Выбор БП под видеокарту

Разговоры обо всем
Автор
Повідомлення
hezo
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Добрый день, такой вопрос, хочу приобрести 4070 super, но у меня бп старичек, хватит ли видеокарте моего бп, либо какой хороший бюджетный вариант можно приобрести под мою систему:

Gigabyte B560M DS3H
INTEL Core i5-11500 2.7GHz s1200
HyperX DDR4-3200 16384MB
Башня ID-Cooling SE-234-ARGB
1 SSD
1 M2 SSD
1 HDD
4 вентилятора с ргб на вдув/выдув

БП Chieftec CTG-550-80P

Спасибо заранее всем за отклик :beer:
movi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

hezo: 25.03.2024 17:03БП Chieftec CTG-550-80P
Ніколи не беріть такі БЖ, якщо у вас ігровий ПК. Візьміть за правило. Беріть від 800 ват і вище. Це і ресурс і тиша. І як у вашому випадку - здатність до апгрейду. І не слухайте нікого з тих, хто ото торочить про калькулятори підбору. То все розвід на лоха, щоб частіше бігав до лабазу.
На ваше питання - ні, не вистачить того вашого 550 старого.
Мерзавчик
Junior

Повідомлення

Чого від 800, беріть зразу кіловатник, у вас тільки один проц півкіло зїсть... "facepalm"
movi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Мерзавчик: 26.03.2024 17:04Чого від 800, беріть зразу кіловатник
А в мене так і стоїть у профільному, на 1100 ват. Почуває себе пречудово. Після 8 років майнингу.
Ось от таких як ти порадників я і застерігаю ТС.
Крім дурних фейспалмів аргументів звісно нема. :popcorn:

Відправлено через 2 хвилини 15 секунд:
Мерзавчик: 26.03.2024 17:04у вас тільки один проц півкіло зїсть
аби тільки мозги не з'їв, як в де кого. Я про ОЗУ якщо що)).
maxn
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

movi
Держу в курсе, профильная система которая кушает в 2 раза больше чем та что у тс у меня работает спокойно на хорошем 550, и это уже его третяя система. Надеюсь вы себе ботинки тоже покупаете на пару размеров больше чтобы износ был меньше.
Востаннє редагувалось 27.03.2024 00:41 користувачем maxn, всього редагувалось 1 раз.
WSavage
Member
Аватар користувача

Повідомлення

hezo: 25.03.2024 17:03 Добрый день, такой вопрос, хочу приобрести 4070 super, но у меня бп старичек, хватит ли видеокарте моего бп, либо какой хороший бюджетный вариант можно приобрести под мою систему:

Gigabyte B560M DS3H
INTEL Core i5-11500 2.7GHz s1200
HyperX DDR4-3200 16384MB
Башня ID-Cooling SE-234-ARGB
1 SSD
1 M2 SSD
1 HDD
4 вентилятора с ргб на вдув/выдув

БП Chieftec CTG-550-80P

Спасибо заранее всем за отклик :beer:
https://www.bequiet.com/ua/psucalculator

Користуйтесь інструментом, а не слухай порадників
movi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

maxn: 27.03.2024 00:40Держу в курсе, профильная система которая кушает в 2 раза больше чем та что у тс у меня работает спокойно на хорошем 550, и это уже его третяя система. Надеюсь вы себе ботинки тоже покупаете на пару размеров больше чтобы износ был меньше.
А ви собі автівку теж підбираєте аби їхала у місті 60 та 120 за містом і не більше?! Тримайте у курсі))

Ота дурня, що ви нею керуєтесь і радите іншим і призвела до того, що ТС зараз шукає собі новий БЖ. :popcorn:

Відправлено через 1 хвилину 46 секунд:
hezo: 25.03.2024 17:03такой вопрос
поки ви будете слухати отих калькуляторників стільки само будете рабом їх порад) :popcorn:
Проблему вирішуйте кардинально. Калькуляторники садять вас на голку. :popcorn:
maxn
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

movi
тут скорей аналогия про количество людей которое в неё смогут залезть а не про 60км/120км.
Все эти истории про бери на "1200в оно надежнёй" в лучшем случае актуальны для китайского кала.
Мерзавчик
Junior

