COVID-19 | Коронавирус 2020

Разговоры обо всем
Закрито
Автор
Повідомлення
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

Из-за распространения в Европе китайского коронавируса в Украине введен карантин по всей стране.

Его действие начнется с четверга, 12 марта 2020 года

- закрытие учебных заведений;

- запрещение массовых собраний более 200 человек. Это касается и спортивных мероприятий (которые могут проходить без зрителей) и культурных мероприятий;

- закрытие авиасообщения с некоторыми странами.
Истерим и сеем панику в комментариях ниже.

Hotspur:но пока все скорее очень неплохо чем очень плохо
(с)
Востаннє редагувалось 02.10.2020 17:46 користувачем gehka3, всього редагувалось 1 раз.
SilberV
Member
Звідки: Great White North

Повідомлення

Апдейт по себе. Уже значительно лучше. Температуры нет, после начала приёма "Азельты" (не думаю, что одна пачка "Нимесила" так порешала) больше температуры не видел. Конечно, ночью в пот еще бросает, просыпаюсь мокрый, но это нормальные отходняки. Насморк значительно меньше. Кашля как такового так и не было, только из-за насморка. Немного побаливает горло, но терпимо. Надеюсь, это уже позитивная динамика и иду к выздоровлению.
Семейный врач звонила сама, интересовалась состоянием. Сказала допринимать "Азельту" (10 штук в упаковке, по 1т/2р в день) и, в принципе, всё, больше ничего не надо.
Такие дела.
Saffa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

shatun: 12.09.2022 19:21
Saffa: 11.09.2022 10:52 Говорят барановирус порожает мозг. Читаю тему,и понимаю,что это не слухи :-/
Орган нюху лише у мозку. Відбило нюх - то логічно, що мозок його не сам вимкнув. Так що так - мозок вражає.
Saffa: 11.09.2022 12:26 ...Так что такое. Не понятно только,почему щас так от него не дохнут и не заражаются? Я когда на гуманитарке работал я его боялся ппс как. А тут бац-и ничего не произошло.
Дохнут - не знаю, а зараження були і в серпні - інфекційка не пустувала, а зараз вже пішли масово.
На довбодятлів з маршруток кашляючих зі словами "та це я мороженко поїв" нічого не впливає - воно все одно маску не одягне.
Через тиждень сходи на гуманітарку, або просто повз поліклініку проїдь - розповіси скільки народу там "мороженко поїло".
Сам вже другу добу лежу з темпою під 39 - поки звичайний парацетамол трохи допомогає, але вже доводиться чотири таблетки на добу жрати...
На гуманитарке всё те же рожи и никто не кашляет. Инфекционка местная практически пустая. В хирургии работы валом. Кучи поломатых долбоящеров каждый день и полицаи бродят. Дальше? Ты сам то выяснил,от чего у тебя 39?

Отправлено спустя 5 минут 6 секунд:
SilberV: 12.09.2022 19:58 Апдейт по себе. Уже значительно лучше. Температуры нет, после начала приёма "Азельты" (не думаю, что одна пачка "Нимесила" так порешала) больше температуры не видел. Конечно, ночью в пот еще бросает, просыпаюсь мокрый, но это нормальные отходняки. Насморк значительно меньше. Кашля как такового так и не было, только из-за насморка. Немного побаливает горло, но терпимо. Надеюсь, это уже позитивная динамика и иду к выздоровлению.
Семейный врач звонила сама, интересовалась состоянием. Сказала допринимать "Азельту" (10 штук в упаковке, по 1т/2р в день) и, в принципе, всё, больше ничего не надо.
Такие дела.
Меня уже 2 года по ночам в холодный пот кидает. Особенно после перепоя.
DriverFirst
Member
Аватар користувача
Звідки: Горловка Украина

Повідомлення

Мож вже досить носитися з цім "короновірусом", як Барсік з сарделькою. Давно вже усім зрозуміло, що це була афера фармкорпорацій.
Eduard1980
Member
Аватар користувача
Звідки: somewhere

Повідомлення

DriverFirst: 12.09.2022 23:06 Мож вже досить носитися з цім "короновірусом", як Барсік з сарделькою. Давно вже усім зрозуміло, що це була афера фармкорпорацій.
Нєандерталєц, плоскозємєльщік і агент крємля! Всьо шо можу сказать.
Як можна отріцать очєвідноє?

