Домашні улюбленці і все, що з ними пов'язано

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Мої вітання :beer:!
В даній темі виставляємо фото своїх домашніх улюбленців і друзів наших менших. Обговорюємо їх повадки, харчування і все, що з ними зв'язано :)
Буду першим :rotate:
Фото під спойлер :super:
спойлер
маленький Міо 2 місяці
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik
Стосовно гульки краще таки покажи ветеринару . В мого друга кішка теж мала, то він її колов антибіотиками... ( він терапевт , тому знає толк ;) ).
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Patruletz: 07.05.2023 18:54просто кліщі це щось, ніяка обробка не діє нормально, а від ошийника піна ротом йде :(
а наскільки ошийник затягував? просто це може бути від того, що кіт його облизує
Patruletz
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

KimRomik: 30.05.2023 18:33що кіт його облизує
х.з облизував він його чи ні, до нашийника привчений тому гризти щоб скинути точно не став.
murzik
Member

Повідомлення

на розетці паштет по 19, налітай (той що по 24 шт)
Hum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik
Моя киця только домашний кушает с говяжьей печёнки и свиного сала. А регулярная еда это отваренный рис с пекрученной на мясорубке салакой. Обязательно хорошенько выморозить. Чем дольше выморозка тем вкуснее для нее.
murzik
Member

Повідомлення

Hum: 14.06.2023 19:57свиного сала
наскільки читав - таке не можна котам. і особливо - свинину (м'ясо)

мій кіт на натуралці в основному, але паштети не роблю, даю готовий 1 раз в день.
вуличний кіт без зубів є, може їсти лише таке

Відправлено через 1 хвилину 19 секунд:
Hum: 14.06.2023 19:57 murzik
Моя киця только домашний кушает с говяжьей печёнки и свиного сала. А регулярная еда это отваренный рис с пекрученной на мясорубке салакой. Обязательно хорошенько выморозить. Чем дольше выморозка тем вкуснее для нее.
:up: з самого початку так годуєте? бо я не знаю, що повинно статися, щоб він почав їсти гречку чи рис.
Hum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik
Да, у меня животные обходятся без магазинных кормов. Овчарка была на кашке и прожила 13.5 лет, а у кицьки такая диета. Доходило до того, что когда не было ее главного блюда (вовремя не купил ингредиенты) то она принципиально отказывалась даже от сметаны требуя свою кашу :laugh:
А ещё очень любит дыню, кукурузу, чипсы розумний вибір (только их) но чипсы даю очень редко.

Відправлено через 59 секунд:
Гречку кстати тоже любит. Даже без ничего может иногда съесть.

Відправлено через 2 хвилини 16 секунд:
Паштет не основная еда и если раз в месяц она скушает паштет то ничего не случится. От магазинного начинает лысеть.

Відправлено через 10 хвилин 23 секунди:
Если хотите вызвать бурю чувств у кошака то купите ему немножко свежемороженой корюшки. Вызывает шок и трепет сродни форели, а стоит относительно недорого.

Відправлено через 4 хвилини 11 секунд:
А потом добавить корюшку в рис вперемешку с салакой и под конец одну лишь салаку без корюшки. Подсаживать постепенно. :laugh:
murzik
Member

Повідомлення

Hum
я хбрехав - робив "котлетки" з щлунків, ший, гречки - мій не захотів, вуличні їдять гарно, але гемор розморожувати. через роботу не має часу це контролювати.

взагалі, за моє харчування, ветлікар каже - дограєшся :( коту 5 років, рекомендує перевести виключно на сухий корм. я і не проти, тільки я не зможу контролювати порцію і дозу, бо він 12-24 години на вулиці літом, їсть мишей, пташок, що люди дадуть і т.д. тому краще я буду давати йому вдома що він хоче, ніж він буде їсти з рук різну фігню.
По харчуванню Мурзика.
Все м'ясо переморожене. Кіт з весни по зиму зазвичай вночі гуляє на вулиці, вдень спить вдома або теж гуляє на вулиці.
Ранок: шия куряча, філе куряче, шлунки курячі, серце куряче - може з'їсти щось одне, або взагалі нічого.
Обід - нічого або пачка вологого корму felix або сухий royal canin для стерилізованих (завжди є в тарілці, їсть за бажанням)
Вечеря - шия куряча, філе куряче, шлунки курячі, серце куряче - може з'їсти щось одне, або взагалі нічого.
22-23 вечора - паштет purina gold, або нічого, йде гуляти на ніч.

В понеділок і четвер замість типової вечері - риба Хек
2 рази на тиждень на сніданок або вечерю - м'ясо кролика переморожене
1 раз на тиждень на вечерю - печінка куряча або кроляча.
всі недоїдки ідуть вуличним котам

сухий корм Роял Канін вийде дешевше, ніж та фігня зверху
Востаннє редагувалось 14.06.2023 21:53 користувачем murzik, всього редагувалось 1 раз.
Hum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik
У меня кицька не стерилизована. Приходится мириться с ее приставаниями время от времени :laugh:
murzik
Member

Повідомлення

Hum
вона не страждає чи перідодично на вязку водите?
Hum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik
А отчего ей страдать? В это время она сидит рядом со мной тихонько, а покричать выходит в коридор воспринимая меня тогда вроде группы поддержки. Я дверь закрываю, что бы меньше слышать эти пения. В моей комнате кричать нельзя и она это знает и соглашается. Она и так практически все время рядом сидит. Хлебом не корми, а дай рядом посидеть.

