Допоможіть купити житло

Разговоры обо всем
Закрито
Автор
Повідомлення
murzik
Member

Повідомлення

людина запитала конкретну річ, а набігли порадники, як жити.
з пропозицій було - іпотека або в інший регіон чи подалі від Києва, де дешевше.
напеввно взяти табличку і стояти біля бажаного метро буде ефективніше, ніж ця тема на форумі.
п.с: родичів стареньких не має, потенційні спадки, багаті старі родичі в США? :D
Востаннє редагувалось 19.05.2023 11:58 користувачем murzik, всього редагувалось 1 раз.
FANAT7
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Мне больше интересно, каким оьразом товарищ 5 домов построил с зарплатой 230$. Даже при условиях работы самому материалы стоят конских денег, доставка, надо еще кучу инструмента иметь, либо в аренду все брать.

Думаю с зарплатой личной 10к грн, а вот батя либо зять имеет свою стройфирму, за счет которой большая часть работы и делается.

Ничего личного, просто интересно :beer:
murzik
Member

Повідомлення

FANAT7
дружина в школі працює :idea: діти наносили на штори? :lol:
або бабусина спадщина на пару десятків уе :gigi:
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Klon: 18.05.2023 21:49Зараз в Сумської, Харьковської, Чернігівської під середніми городами продають хати за бізцінок - бо виїхали до европ.
Да да да за бізцінок :lol:
Volya
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

The_Rusik: 19.05.2023 11:04 Volya
Вы читаете между строк? Если прилет, кто будет компенсировать? И какой процент вы готовы отдавать? Ведь под 7% никто вам не даст.
У кого есть сумма на квартиру, сам ее купит и сдаст в аренду, и будет спать спокойно и получать прибыль. Или вы будете платить больше процентов, чем инвестор будет получать от сдачи?
звісно, на цей випадок є програма відшкодування. Тільки не пишіть як вона працює, це не моє питання.
Все що вище 7 не цікавить. Не дадуть то й годі. Дорожче мені не потрібно. Звісно може купувати. Є маленьке але. Не всі будують та роблять ремонт як голденвірус. Розумієте про що я кажу? То до тих 40-45, додайте ще 20-25 та й спіть спокійно і підраховуйте свій прибуток

В цілому я так розумію то ви не читаєте між рядків. Я не шукаю людину, яка дасть мені в борг. Я не шукаю людину, яка може на мені заробити. Один мурзік адекватно сприймає написане. Хлопці мені байдуже, що ви собі думаєте читаючи ці рядки. Ви якось намагаєтесь мені щось довести- то живу я не так, то не там, то роблю щось дивне. Повторюсь кожен проживає своє життя так, як він може. Половина з вас немає дорослих дітей, а ви мені даєте пораду, що мені з ними робити. Не дивно? Половина живе з татом та мамою, а розповідаєте куди мені їхати. Я приблизно здогадувався чим все це завершиться, тому нічого кримінального не вбачаю, але... З п'ятницею усіх, йдіть за пивом :beer: отак буде правильніше. Гарного дня

Відправлено через 8 хвилин 37 секунд:
yupi: 19.05.2023 13:11
Klon: 18.05.2023 21:49Зараз в Сумської, Харьковської, Чернігівської під середніми городами продають хати за бізцінок - бо виїхали до европ.
Да да да за бізцінок :lol:
таке щось пишуть, не знаю чи плакати, ми сміятись. Один будує за безцінь, інші по 10кт баксів житло знаходять. А як почнеш шукати, то волосся дибом стає. 80 квадратів народ в ступор вводять, типу розкіш. А по санпіну треба щоб було 21х4+10=94м2. Хтось живе по іншому, то вас все влаштовує
Astar
Junior

Повідомлення

Volya: 19.05.2023 09:37 Ostin
про квартиру за 40к за 80+ квадратів. 500 баксів за метр.
Я не хочу нікого ображати, але думаю переважна більшість людей живе у менших квартирах. Я наприклад в 64кв.м2
Я, дружина, двоє дітей і собака в 25кг Булька. :rotate:

Думаю поради переїхати в Німеччини тут зайві, там мало таких квартир
Ostin
Member

Повідомлення

Щодо безцінку на житло. Навіть не можу уявити, хто зараз в умовах війни має бажання переїхати до наведених вище областей і купувати там житло. Тому мені було б дивно, якщо там ціни не впали суттєво. Але я не експерт у цьому, просто розмірковую.
А ще додаємо шалений відтік населення за кордон, старіння населення та дуже гнітючий демографічний тренд в цілому.
Якщо чесно, важко зрозуміти, де тут складова для здорожчання житла в найближчому часі, принаймні у валюті. Скоріше може статись сильне падіння ринку, якщо кордони таки відкриють і чоловіки поїдуть до жінок.
З таких міркувань, купувати зараз житло взагалі не дуже логічно, бо перспектив у країни зараз особливо немає на найближчі років 5-10.
Я б на місці автора теми просто дочекався б робочої іпотечної програми, яка вже і так мала б бути робочою.
Volya
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Astar: 19.05.2023 13:36
Volya: 19.05.2023 09:37 Ostin
про квартиру за 40к за 80+ квадратів. 500 баксів за метр.
Я не хочу нікого ображати, але думаю переважна більшість людей живе у менших квартирах. Я наприклад в 64кв.м2
Я, дружина, двоє дітей і собака в 25кг Булька. :rotate:

