Допоможіть купити житло

Разговоры обо всем
Закрито
Автор
Повідомлення
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

Васильович
может то официальная з/п ? а остальное левое ?

Отправлено спустя 2 минуты 50 секунд:
У меня после прилетов ,я только ванную привести в божеский вид потратил 11к на новую сантехнику. Финалку не делаю,а то бабки впустую потрачу, прилетает до сих пор. А тут дом строить , 10к грн в месяц , ну такое
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

nochnik89: 19.05.2023 08:56может то официальная з/п ? а остальное левое ?
От і вирішив уточнити для ясності :beer:
murzik
Member

Повідомлення

я не знаю, у мене кіт на 3000 живе
Volya
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Ostin
Тобто ви вважаєте, що я повинен зірвати всіх та поїхати чи в Сумську, чи в Запорізьку, чи Дніпро або Харків бо там дешевше? Бо там люди повиїжджали, а мені треба приїхати туди? Запропонували Одесу з вартістю біля 1000 баксів за м2. В Києві достатньо пропозицій по такій ціні. Я мовлю про квартиру за 40к за 80+ квадратів. 500 баксів за метр. За що ви мені кажете? Діти не звикли. Мої по три рази змінювали школу і розуміють, що таке пристосовуватись кожного разу до нових обставин. Іпотека не працює, їх не видають ні під 3, ні під 7 відсотків. Я не питав, як мені змінити життя чи куди краще переїхати. Дякую всім за співбесіду :beer:
Polaris
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

murzik
шо він жре? :eek:
Ostin
Member

Повідомлення

Volya: 19.05.2023 09:37Іпотека не працює, їх не видають ні під 3, ні під 7 відсотків
Просто дочекайтесь, коли запрацює та й усе. Це найкращий наявний вихід, якщо не хочеться нічого змінювати.
The_Rusik
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Volya
Тут киевляне не все могут себе позволить купить квартиру и нормально жить, если есть семья. А вы хотите нереальное.
Вижу постоянно как ездят люди в Киев на работу каждый день из Киевской области и даже из других областей, типа Черкасской и Черниговской. И ничего, не жалуются. А то дети привыкли…
Если бюджет ограничен, смотреть квартиру в Киеве нет смысла, нужно смотреть Васильков, Вышгород, Борисполь, Бровары или вообще другие города. Везде есть школы, и тем более сейчас можно учится онлайн.

Тем более после слов, 80+ метров, тему можно закрывать или переносить в гуморист…
Востаннє редагувалось 19.05.2023 09:49 користувачем The_Rusik, всього редагувалось 2 разів.
Ostin
Member

Повідомлення

Volya: 19.05.2023 09:37ви вважаєте, що я повинен
Звісно ні. Ніхто нічого не повинен. Робіть як вам краще.
murzik
Member

Повідомлення

The_Rusik: 19.05.2023 09:47Васильков
тільки не це дно. ні ні ні
Ірпінь, Вишневе
Alexey1977
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 19.05.2023 01:27 В Німеччині чи Франціі про своє житло можна навіть не думати
насчет Франции не знаю но в ФРГ ценник жесть - купить чтото можно где то в глуши и под восстановление :D в остальных случаях пригород лет 20 выплачивать ипотеку.
Polaris: 19.05.2023 09:44 шо він жре? :eek:
красную икру и семгу :gigi:
murzik
Member

Повідомлення

The_Rusik: 19.05.2023 09:47Тем более после слов, 80+ метров
чому? 500 уе за м2 це вторинне житло без ремонту. в області
PushKing
Member
Аватар користувача
Звідки: Донецк

Повідомлення

Еоселя под 3-7% опять работает. Если конечно про Еоселю разговор.
murzik
Member

Повідомлення

Polaris: 19.05.2023 09:44 murzik
шо він жре? :eek:
вартість корму бачили? :gigi:
+ вакцинація, внепланові проблеми, іграшки, ліки тощо
Polaris
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

murzik: 19.05.2023 09:52
Polaris: 19.05.2023 09:44 murzik
шо він жре? :eek:
вартість корму бачили? :gigi:
+ вакцинація, внепланові проблеми, іграшки, ліки тощо
ну в мене звичайні коти теж багато жеруть, ну на 3к в місяць)
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Alexey1977: 19.05.2023 09:50
dead_rat: 19.05.2023 01:27 В Німеччині чи Франціі про своє житло можна навіть не думати
насчет Франции не знаю но в ФРГ ценник жесть - купить чтото можно где то в глуши и под восстановление :D в остальных случаях пригород лет 20 выплачивать ипотеку.
В тебе застарілі дані з дешевих часів :laugh:
Volya
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

