре що встиг закрити, але було неприємно.

порадьте на які окуляри варто звернути увагу?

Відправлено через 3 хвилини 37 секунд:
dead_rat: 20.06.2021 20:22 В Германии вообще в 95% жилья нет кондеев и ничего страшного
там просто утеплюють будинки нормально.
При адекватному утепленні це працює в обидві сторони. І тепло взимку повільно витікає назовні. І холод влітку теж.
В мене зараз на зйомній хаті жара. Пройшовся продивився де гаряче. І всі точки це сифонить тепло біля вікон, там же де взимку "сифонить" холодом.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

IvanCh: 21.06.2021 09:32порадьте на які окуляри варто звернути увагу?
фирменное что то. иначе зрение посадишь, лучше фотохром
murzik
Member

Повідомлення

IvanCh
у нас при +30 за вікном люди з відчиненими вікнами сидять.
DesireUA
Member

Повідомлення

IvanCh: 21.06.2021 09:32 Вчора плитетів жучок в око, добре що встиг закрити, але було неприємно.

порадьте на які окуляри варто звернути увагу?

Відправлено через 3 хвилини 37 секунд:
dead_rat: 20.06.2021 20:22 В Германии вообще в 95% жилья нет кондеев и ничего страшного
там просто утеплюють будинки нормально.
При адекватному утепленні це працює в обидві сторони. І тепло взимку повільно витікає назовні. І холод влітку теж.
В мене зараз на зйомній хаті жара. Пройшовся продивився де гаряче. І всі точки це сифонить тепло біля вікон, там же де взимку "сифонить" холодом.
С Алика фотохром гривен за 400-500,рокброс например
wigar
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

IvanCh: 21.06.2021 09:32
dead_rat: 20.06.2021 20:22 В Германии вообще в 95% жилья нет кондеев и ничего страшного
там просто утеплюють будинки нормально.
При адекватному утепленні це працює в обидві сторони.
ЗображенняЗображення
Ну-ну, вот во Вроцлаве жил (запад Польши, бывший город Германии) утеплённый дом, и летом была жара, окна открывали. Когда в таунхаузе жил, то тоже летом была жара. Просто принято перетерпеть этот короткий промежуток жары. Но в ТЦ кондиционеры фигачат :gigi:

Утром и после 17:00 ездил на веле на работу с работы, минимум 12км в одну сторону, целый год и не жаловался на снег (3дня в году), дождь или жару.
Сейчас в Украине и тоже на веле катаю в любую погоду, кроме снега :gigi: , утром испугался что колесо заднее пробилось когда ехал за 100метров до работы, но прост слабо накачано :rotate: .
Немного перебор агресии утром на коллег, выходные работал их косяки исправлял. А сёдня они первый день и не проснулись, а я приехал на веле и ещё хотел, а нужно уже работать :(
murzik
Member

Повідомлення

wigar
так суть в тому, що вікна повинні бути зачинені і теж мати низьку теплопровідність. всередині ти охолоджуєш приміщення кондиціонером або вночі , а вдень зачиняєш, бо на вулиці +30, а в приміщенні +23. Чим краще утеплення - тем меше витрат на опалення і охолодження.
Відповісти