COVID-19 | Коронавирус 2020

Разговоры обо всем
Закрито
Автор
Повідомлення
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

Из-за распространения в Европе китайского коронавируса в Украине введен карантин по всей стране.

Его действие начнется с четверга, 12 марта 2020 года

- закрытие учебных заведений;

- запрещение массовых собраний более 200 человек. Это касается и спортивных мероприятий (которые могут проходить без зрителей) и культурных мероприятий;

- закрытие авиасообщения с некоторыми странами.
Истерим и сеем панику в комментариях ниже.

Hotspur:но пока все скорее очень неплохо чем очень плохо
(с)
Востаннє редагувалось 02.10.2020 17:46 користувачем gehka3, всього редагувалось 1 раз.
tcpdump
Member

Повідомлення

unlnu
я щось не розумію кореляцію оцієї частини
unlnu: 15.10.2021 13:45В Японії місцеве міністерство охорони здоров'я хоче випустити рекомендацію, згідно з якою чоловікам до 30 років небажано робити щеплення вакциною Moderna
та оцієї чесно кажучи
unlnu: 15.10.2021 13:45"Ризик міокардиту набагато нижче у людей, які отримали вакцину Moderna, ніж у тих, хто страждає природною інфекцією, тому немає причин припиняти її використання",
це не до тебе претензія звісно, а до наших "журналістів"
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

unlnu
так "заборонити" вакцину чи "випустити рекомендацію" щодо неї?
unlnu: 15.10.2021 13:45Таке рішення
яке рішення, якщо до цього в копіпасті йшлось про намір, а не рішення?
unlnu: 15.10.2021 13:45Втім, Центри США по контролю і профілактиці захворювань показують, що ризик виникнення таких серцевих захворювань набагато вище для тих, хто інфікований коронавірусом. Підтверджують ці висновки і фахівці в самій Японії.
тобто якщо ти інфікований коронавірусом і в цей час вакцинуєшся модерною, то ризик серцевих ускладнень зростає, правильно?

і через це треба жирними буквами треба писати заборонити вакцину?
Norbertano
Member

Повідомлення

leif
так, саме вони, безкоштовні тести. хочеш робити кожні три дня безкоштовний — успіхів, маєш можливість. тільки в черзі трохи постоїш, але ж безкоштовно.
Вы говорите, а сами не в курсе, что результаты таких "бесплатных" тестов ждать 5-7 дней. То есть человек, который каждые 3 дня должен приносить эти тесты, должен сдавать их через день? И если я не ошибаюсь, сдать тест бесплатно можно при направлении от семейного врача с симптомами ковида
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Norbertano: 15.10.2021 14:00 если я не ошибаюсь
так ви дізнайтесь точно: скільки чекати, як здати, які зараз черги, чи треба направлення від лікаря, а потім напишіть тут, якщо кортить це обговорити. зауважте, що не тільки в різних населених пунктах, а і в різних лікарнях можуть бути кардинально відмінні ситуації.

але, це лірика. моє питання було не про Україну взагалі, а про інше, і не з метою порівнювати "там" і "тут", а з метою просто дізнатись на якому етапі історія з обов'язковою вакцинацією саме в цей момент перебуває. tcpdump дав посилання, по якому особливо мене зацікавило, що
Європейський суд з прав людини підтвердив, що обов’язкова вакцинація є законною та не суперечить Конвенції про захист прав людини.
для мене ЄСПЛ є максимально авторитетною інституцією і тому якщо вона ухвалила такі рішення, то в принципі більш-менш зрозуміло якою буде мейнстрім-політика з цього питання.
unlnu
Member
Аватар користувача

Повідомлення

tcpdump
заява одного професора не є остаточним рішенням. Особисто я не знаю хто це такий. Може місцевий Комаровський...
МОЗ Японії лише озвучив рекомендації, оскільки проблема набирає оберти. Далі будуть збирати симпозіум і приймуть рішення остаточно.

leif
зростає, як і в поєднанні з будь яким іншим серйозним хронічним захворюванням. Однак проблема стала гострою.
Звісно, що краще одназначно заборонити ніж призупинити для певнох категорії населення, оскільки у багатьох є довіра лише до цієї вакцини і вони не вважають, що побічна дія їх стосуватиметься...
А як ти їх переконаєш, якщо вони вперто хочуть лише нею? Правильно - треба заборонити.

Я взагалі коли побачив заголовок, то подумав, що проблема стосуватиметься не міокардиту, а продовження роду, але дочитавши до кінця заспокоївся. Існування продовження роду самураїв у безпеці... :)
Norbertano
Member

Повідомлення

leif Спасибо за ответ. Скажите,идиот - это медицинский термин?
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

unlnu: 15.10.2021 14:27Однак проблема стала гострою.
я б почекав з висновками, якось дуже мутно все описано в вашій пасті, а шукати першоджерела мені в облом зараз.

