Покупка iPhone на ebay

Разговоры обо всем
Автор
Повідомлення
ervin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Fuuuuuuury: 02.11.2022 13:45
Так, хотів би 12 (звичайний, не про)
350 долларів +- плюс 100$ приїзд з розмитненням
Хоча на амазоні продаються Renewed (відновлені бу за їх програмою) за 420-440.
Але вигода в 100-150 долларів, плюс маю надію на чесність покупців і гарантію від сайта.
Як людина, шо купила кілька десятків товарів з амазону в стані Renewed - можу сказати, шо та їх програма то більше розмови, а ні ж реальність. Вони проходять візуальний огляд так, але не завжди. Можна купити як повністю новий, так і покоцане БУ. Я так розумію, що їм дешевше оплатить доставку туди-назад в випадку поганого товару, а ні ж платити людині, яка професійно буде оглядати і тестувати. Щодо ремонтів, то я на 99.99% впевнений, шо амазон самостійно не виконує ніяких ремонтів. То ж отримати айфон з не рідним екраном чи акумом - дуже-дуже малоімовірно.
Серед того шо амазон мені присилав. Телефон в ідеальному косметичному стані, але не вмикається. Коробка без телефону. Дохлий процесор. Дохлий НЕ ТОЙ процесор. Все це поверталося і гроші поверталися, але ось тобі реалію покупки з Амазону. Продавець з високим рейтингом на ібеї якось більш виграшно виглядає, але погоджусь з багатьма іншими. В Україні можна купити не на багато дорожче.
MobileLord
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

dead_rat: 08.11.2022 18:36 А чому не купити новий?

Хай бюджетніший, може прошлого покоління, але не грати у лотерею?
Кстате да, вот айфон тоже думал брать или Pixel 7, но я на подарок. Но с точки зрения цены 12й на 64Gb вообще печально смотрится сегодня, а 13й уже кусается. За эти деньги уже лучше macbook air m1 взять, хоть и разные устройства, но за свою цену он гораздо круче будет.
ervin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MobileLord
Феррарі дорого, куплю трактор. З причепом в нього і дівок більше влазить...
MobileLord
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

ervin: 09.11.2022 14:56 MobileLord
Феррарі дорого, куплю трактор. З причепом в нього і дівок більше влазить...
Ну так а что ты делаешь чаще всего на телефоне? - чатишься, серфишь. Звонить может любой телефон, остается только камера. Если часто фоткаешь то в айфоне есть смысл. Если нет, то выбирая между новым телефоном за 800$ и макбуком за 800$ встает вопрос, а за что в айфоне просят такие деньги? И если в макбуке я понимаю за что (аналоговнет), то в айфоне не понимаю.
ervin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MobileLord
Ну то я і не сперечаюсь. Айфон - оверпрайснута тєма. По знайомим і дружині можу сказати, що такі гроші, бо епл підсадив, і давно, на свою екосистему. Перехід з пристрою на пристрій там ну дійсно фантастично простий і крутий. Я навіть боюсь представити що доведеться пройти людині яка після трьох айфонів вирішить перейти на умовний Сяомі...
Я то до того, шо пристрої ці ну дуже різні за своїм призначенням. Ноут в карман не покладеш, як мінімум... До війни мені шо то, шо то були однаково непотрібні речі. Зараз сенс в ноуті є... Ще в нас є планшет, от єдине де він дійсно виграє як пристрій, то це на ньому в черв'яка і колбочки з кольоровою водою зручно грати
FANAT7
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

ervin: 09.11.2022 15:30 MobileLord
Ну то я і не сперечаюсь. Айфон - оверпрайснута тєма. По знайомим і дружині можу сказати, що такі гроші, бо епл підсадив, і давно, на свою екосистему. Перехід з пристрою на пристрій там ну дійсно фантастично простий і крутий. Я навіть боюсь представити що доведеться пройти людині яка після трьох айфонів вирішить перейти на умовний Сяомі...
Я то до того, шо пристрої ці ну дуже різні за своїм призначенням. Ноут в карман не покладеш, як мінімум... До війни мені шо то, шо то були однаково непотрібні речі. Зараз сенс в ноуті є... Ще в нас є планшет, от єдине де він дійсно виграє як пристрій, то це на ньому в черв'яка і колбочки з кольоровою водою зручно грати
Этот человек - это я)))
Ходил с 13 про максом, пришлось взять Сяоми 11 про, потому что в армии сейчас. В двух словах - боль еще та... Баги просто на каждом шагу. 60 герц айфоновские и 60 герц андроидовские вообще небо и земля. На андроиде просто чувствуется как 20 герц. С 120 вроде проблем нет, плавненько.

Я понимаю что телефон за 40 сравнивать с телефоном за 12 немного странно, но тут не в производительности дело, а в реализации всего, начиная от самого корпуса телефона. Про камеры я вообще молчу, это ужас.

Вернусь с армии - возьму обратно 13 про макс. Не знаю, кто эти люди, покупающие сяоми за 30-40к, ведь прошивка одна и та же и все проблемы в ее кривости
MobileLord
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

FANAT7
Нет, сяоми конечно топ за свои деньги, но если берете топовый телефон то и сравнивайте с топовым на андроиде. Китаец китайцу рознь, Pixel или Samsung попробуйте.
FANAT7
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

MobileLord: 09.11.2022 15:59 FANAT7
Нет, сяоми конечно топ за свои деньги, но если берете топовый телефон то и сравнивайте с топовым на андроиде. Китаец китайцу рознь, Pixel или Samsung попробуйте.
Рассматривал и OnePlus, но пришел к выводу что в армии не нужен мне такой телефон, как минимум жалко.

