Флудилка (часть 4)

Куратор теми: Sanьka
Разговоры обо всем
Закрито
Автор
Повідомлення
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Продолжение флудилки
конец прошлой темы viewtopic.php?f=16&t=243238&start=7020

В данной теме действуют правила аналогично остальным.
В т.ч. запрещено :
1. Обсуждение политики
2. Торговля во всех ее проявлениях
3. Обсуждение и Пропаганда наркотиков, алкоголя, азартных игр!!! и т.п.

Ну понеслась....
Востаннє редагувалось 30.05.2021 23:24 користувачем Sanьka, всього редагувалось 3 разів.
WakeMe
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Полицию вызови тогда
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Деликатно - тазик, под него колонку
https://pikabu.ru/story/sosed_sverkhu_k ... ki_5975043
WakeMe
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

DuckRider
Фигня, не работает, я пробовал. А вот перфоратор не подводил ещё ниразу :laugh:
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

WakeMe: 17.07.2021 22:59 DuckRider
Фигня, не работает, я пробовал. А вот перфоратор не подводил ещё ниразу :laugh:
Дверь заварить, через две недели шуметь перестанет
walkietalkie
Member

Повідомлення

Spark7: 17.07.2021 22:48Сосед громко употребляет шансон, после 22:00... Я бы этому дяде, с большими ушами...
Не понимают по человечески - вызываешь наряд = профит.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dark-seer: 17.07.2021 22:21 на карте 70 градусов чип и 90 память
Интел это понятно.
А вот НВидия упородась.
Уже техпроцессу не вывозят. Это не как раньше прыгаеш с 90 на 65 и получаешь Профит.

Отправлено спустя 2 минуты 24 секунды:
Dark-seer: 17.07.2021 22:21Палит геймрок на 3070ти и 3080ти лохонулся так плохой прижим памяти, греется как черти в аду
Не только.
У нас было неск возвратов палит 3090 с памятью под 100*С
С подобной причиной карты до этого никогда не возвращали.
InfinityUA
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

leif: 17.07.2021 20:42 а ніхто не заглиблювався в тему нерефів 3080ті? якісь крім стріксу нормальні до нас возять?
Среди недели заберу свой palit gaming pro, могу поделиться впечатлениями)
Если хата не сгорит
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 18.07.2021 08:17 .
У нас было неск возвратов палит 3090 с памятью под 100*С
С подобной причиной карты до этого никогда не возвращали.
Мало того, что эту всратую горячую гддр6х ставят, так ещё у палита она с двух сторон распаяна. Сам радиатор там не плохой, но опять же, он часть памяти охлаждает
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

И вроде Джыгабайт с теми же проблемами (но это неточно)
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

так, ясно, паліт відкидаю через потенційні трабли з охолодженням пам'яті.

мсі і гігабайт не розглядаю через упереджене ставлення до брендів, інно 3д якийсь стрьомний радіатор втулили на 3080ті, з прямим контактом :facepalm: зотак останні кілька років здувся, вже не той що був навіть в часи паскалів, не кажучи вже про раніші часи.

і хто там ще залишився? EVGA і Асус? тупо вибору немає, асус доведеться брати, туф або стрікс в залежності від того що буде по цінах через два-три тижні.

Відправлено через 36 секунд:
InfinityUA: 18.07.2021 09:02могу поделиться впечатлениями
напишіть, будь-ласка, що там по охолодженню пам'яті
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

leif
так там у любого вендора память кочегарит...
единственный вариант брать фирму без пломб и с охладом памяти от основного радиатора и менять резину на медные пластинки
+ память довольно живучая если юзать без майнинга то даже те 90-100 градусов не очень страшны учитывая что оно не будет долго работать в таких режимах
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 18.07.2021 16:12 так, ясно, паліт відкидаю через потенційні трабли з охолодженням пам'яті.

