Флудилка (часть 4)

Куратор теми: Sanьka
Разговоры обо всем
Закрито
Автор
Повідомлення
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Продолжение флудилки
конец прошлой темы viewtopic.php?f=16&t=243238&start=7020

В данной теме действуют правила аналогично остальным.
В т.ч. запрещено :
1. Обсуждение политики
2. Торговля во всех ее проявлениях
3. Обсуждение и Пропаганда наркотиков, алкоголя, азартных игр!!! и т.п.

Ну понеслась....
Востаннє редагувалось 30.05.2021 23:24 користувачем Sanьka, всього редагувалось 3 разів.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 26.01.2022 00:57 Знакомому майнеру меняли (лично) термопрокладки на 3090 от Гнилобайт.
Был 100+ С , стало 85-90. Прогресс есть :gigi:
Кстати ту 3090 записывал блок питания Чифтэц бронзовый , какой то 6 летней свежести :facepalm:
спойлер
Kore
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Какие ужасы вы рассказываете.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Deadpool: 25.01.2022 17:35Але там вартість гарного корпусу+гарної системи охолодження проца та переплати за норм охолодження на відеокарті думаю буде рівнятись китай кастому
як на мене, то єдине з цього, що може відчутно додати до вартості білду а-ля "нінужон мені ваш кастом" — це відяшка з гарною СО, тому що в таких моделях ще й система живлення більш просунута, буст краще (продуктивність на 5-7% вище), комплектація приємніше, виглядають вони цікавіше тощо. за це все виробник може попросити добряче заплатити у порівнянні з умовним рефом, але ж бонус тут не тільки в охолодженні, тому не завжди доречно порівнювати тільки по цьому чиннику. корус за 200 доларів раз на 5 років це, імхо, невеликі витрати і переплата відносно простіших опцій тут не кричуща, особливо на дистанції, коли один корпус переживає 2-3 сиситеми. аналогічно з 360мм AIO арктік за 120$ з гарантією 6 років від телемарту.

взагалі, як на мене, то що китай-кастом, що такий варіант як у мене зараз на повітрі+аіо це плюс-мінус рівнозначні опції. обирати свій шлях треба в залежності від того, що кому більше подобається візуально, а ще важливіше, що кому цікавіше крутити. якщо водоблоки, фітінгі та трубки — китай кастом. якщо ретельно підбирати режими роботи заліза, даунвольти, частоти, курви, оце от все — можна і без нього обійтись легко.
Sanьka: 25.01.2022 17:48Носить в кармашке штанов будет неудобно.
В куртке норм.
А так аппарат хорош если
- не напрягает цена
- не напрягает иОС со своими особенностями.
особливості не напрягають, айфон дружини (11й) мені подобається усім крім екрану. в кишені штанів телефон не ношу, тому в аспекті переноски має бути ок, більше цікаво наскільки руки звикають до лопати. з поп-сокетом чи без нього. але тут все як завжди, не спробуєш — не дізнаєшся.

встановив Kailh Box White cвічі в клавіатуру, задоволений максимально, зовсім інша справа, тепер клава дійсно приємна в усіх сценаріях. далі треба спробувати щось схоже, але з більшим зусиллям, планую ще кілька кітів свічів взяти :kbd: Kosdnepr, вам гатерон браун свічі не потрібні часом? можу подарувати ті, що зняв. можливо під якісь експерименти\спробувати, адже мені вони не підходять категорично. правда, я на кількох штуках зламав фіксатори поки звикав до смикач-девайсу :lamer:
Kore
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 27.01.2022 12:45 гатерон браун
Мне их хватило минут на пятнадцать, потом поменял на дельфины, благо заранее купил. :gigi:
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 27.01.2022 12:45але з більшим зусиллям
простіше міняти в середині пружинки, чим купляти набір свічів.
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

leif: 27.01.2022 12:45що такий варіант як у мене зараз на повітрі+аіо це плюс-мінус рівнозначні опції.
было бы аио на медном радиаторе я бы согласился
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

