Вело овери?

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

mumu дякую , що підказали :beer: .
Та ні хвалитись нема чим поки :shuffle: :gigi: . Хочу хоч , щоб не брехала, бо цікавить правдива статистика :beer: і малому на тел поставлю нехай має .
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

viperest1: 12.06.2021 22:15Но потрібно , якусь норм прогу для моніторингу.
велокомп с датчиками. страва и прочее гавно
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hotspur: 12.06.2021 23:38
viperest1: 12.06.2021 22:15Но потрібно , якусь норм прогу для моніторингу.
велокомп с датчиками. страва и прочее гавно
Звісно , що це добре. Но поки в мене нормальний велосипед в пріоритеті :shuffle: :rotate: , а тоді вже все інше :beer:
murzik
Member

Повідомлення

viperest1: 13.06.2021 00:24
Hotspur: 12.06.2021 23:38 велокомп с датчиками. страва и прочее гавно
Звісно , що це добре. Но поки в мене нормальний велосипед в пріоритеті :shuffle: :rotate: , а тоді вже все інше :beer:
Gt avalanche elite 29 2019 не хочеш?
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

murzik: 13.06.2021 08:45Gt avalanche elite 29 2019 не хочеш?
Що, вже накатавсь?
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 13.06.2021 08:45Gt avalanche elite 29 2019 не хочеш?
хл размер ?
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik
Козаче , поки дякую :beer: . Просто зараз інші пріоритети і хочу поки взяти Cannondale Trail , який саме теж поки думаю.
Но брати будеться мабуть взимку і потрібно буде перетерпіти на тому що маю. Вічно вилазять якісь форсмажори... :mad:
А от пізніше хочу з серії F-si , но це не скоро буде , а цей алюмінієвий залишу старшому на виріст ( 11 років йому і зріст вже 166см ) .
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

viperest1: 13.06.2021 11:58хочу поки взяти Cannondale Trail , який саме теж поки думаю.
не надо
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Leeman: 12.06.2021 17:16Как по мне лучше купить велосипед подороже и необходимый минимум к нему виде шлема, насоса, запасной камеры, латок, мультитула. А первое время кататься в обычных спортивных шмотках и кедах\кроссовках. А потом по мере необходимости и накопления знания\опыта покупать все остальное.

Другой вопрос, если велосипед первый, то фиг поймешь какой велик нужен, и сколько стоит за него отдавать.
так, я мав на увазі розподілення бюджету саме у випадку першого велосипеду. другий-третій там вже дещо інша історія.

можливо, я трошки загнув саме з таким розподіленням, але якщо є плани кататись більш-менш серйозно, то на мою думку, навіть відкидаючи велоодяг і веловзуття, до першого байку не завадить докупити прям одразу з велосипедом:

- шолом
- мультитул
- захист пера рами
- набір для ремонту камери\безкамерки.
- нормальне мастило для ланцюга
- насос (бажано підлоговий + компактний, але хоча б один)
- світло перед + зад обов'язково
- фляга + фляготримач
- окуляри
- рукавиці
- велокомп

також далеко не всі велосипеди йдуть зі зручним сидінням для конкретного їздока і нормальними педалями, а якщо ці компоненти не підходять, то задоволення від їзди може суттєво зменшитись і хобі не прижитись.

так, для першого разу це все можна купувати навіть не середнього класу, а обійтись бюджетним, але все одно воно назбирається в якусь відчутну суму відносно загального бюджету, якщо сам велосипед теж початкового рівня.
dead_rat: 12.06.2021 17:38Первый вел почти всегда бюджетный, ты сам еще не знаешь что нужно, чего хочешь. Потом чем больше катаешься и вникаешь, тем больше хочется. На нем просто проверяешь, нравится ли тебе такое хобби.
так і є.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 12.06.2021 17:38Первый вел почти всегда бюджетный, ты сам еще не знаешь что нужно, чего хочешь. Потом чем больше катаешься и вникаешь, тем больше хочется. На нем просто проверяешь, нравится ли тебе такое хобби.
ну бюджетный не равно плохой. честно говоря сейчас половина комплитов не бюджетные а просто ужас. я всегда согласен что хороший вел лучше бюджетного но только до момента начала обслуживания :D . дальше есть варианты :gigi:
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hotspur: 13.06.2021 13:18
viperest1: 13.06.2021 11:58хочу поки взяти Cannondale Trail , який саме теж поки думаю.
не надо
Чому саме :shuffle: ?
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

leif,
загалом згідний, але:
- компактного насосу достатньо, щоб вдома підкачати і в поїздці
- захист пера рами - не обов’язковий елемент, на крайній випадок ізолента або інший замінник
- нормальне мастило для ланцюга - хоч якесь мастило краще за його відсутність, головне змащувати і протирати після змащування
- фляга + фляготримач - можна обійтися іншими варіантами
- окуляри - рекомендовано, але не обов’зяково
- велокомп - лишнє

я б же світловідбивну жилетку обов’язково рекомендував. дуже дешево, дуже компактно, в той же час сильно підвищує помітність в сутінках, вночі та погану погоду.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

mumu: 13.06.2021 13:51компактного насосу достатньо, щоб вдома підкачати і в поїздці
Даже шоссерное колесо пока подкачаешь, проклянешь. Горный им пол часа потеть.
mumu: 13.06.2021 13:51фляга + фляготримач - можна обійтися іншими варіантами
Мазохизм за три копейки
mumu: 13.06.2021 13:51окуляри - рекомендовано, але не обов’зяково
Обязательно. Мне регулярно всякие насекомые стучат по очкам, иногда довольно крупные.