Думаю поради переїхати в Німеччини тут зайві, там мало таких квартир
якщо за 64 метри заплатити треба стільки , скільки за 80, то що виберете? Також 4 майже дорослих та вівчарка. Дивно чути. Просто в Києві зараз такі квартири будують. Зараз однокімнатні від 40 до 55

Відправлено через 5 хвилин 36 секунд:
Ostin
Так цим все і закінчиться. Або працюємо з дружиною ще рік, збільшуємо перший внесок, а там дивимось
murzik
Member

Повідомлення

Ostin: 19.05.2023 13:40було б дивно, якщо там ціни не впали суттєво.
я в Київській області, навіть після прильотів житло не подешевшало ні на долар за м2. ба більше - будуються нові будинки, і приватні і багатоповерхівки.
а земля взагалі подорожчала
Ostin
Member

Повідомлення

murzik: 19.05.2023 13:53а земля взагалі подорожчала
І що, купують? :-/
Це щось як з відеокартами? Ставлять будь-яку ціну, а люди несуть? :D
murzik
Member

Повідомлення

Ostin
пару років продаються :lol:
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Volya
якщо ви працюєте в якійсь державній установі, органі чи підприємстві, то ви маєте право отримати службову квартиру, а через 10 років роботи вже будете мати право її приватизувати
можливо вам варто поміняти місце роботи заради це, можливо це для вас єдиний і чи не найкоротший варіант отримати житло
причому неважливо яке, головне щоб дах над головою був і достатньо кв.метрів
Ostin
Member

Повідомлення

KimRomik: 19.05.2023 14:18ви маєте право отримати службову квартиру
Оце зараз серйозно?
Купа людей з держ.підприємств знімають житло, бо немає де жити.
З досвіду. Точніше, з досвіду дружини. Колись влаштувалась в одну державну контору, їй запропонували переїзд на кращі умови і гроші, сказали, що компенсують житло. А по факту, треба самому було знайти те житло, і щоб воно офіційно здавалось. В малесенькому містечку. Де жоден власник ніколи і ні за які умови не буде офіційно його здавати і платити з цього якісь податки та світити дохід. Звісно, забила на таку дурість, бо за місяць нічого знайти не вдалось. При звільнені сказали, що знімайте як є, гроші ж платимо, а потім колись може знайдеться. :lol:
Про службове житло ніхто і не заїкався, як кажуть. А людина ж з іншого міста приїхала. А це, щоб розуміли, велика і дуже грошовита державна установа.
Slewin77
Junior

Повідомлення

Polaris
Это не так дорого, если породистый и с особенностями. У друга овчар немецкий жрет больше меня, по деньгам, а я 120 вешу, не маленький.
l-m
Member

Повідомлення

Volya: 18.05.2023 19:26 Наступного року буде 10 років як я з родиною живемо по квартирах. Так сталося, що в середньому на одному місці виходить пожити рік, інколи - півтора. Сам на інвалідності, тому з кожним роком всі ці переїзди даються все важче.
Поки шукаєте гроші на придбання, вам би змінити підхід до оренди, тоді зможете жити рази в три довше без переїздів.
molla
Member
Аватар користувача

Повідомлення

l-m: 19.05.2023 15:04
Volya: 18.05.2023 19:26 Наступного року буде 10 років як я з родиною живемо по квартирах. Так сталося, що в середньому на одному місці виходить пожити рік, інколи - півтора. Сам на інвалідності, тому з кожним роком всі ці переїзди даються все важче.
Поки шукаєте гроші на придбання, вам би змінити підхід до оренди, тоді зможете жити рази в три довше без переїздів.
змiнити пiдxiд, як?
Volya
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

l-m: 19.05.2023 15:04
Volya: 18.05.2023 19:26 Наступного року буде 10 років як я з родиною живемо по квартирах. Так сталося, що в середньому на одному місці виходить пожити рік, інколи - півтора. Сам на інвалідності, тому з кожним роком всі ці переїзди даються все важче.
Поки шукаєте гроші на придбання, вам би змінити підхід до оренди, тоді зможете жити рази в три довше без переїздів.
цікаво, можна більш детально

Відправлено через 1 хвилину 27 секунд:
molla: 19.05.2023 15:21
l-m: 19.05.2023 15:04
Поки шукаєте гроші на придбання, вам би змінити підхід до оренди, тоді зможете жити рази в три довше без переїздів.
змiнити пiдxiд, як?
теж цікаво як пояснити власнику, що він не правий
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

Volya: 19.05.2023 15:24теж цікаво як пояснити власнику, що він не правий
договор
Volya
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

nochnik89: 19.05.2023 15:26
Volya: 19.05.2023 15:24теж цікаво як пояснити власнику, що він не правий
договор
хто його з вами укладає?
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

Volya
Все, кому я сдаю жилье. Я вообще не знаю кто сейчас жилье сдает без этой опции с описанием всего в договоре. А Вы как до этого жили ? что вообще без договора ?
Востаннє редагувалось 19.05.2023 15:33 користувачем nochnik89, всього редагувалось 1 раз.
Закрито