Флудилка (часть 4)

Куратор теми: Sanьka
Разговоры обо всем
Закрито
Автор
Повідомлення
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Продолжение флудилки
конец прошлой темы viewtopic.php?f=16&t=243238&start=7020

В данной теме действуют правила аналогично остальным.
В т.ч. запрещено :
1. Обсуждение политики
2. Торговля во всех ее проявлениях
3. Обсуждение и Пропаганда наркотиков, алкоголя, азартных игр!!! и т.п.

Ну понеслась....
Востаннє редагувалось 30.05.2021 23:24 користувачем Sanьka, всього редагувалось 3 разів.
DarkJoney
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka
немного да) и такое бывает))))
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

mumu
проблема в тому, що завод за день не побудуєш, треба час, а крім часу треба ще глобальні ланцюги рознести, переорієнтувати, а це впливає на ціни, на все.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DuckRider: 28.09.2021 15:41 После выборов или вообще?
Ви там наївні як діти. Гарно буває лише ПЕРЕД виборами :laugh:

А взагалі проблема не в виборах, не в політиках і не в політиці. Просто народ придурошний і навіть не допускає у себе в голові такої думки, що можна просто брати і просто працювати. Ниття - національна забава. Та які тут можуть прийти інвестори, якщо кого не спитай, кожен перший почне нити і вмовляти сюди не інвестувати, а інвестувати кудись там, за кордон. Політична ситуація це лише наслідок оцього всього і ніякі вибори нічого не змінять.
Оно китайцям скажіть що китай лійно - натовпом в порошок зітруть.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 28.09.2021 16:49А взагалі проблема не в
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Просто брать и работать за копейки в регионах, чтоб поднять качество жизни в другой стороне страны :up:
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DuckRider: 28.09.2021 16:51Просто брать и работать за копейки в регионах, чтоб поднять качество жизни в другой стороне страны
купатысь чы не купатысь?
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DuckRider
Ну, можна понити ще 30 років, може щось зміниться :D
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 28.09.2021 16:57 DuckRider
Ну, можна понити ще 30 років, може щось зміниться :D
У нас только китай выступает примером успеха? Так сподвижки сверху куда полезней чем быть мировой бесплатной рабочей силой
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 28.09.2021 16:57Ну, можна понити ще 30 років, може щось зміниться
а можно сидя в регионах, продавать плетки ;)
ЗображенняЗображення
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer
де ти побачив в цій темі ниття?
згадані вище проблеми цілком реальні, люди їх бачать і фіксують, не бачу в цьому ніякого ниття.

я зрозумів, що ти пропонуєш думати, що все нормально в цілому, а інвестицій немає, тому що досі не запітчили інвесторам Україну правильно, а якщо б запітчили, то вже б було як в Польщі чи Туреччині. але як на мене, в цьому взагалі немає жодного сенсу
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 28.09.2021 17:01 зрозумів, що ти пропонуєш думати, що все нормально в цілому, а інвестицій немає, тому що досі не запітчили інвесторам Україну правильно, а якщо б запітчили, то вже б було як в Польщі чи Туреччині. але як на мене, в цьому взагалі немає жодного сенсу
может уже досіть скігліті?
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 28.09.2021 17:00
Scoffer: 28.09.2021 16:57Ну, можна понити ще 30 років, може щось зміниться
а можно сидя в регионах, продавать плетки
Рисовать иполиты гейрок
спойлер
1632837831.jpg
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

а я такую недавно буквально видел. Сразу вспомни ОЗУ от ГСкилл - Роял.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Да, эта связка должна интересно смотреться
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Я можу навести прекрасний приклад окремо взятого села в самому центрі країни. Я вже розповідав, що там було колись все, а тепен немає нічого. Це звісно цікаво, але не дуже, а от насправді цікаво інше - паї. На момент розвалу колгоспу паї ділили по штучкі на рило. І так як це було майже 30 років тому, то багато паїв перейшло місцевим жителям в спадок. По 5-6 паїв на рило зараз не рідкість, а на сім'ю так практично гарантовано.
За пай місцеві фермери платять норм, не ображають. Тисяч 35 на рік приблизно. Пасивні доходи самі порахуєте. Плюс у кожного городи ще майже в гектар і чорнозем такий чорний як смола. Тобто вирощуй щось - хоч до усрачки.

І чим ви думаєте жителі цього самого села в основному займаються? Бізнесами? А біса зо два. Алкаші або нарки, або нарки-алкаші, на вибір. В адекваті немає нікого від слова зовсім.
А винен хто? Влада? Ага, кожен президент приїжджає і кокс насильно запихує :lol: Одразу після того як розібрав відстійники зі свинячими гімнами на цеглу.
Востаннє редагувалось 28.09.2021 17:10 користувачем Scoffer, всього редагувалось 2 разів.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 28.09.2021 17:06Я можу навести прекрасний приклад окремо взятого села в самому центрі країни.
В 15км от меня находится одно село. Коваливка.
Зацени :gigi:
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Кстати, ферму кларксона недавно смотрел. Дед тащит любое шоу своим присутствием :up:
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Классическое укр село
спойлер
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Не знаю о чем там Скофер рассказывает. Понавыдумывал себе упадок и разруху.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Вот вроде убрано, покрашено, даже бибу золотую в центре поставили, но всё равно вторая фотка отдает колгоспом. Не нравится мне такая архитектура
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DuckRider: 28.09.2021 17:12колгоспом
ну так село же. чем оно должно еще отдавать?

Зато ихняя сельская школа вполне ок и современненькая.
спойлер
ЗображенняЗображення
В общем не так плохо в селах как там Скофер рассказывает. Жить можно!
Закрито