Флудилка (часть 4)

Куратор теми: Sanьka
Разговоры обо всем
Закрито
Автор
Повідомлення
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Продолжение флудилки
конец прошлой темы viewtopic.php?f=16&t=243238&start=7020

В данной теме действуют правила аналогично остальным.
В т.ч. запрещено :
1. Обсуждение политики
2. Торговля во всех ее проявлениях
3. Обсуждение и Пропаганда наркотиков, алкоголя, азартных игр!!! и т.п.

Ну понеслась....
Востаннє редагувалось 30.05.2021 23:24 користувачем Sanьka, всього редагувалось 3 разів.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer
Бро узбагойся уже. Ты че то принимаешь все близко к сердцу ;)
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka
Я так і не зрозумів нащо ти їх замінюєш.

Відправлено через 42 секунди:
Sanьka: 28.09.2021 18:41Ты че то принимаешь все близко к сердцу
Та ну бісять мене просто. Всі чекають другого пришестя. От тоді точно всі проблеми самі собою розсосуться.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 28.09.2021 18:42Я так і не зрозумів нащо ти їх замінюєш.
1. Хотел попробовать как оно что бы кириллица тоже подсвечивалась.
2. Хочу иметь альтернативу если гравировка на оригинальных слезет.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 28.09.2021 18:50Хочу иметь альтернативу если гравировка на оригинальных слезет.
Так написав наче купив герконову клавіатуру, котра тебе ще переживе :laugh:
pixels
Member

Повідомлення

Scoffer: 28.09.2021 18:41 Позвикали винити когось: царів, запоребриків, аллаха, а треба винити себе. Нарід живе так як живе тому, що йому так подобається жити. І ніяка влада, ніякі закони, ніяка судова система нічого не змінять поки у народа в башкі не переклинить, що може треба таки починати себе вести по людськи, а не як остання бидлота. От тоді і інвестори прийдуть. Толпою прийдуть. Тому, що тут географічно дуже круте місце. Тут є в що інвестувати і що будувати.
це питання, хто винен, нарід, влада чи сусіди - не таке просте як здається. Все пов'язано між собою. Чимала частина людей живе не відчуваючи під собою країни, живуть або минулим, або чекають россіюшку. Хто у цьому винен? Примусові переселення народів, коли корінне населення вивозили до Сибіру, а сюди привозили лаптей з Уралу або з Поволжя. Частина населення - це зґвалтовані совком манкурти, які бачать світ таким, що всі їм щось повинні, дати квартири, наприклад. Свідома частина населення теж потроху розчаровується в відсутності змін - та виїжджають, або уходять в так званій "кеш". З іншого боку влада, яка є зріз суспільства, водить країну по коли, за відсутності політичної волі. Ніхто не хоче йти на самознижчення за ради майбутнього країни. Лідери мають вести нарід, а не підігрувати печерним уявленням мас про життя. Запоребрик теж робить свою справу у зневірені суспільства та вигодовують тут своїх манкуртів. Я вже не кажу, що останнім часом ми в стані війни. Тож, інвестори, юавелкам
Востаннє редагувалось 28.09.2021 19:44 користувачем pixels, всього редагувалось 1 раз.
Volodimir
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Как однажды укушенный микротиком, заказал hap ac3. Hap lite что-то начал разочаровывать.
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

Volodimir
девайсів багато підключено по вай-фаю?
DarkJoney
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Volodimir
меня хватило на 1 hap ac2)
сейчас отдал бате, но походу я его уберу
Volodimir
Member
Аватар користувача

Повідомлення

По вайфай 3 телефона в пользовании и еще 2 в дежурном режиме.

Отправлено спустя 59 секунд:
DarkJoney: 28.09.2021 19:59 hap ac2)
сейчас отдал бате, но походу я его уберу
А что не так?
DarkJoney
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Volodimir
все, вайфай там бракованный и никакие настройки не меняли картину.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

спойлер
Китайская компания Alibaba объявила сегодня, что вводит запрет на продажу любых товаров и услуг, связанных с майнингом криптовалюты. Это решение было принято после того, как Народный банк Китая объявил, что все транзакции, связанные с криптовалютой, объявляются незаконными.

Alibaba объявила, что все продажи, связанные с криптовалютами, будут рассматриваться как продажа незаконных товаров, начиная с 8 октября 2021 года. Запрет распространяется на всех майнеров и услуги, связанные с виртуальной валютами, такими как Биткойн, Litecoin, BeaoCoin, QuarkCoin, Ethereum и другими.

