Майнинг - заставь комп работать!

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Пацани, незабаром оновлення в темі 3060ті/3070/3080/3080ті :beer:

Ціни бомба, карти бомба, що ще треба?)
P.S. Так, я буду продавати свої карти і купувати знову, щоб перезайти і збільшити наявність :beer:
autokurilka
Junior
Аватар користувача
Звідки: Киев/Львов

Повідомлення

Ох посмотрю я сколько сейчас буду стоить карты. И самое главное сколько они по времени будут продаваться. Майнеры плохие, посмотрим какие геймеры и будет ли их такое количество :gigi:

В США уже начался слив, скоро кроме наших и те приедут! О продаже карт с заработком можно говорить только одно - это временно!

Да и если человек не мог заработать на майнерах, то геймерах он получит …!
Такое прочитал в пред. постах, вот пишут « я рад, теперь заработаю!» да если клепки не было на майнерах заработать, то при навале карт маловероятно уж точно заработать!
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

ackstarvinta: 16.09.2022 22:24 Пацани, незабаром оновлення в темі 3060ті/3070/3080/3080ті :beer:
100 150 250 300

???
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Timedemo: 17.09.2022 00:44
ackstarvinta: 16.09.2022 22:24 Пацани, незабаром оновлення в темі 3060ті/3070/3080/3080ті :beer:
100 150 250 300

???
Пучок по 30
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

сколько килограмм в пучке?
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Timedemo: 17.09.2022 02:25 сколько килограмм в пучке?
0.3 ведра
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

DuckRider: 17.09.2022 02:35
Timedemo: 17.09.2022 02:25 сколько килограмм в пучке?
0.3 ведра
ведро 10 12 16 литров?
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

Timedemo
:laugh:
Ну что сказать. Наконец-то я начну ставить в свои Игровые сборки нормальные ИГРОВЫЕ видяхи. А то последний год ставил туда только теслы и квадры) и колхозить на них охлады и драйверы. Потому что у игрунов бабла нету.
ackstarvinta
Куда там перезайти ? спрос нынче весьма слабый. Целые конторы позакрывались ибо спроса нету на пк ибо у людей денег нету. Вы думаете геймеры богатые ?
Они только плачут про цены, но гривна улетит и нифига они не купят, а кто хотел купить - уже купили.
Лично для себя, я вижу выгоду и облегчение. Буду находить нормальных майнеров и выкупать у них. Давать гарантию клиентам хоть пару месяцев, а не 1 день как тут дают :laugh:

Мой знакомый майнер, риги на 120 карт rtx 3060. Даже и не думает продавать. Цену он отбил давным давно, прибыль заработал. Зафигачит отобление себе сказал :laugh: . Ну а всякие школьные майнеры кто влетал на хаях, те и начнут сливать. Я думаю в октябре начнется массовый вывод видях на рынок. С этим же и упадут цены на квадры и теслы и я смогу собирать профессиональные пекарни подешевле.
Все это конечно до следующей бычки :gigi: , потом снова ту зе мун как и цены на видяхи

Отправлено спустя 4 минуты 4 секунды:
Лично для своих целей жду NVIDIA Tesla A40 48GB
Думаю цена на них посыпется к Новому году. Уж больно дорогая сейчас. Так что пора бы и рынок обновить и дать встряску.

За амд и нвидию я не переживаю. Там все прибыли были просчитаны на годы вперед. И этот осенний простой и падение акций им было известно еще год назад. Они там нарубили столько бабла, что могу пару лет спать спокойно. За них я бы не переживал

Отправлено спустя 1 минуту 36 секунд:
autokurilka: 16.09.2022 23:27В США уже начался слив, скоро кроме наших и те приедут!
не, не приедут. Растаможки дорогие. А черные коридоры закрыты и люди ждут товары с начала войны ибо таможенники новые еще , не обкатанные :laugh:
Тут в Украине и так полнище видеокарт, даже думаю может за бугор самому продавать и выигрывать на разнице курса
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

nochnik89: 17.09.2022 10:21Тут в Украине и так полнище видеокарт, даже думаю может за бугор самому продавать и выигрывать на разнице курса
Вот тут согласен, каждый раз смотрю как на очередном "майнинг умер" карты в Украине самые дешёвые в мире :gigi:
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

