Майнинг - заставь комп работать!

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

KingpinUA: 09.03.2023 15:50 Господа майнеры, может у кого есть акк на minningclub.info ? Только там нашел у форумчанина нужный биос, но связатся с ним можно только зарегавшись, 3 дня уже прошло, а письмо активации не приходит.
активация может идти год.
TombRaider
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

KingpinUA: 09.03.2023 15:50 Господа майнеры, может у кого есть акк на minningclub.info ? Только там нашел у форумчанина нужный биос, но связатся с ним можно только зарегавшись, 3 дня уже прошло, а письмо активации не приходит.
У меня есть там аккаунт, если что пишите в ЛС :)
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Timedemo: 09.03.2023 18:32активация может идти год.
:lol: :lol: :lol:
Ага, после перехода на пос :laugh:
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

yupi: 09.03.2023 20:06
Timedemo: 09.03.2023 18:32активация может идти год.
:lol: :lol: :lol:
Ага, после перехода на пос :laugh:
при чем тут пос? я в 2020м году тоже регался на этом сайте, мне активировали вход через год. в 2022м я удалил аккаунт.
Saffa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Там это,в новостях пишут,что биржи дропнули карты украинских банков чи НБУ дропнул транзакции у банков.
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

Saffa: 10.03.2023 10:54Там это,в новостях пишут,что биржи дропнули карты украинских банков чи НБУ дропнул транзакции у банков.
та це наші "слугі" НБУ дропнул, бо навіть IBox-и не працюють по всій країні. СБУ шукає "отмиватєлей денег и террористов, а також "оружия массового уничтожения" :D Ви ж не забули - це їхнє улюблене заняття :D Зато там де яйца по 17 і гуманітарка вагонами - ніяких отмиватєлей і ніяких терористов, оружия массового уничтожения :apes: :laugh:

Отправлено спустя 22 минуты 15 секунд:
Saffa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Lucas55: 10.03.2023 12:18
Saffa: 10.03.2023 10:54Там это,в новостях пишут,что биржи дропнули карты украинских банков чи НБУ дропнул транзакции у банков.
та це наші "слугі" НБУ дропнул, бо навіть IBox-и не працюють по всій країні. СБУ шукає "отмиватєлей денег и террористов, а також "оружия массового уничтожения" :D Ви ж не забули - це їхнє улюблене заняття :D Зато там де яйца по 17 і гуманітарка вагонами - ніяких отмиватєлей і ніяких терористов, оружия массового уничтожения :apes: :laugh:

Отправлено спустя 22 минуты 15 секунд:
Главное в следствии- не выйти на самих себя :lol: С Фаворитом,Париматчем и прочими "грають вони- програете ви" вообще очень открытый вопрос,как и их легализация. :laugh: Получается,что шарашки,за твои деньги "покупающие" услуги у офшороф негодяи,но будем крепить криптобиржи.
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

Saffa: 10.03.2023 13:11Главное в следствии- не выйти на самих себя
ну так главний міністр яєць же сказав - " Ето не ми. То було ІПСО" " Це все Божа роса " :D
Yalg
Member
Аватар користувача

Повідомлення

В США обанкротился крупнейший банк технологической Силиконовой долины

В Silicon Valley Bank держали деньги стартапы и крипто компании. Он был 16-м банком США. За сутки клиенты забрали из него $42 млрд, а у отделений были очереди. Крах Silicon Valley Bank вызвал проблемы у второго и третьего по популярности криптовалютных стейблкойнов - USDC и DAI. Оператор USDC компания Circle держала до $10 млрд активов в Silicon Valley Bank.
Кто разбирается, настолько это правда про стейблы?
ervin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Вітаю всіх!
Думаю, що це найкраща тема для мого питання.

Історія
спойлер
Купив на Амазоні Повернуту майнінг машину на 8 відеокарт.
Приплило майже те шо очікував. МП в дуже поганому стані. Вирвані PCI-E слоти, пахне горілим, відеокарти були прикручені до корпуса але знаходилися поза слотів PCIe. Тумблер на БЖ не дає перевести в положенння I.
Самі відеокарти виглядають чистими і навіть і плівках.
Схоже було КЗ і попередній власник панічно рятував те шо можна врятувати.
На мою радість Карти працюють. Деякі мають трохи деформовану металеву I/O Shield. Не знаю як воно правильно по нашому.
Питання.
Відеокарти ZOTAC 1660 Super з версією біос 90.16.4f.00.2f працюють нормально. Фурмарк проходять без проблем, але трохи гарячі.
Прошив біос 90.16.42.00.65 - карти на 10 градусів холодніші, але через 1.5 - 3 хвилини фурмарк зависає. В іграх виліт драйверу через 4-7 хвилин.
Повернув 90.16.4f.00.2f все норм. В чому може бути проблема?