The_Rusik
Ну звісно жити треба в комуналці. 80+ це для розуміння вартості квадратного метра. Що смішного якщо на чотирьох 3 кімнати? Де я взагалі написав, що шукаю квартиру в Києві? Це будинок в 300 квадратів, це наявність майданчику для гольфу? Ви про що? Чи ви всі живете в однокімнатних та спите на полуторках утрьох? Ну нащо ви кажете, що мені робити? Так я прожив ці 10 років у Києві, як міг так і будував своє життя та життя своїх рідних, звісно намагаючись дати краще із можливого. Але хто з вас дає аби що своїм дітям, якщо звісно вони у вас вже є? Кожен в праві сам собі обрати своє існування. Я не просив подарувати, я не прошу в борг, я прошу допомогти придбати, а це все різні варіанти. Дякую

Відправлено через 1 хвилину 48 секунд:
murzik: 19.05.2023 09:51
The_Rusik: 19.05.2023 09:47Тем более после слов, 80+ метров
чому? 500 уе за м2 це вторинне житло без ремонту. в області
так, саме за це й мова. Тільки є варіанти первинного

Відправлено через 59 секунд:
Пушкин: 19.05.2023 09:52 Еоселя под 3-7% опять работает. Если конечно про Еоселю разговор.
ні, не працює. Гроші не отримали навіть ті, хто подавали ще в січні
Ostin
Member

Повідомлення

Volya
Маємо такі змінні, що приносять невизначеність:
- війна (теоретичний приліт)
- курс валюти в перспективі
- непрацюючі інструменти державної іпотеки, які офіційно "типу затверджені"
Два питання:
- навіщо такі ризики вам?
- навіщо такі ризики комусь?
Якщо щодо вас ще якось можна зрозуміти, типу "я буду жити тут до смерті, то мені пофіг", то чим обгрунтувати ризики сторонньої людини?
Та й будьмо відвертими, судячи з затребуваного, ви далеко не в скрутній ситуації, щоб люди по гривні скинулись і допомогли.
Volya
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Ostin: 19.05.2023 10:19 Volya
Маємо такі змінні, що приносять невизначеність:
- війна (теоретичний приліт)
- курс валюти в перспективі
- непрацюючі інструменти державної іпотеки, які офіційно "типу затверджені"
Два питання:
- навіщо такі ризики вам?
- навіщо такі ризики комусь?
Якщо щодо вас ще якось можна зрозуміти, типу "я буду жити тут до смерті, то мені пофіг", то чим обгрунтувати ризики сторонньої людини?
Та й будьмо відвертими, судячи з затребуваного, ви далеко не в скрутній ситуації, щоб люди по гривні скинулись і допомогли.
спробую ще раз. Дивіться людина купує та оформлює квартиру на себе. Інвестиція? Так, якщо щось піде не так. Ризик в чому? Віддав гроші, отримав квартиру. Не віддав не отримав. Залишився в передмісті Києва з нерухомістю? Скажіть печалька? Допомогли купити так. Тому є відсоток на подяку? Чому ви всі вважаєте, що мені їх треба подарувати? Ні та ще раз ні. Щодо мене я отримаю житло та мої діти будуть мати свій кут. Тому я бачу це просто як угода, можливо когось вона влаштує
The_Rusik
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Volya
Вы читаете между строк? Если прилет, кто будет компенсировать? И какой процент вы готовы отдавать? Ведь под 7% никто вам не даст.
У кого есть сумма на квартиру, сам ее купит и сдаст в аренду, и будет спать спокойно и получать прибыль. Или вы будете платить больше процентов, чем инвестор будет получать от сдачи?
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Volya: 19.05.2023 09:37 Тобто ви вважаєте, що я повинен зірвати всіх та поїхати чи в Сумську, чи в Запорізьку, чи Дніпро або Харків бо там дешевше? Бо там люди повиїжджали, а мені треба приїхати туди? Діти не звикли.
Volya: 19.05.2023 10:09 Ну звісно жити треба в комуналці. Що смішного якщо на чотирьох 3 кімнати? Чи ви всі живете в однокімнатних та спите на полуторках утрьох?
При всій повазі, але це вже якийсь сюр, критичне мислення відсутнє в цілому
Закрито