nochnik89: 17.09.2022 10:21 Timedemo
:laugh:
Ну что сказать. Наконец-то я начну ставить в свои Игровые сборки нормальные ИГРОВЫЕ видяхи. А то последний год ставил туда только теслы и квадры) и колхозить на них охлады и драйверы. Потому что у игрунов бабла нету.
ackstarvinta
Куда там перезайти ? спрос нынче весьма слабый. Целые конторы позакрывались ибо спроса нету на пк ибо у людей денег нету. Вы думаете геймеры богатые ?
Они только плачут про цены, но гривна улетит и нифига они не купят, а кто хотел купить - уже купили.
Лично для себя, я вижу выгоду и облегчение. Буду находить нормальных майнеров и выкупать у них. Давать гарантию клиентам хоть пару месяцев, а не 1 день как тут дают :laugh:

Мой знакомый майнер, риги на 120 карт rtx 3060. Даже и не думает продавать. Цену он отбил давным давно, прибыль заработал. Зафигачит отобление себе сказал :laugh: . Ну а всякие школьные майнеры кто влетал на хаях, те и начнут сливать. Я думаю в октябре начнется массовый вывод видях на рынок. С этим же и упадут цены на квадры и теслы и я смогу собирать профессиональные пекарни подешевле.
Все это конечно до следующей бычки :gigi: , потом снова ту зе мун как и цены на видяхи

Отправлено спустя 4 минуты 4 секунды:
Лично для своих целей жду NVIDIA Tesla A40 48GB
Думаю цена на них посыпется к Новому году. Уж больно дорогая сейчас. Так что пора бы и рынок обновить и дать встряску.

За амд и нвидию я не переживаю. Там все прибыли были просчитаны на годы вперед. И этот осенний простой и падение акций им было известно еще год назад. Они там нарубили столько бабла, что могу пару лет спать спокойно. За них я бы не переживал

Отправлено спустя 1 минуту 36 секунд:
autokurilka: 16.09.2022 23:27В США уже начался слив, скоро кроме наших и те приедут!
не, не приедут. Растаможки дорогие. А черные коридоры закрыты и люди ждут товары с начала войны ибо таможенники новые еще , не обкатанные :laugh:
Тут в Украине и так полнище видеокарт, даже думаю может за бугор самому продавать и выигрывать на разнице курса
Які контори позакривались, якщо не секрет? За конкурентами не встигаю слідкувати :shuffle:
А з ким працюю по CRM > то відправляють під 50-100 посилок в день. Правда там не лише техніка:shuffle:
Ціни оновив
viewtopic.php?f=26&t=260660


А чому б і не перезайти? Тут та сама історія що й з трейдінгом. Ви або збільшуєтесь в фіаті там на умовних пару % в місяць/рік, або значно більше, але в BTC.

Тут впринципі та сама штука, я заробляю більше на об'ємі, ніж на продажі конкретній, відповідно мені цікаво збільшити наявність карт, або конвертувати їх в інші товари для магазину, який має відкритись незабаром :super:

Ціни рахую поставив супер адекватні, торг є. Історія карт правдива, жесті ніякої не бачили.

Хоча деколи пишуть всякі покемони типу фууу, вона ж майнила. Те що вони в мене в донаджерах стоять і мають гпу там 45-55 градусів, залежно від карти то фігня, вона ж майнила. А те що ігруни в корпусах за 40грн глухих в ігрорях під 80+ можуть вижимати + перепади температури вічні, бо камера крутиться, рівні завантажуютсья і тд - їх то мало цікавить

Я ж не обманюю покупця, кажучи що це в мене одна така карта, грав взагалі батя в танки по вихідних на дачі раз в півроку по дві години. Так, майнила. Але на пломбах, в хороших умовах, все в ідеалі. Є манібек, є гарантія. Це не OLX, де купляєте карту в мамкіного прогріваста, який в 99% випадків не дає гарантію, а якщо й дає то 24години, поки ви не відкриєте її в СЦ)))) нічого не гріто, жодних ремонтів, все в ідеалі

Якби я не мав відяшки, я би собі купив або 3080ті інно3д, або 3070 асус дуал, або 3070 msi-lenovo. Супер хороші варіанти. Або євгу, або гігабут, теж супер хороші варіки

