Домашні улюбленці і все, що з ними пов'язано

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Мої вітання :beer:!
В даній темі виставляємо фото своїх домашніх улюбленців і друзів наших менших. Обговорюємо їх повадки, харчування і все, що з ними зв'язано :)
Буду першим :rotate:
Фото під спойлер :super:
спойлер
маленький Міо 2 місяці
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Hells Angels
Member

Повідомлення

Andrey2005 разводить мышей для кого то это не плохой бизнес.. террариум в зоопарке, домашние змеи и тд тп, не каждый дома будет еще и мышей как еду для удава содержать.
murzik
Member

Повідомлення

GPS ошийник хтось юзає? Судячи по аліекспрес, вони не gps, а за допомогою 2G, сім карта треба. І потрібно 2 ошийники, один на зарядку, інший на кота .. кожні 3-5 днів міняти
murzik
Member

Повідомлення

Вирішив побалувати кота яловичиною, а вона 220 :mad: грн кіло. Прошу продавця "без жиру", як почала хвалити м'ясо, яке воно не жирне, м'яке і не буде мороки з готовкою, ніжне :laugh: не сказав, що це для кота :D
Зроблю 20 порцій по 50 грам, заморожу, раз в тиждень і хватить
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Нормас :up: , мій поки лише на сухому кормі - в неділю телевір здох , довелося купити інший . Тому до зарплати піст :gigi:
Rabbit-kms
Junior
Аватар користувача
Звідки: Южная Пальмира

Повідомлення

viperest1: 29.09.2021 21:28 Нормас :up: , мій поки лише на сухому кормі - в неділю телевір здох , довелося купити інший . Тому до зарплати піст :gigi:
без телика прожить мона, а без кота - нет!
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

murzik: 06.09.2021 16:00 УЖОС Мыши, крысы на корм, голыши замороженные и живые
спойлер
https://shipistik.com.ua/p/1262521589-m ... -i-zhivye/
Hells Angels: 06.09.2021 16:30 ...разводить мышей для кого то это не плохой бизнес.. террариум в зоопарке, домашние змеи и тд тп, не каждый дома будет еще и мышей как еду для удава содержать.
Фигня это всё. У мну ласточка с повреждённым крылом живёт - ото где головняк с кормёжкой поначалу был.
Задница в мыле - два дня по ЗП искал мучного хрущака (червя) - пришлось первый месяц заказывать (https://zp.prom.ua/p1093563945-zhivoj-korm-dlya.html?) пока не разобрался, как их и мух выращивать. Ща с ужасом жду холодов. Так-то она в сарае живёт, но придётся сыруху в дом перепрописывать... :weep:
спойлер
P1111111.JPG
murzik
Member

Повідомлення

viperest1: 29.09.2021 21:28 Нормас :up: , мій поки лише на сухому кормі - в неділю телевір здох , довелося купити інший . Тому до зарплати піст :gigi:
шкодую, що свого на сухому не тримав з самого початку. ніякого гемору, дешевше, чисто ...
а так пів морозилки харчами кота зайняті ... ще й вуличних доводиться годувати, 5 котів пасеться біля підїзду :(

Отправлено спустя 21 секунду:
shatun
ого :eek: а вони зимаю не улітають в теплі края?
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Rabbit-kms
Ну якщо я замовляю на 1500- 2000 грн паштети ,а зараз на 4 дні буде на бюджетному паштеті , який завтра куплю , бо зараз через роботу вже 2-й день не вдома , то думаю йому нічого не буде. Тим більше, що він в мене жирдяй. Повірте, хто хто а кіт в мене ну точно не бідує.

Відправлено через 1 хвилину 21 секунду:
shatun
:super: уаажуха :beer: :beer: :beer:

Відправлено через 2 хвилини 34 секунди:
murzik
Та в мого мордяка в 2 рази ширша ніж в мене :gigi: , коли його каструвала і шукала те друге довбане яйце( яке і не знайшла нажаль ... ) ,яке десь в животі і довелось таки робити повноцінну операцію , то там вона говорила , що жиру жесть скільки. Ну і 6 кг ваги :D :D
murzik
Member

Повідомлення

viperest1
він жеж молодий? менше 2 років? мій в 3 важив 4.5
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Цього року в грудні буде 2 роки. Тормоз бляха прям жесть він в мене в любитель ковдри :lol: :lol:
21+ :laugh:
спойлер
фото якраз зараз зробив :gigi:
ЗображенняЗображення
Відправлено через 26 хвилин 44 секунди:
Малий організував фотосесію :gigi:
спойлер
ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення
Rabbit-kms
Junior
Аватар користувача
Звідки: Южная Пальмира

Повідомлення

viperest1
та он у тебя жирует, хорошо шо мои 7кг форум не читает, а то бы выкатил притензию...
murzik
Member

Повідомлення

Ще один непотрібний коту лежак :mad: 1 хвилину за тиждень посидів і все
спойлер
Зображення
Зображення
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Почему он на всех фото так классно получается, а я нет?
спойлер
IMG_20211026_103056.jpg
murzik
Member

Повідомлення

як культурно своїми силами зробити прохід в дверях для кота? дверям 32 роки, їх не шкода, але все ж хочеться культурно. кіт великий. варіанти:
1. відрізати вугол під 45 градусів
2. по середині від низу на потрібну висоту прямокутник
3. з відступом від низу квадратну дирку
більш фігурні способи недоступні, бо є лише сверло по дереву і ножовка

Отправлено спустя 54 минуты 19 секунд:
https://prom.ua/p1054794152-dver-dvuhst ... ead=MS4xNQ
внутрішній отвір 14х15,5 см. пролізе?)
WakeMe
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

murzik: 30.10.2021 17:31як культурно своїми силами зробити прохід в дверях для кота?
Электролобзик. Мы своему дома в двух дверях сделали, силуэт головы кота, отлично ходит, чтобы двери туда сюда не открывать каждый раз :D
murzik
Member

Повідомлення

WakeMe
які розміри робили? фото зможете зробити?
_nic
Member
Звідки: bank of Detroit river

Повідомлення

В долбанном АТБ пропал весь корм для кошаков, такое только я наблюдаю ? В других супермаркетах нормально или то же фигня? Кто где покупает ?
murzik
Member

Повідомлення

_nic
купую в АТБ. Видно акція була, люди беруть наперед.
Hells Angels
Member

Повідомлення

murzik в атб дороще чим в будь-якому ларьку котрий продає виключно корма, чого таритись в атб не розумію.
murzik
Member

Повідомлення

Hells Angels
а у мене в магазинах дорожче. 10-11 грн за фелікс ... в атб 6.83 брав, зараз 7.03
Відповісти