Флудилка (часть 4)

Куратор теми: Sanьka
Разговоры обо всем
Закрито
Автор
Повідомлення
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Продолжение флудилки
конец прошлой темы viewtopic.php?f=16&t=243238&start=7020

В данной теме действуют правила аналогично остальным.
В т.ч. запрещено :
1. Обсуждение политики
2. Торговля во всех ее проявлениях
3. Обсуждение и Пропаганда наркотиков, алкоголя, азартных игр!!! и т.п.

Ну понеслась....
Востаннє редагувалось 30.05.2021 23:24 користувачем Sanьka, всього редагувалось 3 разів.
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

Sanьka
ти рівняєш купу факторів, яких неможливо порівнювати.
Простіше кажучи, це порівнювати два абсолютно різні корпуси для пк.
Наприклад, який в тебе поверх?

У мене приватний сектор, будинок стоїть на низькому фундаменту, з плюсів, не так спекотно влітку. Взимку звісно, влітку виходять більші витрати на опалення. Я теж колись мешкав в квартирі. тож 3-й поверх не так холодно-тепло в квартирі, як в будинку. Навіть з гарним утепленням як у мене, це впливатиме на загальну тепловіддачу. Якщо будинок отримуватиме більше тепла, навіть банальна сонячна сторона.

Коротше, нюанси мають сенс.

Відправлено через 4 хвилини 19 секунд:
Тут десь на форумі були фото людини, яка підрубила охолодження ПК до загального опалення в квартирі, цікаво було б подивитись як він пройде зимній сезон. :laugh: Недарма водянщики радять ставити декілька відях на майнінг й підрубати на опалення... Вони щось знають))) :laugh:
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DuckRider: 08.10.2021 21:55Обшили квартиру внешне
В этом году обшил десяткой.
Все норм поставили.
Второй вопрос что цены на установку от 3к :insane:

Отправлено спустя 1 минуту 2 секунды:
_clawfinger_: 08.10.2021 22:00, який в тебе поверх?
2

Отправлено спустя 45 секунд:
_clawfinger_: 08.10.2021 22:00Коротше, нюанси мають сенс
:beer:
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 08.10.2021 22:03
DuckRider: 08.10.2021 21:55Обшили квартиру внешне
В этом году обшил десяткой.
Все норм поставили.
Второй вопрос что цены на установку от 3к :insane:
А радик вывели на обшитую стену?
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

Sanьka
ну й добре, це не перший з низьким фундаментом, як у мене. А якщо сонячна сторона, то взагалі буде економія опалення, з недоліків спека влітку. Правда якщо дійсно так, але якщо ні,все одно це не теж саме що 1-й поверх будинку з низьким фундаментом.
Тому й підкреслюю, що в кожному випадку індивідуально.
У мене основна проблема не холод, а сирість через погоду, тож уфо має перевагу тут, в будинку тепло й не сиро. Більше того витрати менше ніж газове опалення, бо не треба гріти кімнати на сонячній стороні.
Тому й підкреслюю що нюанси мають значення. B-)
pixels
Member

Повідомлення

А хто рекуператори ставив?
Deadpool
Member
Аватар користувача

Повідомлення

7mindfields: 08.10.2021 20:02Ну так мы же об инверторных кондиционерах, даже с учетом скидки дорохо
10-15к за 12шку инверторник.
Это недорого.
Можно 9тку, она тыщи на 3 дешевле

Отправлено спустя 3 минуты 19 секунд:
_clawfinger_: 08.10.2021 22:00Недарма водянщики радять ставити декілька відях на майнінг й підрубати на опалення..
Можно и без батарей.
Ну банально. У меня два пк, мой и жены. Там 4 радиатора. Радиаторы россеивают около 500ват тепла сумарно.
Оба пк по 300ват с розетки берут в нагрузке играми/рендером и т.д.

Ну типа вот тебе уже обогреватель на пол киловата. :gigi:

Я ток недавно кондей начал на обогрев врубать. Неделю как. До этого наоборот, окна на распашку :D
И то. Кондей ток на вечер и утром немного. Днем пк достаточно греют :)
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

В работе популярных социальных сетей — Instagram и Facebook — а также у мессенджера WhatsApp снова произошел сбой. Об этом свидетельствуют данные Downdetector.
:D
quadrotony
Member
Аватар користувача

Повідомлення

в каком районе киева лучше всего жить???
pixels
Member

Повідомлення

quadrotony: 09.10.2021 00:51 в каком районе киева лучше всего жить???
Ось дивись, тут таке діло. Київ дуже специфічне місто. Жити багато де добре с точки зору інфраструктури. Але іноді здається, що ти десь у 90х роках. Ларькі-батискафи, всюди залізні гаражі, курку продають з землі, поруч риба та запчастини до дискових телефонів. Транспорт перевантажений, якщо машина - теж не дуже, затори циклопічні. Двори запарковані хаотично, машини стоять в багнюці. Краще за все шукати новий комфортний ЖК і відштовхуватись від цього і виходити в реальний світ тільки в разі необхідності.

