Флудилка (часть 4)

Куратор теми: Sanьka
Разговоры обо всем
Закрито
Автор
Повідомлення
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Продолжение флудилки
конец прошлой темы viewtopic.php?f=16&t=243238&start=7020

В данной теме действуют правила аналогично остальным.
В т.ч. запрещено :
1. Обсуждение политики
2. Торговля во всех ее проявлениях
3. Обсуждение и Пропаганда наркотиков, алкоголя, азартных игр!!! и т.п.

Ну понеслась....
Востаннє редагувалось 30.05.2021 23:24 користувачем Sanьka, всього редагувалось 3 разів.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 28.09.2021 17:14
DuckRider: 28.09.2021 17:12колгоспом
ну так село же. чем оно должно еще отдавать?

Да какое ж это село. Даже ни одного кизяка коровьего на дороге :laugh:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

і що, за чиї гроші банкет? агрофірми «Світанок»?

Відправлено через 31 секунду:
DuckRider: 28.09.2021 17:04Рисовать иполиты гейрок
основна робота у тебе?
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 28.09.2021 17:17 агрофірми «Світанок»?
Нет, все куда проще. За счет одной женщины.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 28.09.2021 17:17 основна робота у тебе?
Её часть
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 28.09.2021 17:18За счет одной женщины.
ааа, он воно що :)
пам'ятаю сайт показував :up:
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ммммм
"
-Это видеокарта?
- Нет, это коечто лучше
Это рисунок видеокарты! "
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 28.09.2021 17:20
Ммммм
"
-Это видеокарта?
- Нет, это коечто лучше
Это рисунок видеокарты! "
-Видеокартов продаете?
-Нет, только показываем
-Красивое
Востаннє редагувалось 28.09.2021 17:22 користувачем DuckRider, всього редагувалось 1 раз.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 28.09.2021 17:20ааа, он воно що
А ведь тех кто может поднимать села много. Но одно дело когда тебе идет бабло и все. А другое когда ты и бабло получаешь и параллельно наводишь порядок хоть где то.

Отправлено спустя 14 минут 53 секунды:
О, мне с Кэтая пришли либо кейкапы либо вторая подставка.
Быстро однако. Даже 2 недель не прошло. Быстрее чем с Гермашки привозят)))
Volodimir
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 28.09.2021 17:06По 5-6 паїв на рило зараз не рідкість, а на сім'ю так практично гарантовано.
За пай місцеві фермери платять норм, не ображають. Тисяч 35 на рік приблизно. Пасивні доходи самі порахуєте. Плюс у кожного городи ще майже в гектар і чорнозем такий чорний як смола. Тобто вирощуй щось - хоч до усрачки.
Білий лис, ти грамотний! Скачи - вирощуй. З города за рік може й матимеш пару тисяч гривень з урахуванням отрути, добрив, оренди техніки для обробки. А ще вугілля на рік хату протопити тисяч 20 треба. І таке інше. Радуют такие грамотеи, которые в жизни ниче кроме мышки в руцях не держали.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Volodimir
Ти літери читати вмієш? Повторю для тупих: пай здається в аренду фермерам на 10 років, ти щороку отримуєш бабоси. І все. Крапка. Що там роблять фермери і скільки з того мають тебе не хвилює. Твій пасивний дохід, а він таки пасивний, бо ти не робиш абсолютно ніфіга від слова зовсім, станом на минулий рік складає 35 тишь з паю.
Volodimir
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer
Ти на 35-70 тищ на рік проживеш, читач?

Отправлено спустя 41 секунду:
А роботи в селі - навалом і платять по штуці баксів, ога
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Volodimir
А ти читати вмієш, що це, мать його, ПАСИВНИЙ дохід, котрий не залежить від твоєї роботи, і плюс пай у них не один.

Відправлено через 1 хвилину 39 секунд:
Роботи, до речі, навалом, платять достатньо. Не менше ніж в містах. Я особисто знаю фермерів, і знаю яка у них трагедія знайти хоч когось щоб заплатити йому 15-20 тисяч. І службовий жигулятор видадуть в придачу, аби лише працював.
Тільки на біса їм працювати якщо у них там по 500 баксів дохід просто з нічого. Краще піти побухати.

Відправлено через 2 хвилини 17 секунд:
Я взагалі в селі практично виріс, не треба мені розповідати як там живеться, я в курсі :laugh:
Volodimir
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 28.09.2021 18:01Роботи, до речі, навалом, платять достатньо. Не менше ніж в містах. Я особисто знаю фермерів, і знаю яка у них трагедія знайти хоч когось щоб заплатити йому 15-20 тисяч. І службовий жигулятор видадуть в придачу, аби лише працював.
:popcorn: :lol:
Ніфіга собі, так би в кожному селі уяві кожного городянина - Україна розквітне відразу :lol:

Отправлено спустя 22 секунды:
Силой мысли.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Volodimir
Хто працювати хоче, для того робота є. Хто не хоче - для того завжди знайдеться відмазка.
Мій друг з дитинства, з котрим по селу тусили, по п'яні розбив одну машину, потім другу, а потім трактора, і вже після цього фермер його таки вигнав. З 15 тисяч зарплати, так. А тепер він нарк. :up:
Volodimir
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 28.09.2021 18:08фермер його таки вигнав. З 15 тисяч зарплати
В посівну та уборочну. Далі півроку на подсосі. І оптимізація у фермера - ого-го! Це дуже ефективні менеджери.

Отправлено спустя 1 минуту 16 секунд:
Топові комбайнери та трактористи там непагано на круг заробояють. Але їх мало. Як мало і сіл з нормальними фермерами.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Volodimir
Це ти можеш розповідати тим, хто село в очі не бачив. За такі гроші разовими акціями там навіть пальцем не пошевелять. На сезоні роботи катають в фінляндію за євроси. І взагалі в селі будь-які роботи люто дорого: попилити, покосити, пофарбувати, прибрати, все за бабки і все за дорожче ніж в місті мільйонику.
Volodimir
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer
Где ж ты такое село нашел? Рай на земле. И везде так. Ибо нефиг. :super:

Отправлено спустя 1 минуту 43 секунды:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Volodimir
Саме рядове село кіровоградської області. І ні, там не все добре. Там все погано і розвалюється вщент. І я намагаюсь донести причину: тому, що працювати НЕ ХОТЯТЬ. Не неможуть, не немає де, не не платять, а тупо не хотять.

Відправлено через 4 хвилини 1 секунду:
І ні, Кучма теж не приїхав і не насрав посеред поля так що всі корови повиздихали.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Приехали таки кейкапы.
Что могу сказать.
В сравнении с оригинальными качество конечно похуже. Но замечаешь это только когда присмотрется. Они тоньше и не имеют шершавости.
Хотя в пользовании это не имеет разницы.

Теперь по поводу подсветки. Кириллица светится, но текущие гравированные кейкапы выделяют ее еще сильнее. Так что тут даже сложно сказать что лучше.
Пожалуй пока оставлю гравированную, пока не облезет. А после сменю на даблшоты.
Учитывая цену 2 бутылок недорогого пива - покупка более чем удачна.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Позвикали винити когось: царів, запоребриків, аллаха, а треба винити себе. Нарід живе так як живе тому, що йому так подобається жити. І ніяка влада, ніякі закони, ніяка судова система нічого не змінять поки у народа в башкі не переклинить, що може треба таки починати себе вести по людськи, а не як остання бидлота. От тоді і інвестори прийдуть. Толпою прийдуть. Тому, що тут географічно дуже круте місце. Тут є в що інвестувати і що будувати.
Закрито