Флудилка (часть 4)

Куратор теми: Sanьka
Разговоры обо всем
Закрито
Автор
Повідомлення
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Продолжение флудилки
конец прошлой темы viewtopic.php?f=16&t=243238&start=7020

В данной теме действуют правила аналогично остальным.
В т.ч. запрещено :
1. Обсуждение политики
2. Торговля во всех ее проявлениях
3. Обсуждение и Пропаганда наркотиков, алкоголя, азартных игр!!! и т.п.

Ну понеслась....
Востаннє редагувалось 30.05.2021 23:24 користувачем Sanьka, всього редагувалось 3 разів.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 23.02.2022 14:22 Адекватний закон повинен передбачати відсіч нападнику, а не заміри хто кому більше наваляв.
До этого еще идти и идти
У нас ты 99% будешь неправ. Тебя уже должны начинать резать только тогда ты можешь.
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 23.02.2022 14:10прийняла законопроект 5708 про зброю
вологі мрії.
пройти комісію, отримати дозвіл, купити сейф і облаштувати місце, купити зброю. Удачі так сказати.
спойлер
Калаш з 2 рожками з оос 300 баксів коштував.
простіше купити тяжкий арбалет чи лук, та сказати що на старості потянуло в спорт.
Востаннє редагувалось 23.02.2022 14:34 користувачем Hells Angels, всього редагувалось 1 раз.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 23.02.2022 14:22
DuckRider
Автоматичну не можна. І об'єктивно правильно що не можна.
Эх...
4 марта 2021 года Верховная Рада отклонила проект закона Об обороте гражданского огнестрельного оружия и боевых припасов к ней (№4335) и альтернативный к нему.

Законопроектом №4335 предлагалось установить такие категории гражданского огнестрельного оружия: А - автоматическое огнестрельное оружие; В - гладкоствольное короткоствольное огнестрельное оружие (травматическое); С - огнестрельное оружие; D - длинноствольное огнестрельное гладкоствольное оружие; Е - длинноствольное огнестрельное нарезное и комбинированное огнестрельное оружие.
https://www.unian.net/politics/rada-bud ... 12646.html
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Paradox1306
Можна, але заморочено. А зараз просто йдеш на медкомісію, до поліцаїв за довідкою про несудимість і вперед. Я вважаю що це прогрес.

DuckRider
Я згоден. Я давно топлю за пістолі і револьвери. Але істерика серед істеричок зараз не на часі.

Відправлено через 1 хвилину 57 секунд:
Hells Angels
Ти про що? Рада ВЖЕ прийняла законопроект в першому читанні і узгодила прискорене прийняття в другому. Кілька тижнів і все буде зроблено.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 23.02.2022 14:34Я згоден. Я давно топлю за пістолі і револьвери
:beer:

Отправлено спустя 2 минуты :
Даешь 6П9 в каждый дом!!!! Для самообороны!!!
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer хочеш отримати зброю, то краще завтра з ранку топай на комісію і купуй сейф, а то коли вступить закон у дію і пока налаштують оноайн всю цю фігню пройде доволі довгий час.

готовий поспорити символічно на 1грн. що так і буде.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 23.02.2022 14:36А зараз просто йдеш на медкомісію, до поліцаїв за довідкою про несудимість і вперед. Я вважаю що це прогрес.
А как же гильзы отстреляные в дозвыльну? Или для охотн это не надо?
Помню травмат я возил на отстрел.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka
Треба, треба.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 23.02.2022 14:47Sanьka
Треба, треба.
ну вот, не все онлайн ;) Все равно поездить придется. Отпить из бочки бюрократии.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka
Ну я і не казав, що онлайн. Зброї онлайн немає навіть в штатах :laugh:
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 23.02.2022 14:50 Зброї онлайн немає навіть в штатах
Батя когда был курсантом, покупал горизонталку 12 калибра в спорт магазине. Потом ездил в увольнение к маме, развлекались.
Были же времена.

Когда я был курсантом, то мог купить разве что Терен 4М , что бы "развлекать" свыдкыв еговы.
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

идете на комиссию
получаете разрешение
в ближайшем селе у деда покупаете ТОЗ или что то подобное, и делаете переестрацию.. самый простой способ обзавестись огнестрелом. Ну и сейф нужен будет уже побольше или полный разбор в мелкий.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Я там вище трішки невірно написав. Дозволяються будь-які нарізні патрони калібром до 12.7мм включно, а більше теж можна за умови початкової швидкості кулі до 700 м/с. Тобто протитанкову рушницю тримати вдома заборонено :weep:
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer знайомий показував пристрілку гвинтівки по залізобетонній панелі.. з зовні дирка, а з середини куски відлетіли.. при чому ця фігня може спокійно профігачити товщину двух таких панелей :insane:

в дома таке тримати не дадуть :gigi:
TSMatvey
Member

Повідомлення

народ, я планую підключити собі київстар тб і хотів дати доступ ще й батькам, які сидять на другому провайдері. Чи буде у них працювати кс тб на телику? чи кс вичислить, що інет не їхній?
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

вечір добрий, озброєному панству B-) оцю електро-викрутку MiJia ніхто тут не юзав?
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

leif
у меня есть неэлектрическая, крайне годная штука, если не палёнка, это тоже самое но с моторчиком
Hum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 23.02.2022 17:22 Я там вище трішки невірно написав. Дозволяються будь-які нарізні патрони калібром до 12.7мм включно, а більше теж можна за умови початкової швидкості кулі до 700 м/с. Тобто протитанкову рушницю тримати вдома заборонено :weep:
Зачем она надо? Снайперская винтовка "Выхлоп" для "дома" вне конкуренции. Зарегистрировать правда ее нельзя :laugh:
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hum: 23.02.2022 18:15Снайперская винтовка "Выхлоп"
:facepalm:
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif
Ее делает Виха.
А Виха это топчик
Закрито