Нова пошта: все, що пов'язано з цією службою доставки

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
Moderator
Moderator

Повідомлення

Все вопросы по НП - в этой теме

ПРАВИЛА конференции действуют в полной мере
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Slavko777
чоловіче добрий - то просто капец... . Дякую за інфу , бо доволі часто користуюся їх послугами і не думав, що такий дурдом з шахрайством. Чесно співчуваю і маю надію все вирішиться на вашу користь :beer: :super:

p.s. сиджу читаю офігіваю...
mmx_4
Member
Звідки: Украина, Одесса

Повідомлення

Slavko777: уточняв на двох відділеннях де відравляв - у них НЕМА ВІДЕО ! Їхні камери лише фіксують ФОТО, і то лише один раз в кілька хвилин, здебільшого фіксуючи наявність/присутність черги на відділеннях. Також при мені з відділення дзвонили на те відділення, де приймали. Така сама ситуація там же - лише ФОТО фіксація. Мужик забився в куток, повернувся спиною до камери і нічого не видно.
Стосовно правил - це дійсно так. Але коли баришня на прийомі написала, що вантаж не оглядався
да, весело.
Проще говоря, стоит показывать содержимое и заставлять писать в примечания , что именно внутри, модель, состояние упаковки, серийник(и) (если они есть).
Slavko777
Junior
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

viperest1

дякую, буду ще далі працювати над цим)
шкода що не донесу цю інфу для усіх, сам рідко раніше заходив в тему ОЛХа...


mmx_4

саме так !
Від себе можу додати - що далеко не зайвим буде дописувати у ТТН також Батч код (якщо це процесор звісно) - тому що на самому Камні, на верхній кришці його - не видно серійника, зате видно Бачт код.

Дійсно рекомендую дописувати - що коробка цілісна, наявні заводські пломби. У одного знайомого мабуть теж хотіли по цій схемі забрати проц, відкрили уже пломбу, але підміни не відбулось. Та йому по факту повертається відправлення, за яке він має заплатити за доставку 150-200 грн., + отримує б/у товар з зірваною пломбою. А це ще 200-500 грн. втрати.
Jampwnz
Member

Повідомлення

Не знаю как вы, я уже привык на новой почте ругаться. То осмотрят телефон и напишут "коробка, не осматривалось", спокойным тоном объявляю чтобы перепечатывали накладную, ну а дальше сами понимаете... Были моменты когда не хотели писать IMEI в ттн если не наложкой едет...Плюс есть там одни шутники - к примеру едут два телефона и китайское стекло, приходит посылка, забираешь, удивляешься что такое легкая, а они тебе - так это же Китай. В общем ни корпоративной ни обычной этики, сотрудники в 3х из 5 ближайших отделениях быдловаты.
acm_fan
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Если слово сотрудники заменить на народонаселение, то всё станет на свои места. Интеллигенты не спешат идти работать в приёмку на НП.
c0013r
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

acm_fan:Интеллигенты не спешат идти работать в приёмку на НП.
за пару лет уже знали, что их отожмуткупят и на культуру забили, раньше образцовое отношение к клиенту было.
ПС: культура и дальше будет падать во всем, кто с руками и головой дружат - уезжают в Польшу, особенно если тут ничего не держит.
Jampwnz
Member

Повідомлення

Ребят, а в чем прикол, монитор нельзя к ноуту подключить чтобы увидеть картинку!?
Evergod
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Jampwnz
У них нельзя ничего подключать что не является часть посылки. Мне гарнитуру не дали к телефону подключить)
Jampwnz
Member

Повідомлення

Evergod
хм, а если адресную, он же даст мне его в розетку дома включить? Ну по условиям.
Evergod
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Jampwnz
В розетку можно и на почте включить. С адресной уже можно договорится наверное по месту, ниразу не заказывал адресную.
ATIRadeon
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

Evergod
Есть тут люди что заказывают на дом, а потом угощая курьера чайком проверяют железо. Но сам не пробовал, слишком кажется невероятным.
acm_fan
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

В моём случае курьер опаздывает на час, потом на два, потом на три... Звонит и просит спуститься к выходу подъезда потому как он везде опоздал. Какие чайки и печеньи? Для провинции, разве что, актуально. Это было и три года назад, и два, и сейчас. Не говоря уже про бронирование половины суток (с их стороны) на ожидание. Удобно! :rolleyes: Знаете, я лучше сам подойду на отделение :-)
Slavko777
Junior
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Slavko777:з ОЛХ працював десятки разів за останні років 5
наче знав більшість їхніх шахрайських схем, і раніше жодного разу не "попадав", але за останні 1,5 місяці уже 3 рази (!!!) попав на шахраїв і втрачаю свої гроші. Це просто винос мозга уже !