знову ж таки, навіть в мутній пасті не йдеться про остаточні рішення, а написано "хочуть рекомендувати". це ж ще навіть не рекомендують, тільки хочуть :)
3-14
Member
Аватар користувача
Звідки: Сопот

Повідомлення

leif: 15.10.2021 13:57тобто якщо ти інфікований коронавірусом і в цей час вакцинуєшся модерною, то ризик серцевих ускладнень зростає, правильно?
Ні, не зовсім так. Ризик серцевих ускладнень виникає і у хворих на коронавірус, мова йде про те, що при вакцинації вірогідність таких ускладнень значно менша

Відправлено через 1 хвилину 46 секунд:
unlnu: 15.10.2021 13:45Ризик міокардиту набагато нижче у людей, які отримали вакцину Moderna, ніж у тих, хто страждає природною інфекцією, тому немає причин припиняти її використання
tcpdump
Member

Повідомлення

unlnu
Це не перша ситуація з початку вакцинації проти ковідки, коли в певній країні зупиняють використання певної вакцини, і, напевне, не остання. Але якщо навесні все вирішувалось в стилі "профіти від вакцинації більші, а інших вакцин у нас все одно для вас нема" - то зараз профіти від вакцинації все ще незрівнянно більші, але ситуація з доступністю різних вакцни значно покращилась. Не хочуть вакцинуватись Модерною - ок, їх МОЗ чи що там у них закупить іншу вакцину. Заодно знімаю капелюха перед тим, як аккуратно там працюють з "скептиками", попереджаючи всі можливі претензії просто зупиняють вакцинацію певним препаратом. А "штатно" соціологія каже що у них відсоток людей, що проти вакцинації десь рівний нашому.

До речі про скептиків. Багато з них чекають "нормальну" вакцину, "другу версію" ітиди. Я якось не чув про свіжі схвалені до використання ВООЗ вакцини, чи, принаймні, компанії які подавались на таке схвалення
Крім Спутник, звісно :D
Знаю що є близько сотні вакцин на різних етапах випробувань, але раптом хтось натрапляв на інфу - чи є там щось прямо "супер"?
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

tcpdump: 15.10.2021 16:20До речі про скептиків. Багато з них чекають "нормальну" вакцину, "другу версію" ітиди. Я якось не чув про свіжі схвалені до використання ВООЗ вакцини, чи, принаймні, компанії які подавались на таке схвалення
Крім Спутник, звісно
можно вечно смотреть на огонь, воду и сертификацию вакцины Спутник :lol:
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

шо вимога мати сертифікат про вакцинацію з людьми робить - натовпи в пунктах вакцинації, аж лікарів в вихідний на роботу викликають :gigi:

що за люди, без пендєля самі собі допомогти не здатні
SilberV
Member
Звідки: Great White North

Повідомлення

tcpdump: 15.10.2021 16:20 До речі про скептиків. Багато з них чекають "нормальну" вакцину, "другу версію" ітиди. Я якось не чув про свіжі схвалені до використання ВООЗ вакцини, чи, принаймні, компанії які подавались на таке схвалення
Крім Спутник, звісно :D
Ничо, эти щас еще что-то украдут и понесётся ботомысль по просторам интернета, что новая "мадэ ин раша" мРНК-вакцина - это то самое, чего ждало человечество. А под капотом будет пфайзер :laugh:
tcpdump: 15.10.2021 16:20 Знаю що є близько сотні вакцин на різних етапах випробувань, але раптом хтось натрапляв на інфу - чи є там щось прямо "супер"?
Слышал про таблетки, что тот же пфайзер делает. В остальном ничего лучше мРНК не придумали. Интересно, антиваксеры - автоматически антитаблеточники? :)
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

SilberV: 15.10.2021 17:11Интересно, антиваксеры - автоматически антитаблеточники?
конечно. ведь бешенство чума и столбняк как и многое другое чистое и природное а не те ваши химические таблетки с прививками :lol:
SilberV
Member
Звідки: Great White North

Повідомлення

Hotspur: 15.10.2021 17:18конечно. ведь бешенство чума и столбняк как и многое другое чистое и природное а не те ваши химические таблетки с прививками :lol:
Но антибиотик пойдёт и сожрёт. "На всякий случай" :laugh:
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

SilberV: 15.10.2021 17:23Но антибиотик пойдёт и сожрёт
в штатах он ціла проблема з тупенькими, які проти вакцинації, але жруть ліки для коней і травляться :)
Eduard1980
Member
Аватар користувача
Звідки: somewhere

Повідомлення

Norbertano: 15.10.2021 12:50 есть ли профсоюз учителей
Нет, распустили с де.блд.забылканазывется, а новых не сообразили, в основном, еще, ну и даже если есть новые, то они зелёные.

Отправлено спустя 5 минут 41 секунду:
leif: 15.10.2021 13:02 а що безкоштовні тести вже перестали робити?
А їх що робили? Скажіть де, я буду їздити щотридні.
SilberV
Member
Звідки: Great White North

Повідомлення

Eduard1980: 15.10.2021 18:58 Скажіть де, я буду їздити щотридні.
Меня одного вот это всё дико смешит? :) Чудак готов ездить каждые три дня, выстаивать очереди, сдавать тесты, вместо того чтоб сделать безопасную, бесплатную прививку без очереди и забыть нафиг об этих проблемах? :laugh:
Eduard1980
Member
Аватар користувача
Звідки: somewhere

Повідомлення

leif: 15.10.2021 14:25 для мене ЄСПЛ є максимально авторитетною інституцією і тому якщо вона ухвалила такі рішення
а якщо припустити, що там такі ж самі продажні бюрократи?

Отправлено спустя 1 минуту :
SilberV: 15.10.2021 19:03 Меня одного вот это всё дико смешит? :) Чудак готов ездить каждые три дня, выстаивать очереди, сдавать тесты
Платить будешь?
SilberV
Member
Звідки: Great White North

Повідомлення

Eduard1980: 15.10.2021 19:09 Платить будешь?
А что ж ты конец сообщения не процитировал? :) Я повторю: безопасную, бесплатную прививку без очереди
Eduard1980
Member
Аватар користувача
Звідки: somewhere

Повідомлення

mumu: 15.10.2021 17:00 що за люди, без пендєля самі собі допомогти не здатні
Стадо, яке тебе затопче.

Отправлено спустя 5 минут 21 секунду:
дел
Ты не выпендривайся. Будешь мне платить за тесты два раз в неделю?
Закрито