Отправлено спустя 53 секунды:
viperest1: 13.06.2021 13:50Чому саме ?
Кэнони одни з найдорожчих вєлів з купою проприєтарних деталей.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

mumu: 13.06.2021 13:51компактного насосу достатньо, щоб вдома підкачати і в поїздці
не кажучи про напряжність накачування двох колес маленьким насосом, я коли дивився останній раз, то щось нічого недорого і з манометром компактного не було, ціни досить високі. підлогові з манометром, коштують помітно дешевше, а знати який ти саме тиск закачуєш це реально корисна інфа для початківця, щоб підібрати оптимальний для себе. кататись на перекачаних\недокачаних колесах це погана ідея.
mumu: 13.06.2021 13:51захист пера рами - не обов’язковий елемент, на крайній випадок ізолента або інший замінник
ну якщо подобається вигляд побитого ланцюгом пера (а це станеться обов'язково, навіть якщо людина виключно матрацить), то так, можна обійтись. але, як на мене 200-300 грн на це витратити набагато раціональніше ніж мутити якийсь колгосп.
mumu: 13.06.2021 13:51нормальне мастило для ланцюга - хоч якесь мастило краще за його відсутність, головне змащувати і протирати після змащування
я знову ж таки не кажу про топові варіанти, але, скажімо, шимано dry lube за 219грн\100мл краще ніж мастило для швейних машин і взяти його вартує, це економить час і ресурс трансмісії.
mumu: 13.06.2021 13:51окуляри - рекомендовано, але не обов’зяково
ага, поки якась комаха в око не залетить. а ще краще в одне, а потім в друге (у мене таке було), а додому ще 10км їхати, а у тебе очі червоні, сльози течуть, вимити комаху з одного ока щось так і не вдалось. ну коротше весело, але краще з окулярами.
mumu: 13.06.2021 13:51- велокомп - лишнє
от саме для втягування в вело як хобі це дуже прикольна штука. імхо, новачка воно і розважає і мотивує більше\краще кататись (так само, як, пульсометр\паверметр для більш просунутих). можна, мабуть, обійтись і стравою, але не так весело.
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

очки это да надо по любому, как раз сегодня первый раз забыл их взять и тут же прилетели пылинки в глаза
wigar
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

dead_rat: 12.06.2021 09:43
murzik: 11.06.2021 22:07не разгоняется этот GT до 40
Та ты шутишь, горный только с обрыва бросать для такой скорости. Его до 30 уже подвиг.
я бы попросил, до 34 вполне можно по прямой (но не больше 2 минут :gigi: )
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

leif
Нормально качає невеликий насос. Як для першого і єдиного велосипеда більш ніж достатньо. Раз в тиждень чи місяць підкачати достатньо. Ви так пишете з dead_rat, як-то кожен день по сотні колес качаєте :gigi: манометр також не обов’язковий, один раз підкачав на шиномонтажі, де є норм манометр, а не невідомо який на насосі, подивився, помацав, потім і без манометра нормально качається.

я то писав до того, що leif: "але все одно воно назбирається в якусь відчутну суму відносно загального бюджету, якщо сам велосипед теж початкового рівня.", - прям з купівлею велосипеда від деяких речей можна відмовитись і потім докупляти по мірі необхідності. і краще взяти велосипед на ±"алівіо" і не купляти деякі речі, ніж брати якогось китайця на ноунейм "турні", але запаковуватись купою аксесуарів.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

mumu: 13.06.2021 14:48Ви так пишете з dead_rat, як-то кожен день по сотні колес качаєте
Я купив напольний насос з манометром за 6 євро. Невде це такі великі грощі, щоб займатися секасом із малим насосом?
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

mumu: 13.06.2021 14:48один раз підкачав на шиномонтажі, де є норм манометр, а не невідомо який на насосі, подивився, помацав, потім і без манометра нормально качається.
нічого там початківець не намацає і не повторить такий же тиск, в абсолютній більшості випадків буде кататись на дубових колесах, скоріше за все. як мурзік он писав, скільки він там вгатив, чи то 50 чи то 60 psi. а це означає більше втомлюватись, менше кататись.
mumu: 13.06.2021 14:48краще взяти велосипед на ±"алівіо" і не купляти деякі речі, ніж брати якогось китайця на ноунейм "турні", але запаковуватись купою аксесуарів
якщо питання стоїть саме так, то безумовно. яле якщо це вибір першого байку на алівіо чи на деорі, то краще на алівіо з аксесуарами ніж на деорі без них, адже на перший час алівіо більш ніж вистачить, а відсутність зручного сідла та сукупність дискофмортів від відсутності інших потрібних приколясів та аксесуарів може просто підпсувати загальні відчуття від велодвіжа.
DesireUA
Member

Повідомлення

viperest1
Какодейл трейл не в коем случае, уг, рамы лотерея трещат на подсиделе регулярно, в группе в вк часто появлялись фото трещен. У моего друга трейл был за 2 года 2 раза варил подсидел, у второго отхлебнули перья, у меня Какодейл куджо катаюсь только в сервис и обратно. Втулки такое уг через полторушку ели крутятся, да и сам вел такое чувство что с отбраковок собирают. Ещё один мой друг взял тоже куджо выдержал год видел как чинюсь я у самого начались проблемы то он продал от греха подальше. Ниже какого то лефти корча все хлам. Да и то и на эти коочи нюансы всплывают. Бери народную мериду на осях и радуйся)
Відповісти