UPD: і те, коли на кефірі майнило то там взагалі в більшості 3070 була температура щось типу 42-45 градусів. Але таке навіть в оголошеннях не пишу, бо кожному поясни що таке потік повітря, протяг, окремий поверх/підвал, донаджер корпус, промислові вентилятори і бла бла бла. Всеодно не повірять. Тому я пишу шаблонно 50-55 градусів, бо в правду просто не повірять. А якщо ще й розкажу що при 42-45 градусів більшість карт виключали вентилятори, то взагалі скажуть що я казки розказую. Тому нема сенсу сперечатись і тратити час, краще завищити температуру в оголошенні ;)
Мерзавчик
Junior

Повідомлення

прЄдложеніє, канешно, топ, но есть ньюанс... :gigi:
https://www.newegg.com/p/pl?N=100007709%20601359415
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Мерзавчик: 17.09.2022 16:00 прЄдложеніє, канешно, топ, но есть ньюанс... :gigi:
https://www.newegg.com/p/pl?N=100007709%20601359415
який, якщо не секрет?)
От знову ж таки, кожному пояснювати що воно десь там. Ну візьміть, зганяйте швиденько туда-назад за відяшкою. Пройдіть митницю, отримайте брак. Який складає більше 1% легенько) Буквально недавно по низу ринку знову приїхав хлам, а саме 3070 з артефактами. 3060ті в мене була гігабут офіційна, відправив укрпоштою в штати. Пише що доставлено, але гігабайт пише що їм нічого не доходило. Тепер шукай вітер в полі, карта була куплена за тучу грошей, а тепер просто загубилась в америці. Я хрест поставив на будь якому RMA, якщо не через знайомого. Напряму на фірму доставити наша пошта чомусь не здатна, посилки вічно губляться.

А тепер підрахуйте. 450+податок штату, скільки там, хай буде 8%, хоча помоєму всі 10. Але нехай.
450+36+доставка(30, бо там коробка і тд) це вже 516. Але в нас ще є мито. 486 по нпкалькулятору це 118$ мита. 516+118=634 бакса.
Це без врахування ризиків. Брак - 1%. А скільки % що буде затримка на митниці, і на скільки? Скільки %, що просто подорозі трапиться знову якась лажа з москалями і карта до Вас буде йти 3 місяця, як в мене на початку війни? Там явно не 1%, а пару десятків.

Не претендую на істину останньої інстанції, але в моїй голові воно працює десь так.

Також не слід забувати що це 3060ті LHR на хуніксі. Хто би там що не казав, що це якась серія чи бла бла бла, всі 3060ті ЛХР на хуніксі це мотлох апріорі. Це навіть не обговорюється, всеодно що сказати що паліт це відеокарта, це смішно.

Дивіться. Такі словосполучення як 3060ti LHR Hynix та Palit до значення відеокарта вживаються як антонім. Це як шварцнегер і балерина, як рашка і здоровий глузд. Зовсім різні поняття, які не потребують доведення, це й так всім очевидно. Тому за хунікс 3060ті забудьте просто як страшний сон, їх не існує
Мерзавчик
Junior

Повідомлення

Ой, ну не треба лякати - візьміть - привезіть - беремо, і возимо, і нічого, норм.
Ваш калькулятор працює дуже однобоко - в сторону власних інтересів))
Навіть зараз - найдешевша гіга з промо - 420 бачів (і це тільки початок падіння цін і це офф магазин. Через тиждень два на ібеі я куплю за 350). Штат - безподатковий. Доставка містом - 20 авіа. Податок - 420-150=280, 80 баксів нарахують мита, 520-530 баксів - 20к. Парапапапам.
спойлер
зи. тільки я дурний би був її і за такі гроші купувати і взагалі зараз купувати та і відяха мені нафіг не треба по суті :gigi:
autokurilka
Junior
Аватар користувача
Звідки: Киев/Львов

