Флудилка (часть 4)

Куратор теми: Sanьka
Разговоры обо всем
Закрито
Автор
Повідомлення
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Продолжение флудилки
конец прошлой темы viewtopic.php?f=16&t=243238&start=7020

В данной теме действуют правила аналогично остальным.
В т.ч. запрещено :
1. Обсуждение политики
2. Торговля во всех ее проявлениях
3. Обсуждение и Пропаганда наркотиков, алкоголя, азартных игр!!! и т.п.

Ну понеслась....
Востаннє редагувалось 30.05.2021 23:24 користувачем Sanьka, всього редагувалось 3 разів.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Deadpool: 24.01.2022 19:48 канеш будут. свою стрикс 1080ти брал у Бульдозера, за 21.5к вродь, плюс еще фулкавер б.у. 1.5к грн. в конце марта. Почему? Да я задолбался ждать норм цен на 3000 линейку, и 2000. Цены норм были, но буквельно мгновение. А по 30к уже не мой бюджет был. Ну и главное было что бы под видяшку был водоблок. Без оного нафиг не нужна карта.
А так хоть попроходил игрули, пощупал что такое норм видяшка. насладился сполна не страдая как прошлые годы.
по цене 3060ти купить пенсионера с возможностью получить труп в любой момент и пойти за новой картой вместо гарантии такое себе решение
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

Hells Angels: 24.01.2022 20:46 Dark-seer так карту брали с расчетом того что она будет копать, и накопает столько то.. а не так что, возьму я для игры в 4к 3090.. посмотрю ультра графику в героях 3 :laugh:
одно другому не мешает, люди все взрослые, работают, играют 5-10 часов в неделю...
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

leif: 24.01.2022 14:27світова енергетична криза
:lol: :lol: :lol:
Це щось нове.
Нема ніякої енергетичної кризи, є лише спекуляції й політика.
leif: 24.01.2022 14:27: газ та електроенергія синхронно здорожчають разом з баксом. не здивуюсь якщо тариф підтягнуть ближче до 3грн за квтч для тих хто мало споживає. а для тих у кого 250квт і більше цілком можуть запульнути якусь жесть типу "економічно обгрунтованих" 4-5грн\квт., про які нацбанк заявляв вчергове недалі як в жовтні 21го. це все вилами по воді, але точно те, що це останній опалювальний сезон ми так "мало" сплачуємо.
А от це цілком реально, я теж думаю що такий сценарій реалістичний. Тільки цифри я б брав би вище.
murzik
Member

Повідомлення

підскажіть. зайшов в спец магазин, кажу "потрібен газовий балончик від нетверезих людей". порадив такий https://stvol.ua/catalog/balon-gazoviy- ... 2-ml/p8947
після покупки читаю -
для самозахисту від агресивних тварин
УВАГА: Даний перцевий балончик містить підвищену концентрацію активного компонента і сертифікований в Україні як засіб самозахисту проти агресивних тварин. Використання проти людей заборонено!
краще не використовувати? якщо пошкодиться зір, злодії в жертву перезуються?

як велосипедистові, цей балон мені не завадить, особливо коли в полі собаки зустрічаються. повернути такий товар вже певно неможливо, перевірити чи вже використовувався балон неможливо ?

а від нетверезих людей взяти попроще https://stvol.ua/catalog/balon-gazoviy-perec-4/p12520?
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik купи терен 4, вроде как не нужно разрешение.. или вообще шокер с китая или сам спаяй :)
Deadpool
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Paradox1306: 24.01.2022 21:05по цене 3060ти
Напомни мне цену на 3060ти. У нас. И желательно хотя бы водоблок что бы был у китайцев.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Hells Angels: 24.01.2022 21:32 murzik купи терен 4, вроде как не нужно разрешение.. или вообще шокер с китая или сам спаяй :)
за шокер сажают на бутылку, терен можно, но говорить что для самообороны низя :)
murzik
Member

Повідомлення

Hells Angels
шокер скрізь одежу? я пацифіст по життю, але реальність така, що потрібно балон. серйозних сутичок "на життя" ніколи не було. просто щоб був час поліцію викликати.