Відправлено через 17 хвилин 48 секунд:
Краще скажи, що ти розглядаєш, і місцеві (може і я хоч і живу поруч з Києвом) тобі скажуть, що і як
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

quadrotony: 09.10.2021 00:51 в каком районе киева лучше всего жить???
В харькове/львове/чернигове
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

quadrotony: 09.10.2021 00:51в каком районе киева лучше всего жить???
Множество отличных мест. Только тебя там не ждут :(
Dark-seer: 09.10.2021 06:56В харькове
:laugh: орнул
Нет. Для тусы он норм, но для жизни соооовсем не идеал.
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

Sanьka: 09.10.2021 08:12не идеал.
лучше чем помойка киёв
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Имхо лучше Луцк или Винница. Последняя вообще ТОПчик. Чего только стоит здравоохранение.

Отправлено спустя 3 минуты 3 секунды:
Dark-seer: 09.10.2021 08:12лучше чем помойка киёв
Киев огромен. Там все есть. Есть и помойка, есть и годные места.
quadrotony
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Майнеры смогли полностью обойти ограничитель майнинга на видеокартах NVIDIA
Хорошая утренняя новость :super:

Отправлено спустя 3 минуты 46 секунд:
pixels: 09.10.2021 01:40 Краще скажи, що ти розглядаєш, і місцеві (може і я хоч і живу поруч з Києвом) тобі скажуть, що і як
Та щоб не дуже далеко від центру щоб ходити туди гуляти вобщем вибрав на олх 8 районів, 1-2 кімнатну, 40+м квадратних, поверх 6+ ціна до 23к гривень на місяць. Вже в обраному декілька пристойних є, приїду на Лінгво оперу і подивлюсь
pixels
Member

Повідомлення

quadrotony
Центр Києва дуже великий. Складно щось порадити. Подивись, де є великий супермаркет поруч. А то може виявитись, що щоб поїсти купити тре на машині їхати або чухати 3 км.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

все залежить від людини, способу життя, звичок, дозвілля. я прожив в Києві трохи більше 10 років, задовбався остаточно від його особливостей і переїхав в 2017 році. з того часу був там аж 1 раз, тому, звичайно, не знаю наскільки сильно все змінилось. найприкольніше особисто мені було в цьому районі, більшу частину цих 10 років прожив там:
спойлер
ЗображенняЗображення
жив десь в 50 метрах від Софії кілька років і було супер, незважаючи на всіх туристів і хіпстерів, дуже зручно, завжди в центрі, завжди в двіжах, але мені тоді було ~25, зовсім інакше час проводив. а майбутня тоді дружина жила на нижньому печерську в районі київської міської прокуратури, там також було зручно і досить приємно, але чув, що там зараз ціни шалені.

зараз мене особисто би вже нічого з цього не влаштувало і я б жив десь на околиці, якщо в Києві
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Майже кожного року останні 10 років буваю в Києві на тиждень-два, а то і місяць. І з кожним роком мурашник все більше і більше переповнюється. Я взагалі не шарю як ви там живете, особисто мене Київ починає бісити максимум на 2й-3й день :laugh:
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

тут я з leif погоджуюсь, залежить від людини
5+ років жив(до 2014) в між Героїв Дніпра та Мінською. Крута локація. Купа маркетів і різних закладів, місць тусовок; стадіони, ставок з алеєю, поряд набережна і Дніпро, і щоб не веліку покататись на природі зовсім близько. Транспортне сполучення також нормальне.
Тільки простір біля станцій метро за останні роки ще більше спортився.
quadrotony
Member
Аватар користувача

Повідомлення

если я покупаю что либо в Украине в стоимость которого входит ПДВ, то получается я плачу налоги тоже :super:

вот так не думал с этой стороны
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

Deadpool: 08.10.2021 23:00Можно и без батарей.
Ну банально. У меня два пк, мой и жены. Там 4 радиатора. Радиаторы россеивают около 500ват тепла сумарно.
Оба пк по 300ват с розетки берут в нагрузке играми/рендером и т.д.
Ага, у мене раніше системник стояв під столом, тепло від нього йшло й ноги гріло, а тепер маленька коробка на столі (деталі в профілі) так не вистачає тепла під столом, тож я хату обігріваю лампою уфо вечором, у мене 2-х тарифний лічильник, якщо дуже холодно, то вмикаю опалення, вже тижня 2 як вже вмикаю періодично. Ненадовго й вимикаю, лампу теж, якщо ліньки гоняти опалення, в основному в спальні батьків, батько старий й мерзне, от йому й лампу вмикаю, боявся що буде сушити повітря, але навпаки так краще. Бо як холодно, то в будинку сиро стає, а лампа прям ідеально.
Тому я Sanьka натякав, що все індивідуально, ідеальних варіантів нема, точно як корпус пк.


Стосовно Києва, то він мене в перший же день бісить. Я тільки на концерти їду, й то рідко, з початком пандемії з Черкас не виїжджав.
quadrotony: 09.10.2021 14:33если я покупаю что либо в Украине в стоимость которого входит ПДВ, то получается я плачу налоги тоже
Так й є, добре що ти підняв цю тему.
Я раніше чек не брав, а сьогодні чомусь взяв, я в ступорі. У мене чек разом з податками 197 грн (округлив в більшу сторону) притому що у вигляді ПДВ я заплати майже 31грн, більше того, з'явився ще якийсь збір там 5%. :eek: :rolleyes: :insane: Тепер думаю, чи це магазин так дурить, чи "зелена" держава зовсім охрініла...
Закрито