Домашні улюбленці і все, що з ними пов'язано

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Мої вітання :beer:!
В даній темі виставляємо фото своїх домашніх улюбленців і друзів наших менших. Обговорюємо їх повадки, харчування і все, що з ними зв'язано :)
Буду першим :rotate:
Фото під спойлер :super:
спойлер
маленький Міо 2 місяці
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
_nic
Member
Звідки: bank of Detroit river

Повідомлення

murzik: 03.11.2021 15:18 _nic
купую в АТБ. Видно акція була, люди беруть наперед.
така акція що вже 3 добу поспіль нема :weep:
murzik
Member

Повідомлення

_nic
дивно, в "моєму" АТБ в Києві пропав felix. Вже не будуть продавати? Китикет\вискас\шеба занесли валізи зелених в АТБ? :D
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Чёт моя кошка ничего не хочет есть нормально.
Рыбу (карасика) дашь - кусочек съест и спать уйдёт. День спит. Придёт съест ночью опять кусочек и снова спит. Морскую вообще не ест. Весит всего 2кг. И так всю жизнь ест)
Чем ей привить охоту к еде? :gigi:
Корма из пачек тоже ест не очень. Пол пачки съест за день и все. Паштеты через один ест. Мясо (курицу, свинину, говядину) тоже пару кусочков съедает только.
Она че за фигурой следит что ли? :insane:
murzik
Member

Повідомлення

yupi
почати з візиту до ветеринара ?
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik
+1, там і корм порадять.

це не нормальна і я б сказав навіть потенційно небезпечна ситуація. гарний апетит це мало не основний показник здоров'я у тварин. окремий корм може не підходити, але якщо отак все підряд поганенько їсть, тоді вже треба відвезти до ветеринара без зволікань
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik
да был я там и не раз и у разных. анализы делали, снимки всякие, все твердят здорова :shuffle:
играет тоже часто, хоть и 9 лет уже, бегает прыгает тоже)
но вот есть не хочет нормально :-/
murzik
Member

Повідомлення

ну як мінімум - смотрове вікно :D щоб відкрити двері, якщо пан прийде. Тест драйв ще не робили.
спойлер
Зображення
Зображення
Зображення
сверлив дреллю, ні пилки ні лобзіка нема, дуже тверде, самідвері всередині з бруса, обшиті мяким цікавим матеріалом товщиною в пару мм, не знаю, що воно таке, зверху безліч шарів емалі. Вирішив ставити таке, щоб легше опалювати приміщення. Товщина дверей 40мм, потрібно додатковий подовжувач-адаптер для цього лючка, але закрив бумагою А4.
murzik
Member

Повідомлення

АТБ не буде продавати Фелікс а просувати своє КЕТ енд ГО?)
хоча на сайті є, причому оновлений 85 грам https://zakaz.atbmarket.com/ru/product/1016/164755
а в маркеті пусто
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik
В нашем есть Феликс :)
_nic
Member
Звідки: bank of Detroit river

Повідомлення

кому то получилось приучить кота не бояться сушки феном ?
murzik
Member

Повідомлення

_nic
скільки би мені кіт не довіряв, в небезпечній для нього ситуації спрацьовують інстинкти і ніякі слова і дії не взвозі його вгомонити. якщо собаку бачить - тікає рятується сам :laugh: у ветеринара таж історія - використувує мене в якості дерева і до побачення

так що, думаю малоімовріно, що він перестане боятися фена, або ж регулювати "вітер" від 1% до 100% від необхідного напротязі 1-2 місяців.
може він отримує якісь неприємні відчуття, можливо навіть больові, дискомфорт і т.д .
mgerchik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 23.11.2021 16:17може він отримує якісь неприємні відчуття, можливо навіть больові, дискомфорт і т.д .
вообще то да, коты не любят когда на них дуют. даже когда свой человек просто тихонько дует.
а вы его к фену пытаетесь приучить :D
если приходиться его мыть, в ванной и т.д., лучше укутать в полотенце, немного протереть, и отпустить (в теплую комнату естессно, чтобы не простыл), он сам высушиться. :beer:
murzik
Member

