Телевізори з Європи-купляти,чи ні?

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
Cathode
Junior

Повідомлення

Хочу купити собі телік,є два варіанти,купити з Європи,значно дешевше,чи в Україні,але дорого!Якщо у когось є досвід купівлі з Європи,напишіть будьласка варто,чи не варто купувати,чи краще купити офіційно в Україні і не морочити голову!
Metric
Junior

Повідомлення

Якщо Samsung то мав проблему зі Smart TV - заблокували тому що телевізор був сірий.
Cathode
Junior

Повідомлення

Дякую за інфу!Цікаво,а якщо купити SONY
Metric
Junior

Повідомлення

Cathode
Там треба дивитись на модель та як компанія поставила свою політику у відншошень до сірих, я знаю що Samsung, LG деякі моделі блокують Smart TV якщо буде оновлення ПО через наш IP. Якщо вам не потрібен той Smart TV то купуйте де дешевше.
Rangocv
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Питання який саме телевізор, я купив тв філіпс pus8505 два роки тому, купив значно дешевше але через рік замкнула матриця, тепер пів телевізора на яскравих сценах (червоний, жовтий, фіолетовий) «фонить» по гарантії такий тв везти немає сенсу, доставка туди й назад вийде дорого, тому моя думка якщо щось з дорогого сегменту то є сенс, якщо з дешевих то немає
Lowrider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Батькові купляли сірий LG кілька років тому (4 чи 5) все оновлюється, нічого не заблокувалось.
Собі купляв офіційний LG в Ельдорадо. Із зонами локальної підсвітки. З'явилась темна пляма через рік, замінили через сервіс усю підсвітку безкоштовно по гарантії.
ADv
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

Покупал серый самс в 19 году, обошёлся в 20, тогда как оффициалы стоили больше 30. Брал в локальной конторе с ихней гарантией, проблем не было. Когда пошла волна блокировок серяка от самса, меня это не коснулось ибо обновления отключены :) Знакомый тоже покупал телек в этой конторе, правда другую модель, у него через пол года возник глюк с матрицей, часть подсветки потухла. Поменяли без проблем на новый аналогичный.
bes
Member
Аватар користувача
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

покупать стоить но надо быть готовым к приколам смарта. У меня например на ЛГ чтоб создать учетку надо пользоваться VPN . А без учетки ничего не поставишь и не обновишь . Но я в принципе доволен, так как в Украине официально такой телевизор стоит почти в два раза дороже. Можно так же купить mi box какой то и забить о проблемах со смартом.
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

эти приколы смарта решаются за 2к грн: google chromecast 4k with google tv
Kamikadzon
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Сірі тв досить гарна тема. У моєму місті є магазин де такими торгують, вже дві штуки там брав. Все гуд і дешевше ніж ті, що під наш регіон. У будь якому інтернет магазині, що поофільно займається продажем та з Європи можна спокійно брати. Але краще уточнити про смарт)
shnok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Купил самс серый, в нас в магазине около 24тыс, серый вышел 16, жаль не видел темы раньше и не гуглил, обноление ПО наверное лучше отключу...
EvgeniyK86
Member
Звідки: Бердянськ(Сміла)

Повідомлення

Найкраще до телека приставку. Тоді можна вільно встановлювати будь що, дивитись будь що, спокійно оновлюватись ;)
Cathode
Junior

Повідомлення

Купив Соні і все добре!
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

звучить як рекламний лозунг)
maroders2
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Маю самс десь 19 року, під час одного з оновлень отримав блокування. В ютубі знайшов інструкцію, роблокував, на роутері заборонив телевізору доступ до сайту оновлень, користуюсь далі без проблем
Cathode
Junior

Повідомлення

Filabatya: 14.12.2023 22:30 звучить як рекламний лозунг)
звучить як правда
shnok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

maroders2: 14.12.2023 22:39 Маю самс десь 19 року, під час одного з оновлень отримав блокування. В ютубі знайшов інструкцію, роблокував, на роутері заборонив телевізору доступ до сайту оновлень, користуюсь далі без проблем
модель из какой страны? Просто есть теория что телеки из Европы не блочат, к слову у меня из Словакии.

Отправлено спустя 5 минут 22 секунды:
К слову как у самсов с обновлением? они спрашивают, или обновляются автоматом?
maroders2
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

shnok
Зараз нема можливості подивитися, але думаю, що був зроблений для Європи. Я майже впевнений що іншої "сірої" великогабаритної техніки до нас і не завозять. Це телефони можна з США\ОАЕ\Індії літаком привести, а телевізори - навряд, бо дорого.
den55den
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

користуюся LG сірим давно і дуже задоволений, навіть була можливість виставити регіон Ураїна він оновився з додатками і працює чудово
Відповісти