Блог про ремонт електроніки

Разговоры обо всем
Автор
Повідомлення
Palua
Member
Аватар користувача
Звідки: Горішні Плавні

Повідомлення

Вітаю форумчан, давно не бачились! :super:
Мене звати Павло.
Колись ви могли зі мною зустрічатись в гілці цього форума (Моддінг), я займався моддінгом ПК на замовлення.
Ви могли бачити мене тут, або тут.
Раніше форумчанам подобалось спостергати за моєю творчістю в сфері моддінга, сподіваюсь ремонти і технічне обслуговування також будуть для вас цікаві.
Не ставлю собі на меті щось вам продати чи нав'язувати. Просто шукаю однодумців, які люблять електроніку так само як і я.
Естетика техніки, цікаві ремонти, потужні ноутбуки і багато чого іншого буду публікувати тут.
В ідеалі, хотілося б робити все в форматі ворклога, але не факт,що так вийде.
спойлер
Зображення
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

Ваша рамка из акрила уже как 8 или 9 лет украшает мой киловатный бп корсар :beer: :)
Pavel Lesunov
Member
Звідки: Днепр

Повідомлення

ух. Як Я з нетерпінням чекав кожний новий випуск про MSI Dragon. Підпишусь :super: :super: :super:
Palua
Member
Аватар користувача
Звідки: Горішні Плавні

Повідомлення

nochnik89: 29.03.2023 11:47 Ваша рамка из акрила уже как 8 или 9 лет украшает мой киловатный бп корсар :beer: :)
Я дуже тішуся з того, що мене пам'ятають і моя робота живе) :super:

Відправлено через 3 хвилини 44 секунди:
Pavel Lesunov: 29.03.2023 11:51 ух. Як Я з нетерпінням чекав кожний новий випуск про MSI Dragon. Підпишусь :super: :super: :super:
Сьогодні у мене таке відчуття, що я, як блудий син повернувся в сім'ю. Дякую, що пам'ятаєте :beer:
traffa
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Успіхів, Павло! Пам'ятаю які у Вас золоті руки. Буду слідкувати за темою
Palua
Member
Аватар користувача
Звідки: Горішні Плавні

Повідомлення

На профілактику та апгрейд залетів iMac 27" 2015 року.
План робіт наступий - розбираємо, чистимо від пилу, міняємо термоінтерфейси, міняємо Core i5-6500 на Core i7-6700K B-)
Зображення
Більше світлин під спойлером.
спойлер
ЗображенняЗображенняЗображення
ЗображенняЗображенняЗображення
ЗображенняЗображенняЗображення
seraphic
Member
Аватар користувача
Звідки: Дон.обл

Повідомлення

Помним помним, рады видеть вас :super: хорошая идея насчет блога :up:
Palua
Member
Аватар користувача
Звідки: Горішні Плавні

Повідомлення

traffa: 29.03.2023 12:16 Успіхів, Павло! Пам'ятаю які у Вас золоті руки. Буду слідкувати за темою
Дякую :super:

Відправлено через 1 хвилину 27 секунд:
seraphic: 29.03.2023 13:02 Помним помним, рады видеть вас :super: хорошая идея насчет блога :up:
Я також радий всіх вас бачити. І хоч нас всіх трішки розкидало по світу - місце збору незмінне)
Востаннє редагувалось 29.03.2023 15:49 користувачем Palua, всього редагувалось 1 раз.
WSavage
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Palua: 29.03.2023 11:41 Вітаю форумчан, давно не бачились! :super:
Мене звати Павло.
Колись ви могли зі мною зустрічатись в гілці цього форума (Моддінг), я займався моддінгом ПК на замовлення.
Ви могли бачити мене тут, або тут.
Раніше форумчанам подобалось спостергати за моєю творчістю в сфері моддінга, сподіваюсь ремонти і технічне обслуговування також будуть для вас цікаві.
Не ставлю собі на меті щось вам продати чи нав'язувати. Просто шукаю однодумців, які люблять електроніку так само як і я.
Естетика техніки, цікаві ремонти, потужні ноутбуки і багато чого іншого буду публікувати тут.
В ідеалі, хотілося б робити все в форматі ворклога, але не факт,що так вийде.
спойлер
Зображення
Ще б моддінг запустити, взагалі круто буде, успіхів! :beer:
Palua
Member
Аватар користувача
Звідки: Горішні Плавні

