Допоможіть купити житло

Разговоры обо всем
Закрито
Автор
Повідомлення
Volya
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Доброго часу доби шановне панство. Я хочу звернутися до вас з доволі дивним проханням. Я це розумію й не намагайтесь будь ласка мені це пояснити. Я просто не бачу для себе інших шляхів. Тепер суть питання. Наступного року буде 10 років як я з родиною живемо по квартирах. Так сталося, що в середньому на одному місці виходить пожити рік, інколи - півтора. Сам на інвалідності, тому з кожним роком всі ці переїзди даються все важче. Трохи вдалося зібрати грошей, але замало для придбання житла. Була надія на іпотеку, але дивлячись на зараз не впевнений, що все це буде працювати. Тому шукаю людину, яка допоможе придбати житло, враховуючи наявні гроші, розраховую за 5 років виплатити, звісно з винагородою для людини, яка надасть цю можливість. Готовий вислухати будь які конструктивні пропозиції. Можливо не ви, можливо просто знайомі з меценатом Дуже вдячний за увагу до цього посту й сподіваюсь на допомогу в цьому питанні

Всю необхідну інформацію готовий надати в особистому спілкуванні

Скільки мені потрібно?
спойлер
30000-35000 долларів
Чому саме тут розмістив?
спойлер
Тому що я давно на цьому форумі та є багато людей, які підтвердили мою фінансову чистоплотність
Самий, самий ....
спойлер
Ні, я не жаліюсь, не хитрую, тим більше не маю на меті когось обдурити. Я не прошу гроші, я прошу допомогти придбати житло, за яке я розрахуюсь впродовж визначеного періоду, а ви його переоформите на мене. Ніякого обману, все прозоро
Щиро дякую за розуміння
AlterJio
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

Вам пряма дорога до банку, а не на форум.(ваш капітан).
Розумію, брати гроші у друзів і знайомих яких знаешь не один рік і пережив з ними багато моментів але і тут треба думати бо можна втратити людину і гроші, а потім бігати по судам.
Не розумію, давати в борг млознайомій людини навіть під нотаріально завірений договір.
Як казав хтось десь.
Якщо друг у мене просить багато грошей я відправляюю його в банк. Якщо просить грошей не багато, даю, і забуваю про них наче в мене їх і не було.
ascord
Member
Звідки: Нарния

Повідомлення

Да уж, не дай бог быть в Украине инвалидом.
Alex+
Member

Повідомлення

У мене один знайомий взяв самотню бабусю доглядати за житло, звісно це треба робити офіційно з відома\згоди родичів (якщо такі є) з оформленням всіх документів.
Це складно та відповідально, але після смерті бабусі отримав квартиру без кредиту або іпотеки. Доглядав десь три роки.
EvgeniyK86
Member
Звідки: Бердянськ(Сміла)

Повідомлення

35к доларів. А чому не купити хату за 10к доларів у селі зі всіма зручностями?
Sashkotem
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Не зрозумів де саме хочете купити, у Львові квартира однокімнатна в старому житловому фонді звільниться під кінець року, беруть за аренду недорого 3000 плюс комунальні.
Volya
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

AlterJio
Я був у банку, 3-7 відсотків програми не працюють, більший поза можливостями

Відправлено через 4 хвилини 53 секунди:
Sashkotem Біля Києва. Справа в тому, що діти по підростали, тому житло потрібне більше ніж 1 кімната

Відправлено через 4 хвилини 22 секунди:
EvgeniyK86 тому що життя за 10 років вибудоване по іншому, дітям треба закінчити освіту, якось влаштувати на роботу

Відправлено через 2 хвилини 13 секунд:
ascord: 18.05.2023 19:41 Да уж, не дай бог быть в Украине инвалидом.
але ж не про це мова. Да і зараз багатьом важко
slv
Member

Повідомлення

А якщо Ви помрете, ( не дай боже) хто за Вас віддаст борг ?
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

Volya - з 2020 офіційно практикується западна схема - аренда з правом викупу.
Тобто платиш умовні 500-700-1000$ в місяць (в залежності від стану/вартості житла і побажань хазяїна) на строк рівний вартості житла.
Це не довгостроковий кредит, але краще за "нічого".
Нажаль там палка о двух кінцях бо при розриві договору по твоїй ініціативі - вже заплачені гроші тобі не повертають.
Тому договір треба не просто уважно читати, а узгоджувати разом з юристом.
EvgeniyK86
Member
Звідки: Бердянськ(Сміла)

Повідомлення

Volya
Є варіанти сіл прямо на трасі. 10 хв їзди до міста яке вас цікавить, автобуси кожні пів години. А з власним авто взагалі живеш наче як у передмісті. Власний будинок із подвір'ям краще квартири. Проблем з інтернетом, зручностями, транспортом зараз немає. Школи, магазини теж є скрізь. Я сам впо, тому знаю про що кажу. Вирішувати вам звісно.
Volya
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

slv: 18.05.2023 20:41 А якщо Ви помрете, ( не дай боже) хто за Вас віддаст борг ?
чому борг? Я пропоную викупити квартиру, яка буде належати вам. Тобто хазяїн ви. Або, якщо віддавати весь термін частками, можна обговорити - дружина, донька

