Флудилка (часть 3)

Разговоры обо всем
Закрито
Автор
Повідомлення
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Продолжение флудилки
начало viewtopic.php?f=16&t=225508

В данной теме действуют правила аналогично остальным.
В т.ч. запрещено :
1. Обсуждение политики
2. Торговля во всех ее проявлениях
3. Пропаганда наркотиков, алкоголя!!! и т.п.

Ну понеслась....
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Забрал бы за 200иуе :gigi:
Ivan22
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Бачу, що йде жвавий торг всяким залізом. От тут на барахолці по 600 гривень якийсь древній проц+мать, і все в такому стилі, і люди купують. Народ, підкажіть, для чого? Що потім з цим антикваріатом робити? Адже воно навіть офісні застосунки вже буде слабо тягнути. Яке застосування знаходять їм покупці?
Chernigov8gb
Junior
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

?
пример приведи

железо ОЧЕНЬ разное
anti4hiter
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

на самом деле примеров использования старого железа просто масса. Например из старого компа можно сделать тонкий клиент, который будет себя прекрасно чувствовать, или просто печатную машинку для одной конкретной цели. хотя на сегодня для рабочих задач хватит любого железа не старее 2007-2008 года. поэтому и торгуется ибо есть спрос)
ale4316
Member

Повідомлення

Ретрогейминг как вариант.
meisner
Member

Повідомлення

а еще старье по цене нового продают и новое без гарантии по цене магазина. в общем все сложно
TyphooNick
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Ровно

Повідомлення

Пришел пару месяцев назад знакомый и просит собрать что-то, чтобы Windows XP стала. Зачем? Снова таки под ризограф RISO, там драйвера под интерфейс RISORINC 3N только под XP. И таких примеров достаточно...
BnBT
Member

Повідомлення

Был случай когда в конторе стояли станки, на которых софт под вин98 в единичном экземпляре, автор неизвестно кто и где, и переписывать его под новое железо неизвестно как. И чтоб воскресить - искали точную копию умершего старого железа, и готовы были платить за него как за новую топ сборку.
Saffa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ivan22: 06.05.2021 08:45 Бачу, що йде жвавий торг всяким залізом. От тут на барахолці по 600 гривень якийсь древній проц+мать, і все в такому стилі, і люди купують. Народ, підкажіть, для чого? Що потім з цим антикваріатом робити? Адже воно навіть офісні застосунки вже буде слабо тягнути. Яке застосування знаходять їм покупці?
вспомнилась фраза "чаво,б@#$ь???"

А я вот,например,не понимаю кем надо быть,что бы покупать видеокарту за 70000 грн. с рук и тем более на ОЛХ,Оголошах и остальных замечательных местах.

И тем более не понимаю-почему тема тут,а не во флейме.
Феном Феномыч
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Sanьka: 06.05.2021 08:07 Забрал бы за 200иуе :gigi:
И потом продал бы, но дороже. Угадал? :gigi:
Andrey2005
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

Ivan22: 06.05.2021 08:45Адже воно навіть офісні застосунки вже буде слабо тягнути.
А що вам заважає поставити якийсь офіс2003 який чудово літає на ПК з 90х років?
Або для старих ігр, для експериментів, або як вище навели приклад для специфічного обладнання. Або наприклад ще зовсім недавно в касах укрзалізниці квитки продавали на ПК з DOS (а може і сьогодні все те саме)
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

На да, наф мне 1200 сокетное барахло ;)
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

каждый покупает то что хочет) я честно говоря тоже не понимаю смысла в покупке всяких 1155/am3 . Для меня это уже откровенный хлам. А тут так носятся с тем 1155м по такой дикой цене что я в шоке))) докинул тыщенку-другую и взял железо посвежее и интереснее.
За 775й я вообще не знаю.
anti4hiter: 06.05.2021 09:04Например из старого компа можно сделать тонкий клиент
:laugh: горячий старый хлам , какой там тонкий клиент получится ?) какой-то секс без удовольствия :rotate:
Saffa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

nochnik89: 06.05.2021 09:52
За 775й я вообще не знаю.
я буду сидеть на Е2140 и п5кпл с ддр2 памятью. Ты разрешаешь? :(
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

Saffa
каждый покупает, что хочет )) сидите на чем хотите :D
alexs130
Junior

Повідомлення

Для Windows XP і 775 сокету вистачить, но коли продають 4-е, 5-е, 6-е покоління за ціною нового, це бред. Напевно, продавці не знають, що i3 на рівні топових проциків до 8-го покоління. Це все в іграх.
Коли продавець пише про ігровий процесор, то які тут проф задачі, це з теми про комп на i5 6600. Процесор дійсно ще тащить всі ігри на ура, але краще купити за ці кошти новий ПК на AMD. Наприклад, 1600AF + B450 ~ 6к грн. :super: Який має гарантії, новий, є майбутнє і т.д.
anti4hiter
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

nochnik89
ну ну, е2180 и ему подобные готовы поспорить очень сильно с вашими утверждениями) когда-то занимался парком таких машинок - прекрасно себя чувствовали в роли тонких клиентов.
Добрий
Junior

Повідомлення

У нас в установі довбо.... Не оновлюють залізо через древні принтери.....тобто на компи ніби можна виділити а на принтери вже ні ні... :banghead:
Andrey2005
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

Добрий: 06.05.2021 10:14Не оновлюють залізо через древні принтери
Може там принтер як декілька ПК по ціні. Або дійсно тупі жмоти.
У нас був такий плоттер (рулонний принтер під аркуші шириною до 1100мм) ціна під 7000$ і звісно ніхто не буде його викидати, через те що якісь макаки зажали написати новий драйвер. А взагалі досі існує обладнання вартістю як десятки топ ПК яке працює під DOS, OS/2 і його не раціонально змінювати.

Погугліть наприклад RCA 1802, це проц 70х років з частотою 1,7МГц. На них літали в космос, і їх випускають і сьогодні.
А сьогодні щоб хтось виклав фоточку в тристаграм, треба аналог як тисячі таких проців :gigi:
https://ru.wikipedia.org/wiki/RCA_1802
спойлер
Зображення
murzik
Member

Повідомлення

погода ... 130 тиск при нормі 115-120 і вже капець :(
буває дуже рідко, може тиждень турбувати, може 1 день. з періодом в 3-6 місяців. літом думав що заповіт час в вайбері писати, 150 було :mad:
що це?
терапевт на роботі і аптекарі не знають, що в такому випадку давати.
їм грейфрут + ромашковий чай, пишуть ніби нормалізує тиск
Закрито