odessitmws
який сенс від міді крім ЧСВ? бачив неодноразово тести АІО, що доводять що там різниця або мінімальна або відсутня по ефективності на 360мм. але якщо так принципово, можна взяти альфакул, міді скільки захочеш.
Hells Angels: 27.01.2022 12:49міняти в середині пружинки
може і такий варіант спробую, але окрім того що хочеться затестувати більшу силу натискання, цікаво просто подивитись що роблять інші виробники, як відрізняються свічі різних цінових категорій і т.д.
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

leif: 27.01.2022 13:26який сенс від міді крім ЧСВ
к чему тут чсв если теплопроводность меди почти в 2 раза больше оно не может не влиять
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

odessitmws
как видишь может, нужно ведь учитывать не только лишь коня в вакууме :)
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

Paradox1306: 27.01.2022 13:56как видишь
и где я это должен был увидеть?
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

odessitmws
лейф же написал, тесты аио или тут на форуме беда что бы вбить этот запрос в гугл?
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

Paradox1306: 27.01.2022 14:00лейф же написал
ну пускай даст ссылочку на тесты в абсолютно идентичных условиях вентили, толщина, шум и желательно на норм обзорщика который не подтасует данные
что бы говорить о "видел"
это помимо того что нынче основная проблема это теплопередача от кристалла до водоблока поэтому увеличение любого радиатора дает не линейное снижение температуры
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 27.01.2022 13:26який сенс від міді крім ЧСВ?
Если разницы нет, значит проблема не в меди, а в других компонентах , которые являются узким местом.
Конечно смена люминия на медь не даст вау эфекта, но все же на эффективность повлияет. При условии что все остальные компоненты норм качества (водоблок, помпа, да и сами радиаторы радиаторам рознь)
Если речь о АиО, то конечно тип материала - дело десятое. Ведь там лайнопомпа и такой же водоблок. По этому да, в конкретном случае медь больше для статуса /ЧСВ.
Востаннє редагувалось 27.01.2022 14:11 користувачем Sanьka, всього редагувалось 1 раз.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

odessitmws
знаходиться миттєво, коли ти задаєшся питанням "чи є сенс у мідному радіаторі в форматі АІО?". здається, що ти ним ще не задавався, а просто робиш висновок на підставі того що теплопровідність міді як матеріалу вище ніж алюмінію.
Востаннє редагувалось 27.01.2022 14:16 користувачем leif, всього редагувалось 1 раз.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Опять же. У меди выше теплопроводность. А значит макс эффект будет там , где это максимально критично - водоблок.
Где надо максимально быстро снять много тепла с малого пятачка. Вот тут если бы сравнить медь и люминий думаю разница бы ощущалась куда сильнее обычного ЧСВ.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 27.01.2022 14:10на эффективность повлияет
спойлер
Зображення
celsius люмінієвий, silent loop та альфакул мідні. помпа у всіх плюс мінус однакового рівня.

https://www.hardwareluxx.ru/index.php/a ... -test.html
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Остается еще вопрос гальванопары.
Я его особо не изучал (так как предпочитаю исключительно медь, и не просто, а никелированную B-) ) но одни говорят что плохо. Другие что это нивелируется свойствами жижи или никелированием.

Отправлено спустя 1 минуту 4 секунды:
leif: 27.01.2022 14:14celsius люмінієвий, silent loop та альфакул мідні. помпа у всіх плюс мінус однакового рівня.
Sanьka: 27.01.2022 14:14Опять же. У меди выше теплопроводность. А значит макс эффект будет там , где это максимально критично - водоблок.
у обоих водоблоки медные. Вот сделали бы один алюминиевый, ты бы разницу увидел.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka
при вартості 360мм арктіку (~120 баксів), навіть якщо він 3 роки, тобто половину гарантійного терміну, нормально пропрацює, не суттєво втрачаючи в ефективності, це вже круто. потім просто купуєш новий :)
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

и вообще, сейчас бы парится какие радики в аио, особенно для райзенов это очень важно :laugh:
Востаннє редагувалось 27.01.2022 14:20 користувачем Paradox1306, всього редагувалось 1 раз.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

про водоблоки, очевидно, мова взагалі не йде, вони всюди в АІО мідні, на відміну від радіаторів.
Закрито