Україномовний контент

Разговоры обо всем
Автор
Повідомлення
big_bang
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Давайте ділитися 🇺🇦 УКРАЇНОМОВНИМИ РЕСУРСАМИ 🇺🇦 для перегляду кіно

Торенти, файлообмінники тощо
TypStar
Member
Аватар користувача

Повідомлення

я крім торрента толока.to більше нічого не знаю.
bes
Member
Аватар користувача
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

чтоб было больше украинского контента как раз от торрентов и файлообменников лучше отказаться
big_bang
Member
Аватар користувача

Повідомлення

TypStar: 16.12.2022 10:08 я крім торрента толока.to більше нічого не знаю.
Я на толоці не зміг зареєструватись, хоча маю пошту gmail.

Ще є https://mazepa.to/ на якому теж видало помилку.

Відправлено через 1 хвилину 29 секунд:
bes: 16.12.2022 10:09 чтоб было больше украинского контента как раз от торрентов и файлообменников лучше отказаться
в мене є megogo і я за нього плачу чесно кошти, але є масса фільмів і серіалів яких не має і не буде ніколи
для того організував пошуки
Ostin
Member

Повідомлення

Толока, уакіно.клуб
Те, чим сам користуюсь
bes
Я колись був пробував користуватись мегого. Виявилось, що підписка підпискою, а подивитись старезну матрицю 99 року можна лише купивши її. А дечого взагалі немає. З такого боку вже краще диски ліцензійні купувати.
Нетфлікс норм, в принципі.
На толоці є донатні збори на озвучення, що тільки плюс, тому що додає контенту
big_bang
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ostin: 16.12.2022 10:16 Толока, уакіно.клуб
Те, чим сам користуюсь
bes
Я колись був пробував користуватись мегого. Виявилось, що підписка підпискою, а подивитись старезну матрицю 99 року можна лише купивши її. А дечого взагалі немає. З такого боку вже краще диски ліцензійні купувати.
Нетфлікс норм, в принципі.
На толоці є донатні збори на озвучення, що тільки плюс, тому що додає контенту
на МАЗЕПІ зареєструвався з поштою ukr.net
а, на толоці не йде...
Ostin
Member

Повідомлення

big_bang
В мене укр.нет, на толоці було все норм
big_bang
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ostin: 16.12.2022 10:25 big_bang
В мене укр.нет, на толоці було все норм
спробував зараз
в мене все пішло)

напевно вчора були якісь трабли

Відправлено через 2 хвилини 1 секунду:
🇺🇦 🇺🇦 🇺🇦

mazepa.to

toloka.to

uakino.club
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

big_bang: 16.12.2022 10:16 Я на толоці не зміг зареєструватись, хоча маю пошту gmail.
А на якому етапі помилка? І той - зараз все непросто.
Рейтинг там не відміняли, а з такою електрикою, як зараз, ти може щось встигнеш качнути, але роздати нереально.
В тебе світло є - в того хто хоче скачати - немає і потім по колу навпаки...
Хоча там є "золоті" роздачі, які не потребують рейтингу - і їх доволі багато.
ervin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

https://simpsonsua.tv/ інколи доначу на переклади нових серій.
SoVaR
Member
Аватар користувача
Звідки: Od_UA

Повідомлення

Майже все зараз беру тільки на toloka.to. В них переклади серіалів часто одночасно з "узькими". А якість нашого перекладу набагато краща, ближче до оригіналу :up:
Desmond
Member
Звідки: Черкассы

Повідомлення

hdrezka.cm - всі серіали там дивлюсь онлайн, плюс власну українську озвучку роблять доволі неплгану для багатьох фільмів і серіалів.

Підкажіть щось де ігри можна качати, щоб без рейтингів і файлообмінників, по типу руторга, тільки наше
Востаннє редагувалось 16.12.2022 11:02 користувачем Desmond, всього редагувалось 1 раз.
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Yaroslav308
Member
Аватар користувача

Повідомлення

shatun: 16.12.2022 10:31 Рейтинг там не відміняли, а з такою електрикою, як зараз, ти може щось встигнеш качнути, але роздати нереально.
Если у тебя получилось скачать, значит у кого-то получилось раздать, почему это не должно работать в обратную сторону? Да, одновременное количество активных людей сильно ниже, но падение должно быть +- симметричное.
P.S. Совет по рейтингу на толоке - скачайте коллекцию Гарри Поттера, одновременно личей не особо много, но они есть 24/7.

Отправлено спустя 3 минуты :
big_bang: 16.12.2022 10:30 🇺🇦 🇺🇦 🇺🇦

mazepa.to

toloka.to

uakino.club
Поднимай периодически инфу в шапку.
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

SoVaR: 16.12.2022 10:48 ...А якість нашого перекладу набагато краща, ближче до оригіналу :up:
Якість перекладу і якість озвучування - різні речі. Повний дубляж - велика рідкість.
В більшості випадків роблять переклад накладений на орігінал.
І іноді виходить вони наче "зливаються". Люди з будь якими вадами слуху це одразу відчувають.
На мій погляд в нас дві звукостудії норм - "так треба продакшн" (працюють з К1 і Новим) і ще якась суто документалку озвучує.
Люди не бубонять під ніс - все чітко/голосно. Можливо тому, що не намагаються зберегти оригінал на другому плані "придушуючи" його голосову складову практично в нуль.
Yaroslav308: 16.12.2022 11:16 Если у тебя получилось скачать, значит у кого-то получилось раздать, почему это не должно работать в обратную сторону?
Я чітко вказав в чому саме зараз проблема - системне/аварійне вимикання електрики.
Раніше ти при бажанні міг держати ПК чи нас 24/7 і так/сяк рейтинг ішов. Ти не зможеш без наявного рейтингу там взяти що захочеш.
Також я чітко вказав вихід для новачків - шукати роздачі з приміткою "золота" - там рейтинг на кач не роляє - лише на роздачу в +
Востаннє редагувалось 16.12.2022 11:22 користувачем shatun, всього редагувалось 1 раз.
big_bang
Member
Аватар користувача

Повідомлення

🇺🇦 🇺🇦 🇺🇦

mazepa.to

toloka.to

uakino.club

eneyida.tv

uaserials.pro

simpsonsua.tv


:think:
??? Під питанням ???

hdrezka.cm - кацапське

rutor.is - кацапське

Відправлено через 1 хвилину 33 секунди:
shatun: 16.12.2022 10:31
big_bang: 16.12.2022 10:16 Я на толоці не зміг зареєструватись, хоча маю пошту gmail.
А на якому етапі помилка? І той - зараз все непросто.
Рейтинг там не відміняли, а з такою електрикою, як зараз, ти може щось встигнеш качнути, але роздати нереально.
В тебе світло є - в того хто хоче скачати - немає і потім по колу навпаки...
Хоча там є "золоті" роздачі, які не потребують рейтингу - і їх доволі багато.
ругалося на пошту, але створив на ukr.net і все пішло
bvg
Junior
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

seraphic
Member
Аватар користувача
Звідки: Дон.обл

Повідомлення

rezka.ag
лучше этого не встречал абсолютно всегда фильмы сериалы и т.д с укр. дубляжем, вообще тема про менталитет украинцев и пиратский контент?
Відповісти