Флудилка (часть 4)

Куратор теми: Sanьka
Разговоры обо всем
Закрито
Автор
Повідомлення
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Продолжение флудилки
конец прошлой темы viewtopic.php?f=16&t=243238&start=7020

В данной теме действуют правила аналогично остальным.
В т.ч. запрещено :
1. Обсуждение политики
2. Торговля во всех ее проявлениях
3. Обсуждение и Пропаганда наркотиков, алкоголя, азартных игр!!! и т.п.

Ну понеслась....
Востаннє редагувалось 30.05.2021 23:24 користувачем Sanьka, всього редагувалось 3 разів.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

LostBoy
Так може їм і не вистачає постійних черг будь-куди :laugh:
Регулярно доводиться їздити до Києва на кілька тижнів - місяць. Нічого гарного там немає від слова зовсім. Сервіси лайно, жрачка в кафешках гірша, всюди люди, всюди черги, з транспортом дупа. Кудись сходити це витратити півдня на дорогу. В чому суть забави - особисто я не розумію.
Так це мене ще й селять по модним готелям в центральних центрах.
Востаннє редагувалось 26.10.2021 14:50 користувачем Scoffer, всього редагувалось 1 раз.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DuckRider: 26.10.2021 14:49 инженегра за 5к хрывень у себя в городе
:insane:

Отправлено спустя 1 минуту 56 секунд:
Scoffer
Что Киев, что Днепр - далеко не предел мечтаний. Сказал бы жестче , но зобанят ибо....
Езжай в Винницу , живи в нормальном городе! Там еще и медицина шикарна.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 26.10.2021 14:50Сервіси лайно
ну от, а у порівнянні зі Львовом там сервісний рай :laugh:

по жрачці в закладах мені теж здається, що у Києві простіше, адже у Львові реально смачно і класно тільки в дуже дорогих ресторанах, а в Києві більше було такого, що вже якісне та приємне, дороге але ще не дофіга елітне
Scoffer: 26.10.2021 14:50В чому суть забави - особисто я не розумію
якщо відкинути матеріальний аспект, то весь прикол києва в людях що там живуть і в насиченості культурного\політичного життя, імхо. це все таки столиця і там живе купа дуже цікавих і унікальних для України людей і відбуваються всі значущі події
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Кстати Львов хоть и лучше Киева и Днепра, но такое же г в принципе.
Хотя красивое г, не спорю.
Винница, Луцк - найс!
LostBoy
Member
Аватар користувача
Звідки: Оккупированный Донецк - Киев

Повідомлення

Scoffer
Я не буду спорить по всем пунктам, в чем-то ты безусловно прав, особенно того, что связано с теснотой, но насчет сервисов и еды - это ты, без обид, просто чушь говоришь. Еда здесь отличная, начиная с самого ширпотребного лоуэнда по типу Пузатой Хаты (шаурму возле метро я не считаю, понятное дело). Сервисы, конечно, понятие обширное, но на всякие доставки нареканий нет вообще, взаимодействие с государством тоже упростилось благодаря ЦНАПам, стрижки-маникюры-покраски - куда ни плюнь и на любой бюджет, ну и т.д. и т.п. Так что давай без перекосов, а то это уже какие-то фантазии у тебя начались ;)
В чому суть забави - особисто я не розумію.
LostBoy: 26.10.2021 13:53Зарплаты, перспективы, инфраструктура и все, что за этим стоит. Все очень просто и очень понятно.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

хороший день, много флуда! :up:
С одной стороны Тоня подтолкнул тему. А вы говорите банить его.
Нене, пусть будет.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 26.10.2021 14:58Кстати Львов хоть и лучше Киева и Днепра, но такое же г в принципе
+1 :up:
Sanьka: 26.10.2021 14:58Винница, Луцк
у мене від провінційності Львова часами просто бісячка починається. про менші міста навіть важко уявити для себе, Вінниця, в 19 році коли там був, реально приємно вразила, але жити там це треба щоб людині підходило, сильно індивідуальна штука, немає вибору правильного для всіх
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

