Обсуждение Укрпочты и всё с ней связанное

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
absolut
Junior

Повідомлення

InfinityUA: 27.03.2022 11:26 Хтось знає чи можна якось замовити переадресування? До операторів в контакт центрі не з'єднує, в чат боті начебто немає такої функції.
В любом отделении пишете заявление на переадресацию.
LiquidStorm
Member
Аватар користувача
Звідки: Banderstadt

Повідомлення

InfinityUA
https://www.ukrposhta.ua/ua/zaiavka-na- ... pravlennia
Вказуєм індекс відділення, що працює, просимо переадресувати посилку "до запитання".
Alex_Lviv
Junior
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

от я сьогодні, вперше від початку ковід-карантину, відвідав укрпошту :weep: , накосячили при покупці, то ж прийшлось
спеціально пішов після 16ї год, думав буде швидко, та все одно прийшлось з пів години там простояти (5 людей було таки перед мною)

* в понеділок, сильно спішив, попросив друга щоб мені конектори купив на промі, треба було терміново, ще й казав щоб оформив на почтомат НП, наступного дня щоб забрати. При оформленні , друг вирішив зробити як ліпше (зекономити) на його думку і оформив експрес-доставку УП (там писало 25грн) , коли під вечір це побачив, перезвонив продавцю щоб поміняв на НП, та виявилось шо посилка вже поїхала...
от сьогодні забрав, всього-навсього 4 дні їхало експресом..., но сума за доставку таки "здивувала" :eek: , 40 грн доставка, при вартості посилки 70грн, розмір 1/2 сірникової коробки + пупирка...
фото пакет >>
Зображення
справа навіть не в тому шо вжухали на доставці, писало 25грн, а реально 40грн , а виявляється то ще мені повезло шо за 4дні доїхало :gigi:
на голову не налазить, шо до сих пір таки багато народу забагають лиш УП :insane:
до прикладу, як відправляю посилки НП, зазвичай 20-та вечора, то наступного ранку люди вже їх забирать (обласні міста), якшо поштомат - то після обіду
fds2002
Junior
Звідки: Киев

Повідомлення

вот как раз примерно с год как в Киеве Укрпочта работает на удивление хорошо. в смысле людей почти нет, иногда совсем нет, все быстро и цивильно, максимум минут 5. ну и так прилично дешевле получается. причем одни и те же посылки нп мне паковала в свои коробки с уплотнением (20-40грн), а укрпочте хватило упаковки продавца (там норм упаковка была). из одессы в киев за 3 дня, два из которых выходные. не знаю почему так. может софт допилили, может народу набрали, может людей меньше живет

но я понимаю, что любые вопросы и проблемы начиная с переадресации - это вилы. и укрпочтой только мелочи до 1к
Dark Knight
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

В копилку Укрпочты:

Отправлял посылку Киев- Мариуполь, 21 февраля.
24-го уже приехало по месту к получателю, но человек не успел забрать, как раз началась заварушка в Марике и бомбежки... :eek: :(

итого - ни товара, ни денег никому :mad: :gigi:


Сходил еще в апреле на Укрпошту, накатал заяву на компенсацию - на авось.

и вот что мне пришло в ответе:

@@@


Відповідно до частини шостої, ст. 18 Закону України "Про Поштовий зв"язок" оператор НЕ НЕСЕ матеріальної відповідальності за поштові відправлення , якщо втрата або пошкодження вкладення поштового відправлення сталися дії неперборної сили (землетрус, ураган, повінь тощо).

Відповідно до Указу Президента України № 64/2022 від 24.02.22, у зв"язку із військовою аргесією Російської Федерації проти Украіни, в Україні введено воєнний стан.
Укрпошта, як національний оператор поштового зв"язку, здійснює можливі заходи щодо повного відновлення надання послуг поштового зв"язку, але життя співробітників та клієнтів є першочерговою задачею і, нажаль, ми не маємо важелів впливу на країну агресора, яка руйнує, грабує та знищує об"єкти поштового зв"язку.

