Нова пошта: все, що пов'язано з цією службою доставки

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
Moderator
Moderator

Повідомлення

Все вопросы по НП - в этой теме

ПРАВИЛА конференции действуют в полной мере
acm_fan
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

На крышке (проца) нет серийника, но есть батч. На коробке тоже есть батч. Его можно указать при отправке.
Последние цифры серийника есть на подложке (текстолите).

Отправлено спустя 1 минуту 40 секунд:
Hiden: 06.06.2023 17:30олх доставкой
В название лота сразу впишите правильне цифры / символы. Потому что на НП отправки OLX не редактируются силами операторов.
Hiden
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

acm_fan: 06.06.2023 18:42Последние цифры серийника есть на подложке (текстолите).
да, я в курсе, просто он такой мелкий что батч таки думаю проще указать, спасибо :beer:
klerik
Junior

Повідомлення

acm_fan
Тільки назва не редагується, за те можна дописати коментар і він буде видний лише оператору, якщо підміна, то цей варіант також підходить.
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Hiden: 06.06.2023 19:43
acm_fan: 06.06.2023 18:42Последние цифры серийника есть на подложке (текстолите).
да, я в курсе, просто он такой мелкий что батч таки думаю проще указать, спасибо :beer:
Назва товару може й не редагується, але дописати в те ж поле серійник можна точно, якщо попросити оператора на відділенні ;)
спойлер
Screenshot_20230606-195105~2.png
Не знаю що там за коментар можна додати. Але коли відправляв оперативку (2 планки і 2 серійника відповідно) і в поле з назвою товару скільки тексту не влазить. Оператор не знав як зробити це по нормальному і просто дав бумажку де я написав серійники і її поклали до посилки :D
Crong
Member

Повідомлення

acm_fan: 06.06.2023 18:42Потому что на НП отправки OLX не редактируются силами операторов.
При OLX доставці, оператори на новій пошті мають можливість повністю змінити опис, видалити зайве, і добавити необхідне.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hiden: 06.06.2023 17:30 подскажите, хочу отправить олх доставкой Новой почтой интеловский проц в оригинальной коробке б\у.
что нужно делать, что бы перестраховаться на случай подмены ?
серийник проца записывать и с коробки и с самого проца ?
просто там с лупой нужно так как очень мелкое все :-/
Зробити фото серійного номеру на процессорі у відділенні пошти, повний серійний номер покупцю при цьому не надавати (але якщо це нормальний покупець - то він вас в такому випадку може послати, бо вже ви будете виглядати як шахрай), щоб не зміг зробити дублікат або продавати тут без головної болі
Alex_Lviv
Junior
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

прошу пардона, не знайшов якоїсь відповідної теми, то ж кину тут:

про Міст доставку, коли заслужено, то можна і похвалити :) , а то раніше прям кошмар з Містом був, тепер виправились, доставка - майже рівно так само як в НП , в Київ - на завтра приходить, в Дніпро - через день, прикол - в Одесу - теж на завтра (рівно 24 години)...
спойлер
Зображення
Hiden
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

в новой почте новый прикол, отказываются вносить серийник (батч) в описание товара и не хотят соответственно делать осмотр при отправке олх доставкой.
вот и думай как теперь проц отсылать :-/

Отправлено спустя 9 минут 21 секунду:
Crong: 06.06.2023 20:18При OLX доставці, оператори на новій пошті мають можливість повністю змінити опис, видалити зайве, і добавити необхідне.
ничего они не хотят делать, говорят им по правилам запрещено
Alex_Lviv
Junior
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Hiden: 19.06.2023 13:47 в новой почте новый прикол, отказываются вносить серийник (батч) в описание товара и не хотят соответственно делать осмотр при отправке олх доставкой.
вот и думай как теперь проц отсылать :-/

Отправлено спустя 9 минут 21 секунду:
Crong: 06.06.2023 20:18При OLX доставці, оператори на новій пошті мають можливість повністю змінити опис, видалити зайве, і добавити необхідне.
ничего они не хотят делать, говорят им по правилам запрещено
да, там недавно щось прилетіло їм зверху, вказівка, про заборону редагувати олх доставки,

виправити можуть лиш вагу

старший відділення може внести текст в поле "коментар" , а змінити опис - не можливо

особисто не перевіряв, але таке чув
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

Alex_Lviv: 09.06.2023 17:18про Міст доставку, коли заслужено, то можна і похвалити , а то раніше прям кошмар з Містом був, тепер виправились,
Слишком долгие растаможки. Стало совсем невыносимо это ожидание, когда плывет 50+ посылок , тратишь иногда +15-20 дней на скрины, фоточки пдф с ценой. Короче полная ерунда стала. При чем даже если чек в посылке лежит все равно останавливают и все это длится долго.
Ушел от них на Днипро. Тут побыстрее, да и новой почтой по Украине все же поинтересней , чем колхозные отделения миста :)

Отправлено спустя 3 минуты 52 секунды:
Отправлял Новой почтой в Польшу недавно сервак , завернула обратно таможня. Было все четко указано с ценой, полнейшее описание, все расписано , чек покупки вложил в посылку. Внятно никто не объяснил почему завернули. Сказали скинуть оценку товара, я говорю что вложил в посылку чек, сказали не подходит . Психанул , отправил автобусом ) так что, кто отправляет железо НП за границу знайте что завернуть могут. Ну а всякое шмотье, гуманитарка - то там проезжает без проблем
Alex_Lviv
Junior
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

nochnik89
про Міст - мав на увазі лише по Україні, локально , тобто Міст-експрес, а не міжнародки ,, звісно треш з міжнародним містом :)