Повідомлення

ackstarvinta
Вот сижу и думаю так описали, что как на шахте в 3 смены работаете!
Начнем с первого откуда налог в 118?? Когда он там будет максимум 90!!
Дальше доставка откуда такие цены ?? 3070ti aorus приехала за 944 грн, но там вес карты более чем у 3060ti.
Я думаю каждый знает, что в США есть штаты без налога! Делавер например!
А поводу цен и их адекватности это сомнительно!
Вчера выехали карты 3090 реф со штатов, по очень хорошей цене. Со вчера начали по быстрому распродавать карты в США, со слов человека который их мне продает, быстро распродать что бы геймеры не успели у других купить! :lol:
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Мерзавчик: 17.09.2022 16:24 Ой, ну не треба лякати - візьміть - привезіть - беремо, і возимо, і нічого, норм.
Ваш калькулятор працює дуже однобоко - в сторону власних інтересів))
Навіть зараз - найдешевша гіга з промо - 420 бачів (і це тільки початок падіння цін і це офф магазин. Через тиждень два на ібеі я куплю за 350). Штат - безподатковий. Доставка містом - 20 авіа. Податок - 420-150=280, 80 баксів нарахують мита, 520-530 баксів - 20к. Парапапапам.
спойлер
зи. тільки я дурний би був її і за такі гроші купувати і взагалі зараз купувати та і відяха мені нафіг не треба по суті :gigi:
Не знаю чим Ви везти зібрались, я користуюсь нова пошта інтернешинал. В них на сайті є калькулятор. Навіть припустимо що з 420 бачів воно нараховує 94.58. Безподатковий штат це буде якась нонейм контора. Скільки % ризику добавляємо, що карта десь там загубиться?)

+ це замовити, пару тижнів чекати і ризикувати. А в мене все на місці, перевірено :rotate:
+ є торг ;) я ж не придумую, також користуюсь доставками :shuffle:
В мене асорт, до вибору, до кольору, любе і різне)
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

autokurilka: 17.09.2022 16:26 ackstarvinta
Вот сижу и думаю так описали, что как на шахте в 3 смены работаете!
Начнем с первого откуда налог в 118?? Когда он там будет максимум 90!!
Дальше доставка откуда такие цены ?? 3070ti aorus приехала за 944 грн, но там вес карты более чем у 3060ti.
Я думаю каждый знает, что в США есть штаты без налога! Делавер например!
А поводу цен и их адекватности это сомнительно!
Вчера выехали карты 3090 реф со штатов, по очень хорошей цене. Со вчера начали по быстрому распродавать карты в США, со слов человека который их мне продает, быстро распродать что бы геймеры не успели у других купить! :lol:
Не пали кантору)))))))))
Мерзавчик
Junior

Повідомлення

Міст ноунейм кантора, ага-ага.... виточно у Львові а не в танку?)
І куРкулятор у вас ну таксібЄ))
Зрештою, це ж ваш бізнес і я бажаю вам успіху у ваших починаннях, лише декларую, що є альтернативи ;)
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Мерзавчик: 17.09.2022 16:33 Міст ноунейм кантора, ага-ага.... виточно у Львові а не в танку?)
І куРкулятор у вас ну таксібЄ))
Зрештою, це ж ваш бізнес і я бажаю вам успіху у ваших починаннях, лише декларую, що є альтернативи ;)
Та помойне відро, я ним возив роками, вічно якась лажа)) :beer:
Але дякую :beer:
В мене калькулятора два, щоб купити, і щоб продати ;)

Відправлено через 15 хвилин 6 секунд:
Але енівей що 3060ті лхр, що міст це впринципі одного сорту речі.

Там минулого року пан Кисіль натворив в місті таких ділов, що я чесно кажучи думав що контора збанкротує. Купа операторів пішло, міжнародних напрямків співпраць з інтернет магазинами зменшилось, самих митних операторів стало менше, тому я від них й пішов

Якщо б ви більше знали про їх внутрішню кухню - то ржали б в голос)
Але це все брєдні автора, не більше :beer:
deemon1
Junior

Повідомлення

пан галицький бізнесмен, годі гнути пальці, і штовхати "абсолютну істину".
люди аргументують цілком реально і раціонально.
...і з мостом все ніштяк, Америка як і до війни, так і досі цілком нормально їде, з Франції посилку за тиждень доставили
unlnu
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Новий звіт Білого дому про перспективи регулювання крипторинку викликав хвилю критики. В чому причина?

Проблема регулювання криптовалют у всьому світі сьогодні як ніколи є актуальною. Особливо чіткою вона виявилася наприкінці минулого тижня, коли голова Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC) Гері Генслер заговорив про те, що PoS-криптовалюти нібито можуть бути цінними паперами.

Віталька Бутерін щось знав? Подивимось що з того вийде.
Відповісти