Нова пошта: все, що пов'язано з цією службою доставки

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
Moderator
Moderator

Повідомлення

Все вопросы по НП - в этой теме

ПРАВИЛА конференции действуют в полной мере
Fuuuuuuury
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Підскажіть.
Замовив ноут із ebay (США), вага до 2кг (максимум)
Нова почта розрахувала, що вага 3,5кг.

Чи можна буде просити перезважування? Хтось проходив це при такій вазі і з таким типом товару?)
Alex_Lviv
Junior
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Fuuuuuuury
Об'ємна вага більша фактичної
Fuuuuuuury
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Alex_Lviv: 06.10.2022 20:40 Fuuuuuuury
Об'ємна вага більша фактичної
Розумію, що вказують вагу того, що більше (об'ємна і фактична вага).
Впринципі, якщо ноутбук прийде в додатковій упаковці від Нової почти то я не проти переплатить за кілограм. (Але наскільки знаю НП не займається таким, а відправляє в тому, що приходить від USPS.)
Отож, якщо прийде в стандартній коробці USPS (ноутбучна коробка) то хіба не варіант качнуть їх на перезважування?
Це право клієнта вказано на сайті НП, я ж не прошу нічого екстраординарного.
Якщо фактична вага посилки 2,5кг, то платить 300 грн за 3,5 не хотілось би
Востаннє редагувалось 06.10.2022 23:20 користувачем Fuuuuuuury, всього редагувалось 1 раз.
куе
Member

Повідомлення

очень плохая почта, ну очень плохая, но лучше нет
Alex_Lviv
Junior
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Fuuuuuuury ,
ну ще варіант: певен, що на ebay , так само як і на Амазоні , водяться "генії упаковки" , не раз було що якусь маленьку дрібницю запихують в коробку в 10раз більшу, обкладають пупиркою чи папером (ось в кого Новапошта навчилась аналогічно пакувати :lol: ). Коли воно на вартість доставки не впливає сильно, то ладно ще, хай їздить повітря...
Але кілька років тому, один перець з Амазона, таки видав майстер-клас :rolleyes:
мені треба було специфічні радіатори під проци, знайшлось лиш в нього єдиного , б/у але стан як нові по фото, в лоті стояла вартість за 1шт, в переписці - почав впарювати , що продає тільки всі (тобто 12шт), мені 4 треба було..., врешті його таки дістав, щоб вислав 4шт...
оплатив покупку, а через день , разом з треком, в кабінет прилетів ще рахунок - доплата за вагу :eek: , тоді не було куда діватись , і я таки оплатив ті 20баксів зверху.
Шок був, коли курьєр припер посилку: пачка десь 40х40х30 см :D , а може й більша ще, одразу під відео пачку і розкрили... там куча! певно метрів з 10 пупирки напхано , і в кутку замотані саме ті 4 радатори , акуратно зложені через пінопласт і змотані, розмір пакунка 10х15х20 см приблизно.
з товаром - все ОК, ціленьке, неушкоджене = жодних претензій.
але за той ящик і доплату - продаван отримав абузу, з відео розпаковки і чеком доплати впридачу.
Результат: без жодних суперечок повернув повну вартість доставки (майже 40баксів) і слізно просив анулювати жалобу. Абузу я відкликав - вийшло справедливо.
moonlight49
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Ну був тут один чувак, йому нова пошта погнула кулер...
Також заказував ноут з ebay - нова пошта додала ще одну зовню коробку (була оригінальна від ноутбука), та між шарами здоровенна пупирка - нехай кращє цілим дойде imho
Fuuuuuuury
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

moonlight49: 07.10.2022 13:23 Ну був тут один чувак, йому нова пошта погнула кулер...
Також заказував ноут з ebay - нова пошта додала ще одну зовню коробку (була оригінальна від ноутбука), та між шарами здоровенна пупирка - нехай кращє цілим дойде imho
Забрав посилку. Попросив перезважування - сказали, окей. Подивились круглими очима, окей, перезважуйте. По вазі видало рівно те, що було і вказано.
Посилка прийшла із ebay в коробці клієнта. Всередині ноутбук в коробці з паралоном (за, що продавцю дякую, не дурень). Пакування Нова почта від себе не додавала..
Engineer_1988
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Кому потрібно 2 промокоди на відправки та отримання докум та посилок до 30кг по Україні, дійсні до 02.12.2022? Скину в ЛС
moonlight49
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Engineer_1988: 13.11.2022 14:01 Кому потрібно 2 промокоди на відправки та отримання докум та посилок до 30кг по Україні, дійсні до 02.12.2022? Скину в ЛС
Они чисто для вашего номера телефона
Alex_Lviv
Junior
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

moonlight49: 13.11.2022 15:17
Engineer_1988: 13.11.2022 14:01 Кому потрібно 2 промокоди на відправки та отримання докум та посилок до 30кг по Україні, дійсні до 02.12.2022? Скину в ЛС
Они чисто для вашего номера телефона
Вірно! Комусь вони ні до чого

