Люди подскажите какая отвертка нужна для этого:

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

И где такую купить можно, и как она называется?
Понимаю, что звездочка, но нигде не пишут диаметр/размер/или_как_их_называют??? :mad:
photo_2022-05-17_12-42-58 — копия.jpg
Спасибо.
Nuclear World
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Купите просто наборчик - отвёртку со сменными насадками для мобильных телефонов да и всё.
igorbk
Junior
Звідки: Одесса

Повідомлення

VovaII: 17.05.2022 12:50 И где такую купить можно, и как она называется?
Понимаю, что звездочка, но нигде не пишут диаметр/размер/или_как_их_называют??? :mad:

photo_2022-05-17_12-42-58 — копия.jpg

Спасибо.
Называют их Torx, если я не ошибаюсь)
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Вот, например на Розетке, этих Torx куча, но все разные. А для "фото" какую нужно? Я там линейку приложил, для сравнения.

https://rozetka.com.ua/ua/otvertki/c279 ... 91=199274/
wow_w
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Torx, шестигранна зірочка, зірка давида і т.д., розмір не підкажу. Якщо ноут то щось дрібне буде типу Т5 типу, у Вас напевне ближче до Т15-Т20, бувають ще зірочка з отвором по середині ними можна відкрутити просту зірочку, а ще можна відкрутити звичайною викруткою типу "мінус", просто треба точно підібрати розмір
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Nuclear World: 17.05.2022 12:51отвёртку со сменными насадками для мобильных телефонов
Спасибо.

wow_w: 17.05.2022 12:59Torx, шестигранна зірочка,
— Дякую! Погуглив по цій назві.

wow_w: 17.05.2022 12:59у Вас напевне ближче до Т15-Т20
Навіщо Ви так знущаетесь? Там, на фото, розмір в районі 1мм. Тобто щось із Т1, Т2 чи Т3? Т4 мабуть вже забагато?
Востаннє редагувалось 17.05.2022 13:17 користувачем VovaII, всього редагувалось 1 раз.
wow_w
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

По фото не гадаю, мені сдалось повні 2мм) Т5 якраз в районі 1,5мм
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ризикну взяти Т5. Потім напишу.
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

Мені вважається, що надійніше та перспективніше на далі брати набір.
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Поки що знайшов таке: https://rozetka.com.ua/ua/247719607/p247719607/

Отправлено спустя 30 минут 40 секунд:
wow_w: 17.05.2022 12:59а ще можна відкрутити звичайною викруткою типу "мінус", просто треба точно підібрати розмір
Диво-дивне, але саме ця порада спрацювала. — Використаю як одноразовий спосіб, але надалі потрібно відповідну "зірочку". — Але для цього потрібно десь знайти штангенциркуль... :(
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

на ноутах идет Т5, размеры легко гуглятся.
наборы хорошего качества стоят дорого, а в наборах откровенного качества эти звездочки ужасно похабные.
Если нужно открутить разово, я бы посоветовал обратится в ближайшую мелкую мастерскую и договорится с ними о помощи за небольшую мзду.
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

zmax
Один раз відкрутив шліцовою. Назад не сильно затягува, так що ще декілька разів можна буде відкрутити/закрутити. Зараз ламаю голову "де у нього пам'ять"?
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Во! Тут чел говорит, что отвертка Т5. https://youtu.be/UOuSVMyhUaQ
Відповісти