Вибір пароварки

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
murzik
Member

Повідомлення

Доброго ранку. Хтось має в користуванні П А Р О В А Р К У?
Є сенс платити за тефаль чи рассел хобс?
Планується користуватися кожен день.
Hum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik
У Тефаль/Мулинекс лучшие чаши среди распространенных марок. Была у меня скороварка. Всем была хороша но нашествие тараканов ее сгубило. Коротнули плату(
Я даже картошку в ней жарил :laugh:
GoToHell
пес Патрон
Аватар користувача

Повідомлення

Юзаю braun. За 7 років від неї майже нічого не лишилося. Вмер таймер, потріскались чаші. Буду барть таку саму, бо єдина компактна :gigi:
Бісить що більшість з них сильно закруглені, місця багато займають, борта здорові, а внутрішній об'єм такий самий
Rikko
Member
Аватар користувача
Звідки: Южанин

Повідомлення

murzik
Пользуюсь Tefal multicook&Grains, готовит хорошо, бывает конденсат под защитной крышкой экрана. А так всем устраивает
GoToHell
пес Патрон
Аватар користувача

Повідомлення

Rikko
ПАРОВАРКА не мультиварка
Михута
Member

Повідомлення

Я сначала думал прикупить,потом сообразил,что занимает много места и куча функций мне не надо,пароварю в итоге по старинке на газу :gigi:но думал брать Tefal
murzik
Member

Повідомлення

Тефаль цікава за 3000 грн, але, напевно, буду брати простішу, з механічним регулятором
RUSSELL HOBBS Cook@Home 19270-56 за 1500 грн 3 чаші
Або Тефаль з мех.регулятором на 2 чаші .. за ту ж ціну
murzik
Member

Повідомлення

взяв звичайну, RUSSELL HOBBS Cook@Home 19270-56 . ще не тестував
але в мануалі написано "гоутвати лише повністю розморожені продукти"
чому?
можна ж заморожене поставити і експерементально вияснити, скільки хвилин додавати до готування відносно розморожено-свіжого?
чи в чому суть заборони?

також написано "не крутити таймер в зворотньому напрямку". що не дуже каніфоль, як прервати готування? тупо з розетки а таймер нехай далі тікає?
в общим, тефаль з функцією розморожування (там при натисканні кнопки просто плюсається час до основного) і електронним управлінням, кнопою СТОП - хороший варіант, але ціна в 2-2.5 рази більша)
BorisBrejcha
Member
Звідки: Odessa

Повідомлення

murzik: 01.06.2022 17:19 взяв звичайну, RUSSELL HOBBS Cook@Home 19270-56 . ще не тестував
але в мануалі написано "гоутвати лише повністю розморожені продукти"

потому что снаружи мяса кусок уже приготовится, а внутри останется ледышкой.
это не зависит от скороварки

Відправлено через 3 хвилини 22 секунди:
Михута: 15.05.2022 15:30 Я сначала думал прикупить,потом сообразил,что занимает много места и куча функций мне не надо,пароварю в итоге по старинке на газу :gigi:но думал брать Tefal
я тоже забросил электрическую и купил обычную скороварку под давлением (для плиты) из нержавейки
ничуть не жалею - удобней и газ дешевле чем электричество
внутри можно готовить на пару, я использую дуршлаг без ручки


охладжать и мыть на порядок удобней.
Saffa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

GoToHell: 15.05.2022 15:13 Rikko
ПАРОВАРКА не мультиварка
Была у меня мультик Шиваки- через год интенсивной эксплуатации расплавилось дно,сожгла стол,перестала автоматически отключаться,хотя термодатчики и релюхи живые были,отпала крышка,расплавилась и выпала кнопка, миска стала похожа на кусок кала,табло вместо программ и времени показывало "Ну,погоди!" :lol:

С тех пор никаких китайских нонеймов! Касается тупо всего!
quadrotony
Member
Аватар користувача

Повідомлення

духова шафа вбудована від самсунг краще

готує все що хочеш і має безліч режимов - СВЧ+гриль+конвекція і їх комбінації
до того ж швидко і не займає місце на столі
murzik
Member

Повідомлення

quadrotony
у мене не має можливості підключати потужні пристрої, та й об'єм робіт і вартість
пароварку я взяв, бо панкреатит.
взагалі пароваркою задоволений. можна готувати 2-3 страви одночасно і вимикається автоматично.
риба 10-15 хвилин з морквою + картопля з овочами на верхньому ярусі
курятина 40 хвилин + рис + овочі на 3му ярусі
свинина-телятина 60 хвилин + рис + овочі = кайф

дуже важливо в пароварці підібрати спеції для кожної страви

готую собі сам 3 рази на тиждень на тиждень їжі.
Відповісти