Флудилка (часть 4)

Куратор теми: Sanьka
Разговоры обо всем
Закрито
Автор
Повідомлення
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Продолжение флудилки
конец прошлой темы viewtopic.php?f=16&t=243238&start=7020

В данной теме действуют правила аналогично остальным.
В т.ч. запрещено :
1. Обсуждение политики
2. Торговля во всех ее проявлениях
3. Обсуждение и Пропаганда наркотиков, алкоголя, азартных игр!!! и т.п.

Ну понеслась....
Востаннє редагувалось 30.05.2021 23:24 користувачем Sanьka, всього редагувалось 3 разів.
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

mumu: 26.07.2021 15:18драг`н`дроп
ця функція так давно з'явилася, що я вже не пригадую коли вже

Відправлено через 4 хвилини 41 секунду:
Як мене вже задовбали спамери.
Коротше, є така контора міолан, й однофамілець узяв кредит там й не віддає, а вони звідкись відкопали мій номер телефону й задовбують. Я вже пояснював що не маю до нього жодного відношення й не знаю хто він й де він.
Минуло час, знов задовбують...
Коротше налаштував на смартфоні скидання дзвінків з незнайомих номерів. Паралельно заніс усі їх номера в чорний список. Усе одно час від часу пробиваються. Очевидно свою базу номерів вони оновлюють.
Але тепер принципово не хочу приймати дзвінки від незнайомих людей.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

_clawfinger_: 26.07.2021 15:27
mumu: 26.07.2021 15:18драг`н`дроп
ця функція так давно з'явилася, що я вже не пригадую коли вже

Відправлено через 4 хвилини 41 секунду:
Як мене вже задовбали спамери.
Коротше, є така контора міолан, й однофамілець узяв кредит там й не віддає, а вони звідкись відкопали мій номер телефону й задовбують. Я вже пояснював що не маю до нього жодного відношення й не знаю хто він й де він.
Минуло час, знов задовбують...
Коротше налаштував на смартфоні скидання дзвінків з незнайомих номерів. Паралельно заніс усі їх номера в чорний список. Усе одно час від часу пробиваються. Очевидно свою базу номерів вони оновлюють.
Але тепер принципово не хочу приймати дзвінки від незнайомих людей.
Начни им сам звонить
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

DuckRider а сенс?

Відправлено через 1 хвилину 30 секунд:
Я з самого початку пробував пояснювати що не маю ніякого відношення до той людини, й це дійсно так. А після третьої спроби я забив, а коли автомат дзвонить й задовбує через кожну хвилину, то я врубив блокування й настала тиша.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

_clawfinger_: 26.07.2021 15:48 DuckRider а сенс?

Відправлено через 1 хвилину 30 секунд:
Я з самого початку пробував пояснювати що не маю ніякого відношення до той людини, й це дійсно так. А після третьої спроби я забив, а коли автомат дзвонить й задовбує через кожну хвилину, то я врубив блокування й настала тиша.
Могут устать и в чс кинуть. Если у них офис, то орущий телефон им мешает работать :gigi:
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

DuckRider у них тупо боти висять й коли передзвониш просто трубки не беруть. Дзвонив на основний міський, що на сайті, така ж фігня.
То зробив простіше, буду поповнювати чорний список, благо 2 кліка й в чорному списку.

В кого довше вистачить терпіння, чи у них дзвонити в рельсу, чи мені блокувати їх.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

_clawfinger_
А розкажи мені як ти на лінуксі запустиш софтинку 10 річної давнини. Ну от наприклад скайріму в цьому році якраз 10 років виповнюється, якби він на нативному ліні виданий був, не кажучи вже про моровінди всякі.
Прога вимагає старих пакетів, старі пакети вимагають старого ядра бо abi то ніхто не хоче заморожувати, відповідно всякі флатпаки не допоможуть. Контейнерізація в прольоті по рівно тій же причині, хоча виводити зображення з контейнера та ще забава :D . По віртуалочкі на кожну ігрульку?) А робочий софт?)

Відправлено через 10 хвилин 38 секунд:
Даю підсказку: програмулини, котрі вміють в довгу підтримку, тягнуть за собою цілу ОС і юзають лише максимально прості системні визови на хості. Наприклад оракл, мс сіквел, ібм (вже правда не ібм) доміно реально під собою тримають свої ОС, котрі ще й не лінукс, зі своїми ядрами, диспетчерами завдань, керуванням пам'яті і всім таким. А остання так ще і зі своєю явою поверх своєї ОС :D Пропонуєш всім розробникам піти цим шляхом?)
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

Scoffer: 26.07.2021 16:19А розкажи мені як ти на лінуксі запустиш софтинку 10 річної давнини. Ну от наприклад скайріму в цьому році якраз 10 років виповнюється, якби він на нативному ліні виданий був, не кажучи вже про моровінди всякі.
Без проблем, запускаємо через протон. До речі на сайті протонДБ, там рейтинг золото, отже гра працює. ;)

Я б запустив би, але в мене відеокарта зараз 9800GT 1GB. :laugh:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

_clawfinger_
О так, геніально, тримати лінукс щоб мати змогу запускати на ньому тільки старі віндопроги :lol: Максимально схвалюю :up:
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

Scoffer
ти хотів сумісності, я тобі її й запропонував. :)
Гадаєш на нових версіях віндовс нема проблем з старими прогами? :lol:

Відправлено через 8 хвилин 28 секунд:
Scoffer
а взагалі для старих програм поставити пк з сокетом 775, поставити ХР 64 бітну й щастю нема межі. :laugh:
От тільки те залізо вже не випускається, як й ХР 64 біта, звісно можна знайти на торентах. От тільки нового заліза там нема, шкода :laugh:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

_clawfinger_
Якщо не зовсім через дупу написані - немає. На 32-бітній десятці лише роки зо два як випилили підтримку 16-бітних прог з він3. Якихось там майже 30 років тримали сумісність. Навіть з зовсім через дупу написаними є варіанти пересадки допотопних dll в нове оточення і інструменти відстеження що саме пішло не так.