Все ж в ланцеті писалося і ВООЗ не збреше. А два роки весь світ в загоні стояв. Хіба просто так? Ні, то була справжня пандемія.
MMikhail
Member

Повідомлення

DriverFirst: 12.09.2022 23:06 Мож вже досить носитися з цім "короновірусом", як Барсік з сарделькою. Давно вже усім зрозуміло, що це була афера фармкорпорацій.
Вы просто ещё не в курсе. Но уже в следующем месяце все будет разгоняться по новой. Уже подготавливают новостями об увеличившихся случаях. Это летом дали отдохнуть от этого. Зимой все по новой будут трубить.
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

Saffa: 12.09.2022 21:36 На гуманитарке всё те же рожи и никто не кашляет. Инфекционка местная практически пустая. В хирургии работы валом. Кучи поломатых долбоящеров каждый день и полицаи бродят. Дальше?..
Перше - у вас там більш адреналін. Де адреналін - там застудних інфекцій менше.
Друге - у вас зараз щільність населення яка у порівнянні з 24 лютого? Саме там де ти скільки уїхало - щонайменше 25% людей?
Але умови життя погіршились, медиків поменшало - це все одно свою роль ще відіграє.
Та особисто можеш не хвилюватись, якщо ти волну осені 2021 лікував самою горілкою, то зараз в тебе хіба тільки хворобливий вигляд буде - це не сарказм.
Saffa: 12.09.2022 21:36Ты сам то выяснил,от чего у тебя 39?
Мороженку вчора з'їв. :-/
Безкоштовний тест, на четверту добу, ковідлу підтвердив.
Своїм домашнім вже за гроші робили розгорнутий, бо в них була лише друга доба активної фази і експрес безглуздо робити - теж підтверджено ковідло.
В цілому легше проходить (в мене), ніж осінь 2021. Інкуб період значно швидший - десь три доби.
Потім півтори доби - довбешка люто боліла без інших симптомів. Потім плавно темпа росла у продовж доби.
На початку третьої доби вже обклало горло.
Говорити можна, їсти не дуже боляче (якщо щось пхаєш, бо воно і бажання немає) і наче зі сторони все ще непомітно, що ти хворий.
Далі - чотири доби 39. Якогось сильного кашлю не було, шмарклі текли лише після гарячого питва зате сльози з очей текли дуже їдкі.
Потім лікар у лікаря "гратися" перестала і призначила антибіотік, але мої всі теж з симтомами вже були - не допомогло сидіння у різних кінцях домівки.
У рідних голова не боліла, горло у нормі, але антибіотік в них з другої доби.
Та це сам перебіг хвороби - ще подивимось на довготривалі наслідки. Сподіваюсь вони теж менші/легші.

Чорти його знають - може ковід мутує скоро до рівня, коли його важатимуть хворобою рівня грипу...
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

Вчора хотів було написати - добре хоч нюх не відвалився.
Ні - не пройшло і цей раз повз - сьогодні утром зник нафіг. Смаки трохи розрізняю поки.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

shatun: 17.09.2022 09:59 Вчора хотів було написати - добре хоч нюх не відвалився.
Ні - не пройшло і цей раз повз - сьогодні утром зник нафіг. Смаки трохи розрізняю поки.
в тебе скільки вакцинацій було ?
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

Hotspur: 17.09.2022 11:06 в тебе скільки вакцинацій було ?
Пошук в темі по ніку жмакнути?
Я "антивакс" мимоволі - маю гемоглобін вище норми і від цього купу судинних проблем. В рідних - те саме.
До речі - нюх відновився протягом десь біля 5 годин. Смаки повністю не пропадали, як у перші хвилі.
У 2021 я без нюху і смаку був біля тижня чи навіть більше. Потім ще півроку багато запахів плутав.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Зробив собі 4 прививку від ковіда. Раджу всім кому можна і в кого прошло більше 6 місяців також зробити прививку бо зима буде цікавою
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Hotspur
Пока что себе даже бустер не делал (уже год после 2й). За это время из знакомых (кто не делал бусты) по ходу (тест не сдавал) только один подцепил, и то по лайту прошло.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

prosha_evolist: 28.09.2022 22:30 Hotspur
Пока что себе даже бустер не делал (уже год после 2й). За это время из знакомых (кто не делал бусты) по ходу (тест не сдавал) только один подцепил, и то по лайту прошло.
я б радив зробити. зима може бути дуже нестандартна з усіх можливих спектрів
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Hotspur
Как показали личные наблюдения... Из тех с кем я общался и такой же постоянный насморк как у меня, никто не заболел :dontknow:
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Блін хотів штрикнутись 4ю, але захворів на корону (зразу вся сімя)
Пройшла як легка простуда.
Блін, це значить що ще півроку штрикатись неможна :(