LostBoy
А то типу в Дніпрі немає Пузатої Хати? :laugh: Ні, я тобі об'єктивно кажу, що їдло в кафешках, якщо не рахувати ту ж саму пузату хату, реально гірше ніж і у Дніпрі, і у Львові. Мені доводиться регулярно дегустувати в відрядженнях, так що я в курсі. Просто піти пожрати на обіді для Києва ціла трагедія - або кілометрові черги і не дійдеш, або... а, власне, все. Сиди голодним :D
ЦНАП Дніпра самий просунутий з усієї країни, це наш онлайн ЦНАП потім ліцензували всі інші, а не навпаки, і він тут вже не знаю, років 6-7 мабуть.
Доставка їде овер годину мінімум, хоча в Дніпрі є варіанти і по 20 хвилин до мене, якщо сильно хочеться.
Барбершопів і манікюрень тут як свиней не різаних.
Я максимум на що можу погодитись, так це що концертів менше.
Інфраструктура це що? Їхати 4 години з краю в край чисто через затори? :laugh:
Востаннє редагувалось 26.10.2021 15:09 користувачем Scoffer, всього редагувалось 1 раз.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 26.10.2021 15:05Вінниця, в 19 році коли там був, реально приємно вразила,
Шикарный город по меркам Украины.
Сейчас еще лучше.
Scoffer: 26.10.2021 15:07Пузатої Хати?
да норм столовка если хочется съесть каклэтку быстро и дешево ))) че вы прикопались )))
Я сам бывает забегаю когда проездом. Не всегда же в Бииф заходить.
Востаннє редагувалось 26.10.2021 15:11 користувачем Sanьka, всього редагувалось 1 раз.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka
Так я згоден. Це практично єдине місце де в Києві можна просто піти і наїстись. А не так щоб вигулятись.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 26.10.2021 15:09 че вы прикопались
так нє, навпаки сказали шо дешево і норм якість. погоджуюсь тут, пузата в Києві рятувала неодноразово, а в студентські роки взагалі відвідувалась так само регулярно як столовка в гуртожитку, за свою ціну все добре. хоча останні роки не було нагоди туди зайти, не знаю що там зараз
WakeMe
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Котлеты в ПХ - Г...
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 26.10.2021 15:11А не так щоб вигулятись.
так что там выгуливатся. Это просто нормальная столовая. Ты приехал в Киев, ты спешишь обратно, голодный. Забежал - полчаса и ты сыт - бежишь дальше. Ну или на обед пойти туда если не далеко от работы. Вполне ок.
каклэты

Отправлено спустя 1 минуту 55 секунд:
Scoffer: 26.10.2021 15:07що їдло в кафешках
надо избегать в ЛЮБОМ городе!!!! В кафе можно только выпить кофе. Еда там не то что не вкусная, она может быть опасной.
Как можно кушать в заведении которое в принципе не рассчитано на оборот еды.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka
Сакнька, я намагаюсь сказати, що якщо тобі просто треба пожрати, то в Києві окрім хати варіантів не багато, а хата не на кожному кроці. Кожна перша кафешка вважає себе "рестораном високої кухні". Принаймні по ціні. А по смаку як правило гірше за ту ж хату.
В Дніпрі, Львові і Кропивницькому де я теж доволі часто буваю, все не так. Просто заходиш в першу-ліпшу кафешку, і, як правило, там та ж сама столовка.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 26.10.2021 15:07ЦНАП Дніпра самий просунутий з усієї країни, це наш онлайн ЦНАП потім ліцензували всі інші, а не навпаки, і він тут вже не знаю, років 6-7 мабуть.
Доставка їде овер годину мінімум, хоча в Дніпрі є варіанти і по 20 хвилин до мене, якщо сильно хочеться.
Барбершопів і манікюрень тут як свиней не різаних.
Я максимум на що можу погодитись, так це що концертів менше.
Інфраструктура це що? Їхати 4 години з краю в край чисто через затори?
А чистый воздух? Он есть у вас?
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka
Так в Києві його теж немає :laugh: Ми ж vs порівнюємо, а не просто так.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Все всегда лезут в дебри. Там Зарплаты, перспективы, погулять, инфраструктура, панты , черная постель и белые трусы а баналоное что надо каждому мясному мешку не учитывают . В - воздух.

Отправлено спустя 44 секунды:
Scoffer: 26.10.2021 15:17Ми ж vs порівнюємо, а не просто так.
вы сравниваете 2 сорта овна.
Внезапно победитель окажется тем же овном.

Отправлено спустя 1 минуту 18 секунд:
К примеру нафиг мне сдался барбершоп, если по городу без противогаза ходить тяжко.
А в противогазе бороду не видно. :lol:
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Мы будто о разных днепрах говорим. У него солнечный, красивый современный город, а у меня - серое болото с битой плиткой, заваленными бордюрами, задрыпаными вокзалами и стремной архитектурой
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DuckRider: 26.10.2021 15:24серое болото с битой плиткой, заваленными бордюрами, задрыпаными вокзалами и стремной архитектурой
Може тому, що щастя не в бордюрах і екстер'єрах з наркоманською розфарбовкою? :lol: До речі цього року бордюри багато де замінили.
Востаннє редагувалось 26.10.2021 15:27 користувачем Scoffer, всього редагувалось 1 раз.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 26.10.2021 15:19без противогаза ходить тяжко.
потрібен баланс між купою чинників, і у кожного він в різній точці. той екологічний бонус, скажімо, який я отримаю від переїзду зі Львова в умовний Стрий не компенсує всіх незручностей, які особисто для мене створює сам факт життя у Стрию. а для когось це буде супер-дупер варіант і найкраще рішення в житті ¯\_(ツ)_/¯
Востаннє редагувалось 26.10.2021 15:28 користувачем leif, всього редагувалось 1 раз.
Закрито