Повідомлення

movi: 27.03.2024 00:37
Мерзавчик: 26.03.2024 17:04Чого від 800, беріть зразу кіловатник
А в мене так і стоїть у профільному, на 1100 ват. Почуває себе пречудово. Після 8 років майнингу.
Ось от таких як ти порадників я і застерігаю ТС.
Крім дурних фейспалмів аргументів звісно нема. :popcorn:
Єдиний аргумент - здоровий глузд - але тут, я впевнений, це мимо, одразу ж видно...
Скажіть, нахіба системі яка в піку їстиме 400вт кіловатний БП? Скажіть, нахіба системі його, якщо навіть на виріст, на перспективу і на всі інші "колись" більше, ніж нормального голдового 650-ну хай 700 ватника? Шобибуло?
Хоча - 8 років в майнінгу - це да, жєлєзний аргумент, щоб закрити з вами спір, іф ю ноу вот ай мін...
movi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

maxn: 27.03.2024 00:54тут скорей аналогия про количество людей которое в неё смогут залезть а не про 60км/120км.
Все эти истории про бери на "1200в оно надежнёй" в лучшем случае актуальны для китайского кала.
аналогія про розмір черевиків до його ресурсу взагалі з альтернативного мислення))
з'їзд на "китайський кал" туди само)) :popcorn:
То чого ТС у тій ситуації де він зараз?! :popcorn:
Мерзавчик: 27.03.2024 00:57Скажіть, нахіба системі яка в піку їстиме 400вт кіловатний БП? Скажіть, нахіба системі його, якщо навіть на виріст, на перспективу і на всі інші "колись" більше, ніж нормального голдового 650-ну хай 700 ватника? Шобибуло?
Щоб не було такого сорому з яким опинився ТС на січас)) :popcorn:
Мерзавчик: 27.03.2024 00:57Хоча - 8 років в майнінгу - це да, жєлєзний аргумент, щоб закрити з вами спір, іф ю ноу вот ай мін...
Ну звичайно, ти про залізо знаєш більше. :popcorn:
відповід все так ж сама :popcorn:
А ще бонусом тиша та ресурс/стабільність. При всій повазі до незнающотамувас але при потребі оте ваше вираховане з ювелірною точністю не вивезе ні 600 ні 700 ні 800 ват. :learn: Ну це факт! Можете хоч :banghead:

Відправлено через 1 хвилину 35 секунд:
Мерзавчик: 27.03.2024 00:57Єдиний аргумент - здоровий глузд - але тут, я впевнений, це мимо, одразу ж видно..
Одразу видно що під здоровим глуздом ви не маєте уявлення, тільки миттеву вигоду.

Відправлено через 42 секунди:
Мерзавчик: 27.03.2024 00:57щоб закрити з вами спір
краще б і не починали. :popcorn:
Мерзавчик
Junior

Повідомлення

movi
ясно. аргументи дійсно у вас аргументні, нічого сказати. до речі - брудершафтів з вами не пив - щоб мені тикати, і - можливо про залізо я знаю небагато, та все ж напевно побільше декого, судячи з порад... восімлєт
спойлер
данбас
майнінг, шо гаваріть :gigi: Але ви молодець, ви перемогли, я "умиваю рукі"
hezo
крч я вам на пропоную півторакіловатний платиновий сісонік - і питання з бп у вас закрите наФсігда, є правда маленький ньюанс.... але зрештою, для успєшного успєха це не проблема, гадаю :laugh:
movi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ви вже мелете що у голову лізе!? лягайте спати :popcorn:
так хочете видати себе за дотепного але поки що уви. йорнічаєте як старшокласник.
Мерзавчик: 27.03.2024 01:16аргументи дійсно у вас аргументні
в мене то вони хоч є, а ваші проблеми з черевиками не переконали :popcorn:
відповідь на питання буде чи як завжди?!

