Флудилка (часть 4)

Куратор теми: Sanьka
Разговоры обо всем
Закрито
Автор
Повідомлення
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Продолжение флудилки
конец прошлой темы viewtopic.php?f=16&t=243238&start=7020

В данной теме действуют правила аналогично остальным.
В т.ч. запрещено :
1. Обсуждение политики
2. Торговля во всех ее проявлениях
3. Обсуждение и Пропаганда наркотиков, алкоголя, азартных игр!!! и т.п.

Ну понеслась....
Востаннє редагувалось 30.05.2021 23:24 користувачем Sanьka, всього редагувалось 3 разів.
unlnu
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 28.10.2021 14:47Вообще то я работаю в продажах и поверь лучше тебя знаю что надо домашнему юзеру, и это как правило даже не ой5.
поддержу :up: особенно с переходом на удаленную работу требования к домашнему пк прилично возросли, так как он теперь кормильцем стал так же.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 28.10.2021 14:47порешал что надо домашнему
ні, я написав що йому не треба
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

unlnu: 28.10.2021 14:50
Sanьka: 28.10.2021 14:47Вообще то я работаю в продажах и поверь лучше тебя знаю что надо домашнему юзеру, и это как правило даже не ой5.
поддержу :up: особенно с переходом на удаленную работу требования к домашнему пк прилично возросли, так как он теперь кормильцем стал так же.
Он про соплероны, пни и ой3 :gigi:
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

unlnu: 28.10.2021 14:50поддержу особенно с переходом на удаленную работу требования к домашнему пк прилично возросли, так как он теперь кормильцем стал так же.
DuckRider: 28.10.2021 14:56Он про соплероны, пни и ой3
+1
Как офиц партнер Асуся и Мяса (матерей продаем много, в общем количестве только сейчас около 1000 есть)
Львиная доля, просто нереально подавляющая часть ходовых это сааамые бюджетные матеря на 320/410/510 чипсетах.
То же касается и процов. ой3 и Рузены на 4 ядра (в основном ГПУ) правят балом с огроменнейшим отрывом от ой5/Рузен5.
За ой7/Рузен 7 вообще молчу.
Так что даже не о великий 10400 провит балом, хотя по популярности он идет сразу после ой3 и Рузен ГПУ.
quadrotony
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А тредриппер на каком месте?
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Многие завсегдатаи форума (являющееся гиками с повышенными требованиями) только думают что знают чем живет реальный мир обычных потребляторов.
leif: 28.10.2021 14:53ні, я написав що йому не треба
так и тех же 10600/10700 там так же не надо.
С натяжкой 10400 можн всунуть и то потому что он действительно по вкусной цене, тут сложно сорить.

Отправлено спустя 5 минут 31 секунду:
leif: 28.10.2021 14:53ні, я написав що йому не треба
Ты написал однобоко, без учета множества владельцев 450/550/570 чипсетов в которых стоят старые Рузены, которым для перехода на 5000 достаточно купить проц.
А на Интел надо покупать проц и МП.
Конечно интеловоды забыли о такой возмоности. Там даже в разрезе 1200 сокета несовместимость :facepalm:
Но у АМД сокет живет уже 4+ года и судя по сливам 6000Рузенов будет жить еще с выходом Зен3+кэш . Для них удобно просто поменять проц.
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

Dark-seer: 28.10.2021 14:27Я тут кстати прикинул, если собирать на новой платформе игровой комп с качественной матплатой мидловым процом аля 12600к и предтоповым видиком типа 3080/6900хт, то системник выйдет в 4к$+1к на моник и переферию.
Реально пк гейминг уходит в удел фанатов, при том вполне обеспеченных фанатов
Поправка:
4К+1К+1К на периферію. :laugh:
Я давно вже казав, що пк геймінг скоро буде тільки для олігархів. :D
Sanьka: 28.10.2021 14:37через месяц ты скажешь что о, еще нормально купил. Когда в отсутствии конкуренции АМД еще и повысит и так немалые цены Рузенов 5000
Не буде такого, он 5700 падає в ціні, але за наявності на руках 4750, не бачу сенсу в апгрейді, тим паче що в мене пам'ять содімм. 4750 просто зникнуть з продажі й все, буде 5-та серія.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