Я так чекав моменту коли можна "пад кожу запустіть дєльфінав стаю" але облом. Капець якийсь. Я думав спробувати щось нове. Бо Коронавак і Фізер вже штрикнув. Думав проапгрейдитись Джонсоном якимось.
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Друзі, COVID-19 у Києві набирає обертів: за тиждень додалось понад 2,5 тисячі хворих та понад 20 смертей

Так, з 26 вересня по 2 жовтня у столиці зареєстровано 2515 хворих. На жаль, не обійшлось без летальних випадків: серед 22 людей, що померли минулого тижня, 9 чоловіків від 60 до 90 років, та 13 жінок від 60 до 87 років.
До речі, маски повертаються

КМДА закликає повернутися до носіння масок у публічних місцях через COVID-19

Рекомендують перебувати у засобах індивідуального захисту у громадському транспорті, місцях обслуговування відвідувачів, навчальних закладах.

Підприємців просять оновити маркування для дотримання дистанції не менш як 1,5 м між відвідувачами.
ну шо, пора переобуваться из военного эксперта в вирусолога

Отправлено спустя 38 минут 54 секунды:
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Hotspur: 28.09.2022 17:32 Зробив собі 4 прививку від ковіда. Раджу всім кому можна і в кого прошло більше 6 місяців також зробити прививку бо зима буде цікавою
мало, надо 8 , до конца года, как минимум. Вон полторашка мильена поступила в Украину, надо опустошать ампулы . :lol:

Отправлено спустя 1 минуту 9 секунд:
Sanьka: 29.09.2022 12:02Блін, це значить що ще півроку штрикатись неможна
какая печаль-беда, что ж теперь делать, как жить? :laugh:

Отправлено спустя 1 минуту 6 секунд:
KimRomik: 03.10.2022 14:09ну шо, пора переобуваться из военного эксперта в вирусолога
уже четко ясен уровень и швеца, в том числе. Все эти недоблогеры, вещали , что пукин не безумец и никакой войны не будет.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Firebrand: 03.10.2022 14:23какая печаль-беда, что ж теперь делать, как жить?
я сам в шоці.
Імунітет буде без покращення!
46Tolik
Member

Повідомлення

До речі, маски повертаються

КМДА закликає повернутися до носіння масок у публічних місцях через COVID-19

Рекомендують перебувати у засобах індивідуального захисту у громадському транспорті, місцях обслуговування відвідувачів, навчальних закладах.

Підприємців просять оновити маркування для дотримання дистанції не менш як 1,5 м між відвідувачами.
Скоро "заполняемость бомбоубежищь - 50% от расчитаных мест" и "без ковид сритификата в бомбоубежище не пускаем"
Saffa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

46Tolik: 04.10.2022 15:34
До речі, маски повертаються

КМДА закликає повернутися до носіння масок у публічних місцях через COVID-19

Рекомендують перебувати у засобах індивідуального захисту у громадському транспорті, місцях обслуговування відвідувачів, навчальних закладах.

Підприємців просять оновити маркування для дотримання дистанції не менш як 1,5 м між відвідувачами.
Скоро "заполняемость бомбоубежищь - 50% от расчитаных мест" и "без ковид сритификата в бомбоубежище не пускаем"
Интересно,баранавирус только на украинцев действует, на орков нет? :insane:

Отправлено спустя 2 минуты 1 секунду:
Sanьka: 29.09.2022 12:02 Блін хотів штрикнутись 4ю, але захворів на корону (зразу вся сімя)
Пройшла як легка простуда.
Блін, це значить що ще півроку штрикатись неможна :(

Я так чекав моменту коли можна "пад кожу запустіть дєльфінав стаю" але облом. Капець якийсь. Я думав спробувати щось нове. Бо Коронавак і Фізер вже штрикнув. Думав проапгрейдитись Джонсоном якимось.
Спутником колись,спутником!
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Saffa: 05.10.2022 09:08Спутником колись,спутником!
Кажуть якщо штрикнути Спутнік, то можна скацапіти і забути мову.
Закрито