Відправлено через 1 хвилину 38 секунд:
Мерзавчик: 27.03.2024 01:16крч я вам на пропоную
пропоную не "прапанувати" тому хто ваших порад не прагне. :popcorn:
maxn
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

movi: 27.03.2024 01:09 А ще бонусом тиша та ресурс/стабільність.
Можно пруф какой-то где система потребляемая 450 ват более стабильная и "ресурсная" (чтобы это не значило) при работе с блоком питания на 1000 ват, чем с 550 ?
Мерзавчик
Junior

Повідомлення

maxn: 27.03.2024 01:29
movi: 27.03.2024 01:09 А ще бонусом тиша та ресурс/стабільність.
Можно пруф какой-то где система потребляемая 450 ват более стабильная и "ресурсная" (чтобы это не значило) при работе с блоком питания на 1000 ват, чем с 550 ?
Забий, просто забий...
movi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

maxn: 27.03.2024 01:29Можно пруф какой-то где система потребляемая 450 ват более стабильная и "ресурсная" (чтобы это не значило) при работе с блоком питания на 1000 ват, чем с 550 ?
розглядайте мою пропозицію як комплексну, не розтягуйте на цитати))
і не спотворюйте мої слова. Мова була про БЖ а не систему.
Ви так і не відповіли ( а питання так і залишилось не розкритим) чому ТС сидить зараз у тому самому місці де опинився?! Вочевидь слідуя таким порадам які надає йому гурток "розумний вибір" :popcorn:
Після аналогії з черевиками я звісно не розраховую на логічну відповідь, але хай будЕ))
Steelmax
Member
Аватар користувача

Повідомлення

БП Chieftec CTG-550-80P
Я бы заменил уже не из-за технической причины, а просто-напросто что блок очень старый.
movi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Мерзавчик: 27.03.2024 01:33Забий, просто забий...
ви вже знайшли з ким пили на брудершафт?!)) так натужно шукаєте союзників...лягайте спати, явно не вивозите розмову. :popcorn:
maxn
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

movi: 27.03.2024 01:38
Ви так і не відповіли ( а питання так і залишилось не розкритим) чому ТС сидить зараз у тому самому місці де опинився?! Вочевидь слідуя таким порадам які надає йому гурток "розумний вибір" :popcorn:
А в каком месте сидит тс?
Вы почемуто сами себе придумали что он попал в беду потому что не купил в свое время блок питания на 1000 ват.
По факту он просто уточняет хватит ли текущего блока питания под новую карту, и если вдруг он старый и трехкопеечный то следует ли покупать новый и какой, ведь видуха дорогая.

Ps
И почему всего 1000 ват? У суперфлавера есть отличная линейка 1600 ватных блоков питания, а это как минимум на 60% больше стабильности/ресурсности.

Відправлено через 9 хвилин 14 секунд:
hezo
Купите Блок питания FSP Hydro G Pro 550-650W или подобный. Тут есть рядом тема подбора блоков, там много хороших вариантов
movi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

maxn: 27.03.2024 02:10Вы почемуто сами себе придумали что он попал в беду потому что не купил в свое время блок питания на 1000 ват.
чому не 2 000?! :laugh: не стримуйте себе))
maxn: 27.03.2024 02:10По факту он просто уточняет хватит ли текущего блока питания под новую карту
а виникло б в нього таке питання якби він послухав вас і обрав?:
maxn: 27.03.2024 02:10У суперфлавера есть отличная линейка 1600 ватных блоков питания
:laugh: ви вже починаєте розуміти. Але ота біда з черевиками вас трохи губить))
maxn: 27.03.2024 02:10Тут есть рядом тема подбора блоков, там много хороших вариантов
:lol:
ці теми мають основну мету - наповнювати відвідувачами сайт та ганяти у лабаз неофітів таємного знання "мінімально-оптимально-достатнього БЖ".
Розверніть по пунктам які переваги надає підбір по вашій методі, тоді буде видно чи є там сенс. :popcorn:
VladimirV
Member

Повідомлення

Человеку надо всего-то нормальный блок с поддержкой ATX 3.0 и PCI-e 5.0 (12VHPWR), если он собрался брать 4070Super, да и блок не на один год покупается.
Всё. Остальное только одно это БЮДЖЕТ. Легко советовать блоки за 200+ баксов, тут нет ничего сложного.
Відповісти