Ваше відпралення Укрпошта Експрес № (ХХХ), шо прийняте до пересилання 21.02.22 (Київ) надійшло 24.02.22 до центру м. Маріуполь (ХХХ) та внаслідок розпочатих бойових дій далі по маршруту не відправлено та місцезнахождення його невідоме.


@@@@
так что никто ничего компенсировать не будет, если посылка пропала во время бомбежки.

может кому будет полезно.

========

но в целом доставка в мирное время Ок - после июня все спокойно, также на почте оператор проверяет в Дие паспорт и сканирует штрих-код, что это действительно ты, а не кто-то левый пришел забирать.
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dark Knight: 21.07.2022 21:41также на почте оператор проверяет в Дие паспорт и сканирует штрих-код, что это действительно ты, а не кто-то левый пришел забирать.
это в каком отделении такое?
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

InfinityUA: 27.03.2022 11:26 Ще до початку воєнних дій замовив посилку з закордону. Вже приїхала до Києва і тепер виявилась така проблема - моє відділення не працює і посилка тепер лежить десь на сортуванні. На сайті написано, що такі посилки не будуть доставлені, поки відділення не запрацює.
Хтось знає чи можна якось замовити переадресування? До операторів в контакт центрі не з'єднує, в чат боті начебто немає такої функції.
Надо идти на любое отделение писать заяву на переадресацию. Никакими удалёнными способами нельзя это сделать.
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Из последних доставок УП с олх и без олх
Дрогобыч-Жт 18->21
Полтава-Жт 13->15
Киев-Жт 13->17
Киев-Жт 09->11
Львов-Жт 20->21
Львов-Жт 09->13
Жт-Пулыны 18->21
Жт-Ровно 16->18

Максимум 4 дня доставки, что не так и долго, но во много раз дешевле, чем НП
LiquidStorm
Member
Аватар користувача
Звідки: Banderstadt

Повідомлення

Недавня посилка з ОЛХ (безкоштовна для мене) доставлена Укрпоштою на другий день (Рівне-Львів) -
спойлер
ukrpost-next-day.jpg
Dark Knight
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

KimRomik: 21.07.2022 22:04
Dark Knight: 21.07.2022 21:41также на почте оператор проверяет в Дие паспорт и сканирует штрих-код, что это действительно ты, а не кто-то левый пришел забирать.
это в каком отделении такое?
да во многих отделениях УП такое практикуется. ( у меня 134)

у НП такое вроде давно уже , еще летом того года было, чтобы не пришел липовый чел типа "банан забрать" и мошенник - УП с этого года вроде такие проверки ввела.
я даже им специально об этом напоминаю )) :D
в Дие есть поддельные приложухи до сих пор - именно там скан кода паспорта не прочитается как положено.
Saffa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Кстати,насчёт длительной доставки на большие расстояния- стали возить почтовыми поездами. В вайбере Укрзализныци прочитал. Не,это не то,что они такое слово в слово написали,это уже мои выводы.
libero
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Хто хоче зараз щось відправити щось Укрпоштою- не варто. Просто не варто.
Це якійсь піпєц. Відправили проц с Київа, с суботи на сортировочному пункті в Дніпрі та просто посилка перестала трекаться. 5 днів ніякого оновлення.
В підтримці говорять що "Наразі спостерігаються тимчасові затримки з обробки в деяких сортувальних центрах." тобто це не тільки в одному нашому. Те що не одна моя посилка десь гуляє свідчить що на почті ще чув що у інших вже 5 днів з Києва до Дніпра було ще у вівторок.
Підтримка пише "Якщо руху не буде протягом 7 днів, просимо оформити рекламацію" тобто 7 днів в загалі це норм, а от 7 днів з останнього руху не норм. Ну почекаю, небагато залишилось, до післязавтра.
Alex_Lviv
Junior
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Можливо хтось підкаже, як реально звязатись з тою :mad: укрпоштою
звонити пробував разів 5 на те їхнє 0800хххххх ,тел на динамік, 15-20хв музика і далі скидає звінок
написав в чат на ФБ (казали там відписують) - до сих пір нуль реакції
сходив на відділення - там аналогічно, кажуть раз посилка не у відділенні, то вони нічого не знають...
спойлер
Зображення
суть: місяць+ тому замовив вантаж з Сингапуру (досить велике), раніше без жодних проблем їздило або Fedex або DHL (якщо не дуже велике),, тепер як виявилось , жоден з тих сервісів не працює, а груз передали укрпошті..., десь з 9-го вересня маринувалось вже в Україні, минулого тижня митницю пройшло нарешті, тепер у Львові застрягло на якомусь пункті доставки...
по трекеру таке пише: Відправлення у точці видачі/доставки, Україна, ДКД ЛЬВІВ, 79501
сьогодні вже думав сам поїхати забрати (а те ДКД - десь в дєбрєнях сорт станції), але на пошті сказали шо там 99% НЕ віддадуть в руки... і треба чекати кур"єра,,,
єдине шо хоч якось радує, то це що відправник завжди дуже ретельно і надійно запаковує груз :) (можна копати й кидати - нічого не повинно пошкодитись)