Відправлено через 7 хвилин 52 секунди:
EvgeniyK86
10хв від Києва немає такої ціни. Далі їхати, немає сенсу, молодшій треба школу закінчити

Відправлено через 1 хвилину 45 секунд:
shatun
Так, ми думали заце, але ж рамки дуже жорсткі
Polaris
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

EvgeniyK86: 18.05.2023 20:03 35к доларів. А чому не купити хату за 10к доларів у селі зі всіма зручностями?
+1
murzik
Member

Повідомлення

імхо, ви знайдете собі лише пробелем. і для людини, яка на це піде, буде шкодувати, бо добрі справи ніколи щастя не приносять.
іпотека...
goldenvirus
Member
Аватар користувача

Повідомлення

10хв. від Києва...я якщо хтось вам купить домівку, а через місяць на неї шось впаде...хочете спокійного життя для себе і своєї родини, заїдьте трохи подалі...
Не збираюсь нікого критикувати, але вам жити нема де, чи шикувати хочеться? Я ще розумію такі пости від відчаю, коли лишився без даху над головою, але, якщо є певна сумма, то витратіть її з розумом...Наприклад візьміть квартиру/будинок без ремонту, та й живіть, і за пять років можна зробити з неї цукерочку. Успіхів.
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

Polaris: 18.05.2023 21:22
EvgeniyK86: 18.05.2023 20:03 35к доларів. А чому не купити хату за 10к доларів у селі зі всіма зручностями?
+1
Зазвичай у селах повний земельний наділ - 12 соток. Якщо це десь біля великого міста - стільки буде коштувати сама земля. :gigi:
За 10к $ можна хіба що десь під Черкасами щось знайти і те з обрізаним наділом у 4-6 соток.
Дивлячись на сьогоднішні реалії - як варіант можна пошукати нерухомість у людей, які виїхали і вирішили не повертатись - такі можуть піти на значні поступки.
Klon
CG graphikos fan
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Навіщо Кіїв та західна? Зараз в Сумської, Харьковської, Чернігівської під середніми городами продають хати за бізцінок - бо виїхали до европ.

Під прикордонням (+-0-30км) іноді можливо зняти тільки за комуналку та догляд за хатою (в селах тим паче).
Тільки на локальну роботу в 90% не розраховуйте - бо там важко, тільки щось по інету.

Школи\дідсади\універи - онлайн.

Є виликий ріск русні - но це тільки прикордоння, бо кожен день з мінометів шмаляють, чутно як поверх хати летить, та багато гос. будівль пофігачили.

Ну це якщо зовсім без грошей.
Volya
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

goldenvirus
Ви дійсно вважаєте, що це вартує шик? Це вартість квартири, із шику оштукатурені стіни та котел. Все інше робив би сам
goldenvirus
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Volya: 18.05.2023 22:14 goldenvirus
Ви дійсно вважаєте, що це вартує шик? Це вартість квартири, із шику оштукатурені стіни та котел. Все інше робив би сам
Добре, перефразую..."Вам нема де жити? Чи хочеться жити не далі ніж 10хв пішки від Києва, бажано з ремонтом, але якщо прям от біля АТБ і Епіцентра та метро, то можна і без ремонту"???
Шановний, в мене теж сім"я і дитина маленька, і зарплата офіційна знаєте яка? 10к грн. на місяць...але я спочатку купив собі квартиру і ремонт в ній зробив...потім купив великий будинок і там ремонт зробив...а зараз будую ще один будинок з нуля...і це все в самісьнокому центрі...але не Києва, а нашої неньки...
Послухайте мою пораду, не женіться за великим містом, візьміть собі ділянку трохи далі, але за адекватні кошти...покластись на когось - нажити проблем і собі і людям...
murzik
Member

Повідомлення

напевно УЕ, а не грн? :laugh: у мене от 15, але маю всього 7м2 в общазі в 33 роки
комп і 2 велосипеди :lol:
Metric
Junior

Повідомлення

Я не дуже розумію навіщо тільки Київ ? В Кривому Розі наприклад квартира 2 кімнатна коштує 15 тис долларів, школи, автобуси, магазини - все є. Чому всіх так пре в той мурашник Київський ) я пожив там 2 роки та господі прости туди ще повернутися якщо в тебе там не супер пупер робота. Пожив у Львові - аналогічно ) так красиво и круто але якщо людина сімейна та робоча в неї не буде часу кожного дня валяти дурня та кататися по Києву. Діло ваше але в такі часи зайти в борги якщо ще не знаєш чим це все будет з хеппі ендом чи ні - таке собі, почикайте вже коли цей жах закінчиться та в мирне небо плануйте. Я дуже розумію що це таке жити в чужому житлі де тобі можуть через місяць зателефонувати та сказати - допобачення або водити людей тому що воно продається, але повірте зараз краще почикати.
Закрито