Підкажіть будь ласка сервic-центр в Одесі, де можуть вирішити нестандартну проблему

Разговоры обо всем
Автор
Повідомлення
L10N
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Всім привіт! Сокет 1151, камінь 9900kf скальп, на ньому Corsair вода. Щоб камінь нормально сів у сокет, довелося зняти металеву рамку з материнки. По початку все було добре, але потім довелося комп довго транспортувати і в дорозі видать його чуйна разтрясло, через що розкрився недостатній притиск майданчика водяного охолодження з каменю, і відповідно притиск каменю в сокеті. Тобто по початку виходило трохи піджати гвинти і він нормально притискався, але мабуть стандартне кріплення вперлося в межу довжини гвинтів і тепер це зробити не можна. Це було вирішено кількома шайбами зі зворотного боку материнки, і це допомогло з перемінним успіхом, тому що Шайби погано підібрані. Комп то стартував то немає, поки не поворухнеш. Зараз там зрозуміло метал притискного механізму втратив пружність і він знову не притискається і не стартує. Я перебуваю не про Одесу, але комп знаходиться у мого друга в Одесі і ми хочемо його оживити.

Підкажіть будь ласка куди звернутися в Одесі з цим питанням, потмоу що скрізь займаються тільки легкими питаннями, а тут треба підібрати Шайби, зробити якісно і красиво, щоб домогтися стабільного і довговічного притиску, можливо десь щось доопрацювати напилком.
Заздалегідь вдячний! :beer:
goldenvirus
Member
Аватар користувача

Повідомлення

У вас, шановний, мабуть не прижим слабкий, а проц вже бумерангом вигнувся після таких експериментів
maxn
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

L10N: 16.05.2023 23:20 Всім привіт! Сокет 1151, камінь 9900kf скальп, на ньому Corsair вода. Щоб камінь нормально сів у сокет, довелося зняти металеву рамку з материнки. По початку все було добре, але потім довелося комп довго транспортувати і в дорозі видать його чуйна разтрясло, через що розкрився недостатній притиск майданчика водяного охолодження з каменю, і відповідно притиск каменю в сокеті. Тобто по початку виходило трохи піджати гвинти і він нормально притискався, але мабуть стандартне кріплення вперлося в межу довжини гвинтів і тепер це зробити не можна. Це було вирішено кількома шайбами зі зворотного боку материнки, і це допомогло з перемінним успіхом, тому що Шайби погано підібрані. Комп то стартував то немає, поки не поворухнеш. Зараз там зрозуміло метал притискного механізму втратив пружність і він знову не притискається і не стартує. Я перебуваю не про Одесу, але комп знаходиться у мого друга в Одесі і ми хочемо його оживити.

Підкажіть будь ласка куди звернутися в Одесі з цим питанням, потмоу що скрізь займаються тільки легкими питаннями, а тут треба підібрати Шайби, зробити якісно і красиво, щоб домогтися стабільного і довговічного притиску, можливо десь щось доопрацювати напилком.
Заздалегідь вдячний! :beer:
L10N
Вже нема сечі терпіти ці пекельні борошна?
L10N
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

ось ви взагалі не допомагаєте :-/
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Чем помочь то, не видя что там с процессором и сокетом на мамке, после колхоза
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

L10N: 17.05.2023 02:17ось ви взагалі не допомагаєте :-/
Так непонятно ничего. То ли надо выпрямить погнутый крепеж, то ли водоблок перекосило, то ли процессор гнет от избыточного прижима, то ли ему вообще ласты...

Кстати, крышка процессора и рамка есть? Пробовали собрать с ними? Сначала на термопасте.
seraphic
Member
Аватар користувача
Звідки: Дон.обл

Повідомлення

Покаж фото чё у тебя там, уж сильно интересно как так вышло :think:
slv
Member

Повідомлення

L10N: 17.05.2023 02:17 ось ви взагалі не допомагаєте :-/
там , в первую очередь, вафли сокету , может быть и процу . Тыкать и подставлять в другую мамку\другой проц
Почитай
viewtopic.php?f=3&t=247628
L10N
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Ой да ладно, нічого там не погнуто і не пошкоджено і не перекошено. я це робив десятки разів і руки ростуть з правильного місця. просто недостатній притиск ніг в сокеті і так вийшло через транспортування, і я очікував що це може трапиться. компуктер знаходиться у мого друга, який ну зовсім не про залізо, а я зараз працюю далеко від Одеси і чисто фізично не можу вирішити проблему. нагнали вже остраху :lol: . якщо немає в Одесі нікого з руками і головою, то буду потім сам розбиратися

Отправлено спустя 1 минуту 50 секунд:
waryag: 17.05.2023 14:08
L10N: 17.05.2023 02:17ось ви взагалі не допомагаєте :-/
Так непонятно ничего. То ли надо выпрямить погнутый крепеж, то ли водоблок перекосило, то ли процессор гнет от избыточного прижима, то ли ему вообще ласты...

