Домашні улюбленці і все, що з ними пов'язано

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Мої вітання :beer:!
В даній темі виставляємо фото своїх домашніх улюбленців і друзів наших менших. Обговорюємо їх повадки, харчування і все, що з ними зв'язано :)
Буду першим :rotate:
Фото під спойлер :super:
спойлер
маленький Міо 2 місяці
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik:viperest1
в розетці акція на паштет :rotate: 315 грн 24 шт, 13 грн банка
моєму 72 банки вистачило на 6 місяців :laugh:
:beer: дякую ,треба замовити :super: :beer:
Rabbit-kms
Junior
Аватар користувача
Звідки: Южная Пальмира

Повідомлення

та ну нафиг - шо за акция такая, когда тот-же феликс в таврии те-же 7грн стоит, а в зоомагазине 7.50грн...

белая пятница больше пойдет или как поиметь используя маркетинг...
murzik
Member

Повідомлення

Rabbit-kms
да там прога "логика" рандомно ставит цены, кто-то купит дешевле, ктото дороже, кому то цена не имеет значения, и получается розетка в профите.
вот сейчас паштет по 13 грн, дешевле не найти. а феликс в атб брал по 6.5 грн недавно, а в зоомагазине феликс 10-12 грн
перевага розетки - великий вибір фелікса, і по 6.9 це гарна ціна, можна затаритися на пів року :-/
Rabbit-kms
Junior
Аватар користувача
Звідки: Южная Пальмира

Повідомлення

та пипец развод...
4 вида феликса не по 138грн за 20шт, а по 201грн...

черная пятница - это если бы он был по 5грн\шт... а так не вижу понту тариться на 50у.е.
sanya555
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ, Оболонь

Повідомлення

Посмотрел для собак пятницу на Розетке))) Могу в 20 метрах от дома купить все дешевле, чем в розетке на распродаже
murzik
Member

Повідомлення

У кота вже з місяць підвищене виділення слюни, плямкає, зглотує, може витекти на зовні коли спить, з написаного в інтернеті нічого не підходить, втрати апетиту не має. Кожен день гризе шиї. Коли спить, зглотує слюну, трішки ззовні. Подивитися зуби не дасть. До ветеринара не знаю чи є сенс везти? Силою оглянуть?
Коли гуляє - шерсть суха.
_VM_
Member
Аватар користувача
Звідки: Kiev

Повідомлення

У кого котейка до года включительно - вот очень крутая акция на еду: https://rozetka.com.ua/purina_one_50001 ... 169928613/
И корм ок, и цена очень низкая на него.

П.С. Кто-то брал второго кота через несколько месяцев после первого?
Интересует вопрос совместного сортира и тарелочек для еды/воды :)
alexvvv
Member
Звідки: Луцьк

Повідомлення

_VM_:У кого котейка до года включительно - вот очень крутая акция на еду: https://rozetka.com.ua/purina_one_50001 ... 169928613/
И корм ок, и цена очень низкая на него.

П.С. Кто-то брал второго кота через несколько месяцев после первого?
Интересует вопрос совместного сортира и тарелочек для еды/воды :)
тарілки різні, туалет один
murzik
Member

Повідомлення

у ваших котів на зубах є такі, ніби тріщини? в інтернеті на фото теж таке є. просто наш їсть курячі шиї, на декількох зубах таке, це напевно просто грані.
https://www.youtube.com/watch?v=jcj_fPddW-k
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik
В свого оленя глянув ,то теж таке є на великих зубах. не знаю що сказати , ніколи не звертав уваги на це.
murzik
Member

Повідомлення

viperest1
та вирішив глянути поки спав на руках, бо слюні інколи течуть, так то не дасть залізти в рота.
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik:viperest1
та вирішив глянути поки спав на руках, бо слюні інколи течуть, так то не дасть залізти в рота.
А мій спокійний - сидів,ясна підняв і там на верхньому зубі зліва видно полоску, але там і зуб мабуть більше 1см. Вроді його нічого не турбує - блохи вивів ще літом ,яйця на місці :gigi: ,корм замовив має за 2 дні бути в мене . От лише линяє падлюка - завжди до роботи йду цілий в шерсті :laugh:
Rabbit-kms
Junior
Аватар користувача
Звідки: Южная Пальмира

Повідомлення

Зображення

не знаю своего тока что фоткал, сказать что трещина не сказал бы, правда живет в доме, почиканный, сухой корм и пакетики молотит за 2 щеки и веса 6+ кг...
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Rabbit-kms
В мого така ж . Видно ,що то так має бути.
sanya555
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ, Оболонь

Повідомлення

Заказывал кто сухой корм для собак, котов от украинских производителей? Периодически в ФБ вылезают рекламные заманихи - украинский производитель, натур продукт и тд. ну и цена... последнее, 299 грн за 4кг. Мой Рикардо не сильно часто и ест чухой, все время брал Роял для мелких пород, думаю мож попробовать купить)) одна фигня, 4кг минимальная пачка, а если не понравится :gigi:
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

sanya555
Як не сподобається ,то можна і самому :lol: :lol:
Мій старший ще швидше мені розказував, що пробував котячі сухарики :lol: :lol:
sanya555
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ, Оболонь

Повідомлення

viperest1:Як не сподобається ,то можна і самому
ну Роял я пробовал :laugh: он безвкусный, а вот запах буээ
Sixma
Member
Аватар користувача
Звідки: Конотоп

Повідомлення

Мій Персик, любить відпочивати на підлозі і роботи неочікуваний болючий кусь :gigi:
ЗображенняЗображення
murzik
Member

Повідомлення

Sixma
потрібен зворотній кусь , здивуйте кота :laugh:
підлога з підігрівом?
Sixma
Member
Аватар користувача
Звідки: Конотоп

Повідомлення

murzik:Sixma
потрібен зворотній кусь , здивуйте кота :laugh:
підлога з підігрівом?
ахах, ні, там груба, от він на кухні і відпочиває, хоча і не проти окупувати ліжко :rotate:
Відповісти