Флудилка (часть 4)

Куратор теми: Sanьka
Разговоры обо всем
Закрито
Автор
Повідомлення
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Продолжение флудилки
конец прошлой темы viewtopic.php?f=16&t=243238&start=7020

В данной теме действуют правила аналогично остальным.
В т.ч. запрещено :
1. Обсуждение политики
2. Торговля во всех ее проявлениях
3. Обсуждение и Пропаганда наркотиков, алкоголя, азартных игр!!! и т.п.

Ну понеслась....
Востаннє редагувалось 30.05.2021 23:24 користувачем Sanьka, всього редагувалось 3 разів.
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

murzik
:lol: :lol: :lol:

Відправлено через 3 хвилини 41 секунду:
Scoffer: 26.07.2021 22:44_clawfinger_
Андроїд не GNU від слова зовсім. Та і саме ядро лінукса там серйозно модифіковане.
Як не переробляй, але усе одно лінукс.

ЗІ: Нагадало старий анекдот, проте як закордон продали радянську техніку. Вони збирають, а в них фігня виходить, кілька разів розбирали й збирали те ж саме. Тоді звертаються до продавця, а він їм: після збірки обробити напилком. :laugh:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

_clawfinger_
Лінукс - всього навсього ядро.

Те, що скорочено прийнято називати лінуксом насправді називається GNU і ядро лінукс там офіційно тимчасове. Поки не прийде ядро Hurd (те, що воно вже 30 років йде - незначні подробиці). Більш того, в GNU частенько завозять інші ядра, наприклад BSD (GNU/kFreeBSD), Solaris (Nexenta), Darwin (ага, прям з мака, все вірно), і навіть, хай простять боги, ядро NT з вінди (Cygwin).

А андроїд - зовсім інша ОС, в котрій теж проскакують ядра відміні від лінукса. Та ж фуксія. І варіанти з l4 теж були.

Так от, я можу повірити що андроїд поработить десктопи, але ніколи не повірю що це зробить GNU

Відправлено через 13 хвилин 35 секунд:
Андроїд такий схожий на GNU приблизно як макос на них обох :D
Феном Феномыч
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Всем хай. Що там, картамиирано ещё обмазываться?
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

Scoffer: 26.07.2021 23:12Лінукс - всього навсього ядро.
Я в курсі.
Scoffer: 26.07.2021 23:12А андроїд - зовсім інша ОС, в котрій теж проскакують ядра відміні від лінукса. Та ж фуксія. І варіанти з l4 теж були.
Scoffer: 26.07.2021 23:12Андроїд такий схожий на GNU приблизно як макос на них обох
Android (укр. Андроїд[9]) — операційна система і платформа для мобільних телефонів та планшетних комп'ютерів, створена компанією Google на базі ядра Linux. Підтримується альянсом Open Handset Alliance (OHA).
Про напилком обробили... :laugh:

Гаразд жарти жартами, ось що цікаве вчора кум підкинув.
Якщо коротко, то стартап хотів зробити мат. плати для останньої версії малінки з виходом аудіо то що...
Стартап затарився чіпами для розробки у виробника, й виклав скріни приблизної дати поставки чіпов. :insane:
https://hackaday.io/project/177626/gall ... 7694c3daa7

Я знав що є проблеми з чіпами й читав про ще, але не настільки коли чіпи доводиться чекати 38-53 тижня. :insane: Один рік в середньому складає 48 тижнів, тобто більше року доведеться чекати.
Це говорить про те, що якщо хтось очікує зниження цін на залізо та різні девайси, очевидно не варто.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Китайские ученые случайно создали пластик, который разлагается за неделю
От з цього пластику треба оті гнучкі підложки відливати :D

Відправлено через 4 хвилини 54 секунди:
_clawfinger_
Це скрін не від виробника а з магазину mouser. Це така собі розетка тільки з радіодетальками. У них і в гарні часи не прям щоб все добре з термінами було. Я там час від часу тарюсь в радіогубительських цілях.
Якщо не юзається щось зовсім не рядове, то для хоч на скільких суттєвої партії вигідно не купляти детальки окремо, а замовити плати прям в зборі у китайців. Вони самі оперативно добудуть що треба.

Відправлено через 1 годину 53 хвилини 28 секунд:
А тим часом в штатах (поки що в 5, але головне почати), почали на законодавчому рівні обмежувати жор компів, ноутів, моніторів і іншої техніки.
https://energycodeace.com/site/custom/p ... umera5.htm
Тепер комп в зборі з топовою відяхою офіційно в прольоті на Гавайях, в Вашингтоні, Вермонті, Калифорнії, Колорадо і Орегоні :D
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А тесла с розетки не жрет :lol: и майнинг запретить забыли
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А ви всі думали звідки електрика для тесл візьметься? :laugh:
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А микроволновки, бойлеры, Эл чайники и тп тоже запретят? :laugh:
kronusator
Junior
Звідки: Одесса поскот

