COVID-19 | Коронавирус 2020

Разговоры обо всем
Закрито
Автор
Повідомлення
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

Из-за распространения в Европе китайского коронавируса в Украине введен карантин по всей стране.

Его действие начнется с четверга, 12 марта 2020 года

- закрытие учебных заведений;

- запрещение массовых собраний более 200 человек. Это касается и спортивных мероприятий (которые могут проходить без зрителей) и культурных мероприятий;

- закрытие авиасообщения с некоторыми странами.
Истерим и сеем панику в комментариях ниже.

Hotspur:но пока все скорее очень неплохо чем очень плохо
(с)
Востаннє редагувалось 02.10.2020 17:46 користувачем gehka3, всього редагувалось 1 раз.
Eduard1980
Member
Аватар користувача
Звідки: somewhere

Повідомлення

leif: 30.07.2021 19:16
Eduard1980: 30.07.2021 19:11Більш ніж півкраїни антиваксери
і про що це свідчить, на вашу думку? як на мене, то тільки про тупість цих людей і якщо людина медик\лікар\суддя\священик це не додає жодної ваги і авторитету до цієї тупості.

дивимось на Ізраїль і вчимося як правильно треба робити.
Якщо більша частина популяції має деякі особливості, то це характеризує всю популяцію. В нас є так як є. Я не проти того, що більша частина населення нашої держави, з вашої точки зору - тупі, але може ми спробуємо подивитись на проблему з іншої сторони?, сторони тупої. Я думаю, що ми зійдемось в думці, що українці досить розумна нація. Можливо має сенс прислухатись до більшої частини рорзумної нації?
Приклад Ізраїлю - то ваша думка, а мені, наприклад, більше подобається приклад Сингапуру. Але можливо нам потрібно рухатись в тому напрямку, коли хтось напише: А дивіться як в Україні.?

Отправлено спустя 4 минуты 41 секунду:
3-14: 30.07.2021 19:26 школи недопрацьовують
якщо коротко - ситуація в школі - :censoured:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Eduard1980: 30.07.2021 19:54Я думаю, що ми зійдемось в думці, що українці досить розумна нація.
:lol: ні, не зійдемось. українці дуже тупенька нація, розумних людей у нас кількадесят тисяч на всю країну і то, з обмовками. подивіться навколо себе, це причиннонаслідкові зв'язки. тупенькі люди -> бідність, низька професійність, низький рівень державного управління, відсутність досягнень науки\медицини\бізнесів.
Eduard1980: 30.07.2021 19:54 приклад Сингапуру
ваше право, а мені авторитарні країни не показник і не приклад, нехай там самі перелякані з-під палиці роблять як їм заманеться, мені до душі демократичний світ.
Eduard1980: 30.07.2021 19:54Але можливо нам потрібно рухатись в тому напрямку, коли хтось напише: А дивіться як в Україні.?
:laugh:

починати треба не з ковіду (тут шанси нульові), а з економіки, дотягнутись до Польщі років через 50, а там побачимо.

Відправлено через 15 хвилин 41 секунду:
цікаво:
https://www.phc.org.ua/news/schonaymens ... krainskogo

за дві хвилі восіни і весною настільки велика купа народу перехворіла? :think:
Eduard1980
Member
Аватар користувача
Звідки: somewhere

Повідомлення

leif: 30.07.2021 20:00 подивіться навколо себе, це причиннонаслідкові зв'язки. тупенькі люди -> бідність, низька професійність, низький рівень державного управління, відсутність досягнень науки\медицини\бізнесів
Мені здається вам потрібно подивитись на Південну Корею і Японію.
З моєї точки зору причиннонаслідкові зв'язки такі: корупція -> бідність, низька професійність, низький рівень державного управління, відсутність досягнень науки\медицини\бізнесів
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Це справа усього суспільства, а не кількох десятків людей, як у нас прийнято вважати. типу "хтось там нагорі винен, а люди то звичайні гарні і розумні".