_clawfinger_: 28.10.2021 15:13падає в ціні,
это словосочетание все реже встречается.
Хотя цены на моники, ссд, озу ДДР4 прям радуют.
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

Sanьka
згоден, але реальність така, сам здивований. :)
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

По сути , учитывая ситуацию, разумно грейдить то что по вкусным ценам.
Почему бы не купить себе новый монитор, добавить ссд или грейдануть ОЗУ ?
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

Sanьka
монітор в мене вже новий, не бачу сенсу міняти, ссд в мене з запасом, озу теж краща що є на содімм, якщо буде краще тоді подумаю, хоча навряд. Для старих іграшок вистачає, он зараз проходжу гта вайс сіті. Так місію по встановленню бомби на радіо керованому гелікоптері пройшов швидко, розчарований. Гадав що довго буду мучитись. Десь за вечір пройшов, спроби з 8-11 спроби.)) :D
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

_clawfinger_: 28.10.2021 15:29монітор в мене вже новий, не бачу сенсу міняти,
я не про тебя конкретно, а в общем.
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

Sanьka
моє імхо монітори зараз не краща ідея міняти, хіба якщо якийсь зовсім дрєвній...
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

_clawfinger_: 28.10.2021 15:34хіба якщо якийсь зовсім дрєвній...
я поменял свой НР 27" 12 года )))
Его толстые рамки просто убивали меня в 2021 году(у меня неперевариваемость рамок вообще что на ТВ что в мониках).
Хотелось еще больше , в итоге 34". В гонках, трелялках просто супер. Особенно в гонках или аркадах.
quadrotony
Member
Аватар користувача

Повідомлення

кто сможет найти судовое решение 462/4755/19 буду благодарен
мои навыки поиска иссякли
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

аліменти не заплатив? )))
https://reyestr.court.gov.ua/Review/83528274
https://reyestr.court.gov.ua/Review/84537788

то номер справи
l-m
Member

Повідомлення

leif: 28.10.2021 14:10 коли у тебе доля ринку всього 20%, треба якомога більше людей підсадити на свою платформу, щоб з боку софтописців все було якомога швидше і якісніше, велика кількість юзерів найкраща запорука цього. те, що зараз робить амд мені не зрозуміло до кінця, в той час як продукти реально класні. а раніше продукти були або погані (зен і зен+), або посередні (зен2), але цінова політика і маркетинг були толкові
Насправді, процесори свої АМД ще навіть дуже люблять. Наприклад на виробництво відеокарт вони взагалі забили, хоча здавалось б зараз їх можна продавати скільки хочеш, та ще по ціні х2.
А справа тут така - вони б з радістю захопили більше ринку, але зараз немає можливості виготовляти більше ніж дозволяють їх квоти на TSMC.
Тому чим краще у них продукти, тим більше на них попит, й банально на дешеві та демпінг банально не залишається виробничих потужностей.
Якщо виб'ють більше ліній під виробництво, або перестануть купувати дорогі процесори, то почнуть знижувати ціни та спускатись у більш дешеві. Або переключаться на відеокарти.
Тому все логічно - немає попиту - ти його стимулюєш привабливими цінами. Попит більше ніж можеш виготовляти - ти його пригнічуєш високими цінами.
Як би ж наприклад 5000 серія Райзенів коштувала на сотку дешевше, то їх банально б розібрали перекупи, а за ними б й звичайні продавці підтягнули ціни вгору. Коротше б була історія як з відеокартами. Хоча на заході, навіть і без -100, спочатку були такі приколи, особливо з топовими 5950Х.

Тому, ось ця новина легко розшифровується:
tablestikus: 28.10.2021 13:51 Объёмы поставок продукции AMD в прошлом квартале упали на 23%, а цены выросли на 83%

Отправлено спустя 54 секунды:
В третьем квартале запасы готовой продукции AMD сократились в два раза
Вони розпродали старі запаси дешевих проців, а зараз виготовляють та продають тільки дорогі.
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

мдя :laugh:
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

quadrotony: 28.10.2021 17:04кто сможет найти судовое решение
mumu: 28.10.2021 17:14аліменти не заплатив? )))
quadrotony ну ты и :censoured:
pixels
Member

Повідомлення

А коли там уже 13 покоління від інтелу ?
Закрито