Я же сообщил, что сравнение не совсем удачное, цена этого телефона в 4 раза меньше, но так же я упомянул, что прошивка то в сяоми за 40 и сяоми за 10 одинаковая... Что не исключает проблем ровным счетом никаких. Да, ттх будут лучше, но в бюджете за 40+ не взял бы ничего, кроме айфона.

В 2013 был у меня Гэлакси с3, хороший телефон, до сих пор в рабочем состоянии лежит. Но, начитавшись и насмотревшись обзоров, батарея там хреновенькая. А за 10к+- нормальных телефонов нет, батарея хрень, ттх хрень, а самое важное - быстрой зарядки там просто нет. А этот Сяоми заряжается за 30 минут практически до 100, поэтому да, среди ценовых конкурентов до 12к - сяоми наверное топ)
ervin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Временно хожу с oneplus 7t. Жду одно из двух. Либо когда приедет Samsung S21fe, либо вернут с ремонта мой zte axon 10 pro. 3 дня то, конечно, мало для выводов, но пипец он меня бесит. Вот пока пишу, он решил откорректировать яркость до минимума... Вот зачем??? Ничего не менялось в освещении. И при разговоре уже дважды щекой что-то нажимал...
MobileLord
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

FANAT7
Хожу 1.5 года с pixel 4 xl за 400$ и в ус не дую. Берите пиксели пацаны, телефоны топ. Но на подарок девушке/маме/жене/сестре я бы взял айфон.
FANAT7
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

MobileLord: 09.11.2022 16:46 FANAT7
Хожу 1.5 года с pixel 4 xl за 400$ и в ус не дую. Берите пиксели пацаны, телефоны топ. Но на подарок девушке/маме/жене/сестре я бы взял айфон.
Хотел 6про взять вместо айфона, может так и сделаю. Обзоры нравятся, телефон нравится, но батарея отстает от 13 про макс
Fuuuuuuury
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

MobileLord: 09.11.2022 16:46 FANAT7
Хожу 1.5 года с pixel 4 xl за 400$ и в ус не дую. Берите пиксели пацаны, телефоны топ. Но на подарок девушке/маме/жене/сестре я бы взял айфон.
Я також над цим думав, що краще за ціну 12-го взяти чи S22 (FE) чи Pixel 6 (чи 6a) - але 6 не 7, вийшов сируватий, як і процессор так і сам телефон.. тому призадумався. Найголовніше їх біда - модем зв'язку, який часто любить або неловить або відвалюватись при нагріві.

Відправлено через 2 хвилини 5 секунд:
ervin: 08.11.2022 18:58
Fuuuuuuury: 02.11.2022 13:45
Так, хотів би 12 (звичайний, не про)
350 долларів +- плюс 100$ приїзд з розмитненням
Хоча на амазоні продаються Renewed (відновлені бу за їх програмою) за 420-440.
Але вигода в 100-150 долларів, плюс маю надію на чесність покупців і гарантію від сайта.
Як людина, шо купила кілька десятків товарів з амазону в стані Renewed - можу сказати, шо та їх програма то більше розмови, а ні ж реальність. Вони проходять візуальний огляд так, але не завжди. Можна купити як повністю новий, так і покоцане БУ. Я так розумію, що їм дешевше оплатить доставку туди-назад в випадку поганого товару, а ні ж платити людині, яка професійно буде оглядати і тестувати. Щодо ремонтів, то я на 99.99% впевнений, шо амазон самостійно не виконує ніяких ремонтів. То ж отримати айфон з не рідним екраном чи акумом - дуже-дуже малоімовірно.
Серед того шо амазон мені присилав. Телефон в ідеальному косметичному стані, але не вмикається. Коробка без телефону. Дохлий процесор. Дохлий НЕ ТОЙ процесор. Все це поверталося і гроші поверталися, але ось тобі реалію покупки з Амазону. Продавець з високим рейтингом на ібеї якось більш виграшно виглядає, але погоджусь з багатьма іншими. В Україні можна купити не на багато дорожче.
На днях детально вивчив цю тему + глянув на відео з ютуба за цю програму - таки так. Є Premium Renewed є Renewed без приставки. Renewed коштує адекватно, але телефон то лотарея. З такой лотареей можна взяти на олх і не паритись.

Відправлено через 1 хвилину 12 секунд:
FANAT7: 09.11.2022 16:17
MobileLord: 09.11.2022 15:59 FANAT7
Нет, сяоми конечно топ за свои деньги, но если берете топовый телефон то и сравнивайте с топовым на андроиде. Китаец китайцу рознь, Pixel или Samsung попробуйте.
Рассматривал и OnePlus, но пришел к выводу что в армии не нужен мне такой телефон, как минимум жалко.

Я же сообщил, что сравнение не совсем удачное, цена этого телефона в 4 раза меньше, но так же я упомянул, что прошивка то в сяоми за 40 и сяоми за 10 одинаковая... Что не исключает проблем ровным счетом никаких. Да, ттх будут лучше, но в бюджете за 40+ не взял бы ничего, кроме айфона.

В 2013 был у меня Гэлакси с3, хороший телефон, до сих пор в рабочем состоянии лежит. Но, начитавшись и насмотревшись обзоров, батарея там хреновенькая. А за 10к+- нормальных телефонов нет, батарея хрень, ттх хрень, а самое важное - быстрой зарядки там просто нет. А этот Сяоми заряжается за 30 минут практически до 100, поэтому да, среди ценовых конкурентов до 12к - сяоми наверное топ)
В ідеалі вам би Google Pixel підійшов (той же 4xl) чи 5xl (круті телефони за адекватні кошти) + чистий андроїд і всі діла. Приємний телефон.
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

такого нет :rotate:
Fuuuuuuury
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

так, вибачаюсь)
Відповісти