Домашні улюбленці і все, що з ними пов'язано

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Мої вітання :beer:!
В даній темі виставляємо фото своїх домашніх улюбленців і друзів наших менших. Обговорюємо їх повадки, харчування і все, що з ними зв'язано :)
Буду першим :rotate:
Фото під спойлер :super:
спойлер
маленький Міо 2 місяці
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
murzik
Member

Повідомлення

так швидко відійшов від наркоза?
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 28.06.2021 14:52 так швидко відійшов від наркоза?
Робили під наркозом ,але я от не знаю чи то місцевий чи загальний, бо очі в нього під час були відкриті. Коли було вже все , то вона зробила якийсь укол і він збудився. Поки я його ніс , а це десь 200м від дому , то він вже мявкав, а коли випустив з рюкзака, то відразу почав ходити по квартирі. Зараз заліз під крісла, там прохолодно і то спить , то будиться... :(
Скажу чесно , но важко на нього дивитись порівняно з тим який він був вчора. Добре , що хоч дітей відвіз до батьків і вони не бачать.
murzik
Member

Повідомлення

ну як там котик?
вкусняшку треба :-/
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 28.06.2021 19:57 ну як там котик?
вкусняшку треба :-/
Попив, сходив в лоток, а зараз лежить , бо я так зрозумів болить і не дає йому спати :( .
Зараз має прийти лікарка і дати ліки ( це мав зробити я , но боюся його і брати , щоб щось не притиснути чи не там взяти і не знаю ,як йому їх дати). 5 днів по 2 мл рано і ввечері для лікування нирок " Кіт Елвін " назва. Нирки в нього теж збільшені ... :weep:

Відправлено через 2 хвилини 17 секунд:
Як буде йому дуже ще погано , то можливо відпрошуся з роботи ( і мені :censoured: , що будуть підколювати чи підмахувати - це є член сім'ї і треба піклуватися).
Rabbit-kms
Junior
Аватар користувача
Звідки: Южная Пальмира

Повідомлення

у меня когда-то жил кот "Пух" - пушистый был и вроде даже не совсем безпородистый... так вот выселили его на тот момент с квартиры в частный дом, какая для него была благодать... ессно тогда не кто не думал яйки убирать... но было другое, на пузе толи гуля, толи шишка - не знаю короче... и после какой-то из гулек приходит с проколотым пузом - за него и в ветеринарку, на стол, зашивали и заодно "шишку" удалили... так вот забрали перемотанного, сказали в доме держать и не выпускать - ну мы его в пристройке и поселили... так у него такая была воля что он выдавил стекло в окне и свалил погулять)))
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Rabbit-kms
Моя мама має 6 ( вони в селі живуть , великий будинок , величезне подвір'я, і всі вони кішки), біда лише в тому , що вони плодяться, а брати малих люди не поспішають, а навпаки були ситуації , що підкидають тварі, бо моя мама добра людина і жаліє тваринок.

В селі простіше - якщо кіт , то пішов опризодував всіх кішок на районі :gigi: і нема проблем ( якщо не рахувати кошенят :shuffle: ). В мене друг коли ми ще в школу ходили , то свого кота на пузі синькою намастив ( штука безобідна в плані здоров'я тварин ) , так всі кітки в нашій вулиці були сині + і в центрі села за 2 км від мого дому теж ходили дівахи тюнінговані :lol: :lol: .

А тут на квартирі самого його не відпущу, бо або втече, або собаки розірірвуть, або крадуть, що зараз дуже часто трапляється :mad: :(
Rabbit-kms
Junior
Аватар користувача
Звідки: Южная Пальмира

Повідомлення

viperest1
увы у нас большая деревня у моря...
про сельскую жизню котов мы не в курсах... там где раньше в детстве лазили за яблочками - построены 2-3 этажные домики...
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Rabbit-kms
Це ж саме можна сказати тут про Карпати... нажаль . Всюди будинки , навіть можна сказати замки і ліс нищать :(
murzik
Member

Повідомлення

Rabbit-kms: 28.06.2021 21:36 у меня когда-то жил кот "Пух" - пушистый был и вроде даже не совсем безпородистый... так вот выселили его на тот момент с квартиры в частный дом, какая для него была благодать... ессно тогда не кто не думал яйки убирать... но было другое, на пузе толи гуля, толи шишка - не знаю короче... и после какой-то из гулек приходит с проколотым пузом - за него и в ветеринарку, на стол, зашивали и заодно "шишку" удалили... так вот забрали перемотанного, сказали в доме держать и не выпускать - ну мы его в пристройке и поселили... так у него такая была воля что он выдавил стекло в окне и свалил погулять)))
живемо в квартирі, але кіт після першої зими квартирі весною вийшов на прогулянку на вулицю і все. .. 23 години на вулиці (літом, зимою набагато менше) (20 метрів ставок\кущі\сосни), є місце де розвернутися йому. і вдома втримати неможливо (можливо, якби було 2 коти, і умови створити - полички, атракціони, їм було б чим зайнятись). сусідський кіт з 2 поверху схоже теж скоро буде пригати на волю . Але дуже переймаюсь за нього, думаю ЖПС ошийник купити, бо буває вранці вийде, а в 20 00 ще нема, доводиться шукати, як батьки нас колись шукали малими :laugh: тільки біда - всі коти збігаються, колись я з зонтом в грозу шукаю свого кота, а позаду 3 інших їсти просять :lol
чисто сільський тип кота, якого привезли в місто ...
собаки, можуть вкрасти, покалічити, отруїти (є гарні сусіди), я і так параноїк ... але вже по іншому ніяк - все одно вирветься з квартири. найважче весною, коли приходять чужі коти.
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Как котёнка приучить ходить в лоток? :insane:
Muttabor
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

yupi: 29.06.2021 01:22Как котёнка приучить ходить в лоток? :insane:
Можно купить несколько лотков, и расставить в тех местах где он мог сделать лужу. Позже, когда котёнок немного подрастет, он определится в какой лоток ему больше нравится ходить, и лишние можно будет убрать. Ну, и по началу, его можно просто несколько раз отнести и посадить в лоток. Возможно, он сам поймет что от него хотят. :)
murzik
Member

Повідомлення

спробуйте пісок - їм більше подобається
не знаю яким дивом, але наш в перший же день мявкав, не знав куди сходити, поставили в лоток - все :-P
а так в інтернеті повно статей
jorg
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

Muttabor: 29.06.2021 20:40 лишние можно будет убрать сдать назад в магазин
:lol: fixed
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Начал ходить в огромный горшок с пальмой 🌴 :laugh:
Будет приучать к лотку. С песком нет, это по всей квартире будет, а купил наполнитель, завтра тесты :gigi:
murzik
Member

Повідомлення

yupi
Наповнювач - "пісок", воно не зовсім пісок. По всій квартирі не носиться, якщо горшок великий.
Я брав такий https://zooshopik.com.ua/cats/gigiyena/ ... a-krupnyy/
Недолік - не можна змивати в каналізацію
Muttabor
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

В качестве наполнителя используем "древесный" ("SuperCat") - хорошо впитывает и его можно смывать в унитаз.
Shady
Member
Аватар користувача
Звідки: Kiev

Повідомлення

:rotate:
спойлер
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
muadib77
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Доброго дня. Кого цікавлять равлики ахатини можу подарувати, є кількість малі і великі.
спойлер
20200827_201359.jpg
20200729_214717.jpg
Rabbit-kms
Junior
Аватар користувача
Звідки: Южная Пальмира

Повідомлення

продай французам)
Відповісти