IT индустрия. Что выбрать, и какие направления перспективны. Онлайн курсы какие?

Разговоры обо всем
Автор
Повідомлення
Феном Феномыч
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

:beer: нормально для погружения в тему?
InfinityUA
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Хардкор, але якщо вижевеш - то буде багато грошей))
Феном Феномыч
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

InfinityUA
:beer: будем посмотреть.
murzik
Member

Повідомлення

якщо б люди писали про свою роботу простіше - не було б так страшно. може і я крутий дядько? та не знаю про це :gigi: VOIP and traditional telephony systems, video security systems :rotate:
Saffa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

хочу осилить спектрум-бейсик и тр-дос. Они сильно помогут?
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 30.01.2023 21:54VOIP and traditional telephony systems, video security systems :rotate:
слишком сложнааа
почему нельзя так “разбираюсь в видео и телефонах”?

Отправлено спустя 1 минуту 46 секунд:
Saffa: 01.02.2023 22:30 хочу осилить спектрум-бейсик и тр-дос. Они сильно помогут?
сначала задай себе вопрос - что тебе даст знание этого?
Saffa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Mad Dog: 29.01.2023 16:04
InfinityUA: 30.12.2022 11:45 Зараз ще через дію.сіті беруть, якщо це ок для вас.
На днях Кабмін вніс резидентів Дія Сіті у перелік критеріїв для отримання відстрочки для військовозобов'язаних. В чергу на резидентство записались навіть ті хто був категорично против Дія Сіті. :gigi:
перепрошил смартфон на одну и туже прошивку (та же версия и всё-всё-всё) и ВНЕЗАПНО Дия "не поддерживает ваше устройство". Думаю вот таких айтишников точно надо под Бахмут

Отправлено спустя 29 секунд:
KimRomik: 01.02.2023 22:33
murzik: 30.01.2023 21:54VOIP and traditional telephony systems, video security systems :rotate:
слишком сложнааа
почему нельзя так “разбираюсь в видео и телефонах”?

Отправлено спустя 1 минуту 46 секунд:
Saffa: 01.02.2023 22:30 хочу осилить спектрум-бейсик и тр-дос. Они сильно помогут?
сначала задай себе вопрос - что тебе даст знание этого?
ностальгия :-P
murzik
Member

Повідомлення

KimRomik: 01.02.2023 22:33слишком сложнааа
почему нельзя так “разбираюсь в видео и телефонах”?
бо так вакансії пишуть :lol: що хрін поймещ, що потрібно робити
b_andriy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Як вважаєте зараз фронт-енд варто вчити?
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

b_andriy: 01.02.2023 23:09 Як вважаєте зараз фронт-енд варто вчити?
звісно, зараз варто йти на "фронт")
Mad Dog
Member

Повідомлення

murzik: 01.02.2023 22:45
KimRomik: 01.02.2023 22:33слишком сложнааа
почему нельзя так “разбираюсь в видео и телефонах”?
бо так вакансії пишуть :lol: що хрін поймещ, що потрібно робити
Якщо йдеш сісадміном у маленьку українську контору, то пофіг що написано у вакансії. Треба буде і вінду ставити користувачам, і 1с на сервері крутити, і мережі, і телефонію, і відеонагляд, і контроль доступу, і кабелі під все це тягати... ну і про якусь аналітику зі звітами та розробку сайту треба не забувати. :gigi:

Отправлено спустя 1 минуту 54 секунды:
b_andriy: 01.02.2023 23:09 Як вважаєте зараз фронт-енд варто вчити?
якщо є до цього хист то чого ні? Але там постійно прийдеться вчитись...
b_andriy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

KimRomik ну якщо я піду на фронт то для мене це точно буде енд...
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

b_andriy: 01.02.2023 23:09 Як вважаєте зараз фронт-енд варто вчити?
В айті й до війни новачку було потрапити дуже складно, а зараз тим паче.
Багато міжнародних компаній не будуть з нами працювати через нестабільність в країні та можливі проблеми з електрикою/інтернетом.
Та й в цілому йде спад економіки, гугл, майкрософт та інші гіганти звільняють тисячі досвідчених фахівців.
Тому надіятись влаштуватись після навчання я б не починав.
Якщо є бажання то вчіться звичайно, а потім фріланс/частковий підробіток. Через 1-2 роки можна пробувати йти в пристойну компанію.

Якщо з нуля то фронтенд важчий чим бекенд на мою думку. Він активно видозмінюється під хотілки/тренди користувача. З бекендом все простіше, він просто має стабільно працювати та витримувати відповідні до сервісу нагрузки. Тому радикально не міняється і просто поступово розвивається. Щось типу джави чи пітона. Бо ті ж плюси це до старості можна вчити
b_andriy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

aaleksandrenko ну для бекенду всерівно треба знати фронт, правельно ж? навіть якісь мінімальні проекти написати, треба ж якусь морду зробити
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

b_andriy: 03.02.2023 21:09 aaleksandrenko ну для бекенду всерівно треба знати фронт, правельно ж? навіть якісь мінімальні проекти написати, треба ж якусь морду зробити
Ні, це вже фуллстак. Їх відсотків 10-20 не більше. Це люди або з веб розробки де сайти ліплять і все потроху треба знати. Але з них не дуже сильні розробники виходять бо це зазвичай примітивні сервіси де не прокачаєшся. Або ті хто освоїли бек чи фронт і захотіли ще щось вивчити.
b_andriy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Я просто неможу зрозуміти , де закінчується межа між бекендом і фронтендом, ну тобто точка стиковки, де мені приходять якісь дані для обробки і куди я їх віддаю, тупо вчити джаву не варіант
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

b_andriy: 03.02.2023 21:41 Я просто неможу зрозуміти , де закінчується межа між бекендом і фронтендом, ну тобто точка стиковки, де мені приходять якісь дані для обробки і куди я їх віддаю, тупо вчити джаву не варіант
В парі до бекенд мови вчиться наприклад:
1. стандартні фреймворки ( до джави наприклад Spring хоча б як основний, до пітон джанго і тд)
2. Бази данних
3. багатопоточніть
4. алгоритми, структури данних хоча б на базовому рівні

Якщо ви поки не можете зрозуміти базові речі то спочатку пройдіть якісь загальні лекції як все працює і пов'язане, тільки потім приймайте рішення де плануєте розвиватись.
deolex
Junior
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

На мою думку намагатися вивчити і фронт і бек для початківця це шлях в нікуди. Просто тому що в такому випадку кількість інформації яку потрібно буде засвоювати буде просто гігантською, а вона щей забувається поступово. Тому краще визначитися і максимально зосередитись на одному напрямку, ось коли ти вже знайшов роботу, то для душі можна вчити що завгодно. Кажу це як людина яка відносно недавно вкотилася в айті.
b_andriy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

так я от пробую оприділитись, тільки загально я зрозумів що таке бек,фронт, уі, куа, просто неможу зрозуміти як можна вчити бек без знань фронту, тобто звідки приходять дані для обробки, хоча б як він контактує, де можна почитати, всюди загальна інфа, типу бек то те що ми не бачим а фронт це обкладинка і все
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

b_andriy: 04.02.2023 17:28ак я от пробую оприділитись, т
грубо говоря, есть входящие данные в виде json от фронтенда
на бекенде интерпретируй их как хочешь
Відповісти