ні, так не працює, це колективна історія і відповідальність колективна, а рівень корупції теж показник тупості населення ;)
Eduard1980
Member
Аватар користувача
Звідки: somewhere

Повідомлення

leif: 30.07.2021 20:21
Це справа усього суспільства, а не кількох десятків людей, як у нас прийнято вважати
Я так не вважаю(кількох десятків людей), з моєї точки зору - це наслідок совка і постсовка і позбавитись цього можна або з часом(проти цього люди голосують ногами), або як в Сингапурі(привіт порошенку - посадити трьох друзів). Здається нова влада трохи просувається в напрямку Сингапуру але дуже повільно))
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

далеко від ковіду відійшли, не буду продовжувати, щоб не нарватись на попередження і вам того ж бажаю.
Eduard1980
Member
Аватар користувача
Звідки: somewhere

Повідомлення

Мене, як антивакса, цікавить тільки цей абзац:
Звертаємо увагу, що наявність антитіл до коронавірусу, який спричиняє COVID-19, вказує, що людина раніше контактувала з вірусом, але не є ознакою хвороби. Виявлення антитіл не гарантує наявності імунітету до всіх штамів вірусу SARS-CoV-2 та не є підставою для відмови від вакцинації. На сьогодні невідомо, яким має бути рівень антитіл для захисту та як довго вони зберігаються.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Twitter закрыла офисы в Нью-Йорке и Сан-Франциско и приостановила открытие своих офисов в других городах, мотивируя это ростом заболеваемости коронавирусом. Это произошло всего через две недели после того, как компания начала возвращать людей в офисы.
Ніколи такого не було і от знову.
Eduard1980
Member
Аватар користувача
Звідки: somewhere

Повідомлення

Scoffer: 31.07.2021 09:24 Ніколи такого не було і от знову.
https://www.bbc.com/ukrainian/news-58028792
Шарманка заграла по новому колу: тепер дельта наступає :horror:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Президент Израиля Ицхак Герцог получил третью дозу вакцины Pfizer от COVID-19. С помощью бустерной прививки в стране хотят предотвратить распространение Дельта-штамма коронавируса. https://nv.ua/world/countries/ichak-ger ... 74806.html

Отправлено спустя 24 секунды:
Scoffer: 31.07.2021 09:24Ніколи такого не було і от знову.
офисы до 2022 точно все
Eduard1980
Member
Аватар користувача
Звідки: somewhere

Повідомлення

В Британії було 40%, десь в Америці 74% хворих були вакциновані, от тупі антиваксери :lol:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

https://novayagazeta.ru/articles/2021/0 ... -argumenty зацените. комментировать не буду, но если раньше 99% что вирус был природный 1% что лабораторный то сейчас 80 на 20 мне кажется
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

Firebrand: 30.07.2021 11:04
shatun: 30.07.2021 08:38Видно, что человек не имеет представления сколько денег уходит на лекарства в ковидную палату больницы...
как раз имею, потому и говорю, что все повязаны, я не верю, что бедняг, попавших в больницу лечат на все выделенные деньги, для нашей страны, на всем, если не украсть, то это уже не Украина.
Не, ты не понял. Я не о бюджетных распилах и заговорах на этой почве - я о личных деньгах больных и их родных-близких. Кто за своих в реанимации переживал - по 30-60 тыс. в аптеку выносили, если было что заносить. Никто эти препараты не крал - их честно больному капали, но как бы из его же кармана. И на этом фоне твоё "еще один масочный заяц, ох как же быстро вам пробили голову" выглядит даже не как неуместная насмешка, а как издёвка.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

«Взятие образцов на рынке Хуанань показало, что поверхности на рынке были широко заражены SARS2, что согласовывалось с выделением вируса инфицированными людьми, посещавшими рынок в конце декабря 2019 года. Несмотря на обширное тестирование животных продуктов на рынке, не было найдено никаких следов инфекций в животных», — отмечает доклад ВОЗ.
И далее: «Тестирование в 38 515 образцов животноводства и птицеводства и 41 696 образцов диких животных из 31 провинции Китая с 2018 по 2020 гг. не выявило наличия антител к SARS2 или положительных тестов. Не было найдено никакого свидетельства, что SARS2 циркулировал среди домашних животных, птиц или диких животных до и после вспышки SARS2 в Китае». https://novayagazeta.ru/articles/2021/0 ... -argumenty