Можливо хтось вже попадав на таку "кур"єрську" :mad: доставку? Довго то чекати , чи можна самому забрати? Чи можливо є якийсь телефон, куди реально дозвонитись? Буду вдячний :beer:

пс: буде мені уроком :rolleyes: , аналогічне відправлення напр в Польшу - 7-9 днів до отримання (це включно вже з розмитненням 1-2дні )
AmigoPhoenix
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alex_Lviv
1 грудня 21 року замовляв укрпоштою здається з розетки. Посилка від 1 грудня по треку зависла на "Україна, Допп київ, 03909". 8.12 в 15:50 написав їм через фейсбук. 10.12 в 18:30 відписали "Перепрошуємо за тривале очікування відповіді. Надіслали запит колегам для уточнення інформації. Як тільки надійде відповідь, надамо зворотній зв"язок." Якщо нічого не путаю, то 13-14 грудня я посилку забрав з відділення (тернопільська обл.).
libero
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Alex_Lviv: 03.10.2022 22:09Можливо хтось підкаже, як реально звязатись з тою :mad: укрпоштою
На пошту, там відповідають. Не швидко але через добу видписуються
спойлер
ukrposhta@ukrposhta.ua
контакт-центр
Awaked
Junior

Повідомлення

Alex_Lviv: 03.10.2022 22:09Чи можливо є якийсь телефон, куди реально дозвонитись?
Спробуй подзвонити на +380 44 323 2201 Не знаю чи працює ще цей номер, років три тому загубилася посилка, розбирався залишився записаний телефон.
Alex_Lviv
Junior
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

AmigoPhoenix , libero , Awaked
Всім щиро вдячний! :beer:
Ще зачекаю, спробую у фейсбук таки добити їх, як не вийде до обіду, то ще на емейл відпишу і дозвонитись спробую.
zhekaice
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Укрпошта - то зло.

Луцьк - Івано-Франківськ - тиждень!!
8 днів, якщо точно.

А колись їхала в Чоп, то через (УВАГА) Житомир!
Логісти, блін, від Бога..
І це маючи десятиліттями налагоджену логістику! Відділення готові, поштові вагони в поїздах були ...

Як все прос@ти... Вибачте за мій французький.
Alex_Lviv
Junior
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

zhekaice
та все так і є... на жаль
я це давно поняв, знаю і розумію
але тут вийшло так, що він мене нічого не залежало..., ну якщо вже по-правді, то наполовину сам винен що перед оформленням доставки не довідався що жоден сервіс в Україні зараз НЕ працює (ні Fedex ні DHL) , тому відправка з Сигапуру автоматично форварднулась на ..... укрпошту.
надалі, звісно що у подібне не вляпаюсь, всі вантажі тільки на Польшу відправляти, інших варіантів немає просто... (Міст і Новапошта - в даному випадку взагалі не варіант)
Відповісти