Відправлено через 9 хвилин 29 секунд:
Незаморожене ABI - це здоровений костиль конкретно лінукса. Та ж фряха або солярка подібних проблем не мають. І вінда не має. А IBM i взагалі тягне сумісність з 80го року, і їм норм, не страждають. Про мейнфрейми з 64го року взагалі мовчу.
WakeMe
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Хотел найти дешёвый рузен 4/8 в сборку, типа r5-1400 и чёт прифигел с цен. В магазинах от 3.2к, на олх пару объявлений от мутных продаванов, к цене которых добавить 20$ и взять на форуме 1600-й. Чет бомжегейминг скатывается в оверпрайс какой-то потихоньку.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

_clawfinger_: 26.07.2021 16:12 DuckRider у них тупо боти висять й коли передзвониш просто трубки не беруть. Дзвонив на основний міський, що на сайті, така ж фігня.
То зробив простіше, буду поповнювати чорний список, благо 2 кліка й в чорному списку.

В кого довше вистачить терпіння, чи у них дзвонити в рельсу, чи мені блокувати їх.
По диапазону заблочь, если там какой-то 055 или подобное
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

Scoffer: 26.07.2021 16:56clawfinger_
Якщо не зовсім через дупу написані - немає. На 32-бітній десятці лише роки зо два як випилили підтримку 16-бітних прог з він3. Якихось там майже 30 років тримали сумісність. Навіть з зовсім через дупу написаними є варіанти пересадки допотопних dll в нове оточення і інструменти відстеження що саме пішло не так.

Відправлено через 9 хвилин 29 секунд:
Незаморожене ABI - це здоровений костиль конкретно лінукса. Та ж фряха або солярка подібних проблем не мають. І вінда не має. А IBM i взагалі тягне сумісність з 80го року, і їм норм, не страждають. Про мейнфрейми з 64го року взагалі мовчу.
Якщо тобі потрібен софт лохматого 64-го року, то використовуй відповідне залізо. ;)
А то це все нагадує забивання саморізів... молотком. :D
Мені не потрібен софт ні 80-го, ні тим паче 64-го.

Ну й на додачу, а IBM ос хіба не на лінуксі? Я не про ред хат, а саме їхній дистрибутив. Я колись дивився, то у них лінукс був, своя збірка повністю під своє залізо. Хіба ні?
DuckRider: 26.07.2021 18:31По диапазону заблочь, если там какой-то 055 или подобное
Я вже заблокував половину київських міських номерів так. :D А вони падлюки з мобільних й різних операторів, діапазон надто великий виходить. :)
Volodimir
Member
Аватар користувача

Повідомлення

_clawfinger_
Заблокируй всех, кто не в телефонной книге. :gigi:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

_clawfinger_
Ото тому лінуксу ніколи і не світить більше його одного відсотка. Не всім людям вистачає одного лише браузера.
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Scoffer,
більше того, багатьом мобілки достатньо. Тому епл всі свої пристрої приводить до однієї архітектури. Дадуть планшетам і телефонам ПЗ рівноцінне по можливостям(як для середнього користувача) десктопним, і продаватимуться в більшості смартфони з телевізорами.
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

mumu
так и есть, жена юзает только телефон и планшет, я юзаю последнее время только телефон и телек с хбохом, комп стоит по привычке но нужен он все реже :dontknow:
murzik
Member

Повідомлення

бігом всі в АТБ за курудзою в лотку (виробництво ХЕРСОН) (там ще є звичайна, чищена в пакеті і чищена в лотку). берете чищену в лотку і насолоджуєтеся курудзою дитинства (краденою з поля в селі :gigi: ) давно такої смачної не їв. кайф
п.с: 60 грн кіло. 3 качана чималих вийшло 42 грн
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

Volodimir: 26.07.2021 21:16 _clawfinger_
Заблокируй всех, кто не в телефонной книге.
Ця функція називається "стишувати вхідні дзвінки" от й запустив, та спостерігаю пропущені, які потім переміщаються в чорний список. :)
Scoffer: 26.07.2021 21:38_clawfinger_
Ото тому лінуксу ніколи і не світить більше його одного відсотка. Не всім людям вистачає одного лише браузера.
А андроїд хіба не лінукс? :laugh:
А якщо взяти усе інше, що на базі лінукса, на станках, на годинниках, на роутерах, на серверах, на мобілках, на тв приставках то що. То тут ще питання хто в меншинстві.
Проблема в тому що загальної статистики абсолютно всіх пристроїв нема.

А загалом це справа особисто. Хто хоче той далі має з віндовс, а хтось кидає й валить на лінукс, або на мак. :laugh:
Дик демократія жеж, а якщо не подобається, то зроби краще!
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

_clawfinger_
Андроїд не GNU від слова зовсім. Та і саме ядро лінукса там серйозно модифіковане. Настільки, що нативну підтримку андроїдних приложух вже років 5 як в GNU везуть, та ніяк не довезуть.
Востаннє редагувалось 26.07.2021 22:45 користувачем Scoffer, всього редагувалось 1 раз.
Закрито