Повідомлення

На ремонт зайшов ноутбук Dell XPS 15 9500 з типовою проблемою - тугі завіси (петлі).
Вони настільки затягуються з часом, що навіть кришка ноутбука не може закритись повністю, не кажучи про ускладнене відкривання-закривання кришки.
Враження таке, що екран ось-ось лусне.
Я дуже довго думав як допомогти в цій ситуації, адже конструкція цих петель нерозборна і з кришки ноутбука їх також витягти неможливо (вони запресовані в алюміній на гарячу).
Придумав спосіб і приступив до роботи.
Матриця тонка і крихка, вирішив її не знімати, закрив плотним картоном.
Інструменти: Dremel та мікодриль MaAnt D-1
В разі моєї помилки був дуже великий ризик ушкодження матриці, або безповоротна врата функціоналу петель. Але, на щастя, все пройшло вдало.
P.S. Раніше петлі конструювали краще)
Зображення
Більше світлин під спойлером.
спойлер
ЗображенняЗображенняЗображення
ЗображенняЗображенняЗображення
ЗображенняЗображенняЗображення
ntrader
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Змащення петель теж не давало результату?
Palua
Member
Аватар користувача
Звідки: Горішні Плавні

Повідомлення

ntrader: 29.03.2023 15:56 Змащення петель теж не давало результату?
І клієнт пробував змащувати, і ми побували. Результату не дало. Пробували промивати петлі, це також нічого не дало.
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Palua
Дня доброго :beer:

В итоге по петлям - рассверлили внутренний и собрали?
Palua
Member
Аватар користувача
Звідки: Горішні Плавні

Повідомлення

gehka3: 29.03.2023 16:44 Palua
Дня доброго :beer:

В итоге по петлям - рассверлили внутренний и собрали?
Так
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Palua
Отличный вариант :up:

Рад видеть у нас коллегу и Мастера моддинга :beer:
Palua
Member
Аватар користувача
Звідки: Горішні Плавні

Повідомлення

iPhone 11 Pro Max зайшов до нас в дуже дивному стані - зображення спотворене, тачскрін не працює.
Провели діагностику і виявили, що на телефоні стоїть не оригінальний дисплей (OLED GX).
Мікросхему з оригінального дисплея хтось припаяв до плати, щоб телефон не вибивав помилку не оригінального екрана. При цьому горе-майстри знесли кілька елементів на платі телефона.
Клієнт купив телефон з рук і не знав про ці моменти. З клієнтом узгодили заміну екрана на занятий оригінал в ідеальному стані з переносом на новий дисплей рідної мікросхеми дисплею, щоб телефон не помітив заміни екрана. Ця процедура пов'язана за ризиками ушкодження нового дисплею, але ми робимо все обережно і ще жоден пацієнт не постраждав B-)
Для переноса мікросхеми нам довелось механічно зпилити мікросхему на новому дисплеї і підготувати площадку для встановлення рідної мікросхеми (див. фото).
Елементи на платі ми відновили (ця робота на фото не потрапила), перенесли мікросхему і встановили новий екран на місце. Дисплей працює, тачскрін працює, трутон працює, помилки немає :super:
Інструменти: мікодриль MaAnt D-1
Зображення
Більше світлин під спойлером.
спойлер
ЗображенняЗображенняЗображення
ЗображенняЗображенняЗображення
ЗображенняЗображенняЗображення
ervin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ай-ай-ай! А хто це тему створив, а найголовнішу лінку не надав...
https://www.youtube.com/@23service
murzik
Member

Повідомлення

то це реклама...
Palua
Member
Аватар користувача
Звідки: Горішні Плавні

Повідомлення

gehka3: 29.03.2023 16:48 Palua
Отличный вариант :up:

Рад видеть у нас коллегу и Мастера моддинга :beer:
:super: :beer:
ervin: 03.04.2023 11:42 Ай-ай-ай! А хто це тему створив, а найголовнішу лінку не надав...
https://www.youtube.com/@23service
Я сором'язливий :)
murzik: 03.04.2023 12:01 то це реклама...
В першу чергу це БЛОГ. Чи займаємось ми ремонтом на комерційній основі? Так. Основну свою мотивацію я вказав в першому пості.
murzik
Member

Повідомлення

Palua: 03.04.2023 12:11Основну свою мотивацію
доходи
Відповісти