мсі і гігабайт не розглядаю через упереджене ставлення до брендів, інно 3д якийсь стрьомний радіатор втулили на 3080ті, з прямим контактом :facepalm: зотак останні кілька років здувся, вже не той що був навіть в часи паскалів, не кажучи вже про раніші часи.

і хто там ще залишився? EVGA і Асус? тупо вибору немає, асус доведеться брати, туф або стрікс в залежності від того що буде по цінах через два-три тижні.

Відправлено через 36 секунд:
InfinityUA: 18.07.2021 09:02могу поделиться впечатлениями
напишіть, будь-ласка, що там по охолодженню пам'яті
Стрикс лс не хочешь?
https://www.ixbt.com/3dv/asus-rog-strix ... eview.html
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DuckRider
хочу, дивився цей огляд вчора, але боюсь ціна переб'є все бажання. якщо стрікс сьогодні 62к, то ця у нас буде тисяч під 70, ймовірно

Відправлено через 2 хвилини 10 секунд:
odessitmws: 18.07.2021 16:14память довольно живучая если юзать без майнинга то даже те 90-100 градусов не очень страшны учитывая что оно не будет долго работать в таких режимах
та тут навіть ті хто майнить з осені 2020 не скаржаться особливо на трабли з пам'яттю, не знаєш що і думати. з одного боку менше року в роботі це не показник, з іншого боку в рігу, далеко не завжди під кондішеном це жорсткий режим, якщо в такому рік працює, то в домашній пекарні це рахуй за 2-3р :gigi:

Відправлено через 10 хвилин 54 секунди:
хоча... з температурами, які намалювали цьому стріксу з АІО, можна забити на збір кастомної води, вони мене більш ніж влаштують:
После 2-часового прогона под нагрузкой в OC Mode максимальная температура ядра не превысила 50 градусов, что является великолепным результатом для видеокарт такого уровня. Микросхемы памяти нагревались до 70 градусов, что опять же, просто шикарно, учитывая, что у флагманских RTX 3xxx самым быстро нагревающимся элементом является именно GDDR6X.
ще треба подумати, що для мене економніше і простіше буде, туф, під який захочеться через місяць купити фулкавер і кастом воду городити, чи такий стрікс "взула і забула"
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Анус нынче дорогая женщина, не гнушается х1.5 цены просить :gigi:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

так а чом би і ні коли бренд супер впізнаваний, розкручений, споживач до нього максимально лояльний і якість більш-менш.

при цьому решта вендорів (за виключенням кількох винятків) якусь страшну дичину тулять замість адекватної конкуренції
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 18.07.2021 16:47 так а чом би і ні коли бренд супер впізнаваний, розкручений, споживач до нього максимально лояльний і якість більш-менш.

при цьому решта вендорів (за виключенням кількох винятків) якусь страшну дичину тулять замість адекватної конкуренції
Все забыли прекрасные асус пеникс и всё что ниже тафа :D
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

імхо асус тільки в останні 5 років зайняв таке міцне положення на ринку і дійсно тільки для дорожчих карт. все що з дешевих лінійок, частіше за все, не має жодного сенсу, бо по факту +\- той же паліт, тільки ціна вище.

у мене, наприклад, з 2003 року в моєму десктопі ніколи не стояло відеокарти від асус. чого тільки не було: nvidia fe, zotac, inno3d, leadtek, EVGA, Gigabyte, HIS, Sapphire — асус завжди програвав в боротьбі за мої споживацькі уподобання в сегменті відеокарт. але зараз виглядає так, що ситуація інша.
Hells Angels
Member

Повідомлення

leif а взять карту от красных, не ?
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Да что-то карты красных вообще никому не нужны. В этот раз даже землекопам :laugh:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

не знаю як зараз червоні карти в усілякому проф. софті працюють, але ще кілька років тому все було сильно гірше ніж у зеленого табору, тому я не розглядав, сильно дорого ризикувати.
Закрито