COVID-19 | Коронавирус 2020

Разговоры обо всем
Закрито
Автор
Повідомлення
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

Из-за распространения в Европе китайского коронавируса в Украине введен карантин по всей стране.

Его действие начнется с четверга, 12 марта 2020 года

- закрытие учебных заведений;

- запрещение массовых собраний более 200 человек. Это касается и спортивных мероприятий (которые могут проходить без зрителей) и культурных мероприятий;

- закрытие авиасообщения с некоторыми странами.
Истерим и сеем панику в комментариях ниже.

Hotspur:но пока все скорее очень неплохо чем очень плохо
(с)
Востаннє редагувалось 02.10.2020 17:46 користувачем gehka3, всього редагувалось 1 раз.
3-14
Member
Аватар користувача
Звідки: Сопот

Повідомлення

Norbertano: 16.10.2021 21:55Как ты относишься к тому, что в нашей стране из-за ситуации с пандемией стало умирать больше людей из-за неоказания неотложной медицинской помощи, чем от болезни, против которой ввели пандемию?
откуда дровишки, кстати. Ссылки на источники подобного будут?
tcpdump
Member

Повідомлення

Scoffer: 16.10.2021 22:06Реальних ГМО продуктів досить таки мало.
Зате який чудовий крок був маркувати все підряд "без ГМО"
Norbertano
Member

Повідомлення

3-14 уважаемый tcpdump скинул мне данные по ССЗ в Украине с 2019 года, на основании которых я составил таблицу, можешь поискать, это было позавчера
Ты решил меня игнорировать, ответы будут? Если это личное,пиши в ЛС
Востаннє редагувалось 16.10.2021 22:12 користувачем Norbertano, всього редагувалось 1 раз.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

tcpdump
Особливо мене забавляє сіль без ГМО :laugh:
3-14
Member
Аватар користувача
Звідки: Сопот

Повідомлення

Norbertano
Кто игнорировать, я? Да нет, ты пока еще не в ЧС у меня. Я вижу твою табличку, но все еще не вижу источник. :dontknow:
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

tcpdump: 16.10.2021 21:48 Norbertano
Ти за інших не ховайся,ти не маєш до них жодного стосунку. Конкретно твої доводи - навіть не доводи,так, смішні та шаблонні забобони
А давай, я тебя тоже потролю,на счет ботофермы. Ты же на русском раньше писал,что случилось, за клаву сел другой человек? :laugh:
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

leif
а де я казав що треба всіх дітей?

я лише сказав що ця вакцинація є у рекомендаціях. Тобто батьки зважують всі за і проти і вирішують.
У інструкції виробника про це однозначно сказано. Це всіх рекомендованих вакцин стосується.
а пан скофер вивалив купу фейків та міфів.

давайте підсумуємо.
1. Профілактична вакцинація від сказу існує.
2. Термін такої вакцинації 5 років а не рік. і ревакцинація йде 1 дозою.
3. профілактична схема має 3 дози а не 40 як дехто думає.
4. це безпечно
5. випивати алкоголь при цьому можна.

ну і додатково я не писав ввідних даних, де живу, де мої діти гуляють, чи пересікаємось з дикими тваринами.
Я оцінив цей ризик великим. через багато чинників.

ну і на останок. Сказ переносять всі савці, в тому числі худоба. І частина тварин хворіє в тихій формі.
Укус собаченьки, бобра, єнота, білки(в колеги доречі таке було), миші(це теж часта історія), летючої миші.
це все ризик сказу. Навіть ваш без-яйцій котєйка що ніколи не покидав квартиру на 10 поверсі може мати сказ.
Ібо всі хатні коти можуть пересіктися з кажанами. а вони природній резервуар сказу.

і саме головне проблема ще й утому що вакцину при показах, тобто укусах стрьомних тварин часто неможливо отримати. ЇЇ або немає. або вас відправляють шукати тварюку що вас вкусила і слідкувати за нею 10-15 днів.
а імуноглобулін від сказу держава не закуповує вже дуже давно. А він по протоколам має вводитись з першою вакциною.

ну і саме головне сказ не лікується. взагалі ніяк не лікується.
Востаннє редагувалось 16.10.2021 22:18 користувачем IvanCh, всього редагувалось 2 разів.
Norbertano
Member

Повідомлення

3-14 ты же читаешь ветку, согласен, что неявно обратился
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

3-14
. Я слышал
Слышишь,ты, трепло белохалатное. Ты тут на правах всея местного царька,чуть что требуешь ссылки на пруфы. Давай сначала свои,про водопроводную воду, где ,что и как и когда, а то тоже в боты с устаревшей трольской методичкой запишем. :gigi:
tcpdump
Member

