Майнинг - заставь комп работать!

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Yellowcards: 26.08.2022 22:41 Всім привіт!
Підкажіть будь-ласка може хто вже мав справу з наступним:
Пацієнт: MSI Trio X RTX 3080 Ti
В дефолтних налаштуваннях дає 104 хеша.
Як тільки ставлю рекомендовані під 120 - дає 108.
І бачу що по чіпу дуже сильно продавлюється частота. Тільки пам'ять підіймається вище +350Мгц, чіп одразу падає з стокових 1800 до 990Мгц.
Звичайно і енергоспоживання також падає. з 300Вт до 275Вт, хоча PL я взагалі не кручу.
Юзаю Afterburner.

Можливо є поради або хтось стикався с таким?
Буду вдячний за будь-яку підказку
міняти прокладки. Якщо не допомагає - шити біос в супрім. Була в мене 3080 тріо Х, проходив вже :beer:
Yellowcards
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

ackstarvinta: 26.08.2022 23:20 міняти прокладки. Якщо не допомагає - шити біос в супрім. Була в мене 3080 тріо Х, проходив вже :beer:
Прокладки вже помінані на топові що є на ринку. Проблема в тому що упираюсь у якийсь софтліміт.
А ось про перешиття біосу з іншої версії вже чув не одноразово.
На Suprim біосі вона заводиться і все ок? Хотів почути вже від того хто це робив :beer:

Отправлено спустя 1 час 3 минуты 44 секунды:
Update:
Прошив 2 різних біоса від Suprim RTX 3080 Ti, еффект той самий.
Як тільки я підіймаю частоту пам'яті - TDP лочиться на рівні 68% незалежно від того який встановлено по факту :mad:
Deadpool
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Yellowcards не факт що воно, але перше що спадає на думку, то перегрів памяті/врму, і відповідно тротлінг. :idea:
Yellowcards
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Deadpool
дякую за можливу підказку.
Але прокладки стоять нові й достатньо якісні. По температурам це файно видно.

почитав я reddit з 3080 тільки, без Ті.
Усі жалілися що відеокарта бере тільки по 1-му 8пін 150-160Вт, а на інших взагалі на 10Вт.
Чекнув у себе - та сама лабуда. Тільки 1 8пін з 3-х реально під навантаженням.
Й далі в усіх успішна історія по заливці біосу від EVGA FTW3 на 400Вт.
Залив і я. І диво, вона почала працювати. Спокійно вийшла на 122 хеша замість максимальних 110 :beer:
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

Yellowcards: 26.08.2022 22:41 Всім привіт!
Підкажіть будь-ласка може хто вже мав справу з наступним:
Пацієнт: MSI Trio X RTX 3080 Ti
В дефолтних налаштуваннях дає 104 хеша.
Як тільки ставлю рекомендовані під 120 - дає 108.
І бачу що по чіпу дуже сильно продавлюється частота. Тільки пам'ять підіймається вище +350Мгц, чіп одразу падає з стокових 1800 до 990Мгц.
Звичайно і енергоспоживання також падає. з 300Вт до 275Вт, хоча PL я взагалі не кручу.
Юзаю Afterburner.

Можливо є поради або хтось стикався с таким?
Буду вдячний за будь-яку підказку
перегрев памяти.

Отправлено спустя 1 минуту 13 секунд:
вы говорите все время что поменяли прокладки. но не соизволили указать температуру памяти на момент сброса.

Отправлено спустя 1 минуту 24 секунды:
Yellowcards: 28.08.2022 11:29 Deadpool
дякую за можливу підказку.
Але прокладки стоять нові й достатньо якісні. По температурам це файно видно.

почитав я reddit з 3080 тільки, без Ті.
Усі жалілися що відеокарта бере тільки по 1-му 8пін 150-160Вт, а на інших взагалі на 10Вт.
Чекнув у себе - та сама лабуда. Тільки 1 8пін з 3-х реально під навантаженням.
Й далі в усіх успішна історія по заливці біосу від EVGA FTW3 на 400Вт.
Залив і я. І диво, вона почала працювати. Спокійно вийшла на 122 хеша замість максимальних 110 :beer:
посмотрите сколько потребляет по разъемам. на Вашей карте 3 по 8 пин?
Yellowcards
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Timedemo: 28.08.2022 17:07 вы говорите все время что поменяли прокладки. но не соизволили указать температуру памяти на момент сброса.
По температурі 76-80 по Цельсію.
Timedemo: 28.08.2022 17:07 посмотрите сколько потребляет по разъемам. на Вашей карте 3 по 8 пин?
Так, і тільки по одному роз'єму був пік 160Вт, іншти були в Idle під 15Вт кожний.
unlnu
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Неизвестный крупный держатель криптовалюты Ethereum (ETH) перевел 64 000 монет на сумму более $102 млн на неопознанный кошелек рано утром 1 сентября 2022 года. Такие данные предоставил трекер транзакций блокчейна Whale Alert. Обозреватель сети Etherscan сообщил, что адрес отправителя принадлежит торговой платформе Бинанс (Binance)
Щось підсказує мені, що відбудеться те, що більшість не очікує... Ходять чутки, що після PoS монета стане доступною як актив для інституціаналів. На старті можлива невелика просадка, але потім буде шалений ріст. Ефект буде не відразу помітним.
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

