Флудилка (часть 4)

Куратор теми: Sanьka
Разговоры обо всем
Закрито
Автор
Повідомлення
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Продолжение флудилки
конец прошлой темы viewtopic.php?f=16&t=243238&start=7020

В данной теме действуют правила аналогично остальным.
В т.ч. запрещено :
1. Обсуждение политики
2. Торговля во всех ее проявлениях
3. Обсуждение и Пропаганда наркотиков, алкоголя, азартных игр!!! и т.п.

Ну понеслась....
Востаннє редагувалось 30.05.2021 23:24 користувачем Sanьka, всього редагувалось 3 разів.
DarkJoney
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Без понятия чего вы так реагируете, как по мне, Лейф просто поделился успехами.... :spy:
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Если бы такую ЧСВ ахинею нес хатфилд или какой то еще "фрукт" , никто бы даже внимания не обратил. Может даже поржали над плоской попыткой.
Но когда подобную хрень пишет человек о котором ты действительно был хорошего мнения....... Вот почему полыхнуло (((
Надеюсь он просто выпил зелья анти_бота и не всебе.
Востаннє редагувалось 19.09.2021 14:07 користувачем Sanьka, всього редагувалось 1 раз.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

я не вважаю, що можна взагалі в житті пишатись тим, що ти щось розігнав на 5% чи ні, це просто іграшки ж, розваги, про які можна розповісти а можна і ні, абсолютно байдуже.

позиція народних бидломас про оверклокінг мені не подобається, як не подобається позиція по більшості питань. але наступного разу буду уважніше обирати слова, щоб ні в кого не підгорало, бо це дійсно зайве.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 19.09.2021 14:07позиція народних бидломас
leif: 19.09.2021 14:07, щоб ні в кого не підгорало
ты опять не понял. Ты можешь еще писать подобное и поверь со временем пригорать не будет. Просто смотреть будут как на очередного харфилда и не брать во внимание.
И езе один совет, все же усмеряй ЧСВ ;)
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

odessitmws: 19.09.2021 14:06 то либо ты этого определения не знаешь либо потерял связь с реальностью
подивився визначення, я використовував в більш м'якому значенні в тому контексті, звичайно. окей окей, помилився, нічого такого вже поганого не мав на увазі, не сваріться
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 19.09.2021 14:11. окей окей, помилився, нічого такого вже поганого не мав на увазі, не сваріться
мы потом придумаем тебе наказание!
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 19.09.2021 14:11все же усмеряй ЧСВ
інколи зарубає, але я стараюсь :)
DarkJoney
Member
Аватар користувача

Повідомлення

так, узбагойтесь, лучше скажите можно ли брать такой кит или нет под 10900:
спойлер
https://hotline.ua/computer-moduli-pamy ... 18d-32gvk/
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DarkJoney
там хунікс по оглядах. треба брати або на мікроні або вже на бідаях
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DarkJoney: 19.09.2021 14:18так, узбагойтесь, лучше скажите можно ли брать такой кит или нет под 10900:
возьми народный е-дай микрон. В виде крушака баллистикс.
DarkJoney
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka
leif
Я хочу две по 16, а не 4 по 8, в этом весь трабл)
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

WakeMe
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

F4-4000C19D-32GTZ :)
nv_ua
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Есть кто в отряде, кто в курсе новостей по закату майнинга на ГПУ? А то на сайте эфира написано второй квартал 22.

Отправлено спустя 59 секунд:
Рофлить в темах под очередным ультрагеймингом за много денег, про то, что майнерам это зачем – аж поднадоело, а темы майнеров там поднимать неоч
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

nv_ua: 19.09.2021 14:54кто в курсе новостей по закату майнинга на ГПУ
ну я феврале говорил про конец года, ща понимаю что это очень даже оптимистичный прогноз был :laugh:
nv_ua
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

odessitmws
Раньше, те скам-девелоперы писали у себя про ожидаемое слияние эфира 2 с основой где-то в Октябре.
Захожу на сайт эфира, чтоб почитать об их планах, раз в месяц, но они скоро на лету будут переобуваться там, ибо манифлоу бешеный сейчас у них.
pixels
Member

Повідомлення

nv_ua
Гадаю ВК без роботи не залишаться. Зараз усіляку кріпту втюхують юзерам зі всіх утюгів. Усі соцмережі, телеграм і т.п. насичені рекламой криптоінвестицій. Ми ще не пройшли пік зацікавленості, не всі ще награлись.
unlnu
Member
Аватар користувача

Повідомлення

В ніч на 14 вересня в мережі біткоїна пройшла транзакція на суму понад $2 млрд і комісією в $0,78. Переказ 44,6 тис біткоїнів був здійснений з одної невідомої адреси на іншу невідому адресу. За даними сервісу BitInfoCharts, 15 вересня середня комісія за переказ в мережі біткоїна становить 0,000057 BTC ($2,6).
как вам новость? жид 80 левела переводил такую сумму...
pixels
Member

Повідомлення

unlnu: 19.09.2021 15:00
В ніч на 14 вересня в мережі біткоїна пройшла транзакція на суму понад $2 млрд і комісією в $0,78. Переказ 44,6 тис біткоїнів був здійснений з одної невідомої адреси на іншу невідому адресу. За даними сервісу BitInfoCharts, 15 вересня середня комісія за переказ в мережі біткоїна становить 0,000057 BTC ($2,6).
как вам новость? жид 80 левела переводил такую сумму...
І що? Типо ти думаєш, хтось викупив?
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

odessitmws: 19.09.2021 14:56ну я феврале говорил про конец года, ща понимаю что это очень даже оптимистичный прогноз был
аналогично
Закрито