Повідомлення

mgerchik
коли кіт хоче залізти на стіл, я дую йому в морду, він жмуриться і дає задню :D чи від "вітру" чи від мого аромату :lol:
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

Если кто-то решит своего псяку ночью обозначить - рекомендую светодиодный ошейник AnimAll LED
Такой: https://rozetka.com.ua/animall_20009811 ... 943/photo/
Поменяли в доме ковровое покрытие на тёмно коричневый и стали спотыкаться об своего старичка собакина, который постоянно меняет место дислокации. :gigi:
Брал по месту в зоомагазине. Есть размеры "маленький/средний/большой" - отмечен птичкой на упаковке. Заряд держит нормально - ярко светит две ночи с 21.00 до 6.30.
На третью ночь уже свет тускнеет, но для "увидеть" всё ещё годится. Заряжается что-то около полутора-двух часов.
Есть нюанс - индикатора зарядки не видно под кордурой - нужно слегка блок управления из ячейки вытаскивать.

До него брал этого же производителя: https://rozetka.com.ua/311990945/p311990945/photo/
Деньги на ветер. Во-первых, если питомец с густой шерстью, то он там "тонет" и несмотря на яркое свечение его почти не видно на холке.
Во-вторых, его предельные возможности - 5 часов. Ну собственно для гулек он годится, но не для моей задачи.
Ещё к минусам - мудрёная застёжка нуждающаяся в провороте при снятии.
И его защитная оплётка для собак слабовата. Мой при весе в 16 кг запросто обтрепал её при потирасиках об забор.
murzik
Member

Повідомлення

shatun
а я хочу коту GPS трекер. Але вони всі на сім картах і доволі габаритні. Бо мій пан гуляє на вулиці , літом може 2 рази на 5 хвилин прийти і все. А покриття зараз не має, вишку знесли на час будівництва нової фабрики.

Отправлено спустя 50 минут 16 секунд:
у нас починають роботи по облаштуванню парка навколо озера. всі хащі і зарослі улюблені Мурзіка пропадуть, очерет :laugh:
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

murzik: 30.11.2021 12:53 shatun
а я хочу коту GPS трекер. Але вони всі на сім картах і доволі габаритні. Бо мій пан гуляє на вулиці...
Ого, так за нього доведеться щомісячно сплачувати, або передплату на рік робити, що не на багато дешевше?.. :-/
Чи там можна буде тупо поповнювати щомісячно невеликою сумою - типу абм не вимкнули номер?
murzik
Member

Повідомлення

shatun
в тому й річ, що і покриття нема, і платити за номер потрібно. це по суті і не GPS вже. GPS наскліьки знаю, вбудований в пристрій і ціна за користування вже закладена на довічно по суті. це напевно трекери за 5к+.
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

murzik - так - ціна там вже геть інша... :censoured:
gps-трекер для собак hunter (без использования сим-карт)
Але дивлюся - така ціна не тільки за відсутність сімки. Там нафіг не потрібні простим користувачам електроди для "бити тварину струмом", або як вони пишуть "для управління твариною" і багато іншого непотребу...
Martix
Member
Звідки: Цитадель

Повідомлення

А у меня попугай карела, кошка, просто кошка, и рыбки :rotate: . Еще бы собаку завел, да некогда гулять с ней. Кошка с попугаем дружит, хотя эта та еще охотница, то голубя завалит, то воробья втихаря на балконе сожрет. Попугай с рыбками стоит рядом в клетке, на рыбок смотрит иногда, жук хитрый, но громкий сильно. Фотки потом сделаю. :shuffle:
murzik
Member

Повідомлення

Що за кіт :facepalm:
23:00 виходжу забрати додому погрітися/поїсти, сніг йде , -3, а він в траві спить, снігом присипаний.
Вдома годину мився в різних місцях і в 00:10 знову на двір.... Мда. Ладно літом чи в міжсезоння, але зараз там що робити? 3.5 роки коту. Переймаєшся щоб не замерз, ненамок, а йому по фен-шуй, схоже. Проблема, коли -15/20, тоді вже випускати небезпечно.
Відповісти