Майнинг - заставь комп работать!

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
Robostyle
Member

Повідомлення

Alteraco
Накатай сапфир, лимиты +\-
https://www.techpowerup.com/vgabios/188 ... 096-161003
Или если пугает вендор, накатай армор
https://www.techpowerup.com/vgabios/189 ... 096-161103
Alteraco
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкассы

Повідомлення

Принято, попробую. Спасибо. :beer:
rage11
Member
Аватар користувача
Звідки: Краматорск

Повідомлення

эти самые я вижу четко, но не помню как называются. не прикрепляется, скинь чтоли почту или файлопомойку
LiquidStorm
Member
Аватар користувача
Звідки: Banderstadt

Повідомлення

Alteraco: 09.11.2022 14:44нормальным биосом на MSI Gaming X RX470 4Gb. Важно, память Samsung
https://www.techpowerup.com/vgabios/189 ... 096-161103
https://www.techpowerup.com/vgabios/189151/189151
https://forum-en.msi.com/index.php?thre ... am.283780/ в архиве bios.zip файл rx470_001.rom
Alteraco
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкассы

Повідомлення

По третьей ссылке брал биос.
Попробую поиграться с второй версией.
Всем камрадам спасибо за помощь.
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

Alteraco: 10.11.2022 00:14 По третьей ссылке брал биос.
Попробую поиграться с второй версией.
Всем камрадам спасибо за помощь.
попробуй убрать чуток память частоту, не редкость, потеря частотного потенциала.
Alteraco
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкассы

Повідомлення

+ :beer:
kawalot
Member
Звідки: Kropyvnytskiy

Повідомлення

Народ, де можна безпечно купити крипту без неадекватних комісій?
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

kawalot: 10.11.2022 21:36 Народ, де можна безпечно купити крипту без неадекватних комісій?
p2p
kawalot
Member
Звідки: Kropyvnytskiy

Повідомлення

А конкретний сайт чи біржа?
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

kawalot: 10.11.2022 22:10
А конкретний сайт чи біржа?
Бинанс
kawalot
Member
Звідки: Kropyvnytskiy

Повідомлення

Дякую.
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

kawalot: 10.11.2022 21:36Народ, де можна безпечно купити крипту без неадекватних комісій?
там недавно появился нюанс - некоторые банки начиная с 24 февраля (за исключением пари недель), согласно постанове НБУ, при попытке купить крипту через бинанс или другие обменники выдает вот такую дулю с маком :gigi:
спойлер
Зображення
Причем даже не надо ничего им писать и спрашивать - почему при совершении операции туда и туда мне выдает ошибку, просто кнопку чата нажимаете и там уже готов ответ, они уже все знают :laugh: И нет, открытие карточки со счетом в USD тоже ничем вам не поможет. Причем эта постанова, если ее почитать, очень тупо звучит
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Lucas55: 10.11.2022 23:47
kawalot: 10.11.2022 21:36Народ, де можна безпечно купити крипту без неадекватних комісій?
там недавно появился нюанс - некоторые банки начиная с 24 февраля (за исключением пари недель), согласно постанове НБУ, при попытке купить крипту через бинанс или другие обменники выдает вот такую дулю с маком :gigi:
спойлер
Зображення
Причем даже не надо ничего им писать и спрашивать - почему при совершении операции туда и туда мне выдает ошибку, просто кнопку чата нажимаете и там уже готов ответ, они уже все знают :laugh: И нет, открытие карточки со счетом в USD тоже ничем вам не поможет. Причем эта постанова, если ее почитать, очень тупо звучит
так тому й треба п2п юзати
kawalot
Member
Звідки: Kropyvnytskiy

Повідомлення

Lucas55
Я вже вкусив сього плоду. Був посланий приватом в пішу еротичну прогулянку в напрямку відомого корабля :gigi: Можна, звісно, напряму на карту продавцю скинути гроші, але є великий шанс, що відбудеться коїтус, в якому я буду на пасивних ролях. Трохи по знайомим побідкаюсь, може щось придумаємо.
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

kawalot: 11.11.2022 00:00Трохи по знайомим побідкаюсь, може щось придумаємо.
я вже знаю рішення - і воно просто смішне :laugh:

Отправлено спустя 5 минут 12 секунд:
ackstarvinta: 11.11.2022 00:00так тому й треба п2п юзати
То есть надо зарегать прогу, или зарегатся на каком-то сайте, и делать это уже через него ? По типу Settlepay ? Да видел, там как начали верифицировать, и доки и сканы и отпечатки. Пока пройдешь верификацию - так уже и рак на горе свиснет
kawalot
Member
Звідки: Kropyvnytskiy

Повідомлення

Lucas55: 11.11.2022 00:02 я вже знаю рішення - і воно просто смішне :laugh:
Та хлопці вище пишуть, що можна через 2р2, але там такі цікаві правила при спробі купівлі. Типу якщо щось піде не так, то я сам собі Буратіно, головне, комісію платформі не забудь заплатити :weep:
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

kawalot: 11.11.2022 00:07Та хлопці вище пишуть, що можна через 2р2, але там такі цікаві правила при спробі купівлі. Типу якщо щось піде не так, то я сам собі Буратіно, головне, комісію платформі не забудь заплатити
так я вже відповів вище, поки доки їм відправите і будете чекати підтвердження день чи 2. Або просто треба знати перевірену людину, якій відправите гроші в обмін на крипту.

А хочете прикол ? Відправте гроші не Бінансу, а українській крипто-біржі, яка до речі не потребує жорсткої верифікації, і банк спокійно пропустить операцію :D

Отправлено спустя 6 минут 13 секунд:
kawalot
біржа називається Kuna до речі, відправляєте туди гривні, і там же одразу купуєте необхідну крипту, яку далі відправляєте куди захочете, хоч у космос :laugh:
LTC до речі забере найменшу комісію і мінімум часу ;)
kawalot
Member
Звідки: Kropyvnytskiy

Повідомлення

Lucas55
О, красно дякую! Зараз перевірю. Українська біржа це взагалі супер. Підтримаємо, так би мовити, вітчизняного виробника)
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

kawalot: 11.11.2022 00:36О, красно дякую! Зараз перевірю. Українська біржа це взагалі супер. Підтримаємо, так би мовити, вітчизняного виробника)
ну як добре заробите, можете якийсь % віддячити як небудь пізніше за бажанням :)
Відповісти