Запрет также распространяется на любое оборудование или программное обеспечение, используемое для получения этих виртуальных валют, а также любые учебные пособия по майнингу криптовалют. Кроме того, компания уже закрыла категории товаров «Аксессуары для майнеров блокчейнов» и «Майнеры блокчейнов».
:laugh:

Відправлено через 8 хвилин 28 секунд:
DarkJoney
Не знаю які у вас всіх там проблеми з вафлею мікроти, але ас2 у мене бив не менше ніж рукус, і сотку канала вивозив на всі 100%.
Я рукуси встановив більше по причини "а чом би і ні" ніж через проблеми з мікротою.
А от що у мене безбожно глючило по вафлі так це лінксіс. Пару хвилин скайпу з відео, і йому торба.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DarkJoney: 28.09.2021 15:43 Sanьka
могу на таро погадать, если хочешь
На видики погадай, когда там ведро карт за три рубля уже? :lamer:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

а ви закидаєте через патреон щомісячно $ всіляким блогерам і т.д.?
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DuckRider: 28.09.2021 16:51 Просто брать и работать за копейки в регионах, чтоб поднять качество жизни в другой стороне страны :up:
:beer:

Отправлено спустя 2 минуты 29 секунд:
Scoffer: 28.09.2021 17:06 Я можу навести прекрасний приклад окремо взятого села в самому центрі країни. Я вже розповідав, що там було колись все, а тепен немає нічого. Це звісно цікаво, але не дуже, а от насправді цікаво інше - паї. На момент розвалу колгоспу паї ділили по штучкі на рило. І так як це було майже 30 років тому, то багато паїв перейшло місцевим жителям в спадок. По 5-6 паїв на рило зараз не рідкість, а на сім'ю так практично гарантовано.
За пай місцеві фермери платять норм, не ображають. Тисяч 35 на рік приблизно. Пасивні доходи самі порахуєте. Плюс у кожного городи ще майже в гектар і чорнозем такий чорний як смола. Тобто вирощуй щось - хоч до усрачки.

І чим ви думаєте жителі цього самого села в основному займаються? Бізнесами? А біса зо два. Алкаші або нарки, або нарки-алкаші, на вибір. В адекваті немає нікого від слова зовсім.
А винен хто? Влада? Ага, кожен президент приїжджає і кокс насильно запихує :lol: Одразу після того як розібрав відстійники зі свинячими гімнами на цеглу.
Что такое 35000 в год для села? :facepalm:

Отправлено спустя 5 минут 9 секунд:
Volodimir: 28.09.2021 18:05
Scoffer: 28.09.2021 18:01Роботи, до речі, навалом, платять достатньо. Не менше ніж в містах. Я особисто знаю фермерів, і знаю яка у них трагедія знайти хоч когось щоб заплатити йому 15-20 тисяч. І службовий жигулятор видадуть в придачу, аби лише працював.
:popcorn: :lol:
Ніфіга собі, так би в кожному селі уяві кожного городянина - Україна розквітне відразу :lol:

Отправлено спустя 22 секунды:
Силой мысли.
У пана скофера снова пятница уже в среду, не просыхает писатель :gigi:
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

7mindfields: 29.09.2021 11:31У пана скофера снова пятница уже в среду,
Думаешь он пошел по наклонной вниз?
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 29.09.2021 11:40
7mindfields: 29.09.2021 11:31У пана скофера снова пятница уже в среду,
Думаешь он пошел по наклонной вниз?
Ну он же говорит что «сельские не хотят работать», сам он выходец из села...
DarkJoney
Member
Аватар користувача

Повідомлення

7mindfields
чет придумаю :gigi: :laugh:
Volodimir
Member
Аватар користувача

Повідомлення

7mindfields: 29.09.2021 11:48сам он выходец из села...
На каникулы к бабушке малолетним геймером он туда ездил максимум. Выходец, ога.

Отправлено спустя 1 минуту 37 секунд:
Зажиточный коренной селянин на кордоне шагает сейчас.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Volodimir: 29.09.2021 12:18кордоне шагает сейчас.
о, так там на дембель скоро :gigi:
quadrotony
Member
Аватар користувача

Повідомлення

как долго биток пересылается с bitrefill?
утром послал до сих пор транзакция pending
Закрито