Кстати, крышка процессора и рамка есть? Пробовали собрать с ними? Сначала на термопасте.
Все це далеко і не факт що ще є ціле, я б на це не розраховував

Отправлено спустя 1 минуту 14 секунд:
seraphic: 17.05.2023 14:24 Покаж фото чё у тебя там, уж сильно интересно как так вышло :think:
по фото там все норм, це треба мацати щоб зрозуміти що притиск поганий

Отправлено спустя 5 минут 47 секунд:
До транспортування він півтора року іделаьно працював. Після транспортування стартував через раз. Підібгали гвинти, почав стартувати 8 разів з 10 і було очевидно що притиск на соплях, а потім знову почалося. Треба просто зробити на совість один раз і не трясти потім так сильно.
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

L10N
При транспортировке, вибрации - там что - поотпускались винты вдруг?
Или более вероятно что пошла дугой подложка без крышки, или мамку покоробило если без задника водоблок/подобное...
Особенно нравится что нужно было всего лишь "подтянуть посильнее" для того чтоб заработало "8 разів з 10" :)
L10N
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

gehka3: 17.05.2023 18:09 L10N
При транспортировке, вибрации - там что - поотпускались винты вдруг?
Или более вероятно что пошла дугой подложка без крышки, или мамку покоробило если без задника водоблок/подобное...
Особенно нравится что нужно было всего лишь "подтянуть посильнее" для того чтоб заработало "8 разів з 10" :)
Транспортировка длилась 2 дня и поскольку металлического фиксатора на матери не стоит, а охлад прижимает камень к ногам за счет собственного крепежа, то это привело к тому что гибкие ноги на микрометры вогнулись, а когда винтами охлад прижимал, то был почти нормальный контакт. По сути, как я это вижу, надо подобрать или напечатать пластиковые шайбы с расчетом длины резьбы охлада, чтобы чуть-чуть усилить прижим. Если эту довольно тяжелую конструкцию не болтать не шатать 2 дня на заднем сиденье, то будет работать также стабильно как и работало. Это имхо.
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

L10N
Выше говорил - скорее подложка завернётся, чем ноги пружинистые вогнутся, скорее мамка свернётся вокруг сокета, чем ноги вогнутся и остануься в вогнутом положении
L10N
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

gehka3: 17.05.2023 20:53 L10N
Выше говорил - скорее подложка завернётся, чем ноги пружинистые вогнутся, скорее мамка свернётся вокруг сокета, чем ноги вогнутся и остануься в вогнутом положении
Нууу не знаю. Прижим сейчас очевидно не оч. Я бы хотел чтобы какой-то рукастый ответственный сервисмэн все разобрал протестил, красиво собрал, чтоб работало. Если что-то померло, то можно поменять. Камень думаю жив, по крайней мере, если он не был бы жив, то она бы и через раз бы не стартовала, камни если уж мрут от мехов то раз и навсегда.
__Yoko__
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

L10N
Якщо саам складав цю систему не раз, тоді чому зараз не розібрати її і не оцінити масштаби руйнувань?
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

L10N
Тебе сказать - присылай, восстановлю... Но опять же переезды...
L10N
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

__Yoko__: 18.05.2023 22:41 L10N
Якщо саам складав цю систему не раз, тоді чому зараз не розібрати її і не оцінити масштаби руйнувань?
Я зараз далеченько від Одеси, а компуктер другу скоро знадобиться.

Отправлено спустя 1 минуту 56 секунд:
gehka3: 19.05.2023 14:48 L10N
Тебе сказать - присылай, восстановлю... Но опять же переезды...
Это да. Поэтому и ищу кого-то в Одесе, чтобы на месте. Безуспешно пока, сервисам этот геморой не интересен
L10N
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Всім привіт! Сокет 1151, камінь 9900kf скальп, на ньому Corsair вода. Щоб камінь нормально сів у сокет, довелося зняти металеву рамку з материнки. По початку все було добре, але потім довелося комп довго транспортувати і в дорозі видать його чуйна разтрясло, через що розкрився недостатній притиск майданчика водяного охолодження з каменю, і відповідно притиск каменю в сокеті. Тобто по початку виходило трохи піджати гвинти і він нормально притискався, але мабуть стандартне кріплення вперлося в межу довжини гвинтів і тепер це зробити не можна. Це було вирішено кількома шайбами зі зворотного боку материнки, і це допомогло з перемінним успіхом, тому що Шайби погано підібрані. Комп то стартував то немає, поки не поворухнеш. Зараз там зрозуміло метал притискного механізму втратив пружність і він знову не притискається і не стартує. Я перебуваю не про Одесу, але комп знаходиться у мого друга в Одесі і ми хочемо його оживити.

Підкажіть будь ласка куди звернутися в Одесі з цим питанням, потмоу що скрізь займаються тільки легкими питаннями, а тут треба підібрати Шайби. Комп після ремонту буде продаватися, так що треба зробити якісно і красиво, щоб домогтися стабільного і довговічного притиску, можливо десь щось доопрацювати напилком лол.
Заздалегідь вдячний! :beer:
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

мені здається там діло не в притиску, а в тому що через відсутність металевої рамки, проц трохи гуляє по сокету і не попадає на свої ніжки.
WSavage
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ви вже створювали таку саму тему, вам жодного сервісу там не порекомендували, нашо знов флудити? :mad:
L10N
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

WSavage: 23.07.2023 10:39 Ви вже створювали таку саму тему, вам жодного сервісу там не порекомендували, нашо знов флудити? :mad:
Це було давно і не всі переглядають всі гілки конференції, можливо зараз побачить хтось, хто зможе допомогти.
Відповісти