Ситуація 1 - пише чувак з Одеси - хочу забрати проц наложкою. Акк у нього свіжий, але в переписці він адекватний, думаю нехай - це ж наложка НП, в гіршому випадку на доставку попаду (це було біля 2х місяців назад, ще не знав про ці схеми). Відправляю йому 7350к, через 4 дні бачу повідомлення що "отримувач відмовився від отримання, оскільки товар не відповідає заявленому". Приходить проц назад, а замість самого камня там - звісно ж славнозвісний б/у Intel Core 2 duo. Відправляв не зі "свого" відділення, і там працівник НП при відправці не переписала серійник, зате (коза :-/ ) вказала, що "відправлення не оглядалось". Хоча як воно могло "не оглядатись" - якщо я його давав без зовнішніх упаковок, вони там очі закривали коли приймали чи що ? Коротше по Претензії мені відмовили, бо типу ця баришня такий текст написала. Зараз пишу і буду писати далі - претензії на рішення по претензії, але походу це нічого не дасть уже. Далі тільки суд, але там можна потратити більше часу і грошей ніж виграти...
Отримувач - м. Одеса, №69. Тимощук Андрій, тел. 0972825345

p.s. по цій ситуації хтось може допомогти порадою чи ділом ?

Ситуація 2 - приблизно всередині Жовтня, орієнтовно в обід пише мені чувак на ОЛХ - куплю проц 7350к, наложкою. Пробую заглянути на його сторінку - але не можу. Або акка нема, або він закритий, або нема активних оголошень. Пишу йому - буду через 30 хв на НП, у тебе акк не видно чи давній. Він пише - що це дуже дивно, у нього давній акк, просто зараз нема оголошень активних, можливо тому. Скоро активує пару оголошень, це не є проблемою. Я уже біг на НП, тому вирішив взяти з собою проц. Ще не знав рішення по першій претензії і був впевнений, що НП усі такі ситуації буде компенсувати. Відправив проц уже зі "свого" відділення, прописав усі серійники та БАТЧ з коробки, попросив вказати у ТТН, що на коробці є пломби, їх не зривати при огляді. Через 4 дні приходить "повернута" ТТН, пломба зірвана, картонний каркас тупо витянули, проц замінений на популярний - б/у Intel Core 2 duo. Матюкаюсь, пишу Претензію. По ній через 2 тижні після відсилання є рішення - Відшкодувати мені гроші повністю.
Отримувач - м. Миколаїв, № 1. Сікорський Артем Вікторович, тел. 0500738086

Ситуація 3 - 5 днів назад пише на ОЛХ чувак - куплю проц 7400т за 4150 грн. Спочатку погоджуюсь - виманюю дані для відправки. Бачу що акка на ОЛХ у нього нема (або він не активний, але вже в активацію оголошень не вірю). Після того як він дає дані для отримання, кажу - а тепер давайте дані для підтвердження, що ви справжній покупець ! Прошу надати хоча би посилання на сторінку у Соц Мережах або наприклад картку ПриватБанку. Розумію, що шахраї вказують завжди несправжні дані, отже те що я прошу вони дати не можуть. Мужик с ходу дає мені номер картки Привата. Я перевіряю, бачу що картка справжня і на та ФІО, що вказані у отриманні... відправляю. Звісно знову прошу прописати усі серійники і БАТЧ, та вказати що там пломби, щоб коробку не відкривали. Через 3 дні після того як вислав - бачу що відправлення ще не отримано. Починаю розуміти, що тут якась "пічалька". Дзвоню на його номер - він поза зоною. Розумію, що розводняк. Дивлюсь по ТТН - посилка приїхала, але ще нема відмови від отримання. Дзвоню одразу на Гарячу Лінію НП і прошу - щоб передали інфу на відділення - НЕ ВІДДАВАТИ коробку БЕЗ ПРИСУТНОСТІ ЛЮДИНИ ПРИ ОГЛЯДІ. На наступний день у мене підключене автоповернення. Сьогодні отримую відправлення назад - пломба зірвана, проц тупо витянули, навіть не поставили назад нічого... Абзац
Отримувач - м. Одеса, №44. Тупчий Иосиф Петрович, тел. 0999238639
картка Привата - 4731 2127 0143 6155