Повідомлення

Firebrand
Третій в списку тих, хто запитав :laugh:
Тому всім за раз відповім) Бо розмовляти нею в Україні - природньо, вона для мене рідна. Зараз відновлюю рівень, а щоб краще володіти -треба більше спілкуватись, от і все. Я умію в російську, хоча вивчав її в третьому класі ще, одну чверть навчального року, але більше поки не хочу.
А з приводу іншої людини за клавою, як ти там казав - запитай в адміністрації, я не проти. Домашня айпішка в мене досить давно :rotate:
3-14
Member
Аватар користувача
Звідки: Сопот

Повідомлення

Norbertano
Мне реально было увидеть источник того, что
Norbertano: 16.10.2021 21:55 в нашей стране из-за ситуации с пандемией стало умирать больше людей из-за неоказания неотложной медицинской помощи, чем от болезни, против которой ввели пандемию
у меня есть только это
https://opendatabot.ua/open/death-statistics

где четко видно, что графики общей смертности и смертности от ковида/пневмонии ведут себя одинаково. И это как раз тот случай когда есть и корреляция в данных и причинная связь.
Norbertano
Member

Повідомлення

tcpdump как естественно звучит )) До сентября ты мыслил на каком языке? Разговаривал в быту на каком языке? А сейчас что-то тебя осенило, что украинский язык для тебя родной
Я знаю одного человек лично, который всю жизнь разговаривал на русском языке, а потом в один момент категорически перешел на украинский. Потому что он родной. В коллективе этого не поняли, списали на патриотическую составляющую
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Norbertano
Володіти кількома мовами корисно для здоров'я. Альцгеймер відкладається на 10-15 років. :horror:
tcpdump
Member

Повідомлення

Norbertano: 16.10.2021 22:29До сентября ты мыслил на каком языке? Разговаривал в быту на каком языке?
Російською,і це перестало мені подобатись. Тож я вживаю необхідних заходів. Можеш приєднуватись, за бажанням.
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Scoffer: 15.10.2021 23:08
За даними Центру громадського здоров’я, у 2020 році зареєстрували 2745 випадків хвороби Лайма та 2 випадки кліщового енцефаліту.
маніпулятивний аргумент. так можна договоритися до того що і від дифтерії не треба вакцинуватися(0 випадків за минулий рік)

від правцю, поліо, кору, паротиту, кашлюку які всі разом взяті менше за хворобу лайма мали випадків.

але чомусь саме ці всі хвороби в обов'язковому календарі щеплень
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

IvanCh
На відміну від дифтерії, ні хвороба лайма, ні енфефаліт, ні сказ не можуть визвати епідемію серед людей просто по причині того, що або зовсім (перші дві), або майже (при сказі треба дуже постаратись щоб це відбулось) не передаються між людьми. Різниця відчувається?
Саме тому дифтерія в плані щеплень є, а тієї трійці немає і бути не повинно. Наголошую на території України. В інших місцевостях інші умови.
В світі ще дуже багато цікавих і невиліковних хвороб. Пропонуєш провести щеплення проти всіх? На всякий випадок :rotate:
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

З іншого боку чомусь "тупі піндоси"
вважають що в нас є ендемічні зони і радять вакцинуватись їхнім туристам при відвідувані таких зон.

Tick-borne encephalitis in Ukraine
There is a risk of TBE in some areas of this country. The main affected areas are in the province of Volyn.


ну і ще раз. я не казав що це потрібно всім, я лише підкреслив що її можна зробити.

але ж ви тут розказуєте що вона непотрібна.

потрібна, дає ефект, можна зробити. а оцінка ризиків у кожного своя.

рекомендовані вакцини діляться на 2 групи.
ті які треба всім робити але вони не по кишені державі: вакцина від пневмококів, вітрянки, менігококової інфекції.
такі що треба зважувати ризики і приймати рішення індивідуально. наприклад від жовтої лихоманки, чи той же кліщовий енцефаліт
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

IvanCh
У "тупих пиндосів" все вірно написано. Для більшості поліомієліт і стовбняк, для деяких гепатити, енцефаліт, сказ і туберкульоз. Вони ж не можуть точно знати куди і навіщо тебе занесе в туристичних цілях. Може реально попрешся напівдохлих лисиць мочити.
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Scoffer: 16.10.2021 23:03 , або майже (при сказі треба дуже постаратись щоб це відбулось)
людині стає погано їй роблять рідні штучне дихання, чи слина попадає в око.
простіше простого.

випадки зараження рідкі через те що люди на раніх етапах попадають у інфекційну лікарню з ізоляцією

Відправлено через 2 хвилини 15 секунд:
Scoffer
ще раз, там чітко написано яким групам подородуючих це потрібно.
і там ж цікавий нюанс, тобто виділена окрема група
Those who will be going to live in TBE risk areas.
тобто проживання в ендемічній зоні для них це рекомендація для вакцинації.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

IvanCh
Київ не належить до ендемічної зони і взагалі багато років як заявляється вільним від енцефаліту. Та і лисиці навряд чи сильно часто по вулицям шаряться :D
Закрито