Повідомлення

Я вот о другом думаю. Сам владею 1050ти и уже как то хотел на 3070 сразу скакнуть но в свете нынешних проблем у меня вопрос возникает. А где эти 3050ти когда они тае нужны. Гдекарты лоу енд сегмента? Я так понимаю что они в этот раз не нашли другого способа в разработке видях и решили что 1650 будет последней? Ведь гляньте на наличие и цены карт. Наверное ето были последние карты для бомже пк начального уровня. Все епоха пк гейминга переходит в боярские забавы и нечего всяким бомжам теперь в игры время тратить. Я вот всю жизнь считал что игровой комп должен стоить 1000баксов.а теперь на ети деньги фиг соберешь.
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

kronusator: 28.07.2021 08:59 Я вот о другом думаю. Сам владею 1050ти и уже как то хотел на 3070 сразу скакнуть но в свете нынешних проблем у меня вопрос возникает. А где эти 3050ти когда они тае нужны. Гдекарты лоу енд сегмента? Я так понимаю что они в этот раз не нашли другого способа в разработке видях и решили что 1650 будет последней? Ведь гляньте на наличие и цены карт. Наверное ето были последние карты для бомже пк начального уровня. Все епоха пк гейминга переходит в боярские забавы и нечего всяким бомжам теперь в игры время тратить. Я вот всю жизнь считал что игровой комп должен стоить 1000баксов.а теперь на ети деньги фиг соберешь.
Лоу энд под майнинг брать не будут, нафига их выпускать?
kronusator
Junior
Звідки: Одесса поскот

Повідомлення

Жесть какая то творится. Мегаваты ел енергии в унитаз сливаются . Уже молчу про оборудование которое по сути работает в холостую.дурдом просто какойто . Вот кита1ци молодцы у них все четко и производство и коронавирус побороли и майнеров выгнали. На мой взгляд самая мощная страна это китай уже.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka
Пройди по лінку, там далеко не тільки компи :rotate:
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kronusator: 28.07.2021 08:59Сам владею 1050ти
мажор!
kronusator: 28.07.2021 08:59и уже как то хотел на 3070
гони эти мысли прочь
Scoffer: 28.07.2021 09:17Пройди по лінку, там далеко не тільки компи
там ніц не розумію
LostBoy
Member
Аватар користувача
Звідки: Оккупированный Донецк - Киев

Повідомлення

Всем привет!
Scoffer: 28.07.2021 02:03А тим часом в штатах (поки що в 5, але головне почати), почали на законодавчому рівні обмежувати жор компів, ноутів, моніторів і іншої техніки.
Экологическая и энергосберегающая повестки будет превалировать в ближайшие десятилетия в развитых странах, со временем и остальные подтянутся. Так что сегодня эта новость у некоторых вызывает удивление, но это закономерный итог инициатив последних лет, как бы там не смеялись над полоумной Гретой :rotate:
Рискну предположить, что в реально многопартийных парламентах партии зеленых мало того, что пропишутся на постойнной основе, но вполне себе будут реальной силой, с которой придется всем считаться и договариваться. В общем, это надолго и, думаю, в перспективе не так уж и плохо.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

LostBoy: 28.07.2021 09:50Экологическая и энергосберегающая повестки будет превалировать в ближайшие десятилетия в развитых странах, со временем и остальные подтянутся
Это все лицемерие и бред. Так как экологично прокармливать 7.5 лярдов ртов невозможно.
Надо энергия, много энергии.
Притом самые экологические источники - АЭС, вызывают негодование.

И что бы полоумная Гретта могла одеваться, ходить по асфальтированным улицам, вещать свой бред через микрофон в телевизоры надо производство и энергия. на асфальт, микрофоны, инет, телевизоры и все что есть.

Экологическая планета была до 18 века. К примеру в 1600году население примерно было 1 лярд. А теперь в 7.5 раза больше.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 28.07.2021 09:57самые экологические источники - АЭС,
Це міф. Добування/пероробка важких металів, котрими чисто випадково являються і ядерне паливо, і відходи від ядерного палива - супертоксичне. Всі носяться з радіацією, але хімічно уран в мільйон раз токсичніше ніж радіологічно (природній, до того як його опромінили).
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 28.07.2021 10:43 Добування/пероробка важких металів, котрими чисто випадково являються і ядерне паливо, і відходи від ядерного палива - супертоксичне.
Зато потом 20 лет шаровой чистой энергии. А не коптильня ежесекундно выбрасывая тысячи кубов дыма.
Так или иначе будет АЭС и будут коптильни. Иначе 7.5 лярдов передохнут.

Есть решение (правда тупое и со своими последствиями) :laugh: :lol:
ЗображенняЗображення
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka
Ага, 20 років "чистої" енергії, а потім 20 000 років чекати поки відходи розкладуться до фонового рівня :laugh:
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 28.07.2021 11:01Ага, 20 років "чистої" енергії, а потім 20 000 років чекати поки відходи розкладуться до фонового рівня
хранилища в помощь. Или для чего по твоему существуют страны 3 мира?
Или пусть Илона Макс перед тем как запускать Теслы в космос, заполняет ураном багажник.
Востаннє редагувалось 28.07.2021 11:05 користувачем Sanьka, всього редагувалось 1 раз.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka
Магате заборонила. Всі копають помийні ями у себе.
Закрито