І ще момент:
При відправці, все просто - одразу дає знижку

А при отриманні, то лиш в момент онлайн оплати його можна вставити, тоді спрацює.
Колись не знав, і дав свій промік відправнику, щоб до мене на шару їхало - нічого не вийшло! Лиш після відправки, зі свого кабінету при оплаті вставив той код і тоді спрацювало.
Engineer_1988
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Добре, буду знати
Alex_Lviv
Junior
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Гадаю, що більшість вважають, (так як і я до сьогодні думав), що пачкомати НП не працюють коли в районі нема світла :rolleyes:
а от і ні! світла з самого ранку нема, годину тому СМС приходить що посилка в поштоматі,,, :eek:
проста логіка - якщо її туда якось запхали, то мабуть і забрати зможу аналогічно - вгадав! Абсолютна темнота, підійшов і без проблем відкрилась комірка, забрав коробку )
** зздаду їх шафи добре видно блимаючі індикатори, значить там стоять аккуми чи ИБП всередині,

гадаю що комусь таки згодиться ця інфа :beer:
fds2002
Junior
Звідки: Киев

Повідомлення

почтоматы работают на обычном 7-9 ач аккумуляторе. кто-то должен же держать ячейки закрытыми. более того, сотрудники нп их часто просто меняют при загрузке посылок, как батарейки в фонарике... видимо встроенной зарядке не доверяют, если она вообще есть.
Saffa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Я уже забыл-наложки деньги забрать можно только в отделении отправки или любом другом?
NFS-Racer
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Saffa
в любом
Crong
Member

Повідомлення

Доставка документів за 55 грн, доставка посилок від 50 грн, безоплатне повернення товару та інші зміни тарифів Нової пошти з 2023 року
27.12.2022

Війна не зупинила Нову пошту. Вона відкриває нові відділення, будує і відновлює зруйновані ракетами термінали, надає сучасні послуги, миттєво забезпечує доставку посилок на звільнені території.

Нова пошта за власний кошт купляє генератори, додаткове обладнання для посилення зв’язку, створює запаси палива, щоб відділення були пунктами незламності, де незалежно від наявності електрики приймають та видають посилки, дають можливість клієнтам підзарядити свої гаджети.

Зважаючи на стрибки цін на паливо та інші витрати, Нова пошта з початку 2023 року вносить зміни до тарифів. Ми робимо цей крок, щоб і надалі гарантувати вчасну та якісну доставку під час війни.

Декілька оновлень на 2023 рік:
  1. Вартість доставки у відділення та поштомат відтепер буде розраховуватися однаково.
  2. Ми скасовуємо додаткову плату за повернення товару відправнику після перевірки у відділенні і тепер вона буде безкоштовною. Раніше це коштувало 20 грн.
  3. Тариф на доставку документів у фірмовому картонному конверті у відділення та поштомат становитиме — 55 грн.
  4. Посилка між відділеннями та поштоматами по місту:
    • до 2 кг — 50 грн
    • до 10 кг — 80 грн
    • до 30 кг — 120 грн
  5. Посилка між відділеннями та поштоматами по Україні:
    • до 2 кг — 70 грн
    • до 10 кг — 100 грн
    • до 30 кг — 140 грн
  6. Доплата за доставку/забір кур’єром
    • для відправлень до 30 кг — +35 грн до тарифу.
    • за кожні 100 кг для відправлень понад 30 кг — +100 грн до тарифу.
Додатково про нові тарифи можна дізнатись тут. Вони набудуть чинності з 1 січня 2023 року.
murzik
Member

Повідомлення

Посилка в поштоматі, зберігання до 13 числа, а я зможу аж 16. Як продовжити термін зберігання?
Saffa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 10.01.2023 15:35 Посилка в поштоматі, зберігання до 13 числа, а я зможу аж 16. Як продовжити термін зберігання?
на сайте в подробностях посылки
Alex_Lviv
Junior
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

апну тему )
може згодиться комусь

люба посилка відправлена в неділю, з або в поштомат = 35 грн
скрін>>
Зображення
Saffa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alex_Lviv: 09.03.2023 16:31 апну тему )
може згодиться комусь

люба посилка відправлена в неділю, з або в поштомат = 35 грн
скрін>>
Зображення
Забавно. Головка от Ауди весом 9 кг,по масо-габариту 11 кг в какой поштомат влезет? :rolleyes:
Відповісти