Прошу звернути увагу !
Шахраї стають дедалі хитрожопніші, тепер продумують варіанти - як можна підтвердити свої дані ! На цей раз походу вони далі мені ФІО та номер картки справжньої людини. Хоча і "лівої" людини. Але вони уже підготовлюються... Враховуючи, що купити аккаунт ОЛХа - зовсім не важко - думаю скоро вони почнуть такі шахрайські тєми робити і з "давніх" аккаунтів.

Нагадую, Згідно правил Нової Пошти - НЕ потрібний паспорт для огляду отримання вартістю до 15.000 грн.
Тобто усі проци до 15.000 грн. - теоретично підпадають під зону ризику. Хоча найактивніше забирають дешеві проци до 5000 грн. Мабуть користуються тим, що такі "недорогі" відправлення - працівник НП може собі дозволити не контролювати.

Славнозвісні камери на відділенні - до одного місця. Вони або не працюють, або фіксують лише поодинокі фотознімки з поганою якістю.

Кінець даної історії...

По Ситуації №2 - гроші надійшли на рахунок, хоча потрібно чекати до 10 днів, після погодження по Претензії.
По Ситуації №3 - теж погодили Компенсувати мої втрати повністю, знову чекаю

По Ситуації №1 - задіяв усі можливі важелі. Окрім повторної Претензії, де було було максимально описано усю інформацію я також вирішив рухатись більш "соціальним" шляхом і заглянув у СоцМережі. На Фейсбук є сторінка Нової Пошти і на стінці там народ досить часто викладає свої скарги. Так само зробив і я - описав свою проблему та виклав у ФБ. Там досить швидко відповіли, що постараються розібратись з ситуацією.

Не знаю що саме дало ефект - чи грамотно складена повторна Претензія чи повідомлення у ФБ, але сьогодні дзвонили та сказали що компенсують повністю :super:

Від себе хочу додати - усі продавці дрібної комплектухи, яку теоретично легко підімінити. РЕКОМЕНДУЮ - прописуйте серійники, батчі, та просіть щоб вказували що наявна пломба. Наскільки я зрозумів - досить високий відсоток, що якщо комплектуху не придбає Клієнт, то по крайній мірі придбає Нова Пошта :gigi:
Використовуйте також їхню упаковку і не економте 10-20 грн. на вірній оцінці товару (навіть якщо це НЕ наложка, а просто пересил "своїм" людям).
ОСТЕРІГАЙТЕСЬ напису: вантаж при прийманні не оглядався!
Jampwnz
Member

Повідомлення

Вчера пришел разбитый монитор, надеюсь продавцу тоже все компенсируют... Все-таки понабирали персонала по объявлению, теперь разгребают
Graveworm
Member
Аватар користувача
Звідки: посеред Ніде

Повідомлення

Jampwnz
А где его еще набирать :spy:
Foxgl
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Опишу свой негативный опыт. Отправлял телефон наложкой, человек отказался от получения, но телефон назад не возвращался висел в отделении со статусом "прибыло в отделение" 3 дня. После звонка на гарячую линию движение началось, но телефон пришёл со следами использования и в памяти были "домашние" фото и видео. В результате НП выплатила компенсацию, но осадок остался.
acm_fan
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Это в какой регион он ездил? Дичь полная как для 20178 года :insane:
DEVES
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Ехала ко мне одна посылочка с адресной доставкой, но так и не доехала. Точнее в город назначения прибыла, но на этапе передачи курьеру распалась на атомы пропала.
Компенсацию на карту получил через три месяца с момента подачи претензии. Благо оценена была на полную стоимость.
Такие дела :rotate:
Foxgl
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

acm_fan:Это в какой регион он ездил? Дичь полная как для 20178 года :insane:
Донецкая область
jimbo
Member
Аватар користувача

Повідомлення

acm_fan:Это в какой регион он ездил? Дичь полная как для 20178 года
причем тут регион? воруют "честные" сотрудники "лучшей" доставки по всей стране с одинаковым успехом.
Відповісти