сие конечно прекрасно
Graveworm
Member
Аватар користувача
Звідки: посеред Ніде

Повідомлення

Что-то сколько не заходит в тред - так ничего тут и не поменялось, все то же метание какашек переливание из пустого в порожнее

Сделал в четверг первую дозу Модерны. Рука болит ощутимо, более ничего. Впрочем, я сам в конце осени переболел и в конце зимы (или начале весны?) с больными контактировал как ревакцинация :rotate:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Що за місяць спостережень ви можете сказати про цей новий штам вірусу? Який він, порівняно з китайським і британським, що вже тривалий час поширюються в Україні?

– "Дельту" вже зареєстрували на більшості європейського континенту, тому з досвіду інших держав можемо відмітити, що він доволі швидко поширюється і заміщує звичайний штам "Альфа" (британський штам вірусу – УП), до якого ми всі звикли.
Чотири країни, з якими ми межуємо, уже зареєстрували в себе "Дельту" – це Росія, Польща, Румунія, Словаччина. Інформацію з Угорщини та Білорусі зараз перевіряє Всесвітня організація здоров’я.
У середньому "Дельта" заміщує штами, що вже циркулюють на території країни, за 4 тижні. Це доволі швидко.
Що ми бачимо по його характеристиках: він справді є на 50% більш трансмісивним, тобто швидше передається. Він призводить до більшої кількості госпіталізацій – майже у 2,6 разів частіше за "Альфу" і до більшої потреби в невідкладній допомозі – приблизно в 1,6 разів.
Також ми бачимо, що вакцина діє на штам "Дельта" не так ефективно. Є дослідження, які показують, що цей штам може знижувати сумарну ефективність вакцини – як однієї дози, так і двох. https://www.pravda.com.ua/rus/articles/ ... 9/7302044/

– Тобто осінь і зиму українці проведуть у масках?
– Так. Я впевнений, що всі вже звикли і мають лайфхаки, як їх треба носити.
І тут є ще один плюс – восени нас не оминуть гострі респіраторні вірусні інфекції, ми також будемо стикатися з вірусом грипу. Тому маска буде захищати не лише від ковіду. https://www.pravda.com.ua/rus/articles/ ... 9/7302044/

сейчас будет крик про права умереть и намордники :lol:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Firebrand: 31.07.2021 12:56полностью вакцинированные люди могут распространять вариант Delta с такой же скоростью, как и невакцинированные лица.
для детского сада. любой больной распространяет коронавирус. вакцинировавшийся можно заболеть. и почти нельзя умереть
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Hotspur: 31.07.2021 14:11вакцинировавшийся можно заболеть. и почти нельзя умереть
да ты то, откуда это знаешь, из своих псиулек? :lol:
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Eduard1980: 30.07.2021 20:59
Мене, як антивакса, цікавить тільки цей абзац:
Звертаємо увагу, що наявність антитіл до коронавірусу, який спричиняє COVID-19, вказує, що людина раніше контактувала з вірусом, але не є ознакою хвороби. Виявлення антитіл не гарантує наявності імунітету до всіх штамів вірусу SARS-CoV-2 та не є підставою для відмови від вакцинації. На сьогодні невідомо, яким має бути рівень антитіл для захисту та як довго вони зберігаються.
зато антитела хотя бы есть и следующая болезнь будет протекать легче
meisner
Member

Повідомлення

Eduard1980: 30.07.2021 20:59та не є підставою для відмови від вакцинації.
уже нужны причины для отказа) дело принимает интересный обоорот

и тезис для метания каках

очень уж вовремя и массивно подъезжают новые штаммы

только волна стихает и оп - новый штамм и в куче мест, когда локализовать уже невозможно
Закрито