Блог про ремонт електроніки

Разговоры обо всем
Автор
Повідомлення
Adamantium
Ghost
Звідки: Днепр

Повідомлення

murzik
Ты просто не шаришь...
Все старожилы хорошо помнят Пашу...и не просто по ремонту электроники (кто понял, тот понял :rotate: )
Palua
Member
Аватар користувача
Звідки: Горішні Плавні

Повідомлення

Adamantium: 03.04.2023 12:23 murzik
Ты просто не шаришь...
Все старожилы хорошо помнят Пашу...и не просто по ремонту электроники (кто понял, тот понял :rotate: )
Це було надто давно.
Навіть я не зрозумів...
ervin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Чомусь за посилання на якісь маловідомі сайти-магазини ніхто не каже шо то реклама...

Як на мене цікавий ютубчик. В мене якраз Dell XPS 15 9500. Можливо і мені колись доведеться петлі розтачувать... то тепер знаю до кого звертатись
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

murzik: 03.04.2023 12:01то це реклама...
Такой бы рекламы - да побольше, где руки на своём месте и голова отличная, в отличии от многого в сети ;)
Adamantium
Ghost
Звідки: Днепр

Повідомлення

Palua
Так вот про эксклюзивные фишки для моддинга, которые вы раньше делали, я даже сам, кажется, что-то заказывал, что именно да и когда - уже даже не припомню.
А проект с драконом да, тогда вышел классный :super:
murzik
Member

Повідомлення

gehka3: 03.04.2023 12:30Такой бы рекламы - да побольше, где руки на своём месте и голова отличная,
самопіар .. це як майстер після майстра, до якого був майстер, і всі втирають замовнику, що він круче всіх, тільки бабла треба заплатити в х2-3 рази більше саме йому
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

murzik
Я не сторонник эксгибиционизма, не люблю хфото/видиву работ, но если у человека получается и получается отлично это делать, не стыдно показать свою работу, да и кто малость разбирается - оценивает высоко - это дорогого стоит, остальное - личное каждого "имхо", не более
Palua
Member
Аватар користувача
Звідки: Горішні Плавні

Повідомлення

Adamantium: 03.04.2023 12:30 Palua
Так вот про эксклюзивные фишки для моддинга, которые вы раньше делали, я даже сам, кажется, что-то заказывал, что именно да и когда - уже даже не припомню.
А проект с драконом да, тогда вышел классный :super:
Гарні були часи. Дякую, що пам'ятаєте.
gehka3: 03.04.2023 12:30
murzik: 03.04.2023 12:01то це реклама...
Такой бы рекламы - да побольше, где руки на своём месте и голова отличная, в отличии от многого в сети ;)
Дякую
ervin: 03.04.2023 12:29 Чомусь за посилання на якісь маловідомі сайти-магазини ніхто не каже шо то реклама...

Як на мене цікавий ютубчик. В мене якраз Dell XPS 15 9500. Можливо і мені колись доведеться петлі розтачувать... то тепер знаю до кого звертатись
:beer:
murzik: 03.04.2023 12:31
gehka3: 03.04.2023 12:30Такой бы рекламы - да побольше, где руки на своём месте и голова отличная,
самопіар .. це як майстер після майстра, до якого був майстер, і всі втирають замовнику, що він круче всіх, тільки бабла треба заплатити в х2-3 рази більше саме йому
Самопіар, це коли я сказав, що ми круті, але не показав нічого.
Тут я публікую наші роботи, а ви можете їх оцінити, або не оцінити.
В першу чергу БЛОГ - це розвага для мене і для глядачів|читачів. Якщо б мова йшла про тупу прямолінійну рекламу, то ніхто б не дивився, бо було б не цікаво! В жодному моєму пості чи відео нема призову щось мені відправити. Під деякими відео є контактна інформація, кому треба - той знайде і зв'яжеться.
OC Falcon
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Palua
Думаю, багато хто пам'ятає Вас та Вашi роботи.
Навiть я гвинтики купляв :gigi:
спойлер
DSCF5015.JPG
DSCF5109.JPG
З поверненням :beer:
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

murzik: 03.04.2023 12:31 самопіар .. це як майстер після майстра, до якого був майстер, і всі втирають замовнику, що він круче всіх, тільки бабла треба заплатити в х2-3 рази більше саме йому
Не факт, що більше - підвальні "майстри" люблять задирати ціни в космос, без репутації і гарантій якості.
А в цілому, у плюсі всі: читачі отримують контент, хтось - контакти нормального майстра, майстер - трішки піару.
Palua
Member
Аватар користувача
Звідки: Горішні Плавні

Повідомлення

На ремонт залетів ASUS ROG Zephyrus G14 GA401IV з проблемою - відсутнє зображення.
Проблема відсутнього зображення виявилась не суттєвою, померла планка оперативної пам'яті. Поставили нову оперативку і все заколосилось.
Також зробили ноутбуку якісну профілактику.
Але вся цікавинка ремонту полягає в іншому - наш клієнт вислав ноутбук без належного пакування, навіть без коробки, просто в рюкзаку через Укрпошту. Фатальна помилка)
Укрпошта скористалась нагодою і розбила два кути у ноутбука + деформація металу в р-ні кутів.
Корпус ноутбука металевий, щось схоже на сплав магнію. Нам довелось повозитись з відновленням, вирівняли деформації, зашлифували нерівності, вклеїли відбиті фрагменти на місце, підсилили з середини, зашпатлювали місця стику деталей і пофарбували. За словами власника - не важливо який стан має корпус ноутбука в бліндажі, але ми не могли так все залишити. Робота по реставрації корпуса виконувалась безкоштовно, бонусом (ноутбук військогового).
Зображення
Більше світлин під спойлером.
спойлер
ЗображенняЗображенняЗображення
ЗображенняЗображенняЗображення
ЗображенняЗображенняЗображення
Відповісти