unlnu: 01.09.2022 18:42$102 млн. (Binance)
Да то он себе на кофе скинул :laugh:
спойлер
Зображення
murzik
Member

Повідомлення

6600 xt все ще найкращий варіант для майнинга в зимній період?
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik
Ні, пара 3090 :rotate:
murzik
Member

Повідомлення

не по карману (
а от замінити 580rx на 6600-6700 можна, + обігрів на зиму буде, а намайнене притримати на майбутнє
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik
вони 60Вт всього, яке там тепло?
murzik
Member

Повідомлення

yupi
6600 xt 160 Вт написано
чи в майні менше беруть?
GoToHell
пес Патрон
Аватар користувача

Повідомлення

murzik
Снимок.PNG
Dante_syb
Member
Аватар користувача
Звідки: Херсонська обл

Повідомлення

А что вы майнить зимой собрались? Виталька через неделю всех отключит
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Dante_syb: 08.09.2022 14:22 А что вы майнить зимой собрались? Виталька через неделю всех отключит
кефір класік, neox, ворона, ерго, конфлюкс, біткоін голд, кортекс, каспа, флюкс. Ще питання є?) :beer:

Реально як альтернатива зараз можна взяти якийсь дешмак плану vega64/5700xt і непогано підігрівати хату.

Хардкор це 1080ті, вони взагалі гріють як дурні, але можуть потухнути від старості :rotate:
GoToHell
пес Патрон
Аватар користувача

Повідомлення

Dante_syb
якщо буде відбивати пів ціни на електроенергію, то сенс є. Зима обіцяє бути прохолодною :horror:
Dante_syb
Member
Аватар користувача
Звідки: Херсонська обл

Повідомлення

ackstarvinta
насправді питань в мене набагато більше, ніж буде конструктивних відповідей.
у єфіра мережа 905.43 Th/s. це 20-30 мільйонів карт. а всі перелічені монети вигідні рівно доти, поки хоча б 10-20% карт з єфіру туди не зайде (у класіка потужність мережі в 20 разів менше - 47.00 Th/s). і тоді профіт падає рівно втричі)) а якщо 20-30%? доплачувати за електроенергію :gigi:

GoToHell
повністю згоден. але було б чудово, якби обігрівач приплачував нам. а не ми йому :rotate:
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

murzik: 08.09.2022 12:25 yupi
6600 xt 160 Вт написано
чи в майні менше беруть?
дешевле поставить электрокотел, и использовать его по ночному тарифу. после 15го видики подешевеют.
доходности не будет 2-6 мес. а видики будут дешеветь с каждой неделей. когда у кого будет принятие того, что слишком большое количество видях, растаптывают доходность в дно.
а если все же хочется, то для универсальности берите нвидию для этих дел. спектр монет у нвидии намного шире. смотрите на 3060 или 3080.

Отправлено спустя 1 минуту 16 секунд:
GoToHell: 08.09.2022 13:31 murzik
Снимок.PNG
у Вас не правильно отображается потребление.
Robostyle
Member

Повідомлення

Dante_syb: 08.09.2022 19:36 ackstarvinta

у єфіра мережа 905.43 Th/s. це 20-30 мільйонів карт. а всі перелічені монети вигідні рівно доти, поки хоча б 10-20% карт з єфіру туди не зайде (у класіка потужність мережі в 20 разів менше - 47.00 Th/s). і тоді профіт падає рівно втричі)) а якщо 20-30%? доплачувати за електроенергію :gigi:
Зображення

Уже зашли. В августе в сеть ЕТС зашло 2% сети эфира, а это 20 ТХ, профит ЕТС рухнул вдвое. Пятая часть мафнеров эфира обрушит гувнофорки до розетки
Відповісти