Питання 2. Враховуючи історію чи потрібно комусь отой металолом, що залишився?
Saffa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ervin: 11.03.2023 13:28 Вітаю всіх!
Думаю, що це найкраща тема для мого питання.

Історія
спойлер
Купив на Амазоні Повернуту майнінг машину на 8 відеокарт.
Приплило майже те шо очікував. МП в дуже поганому стані. Вирвані PCI-E слоти, пахне горілим, відеокарти були прикручені до корпуса але знаходилися поза слотів PCIe. Тумблер на БЖ не дає перевести в положенння I.
Самі відеокарти виглядають чистими і навіть і плівках.
Схоже було КЗ і попередній власник панічно рятував те шо можна врятувати.
На мою радість Карти працюють. Деякі мають трохи деформовану металеву I/O Shield. Не знаю як воно правильно по нашому.
Питання.
Відеокарти ZOTAC 1660 Super з версією біос 90.16.4f.00.2f працюють нормально. Фурмарк проходять без проблем, але трохи гарячі.
Прошив біос 90.16.42.00.65 - карти на 10 градусів холодніші, але через 1.5 - 3 хвилини фурмарк зависає. В іграх виліт драйверу через 4-7 хвилин.
Повернув 90.16.4f.00.2f все норм. В чому може бути проблема?

Питання 2. Враховуючи історію чи потрібно комусь отой металолом, що залишився?
Продай на олх под видом рабочих на стабильном биосе.
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

ervin: 11.03.2023 13:28 Вітаю всіх!
Думаю, що це найкраща тема для мого питання.

Історія
спойлер
Купив на Амазоні Повернуту майнінг машину на 8 відеокарт.
Приплило майже те шо очікував. МП в дуже поганому стані. Вирвані PCI-E слоти, пахне горілим, відеокарти були прикручені до корпуса але знаходилися поза слотів PCIe. Тумблер на БЖ не дає перевести в положенння I.
Самі відеокарти виглядають чистими і навіть і плівках.
Схоже було КЗ і попередній власник панічно рятував те шо можна врятувати.
На мою радість Карти працюють. Деякі мають трохи деформовану металеву I/O Shield. Не знаю як воно правильно по нашому.
Питання.
Відеокарти ZOTAC 1660 Super з версією біос 90.16.4f.00.2f працюють нормально. Фурмарк проходять без проблем, але трохи гарячі.
Прошив біос 90.16.42.00.65 - карти на 10 градусів холодніші, але через 1.5 - 3 хвилини фурмарк зависає. В іграх виліт драйверу через 4-7 хвилин.
Повернув 90.16.4f.00.2f все норм. В чому може бути проблема?

Питання 2. Враховуючи історію чи потрібно комусь отой металолом, що залишився?
https://gyazo.com/a33e470b364f23075eaef5cd9328e2b3
в них різний буст. оставте той де гріється більше. якщо вона стабільна, і грієтся більше, то працює вона нормально, а на другому біосі, може бути провалюватись і відновлюватись бустова частота, от вона і грієтся менше, а при бусту може зависнути.
відкрийте гпу з в фоні, и подивітся на споживання, та на максимальну частоту на якій йде тест, і порівняйте, думаю будуть одразу помітні відмінності в споживанні і частоти.
tw-r
Advanced Member
Аватар користувача
Звідки: Українські ліси

Повідомлення

Зараз є можливість виводити ефір на картку українського банку? Або інший спосіб вивести з гаманця ефір?
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

tw-r: 14.03.2023 16:43 Зараз є можливість виводити ефір на картку українського банку? Або інший спосіб вивести з гаманця ефір?
На карту банка виводять гривню. і її зараза вивести неможна. тільки через ЮЗДТ з людьми, які цим займаються
tw-r
Advanced Member
Аватар користувача
Звідки: Українські ліси

Повідомлення

Timedemo: 14.03.2023 18:23
tw-r: 14.03.2023 16:43 Зараз є можливість виводити ефір на картку українського банку? Або інший спосіб вивести з гаманця ефір?
На карту банка виводять гривню. і її зараза вивести неможна. тільки через ЮЗДТ з людьми, які цим займаються
дякую за конкретну відповідь!
b_andriy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Timedemo р2р ?
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

b_andriy: 14.03.2023 21:35 Timedemo р2р ?
мабуть да. я користуюсь іншими способами.
TombRaider
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

b_andriy: 14.03.2023 21:35 Timedemo р2р ?
На бинансе и т.д вывод через P2P работает, у whitebit работал вывод напрямую, но сейчас я не знаю
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

Хто шарить ? - при спробі входу в Binance, відвалюється повністю інтернет (почалося десь пру днів назад). Причому якщо вже залогінився - то все нормально працює, і інші сайти теж норм працюють. Як тіки вхід - зразу інет відвалюється :think: :insane: :dontknow:
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Lucas55
Троян?
Відповісти