Флудилка (часть 4)

Куратор теми: Sanьka
Разговоры обо всем
Закрито
Автор
Повідомлення
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Продолжение флудилки
конец прошлой темы viewtopic.php?f=16&t=243238&start=7020

В данной теме действуют правила аналогично остальным.
В т.ч. запрещено :
1. Обсуждение политики
2. Торговля во всех ее проявлениях
3. Обсуждение и Пропаганда наркотиков, алкоголя, азартных игр!!! и т.п.

Ну понеслась....
Востаннє редагувалось 30.05.2021 23:24 користувачем Sanьka, всього редагувалось 3 разів.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer
запитав у свого друга, який працює в Ørsted energy яка у них офіційна відмазка для грети з цього приводу. цікаво що скаже :popcorn:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif
Грета так далеко в завтрашній день не дивиться :laugh:
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 14.09.2021 11:56скидай свій прогрітий шматок лайна з під майнера поки ціни високі
не, я не буду ее продавать. Пусть будет как затычка если куплю что то новое.

Отправлено спустя 1 минуту 8 секунд:
Scoffer: 14.09.2021 12:08Грета так далеко в завтрашній день не дивиться
Грета отлично смотрит. И на хайпе знает как рубать бабло. Просто выкупила раньше других что сейчас в тренде, создала имидж и норм себя чувствует.
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

leif: 14.09.2021 12:02який не обламається від періодичного чорного екрану — супер
так то прикол заводского переразгона хт версий, у меня не было ни разу... но как только они починили типа черный у меня сломались энергосберегайки в ютубах, так что я от исправления черных пострадал :laugh:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

як хочеш

я порахував, що якби я апгрейдив 1080ті на 3080ті без фактору майнєнгу, то вийшло б дорожче ніж без нього :laugh: :lol: з розрахунку 3080ті по мсрп, і б\в 1080ті що продавались би максимум по 180-200 баксів, якби не дебілізм
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

leif: 14.09.2021 12:12я порахував, що якби я апгрейдив 1080ті на 3080ті без фактору майнєнгу, то вийшло б дорожче ніж без нього
а если бы майнил то в + вышел бы :D
майнинг друг геймера
Востаннє редагувалось 14.09.2021 12:14 користувачем odessitmws, всього редагувалось 1 раз.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

odessitmws: 14.09.2021 12:11но как только они починили типа черный у меня сломались энергосберегайки в ютубах, так что я от исправления черных пострадал
так щоб відяшка амд і без проблем з дровами, так не буває :)

Відправлено через 22 секунди:
odessitmws: 14.09.2021 12:13а если бы майнил то в + вышел бы
:puke:

Відправлено через 4 хвилини 53 секунди:
не хочеться врубати тупі понти, але насправді це питання фінансове. заробляв би я менше — майнив би на відяшці що стоїть в компі аж дим би з хати йшов. а так, просто не цікаво економічно, ~100$\міс не суттєві для мене гроші, щоб терпіти будь-який акустичний і\або ще якийсь дискомфорт заради них
WakeMe
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Посчитал выплаты, оказывается моя 3070 купленная за килобакс по верпрайсу окупилась 2 мес назад почти. Это не учитывая продажу старой 1080. А мог бы ждать все еще :D
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif
ты майнишь?
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

Я не майню, но это не на долго :gigi:
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 14.09.2021 11:54
leif: 14.09.2021 11:48на 100 баксів дорожче скинув
там на прошлой странице пост про взыгравшую натуру был

Отправлено спустя 1 минуту 16 секунд:
А какой аналог у НВидии радику 6600ХТ? Это 3060 12гб ?
3060 супер :gigi:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 14.09.2021 12:08Грета так далеко в завтрашній день не дивиться
спойлер
ЗображенняЗображення
:laugh:

Відправлено через 6 хвилин 51 секунду:
для тих, хто не в курсі про який калібр контори йде мова:
Ørsted A/S — крупнейшая энергетическая компания Дании. Ørsted является одним из лидеров в сегменте шельфовой ветронергетики в мире, она владеет 25 % всех мировых электростанций такого типа
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 14.09.2021 14:17для тих, хто не в курсі про який калібр контори йде мова:
Так себе калибр
а ты в курсе что 35 % мирового палладия, 25 % платины, 20 % никеля, 20 % родия, 10 % кобальта (Мировой добычи повторюсь!!!!) добывается в одном городке на 180тыс насерения ;)
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif
Ну а я про що :D

Відправлено через 9 хвилин 3 секунди:
Атомні станції будували приблизно за таким же принципом: енергія зараз, що робити з відходами розберемся потім. Пройшло 60 років, а все ніяк не розібрались :rotate:
Твій друг пише про оцю технологію:
https://www.siemensgamesa.com/en-int/ne ... bine-blade
Вони лише планують до 40го року зробити вітряки, котрі можна буде повністю переробити. Лопасті пропонується збирати з якоїсь чудо-смоли, котру потім можна буде змити чудо-хімозою.
Я в принципі не сумніваюсь, що це можливо, але якось у мене закрадаються сумніви в екологічності процесу змиття і утилізації змитої смоли :rotate:
pixels
Member

Повідомлення

Sanьka: 14.09.2021 14:23
leif: 14.09.2021 14:17для тих, хто не в курсі про який калібр контори йде мова:
Так себе калибр
а ты в курсе что 35 % мирового палладия, 25 % платины, 20 % никеля, 20 % родия, 10 % кобальта (Мировой добычи повторюсь!!!!) добывается в одном городке на 180тыс насерения ;)
Мабуть там всю люди живуть наче шейхи, в місті паркують Феррарі, не замикаючи, та навчить не глушать двигун. Усюди фонтани, хмарочоси та штучні водойми. Люди не процюють, живуть на відрахування, усе роблять приїзжі. Нещодавно було прийнято рішення зробити штучне солце, щоб увесь рік було тепло як влітку.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 14.09.2021 14:56 leif
Ну а я про що :D

Відправлено через 9 хвилин 3 секунди:
Атомні станції будували приблизно за таким же принципом: енергія зараз, що робити з відходами розберемся потім. Пройшло 60 років, а все ніяк не розібрались :rotate:
Твій друг пише про оцю технологію:
https://www.siemensgamesa.com/en-int/ne ... bine-blade
Вони лише планують до 40го року зробити вітряки, котрі можна буде повністю переробити. Лопасті пропонується збирати з якоїсь чудо-смоли, котру потім можна буде змити чудо-хімозою.
Я в принципі не сумніваюсь, що це можливо, але якось у мене закрадаються сумніви в екологічності процесу змиття і утилізації змитої смоли :rotate:
Лень полностью читать. Они наконец-то не будут закапывать свои вертушки и будут их перерабатывать обратно в пластик из которого будут строить новые?
А что по загрязнению при переработке? Это ж нужно будет всё переплавить
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DuckRider
До 40го року планують вигадати як зробити вітряка, котрого можна було б потім переробити на щось інше.
DuckRider: 14.09.2021 16:05 из которого будут строить новые
а от цього не обіцяють
DuckRider: 14.09.2021 16:05А что по загрязнению при переработке
і цього :laugh:
pixels
Member

Повідомлення

А яка проблема з утилізацією вітряков? :-/
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

pixels: 14.09.2021 16:00Мабуть там всю люди живуть наче шейхи, в місті паркують Феррарі, не замикаючи, та навчить не глушать двигун. Усюди фонтани, хмарочоси та штучні водойми. Люди не процюють, живуть на відрахування, усе роблять приїзжі. Нещодавно було прийнято рішення зробити штучне солце, щоб увесь рік було тепло як влітку.
Я бы так не сказал, учитывая что там толком даже дороги нет для соединения с "большой землей" . Добраться можно по воде разве что.
Погугли Норильск.
pixels
Member

Повідомлення

Земля Хантів і Мансов засмітчена російськими мавпами. Я здогадався.
Востаннє редагувалось 14.09.2021 16:21 користувачем pixels, всього редагувалось 1 раз.
Закрито