про Польшу - залізо/електроніку - геть не варіант посилками, тільки перевізники, а з автобусом - теж обережно, бажано водія знайомого.
останній раз 2 ноути з ремонту їхало, оба виймали з упаковки/пупирки, оглядали, крутили-вертіли, добре що чеки з ремонту було вложені... - таки пропустили (то поляки так розважаються)
а от з Польші сюди - без проблем особливих.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hiden: 19.06.2023 13:47 в новой почте новый прикол, отказываются вносить серийник (батч) в описание товара и не хотят соответственно делать осмотр при отправке олх доставкой.
вот и думай как теперь проц отсылать :-/

Отправлено спустя 9 минут 21 секунду:
Crong: 06.06.2023 20:18При OLX доставці, оператори на новій пошті мають можливість повністю змінити опис, видалити зайве, і добавити необхідне.
ничего они не хотят делать, говорят им по правилам запрещено
Спробуй на іншому відділенні, лояльність досить сильно відрізняється в різних відділеннях, хоча я буквально 4 дні тому продавав ссд, і фото без проблем додали з серійним, незважаючи на олх доставку.
Fuuuuuuury
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Можливо хтось стикався - відправив товар, прийшов, на наступний деньбачу, що відмова - написав чоловіку, він пояснив чому. Окей.
Написав в Службу підтримки НП, щоб прояснити декілька питань.

Тепер бачу в програмі НП, що посилка отримана і гроші зараховані.

Я так зрозумів це оператор чату щось наклацав чи як? (В накладній не просив нічого змінити чи ще щось, просто прояснив питання)
BOBAHH
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

nochnik89
"Слишком долгие растаможки. "
они не долгие, они бессмысленно долгие : Call_центры (не звоните нам, мы заняты), инспекторы, требующие инфу не предусмотренную законом, чтобы передать ее с одного края стола на другой и все на зарплате из нашего кармана, чтобы в конце получить фигу без масла.
Это песец.
Yokory
Junior
Аватар користувача
Звідки: Звягель

Повідомлення

Fuuuuuuury: 05.07.2023 15:58 Можливо хтось стикався - відправив товар, прийшов, на наступний деньбачу, що відмова - написав чоловіку, він пояснив чому. Окей.
Написав в Службу підтримки НП, щоб прояснити декілька питань.

Тепер бачу в програмі НП, що посилка отримана і гроші зараховані.

Я так зрозумів це оператор чату щось наклацав чи як? (В накладній не просив нічого змінити чи ще щось, просто прояснив питання)

Так а в чому питання? Гроші не прийшли чи відправку підмінили?
Fuuuuuuury
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Yokory: 06.07.2023 11:36
Fuuuuuuury: 05.07.2023 15:58 Можливо хтось стикався - відправив товар, прийшов, на наступний деньбачу, що відмова - написав чоловіку, він пояснив чому. Окей.
Написав в Службу підтримки НП, щоб прояснити декілька питань.

Тепер бачу в програмі НП, що посилка отримана і гроші зараховані.

Я так зрозумів це оператор чату щось наклацав чи як? (В накладній не просив нічого змінити чи ще щось, просто прояснив питання)

Так а в чому питання? Гроші не прийшли чи відправку підмінили?
Отримувач відмовився від замовлення, створилась ще одна накладна, як товар повертається назад до мене. Після того, як написав в СП НП статус основного ттн змінився (що товар отримано) і кошти прийшли на карту. Друге ТТН (повернення товару назад до мене) так і залишилось висіть.
Yokory
Junior
Аватар користувача
Звідки: Звягель

Повідомлення

Fuuuuuuury: 06.07.2023 12:37
Yokory: 06.07.2023 11:36


Так а в чому питання? Гроші не прийшли чи відправку підмінили?
Отримувач відмовився від замовлення, створилась ще одна накладна, як товар повертається назад до мене. Після того, як написав в СП НП статус основного ттн змінився (що товар отримано) і кошти прийшли на карту. Друге ТТН (повернення товару назад до мене) так і залишилось висіть.
Так вже ж нормально. Це НП все через одне місце в них
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ніколи не замовляв нічого цінного НП по Україні, зазвичай брав в магазинах міста/обласному центрі (в наявності є тільки Комп'ютерний Всесвіт, Фокстрот (асортимент у них "не фонтан") і Стайлус, з менш популярних АйТіБокс/КомпІкс/КейТіСі), власне питання - чи вартує брати з (умовної) розетки щось цінне (10-20-30к і так далі) з достакою по Україні, наскільки це безпечно, чи є можливість візуально оглянути товар перед розрахунком і тд?
Брав би й дальше з КомпВсесвіту, ціни там дещо вищі ніж середні по Україні, але асортимент у них сильно попаскуднів останні місяці
Востаннє редагувалось 06.07.2023 19:54 користувачем daesz, всього редагувалось 1 раз.
XXXshadyXXX
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

daesz
Если товар на пломбах, то не дадут вскрыть. Как пример.
Shpoker
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

daesz
ну я заказывал вещицу за 140к недавно из львова и нормально новая почта довезла
Відповісти