Отправлено спустя 1 минуту 19 секунд:
Paradox1306: 24.01.2022 21:34
Hells Angels: 24.01.2022 21:32 murzik купи терен 4, вроде как не нужно разрешение.. или вообще шокер с китая или сам спаяй :)
за шокер сажают на бутылку, терен можно, но говорить что для самообороны низя :)
у терена дві версії. та що без М - дозволена (так пишуть). а з М - для органів.

від агресивнит тварин :laugh: ну людьми там і не пахне в принципі.
Востаннє редагувалось 24.01.2022 21:36 користувачем murzik, всього редагувалось 1 раз.
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik на конце шокера иглы вообще то, а не контакты округленные
Востаннє редагувалось 24.01.2022 21:36 користувачем Hells Angels, всього редагувалось 1 раз.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Deadpool: 24.01.2022 21:33
Paradox1306: 24.01.2022 21:05по цене 3060ти
Напомни мне цену на 3060ти. У нас. И желательно хотя бы водоблок что бы был у китайцев.
примерно в то время мной покупалась 3070ти за 26к, предположу что 3060ти можно было купить дешевлее
встречный вопрос, а зачем мне на 3060ти водоблок, если только ради того что бы был, то карта помощнее все равно звучит интереснее

Отправлено спустя 2 минуты 46 секунд:
murzik: 24.01.2022 21:35
у терена дві версії. та що без М - дозволена (так пишуть). а з М - для органів.

від агресивнит тварин :laugh: ну людьми там і не пахне в принципі.
ту что для органов вы не купите просто так, но если такую увидят у вас "простого пересічного", то просто так вы от них не уйдете уже :) , и там у них другое, не совсем то что продают остальным
murzik
Member

Повідомлення

Paradox1306
то чому не можна говорити , що звичайний терен для самооборони? воно ж для того і продається?
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

murzik
у нас в стране вообще слово самооборона лучше не говорить, сразу бутылка.
говорить что "я гурман и ношу для себя, ведь мпк это специя, в колбаске заходит отлично " :laugh:
murzik
Member

Повідомлення

Paradox1306
то так і не відповіли. якщо на балоні написано "заборонено юзати на людях", то краще не юзати, а купити інший?
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 24.01.2022 21:29підскажіть. зайшов в спец магазин, кажу "потрібен газовий балончик від нетверезих людей
Именно от пьяных надо брать терен 4м(он же бывшая Черемуха).
В отличии от терен 4 , 4м действует на пьяных и собак хорошо.
Но в закрытых помещениях он не годится.
В таких случаях лучше кобра.
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

murzik: 24.01.2022 22:09то так і не відповіли. якщо на балоні написано "заборонено юзати на людях", то краще не юзати, а купити інший?
даже простой баллончик без причины нельзя юзать, а если юзать по причине то какая разница? ты защищал свою жизнь чем смог тем и получилось...
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Всякую шляпу с названиями перець, :laugh: и тп можно юзать разве что в качестве освежителя воздуха в санузле
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

murzik
не, просто ношение свего этого должно быть с пониманием того что нужно говорить дядям в погонах, когда они спросят "а что это такое и зачем тебе оно надо"
murzik
Member

Повідомлення

odessitmws
зрозуміло, що не можна просто так. скоріше як попередження для бажаючих кулаками махати.
"какая разница" - є різниця. якщо після використання у "жертви" не відновиться зір, я буду лікувати?

тут взагалі кожна бадлота з ножем ходить,і навіть травмпати траплялись в моїй дирі.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

odessitmws
ну никакого особого наказание за использование нету, в принципе, если уже какую-то лютую дичь не творить конечно. но а вот носить не желательно, в такой прекрасной стране живем)
murzik
Member

Повідомлення

Paradox1306: 24.01.2022 22:21 murzik
не, просто ношение свего этого должно быть с пониманием того что нужно говорить дядям в погонах, когда они спросят "а что это такое и зачем тебе оно надо"
в сенсі? якщо у мене є навіть простий балон, то потрібно говорити правильними словами? поліція сама не знає, для чого газові балончики?
Закрито