Відправлено через 3 хвилини 5 секунд:
Заводя животное приходится принимать его природу примирится с ней иначе лучше вообще их не держать. Это не игрушка и не развлечение, а живой организм.
murzik
Member

Повідомлення

viperest1
як там кіт?

порадьте переноску для кота
купував таку
https://rozetka.com.ua/ua/trixie_401190 ... p10738165/
для кота простора. але зараз вся в тріщини пішла, ручка випадає. пластик дуже крихкий. і дивлюся, що всі вони +- такі ж.

Відправлено через 25 хвилин 25 секунд:
https://petmarket.ua/ru/ferplast-atlas- ... k-chernyy/

ось наче не погано. теж чимала по розмірам, але зі шлейкою на плече. ручка толкова.

Відправлено через 7 хвилин 55 секунд:
Сумка-переноска для собак і кішок з вентиляцією та підсвіткою пластикова 49 х 32 х 30 см Біла
https://rozetka.com.ua/ua/379755477/p379755477/ :lol:
Miharos
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 03.09.2023 22:49 viperest1
як там кіт?

порадьте переноску для кота
купував таку
https://rozetka.com.ua/ua/trixie_401190 ... p10738165/
для кота простора. але зараз вся в тріщини пішла, ручка випадає. пластик дуже крихкий. і дивлюся, що всі вони +- такі ж.

Відправлено через 25 хвилин 25 секунд:
https://petmarket.ua/ru/ferplast-atlas- ... k-chernyy/

ось наче не погано. теж чимала по розмірам, але зі шлейкою на плече. ручка толкова.

Відправлено через 7 хвилин 55 секунд:
Сумка-переноска для собак і кішок з вентиляцією та підсвіткою пластикова 49 х 32 х 30 см Біла
https://rozetka.com.ua/ua/379755477/p379755477/ :lol:
Привіт!
Брав оцю(в сойлері) переноску в 2020, досі жива, зламалось одне кріплення через необачність, досі міцна і надійна.
Коте перевозилось до ветеренарів і використовувалось як яслі для кішки з кошенятами, або як тюрма ......... :horror:
спойлер
https://rozetka.com.ua/ua/mps2_8022967039246/p13676539/
roman2000
Junior

Повідомлення

Здравствуйте! В этом году прохожу обучение в институте по специальности скотоводство, осваиваю разнообразную документацию. Дополнительно осваиваю практику на животноводческом производстве. Посоветуйте актуальный ресурс, где размещалось бы много интересной инфы по разным аспектам. Например, о том, как часто следует кормить кролей? Или – что за разновидности домашних зверей существуют? Заранее благодарен, Роман Валентинов.
murzik
Member

Повідомлення

roman2000
шукати тематичні форуми про тваринництво?
унас тут коти, собаки, свинки, змія була?

в дитинстві кормили овець коли БЕКАЛО :lol: а це майже завжди
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik
Привіт Козаче .
Вибач , що запізно побачив, бо ....
Факт той ,що котяра все ок , от лише довелося купити мазь для розчинення шерсті в шлунку, щоб не було біди.
Переноску я собі купляв , як звичайний рюкзак із твердим пластиком спереду, щоб кіт бачив з середини все кругом. Він задоволений ним і часто там сидить :gigi: . Рекомендую :beer:
Надіюся , що у всіх більш/менш все добре :shuffle: ?
murzik
Member

Повідомлення

viperest1: 28.09.2023 20:48Надіюся , що у всіх більш/менш все добре ?
під час "нальотів" кіт в підвал ховається. відкопають :rotate: поминки по мені справляти буде :lol:
в підвалі вода є, миші криси є :up: .
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 01.10.2023 22:45
viperest1: 28.09.2023 20:48Надіюся , що у всіх більш/менш все добре ?
під час "нальотів" кіт в підвал ховається. відкопають :rotate: поминки по мені справляти буде :lol:
в підвалі вода є, миші криси є :up: .
Тримаймося, бо нам ще свинорилих відспівувати треба :beer: ;) . Бережи себе .
_nic
Member
Звідки: bank of Detroit river

Повідомлення

підкажіть магазини з кормами у яких є liqpay
murzik
Member

Повідомлення

враження, шо охрип кіт. мявкає зовсім по іншому, коротко, рідко, тихо.
2 дні, як помітив. було весело, поки не поліз в інтернет.
у когось було таке з домашніми? гуляє на вулиці, якраз днів 2-3 тому прийшов з вулиці трошки намокшим зверху (дощ), але за 5 років бувало і гірше.
бігти до ветеринара чи спостерігати ..
Відповісти