Домашні улюбленці і все, що з ними пов'язано

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Мої вітання :beer:!
В даній темі виставляємо фото своїх домашніх улюбленців і друзів наших менших. Обговорюємо їх повадки, харчування і все, що з ними зв'язано :)
Буду першим :rotate:
Фото під спойлер :super:
спойлер
маленький Міо 2 місяці
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
murzik
Member

Повідомлення

master
покормив собаку на вулиці - почав кидатися на людей (собака). нафіга воно мені треба? кота покормив - помявкало і добре :laugh:
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

master:...Что, оверы собакенов не жалуют?
А что собаки? Всё то же, что и с кошками - варьируются только габариты питомца.
Соответственно шерсти, какашек и мочи будет в разы больше, если только это не карманная/декоративная порода.
Так само легко разбаловать и в поведении и в отношении к еде. Число всяческих болячек, тоже впечатляет...
У самого переводок терьера.
спойлер
IMG_20200816.jpg
murzik
Member

Повідомлення

мій не зацінив, і маловата для кабана
https://www.olx.ua/obyavlenie/domiki-dl ... IwRPx.html
не потрібно комусь? виглядає гарно, пошита з якоїсь "шинелі" не знаю як зветься матеріал.
а може ще освоїть. пуфіка теж не оцінив. йому підвіконня, ванна, крісло, на речах вмостися, оце да ..
все обіцяю собі\йому поличку зробити, думаю це точно оцінить
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik
О ласкаво прошу до клубу " купив/зробив скотиняці,а він спить всюди но лише не там " :lol: :lol:
Теж може комусь потрібно :shuffle: :rotate:
https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/prodam ... Gv4io.html
murzik
Member

Повідомлення

viperest1
:lol:
я такий лежак хотів на підвіконня зробити, але йому пенвно по кайфу коли пів сраки звисає :laugh:
а пуф взагалі від дотику одразу тікає, коли був на роботі скинули фото, не знаю, як вони його туди вмостили, але це був єдиний раз :D
спойлер
Зображення
Зображення
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik
В мене інколи складається враження, що мій баран з мене знущається - ліжко купив за 750 грн , привезли з Польщі практично під замовлення і тут фігушки. З харчуванням так само .... А ще падлюка регулярно наш коцик гвалтує, але під коцом завжди має бути нога ,бо так йому не цікаво :lol: :lol:
спойлер
ЗображенняЗображення
Patruletz
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

viperest1
ліжко угу.. улюблене місце на шафі :lol:
спойлер
ЗображенняЗображення
murzik
Member

Повідомлення

Patruletz
ця вся "мебель" напевно для пробіркових котів, маркетологи генетично зробили їм любов до ліжок\пуфів \іграшок\ роял каніни за 100505050 грн :D
Patruletz
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

murzik
в відкриту коробку залазить одразу якщо порожня, а якщо в ній ще можна розтягнутись то стає домівкою на ніч :gigi:
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

:lol: :lol: факт про коробки ,тому моє придбання ліжка йому ,було моєю самою тупою і дурною тратою грошей ...
спойлер
ЗображенняЗображення
Rabbit-kms
Junior
Аватар користувача
Звідки: Южная Пальмира

Повідомлення

у меня у кота был свой диван, но когда его отдал, то кот сказал "нада делится" и занял часть моей кровати)))
Patruletz
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

viperest1
у деяких знайомих котам/кішкам всерівно на коробку, у знайомого кіт взагалі спить в шафі на полиці, чомусь любить темне місце.

прийшов з ринку, дістав взуття з коробки, коробку кинув просто на землю, менше 5 хвилин і здобич попалась :gigi:
спойлер
ЗображенняЗображення
mgerchik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik:Patruletz
ця вся "мебель" напевно для пробіркових котів, маркетологи генетично зробили їм любов до ліжок\пуфів \іграшок\ роял каніни за 100505050 грн :D
не роялом единым. есть например еще Brit, очень неплохой по составу, есть gourmet но они по дороже. Еще была Sheba (чешские корма), но сейчас вроде бы испортились немного. А касательно всего того мусора яла вискас, фрискис, феликс и прочее, вы почитайте состав, вопросы сразу отпадут :beer:
murzik
Member

Повідомлення

mgerchik
У шеби ті ж 4%. В моєму випадку 1 пачка в день думаю не проблема для кота.
mgerchik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik
ну, лично у нашего на Шебу была аллергия, поэтому перешли на брит. в них вообще ничего кроме мяса нету.
murzik
Member

Повідомлення

де можна придбати харчі по нормальній ціні? бо в АТБ паштет буває по 14 грн, а у Лапусик 18+, в розетці по акції колись брав теж по 14. дешевше ніде?
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik
Завжди замовляю на Промі. Задоволений :up: :up: :up:
murzik
Member

Повідомлення

як підібрати коту дружбана ? на вулиці котенята труться об нього, а він тікає. З котеням 6 місяців навпаки - хоче гратися, а воно його боїться.
дружить лише з іншим домашнім котом, який теж гуляє на вулиці, але рідко тусуються, особливо в таку погоду.
з хоббі у кота - обмілівше озеро, заростаж очеретом, він там лазить до ранку, рибу ловить біля струмка, вдома майже не грається, першу зиму коли жив у нас, бавилися весь день, аж язика висовував, а зараз максимум в коробці пограється 5 хвилин. приходить з вулиці наче я після роботи :laugh: пожрать\поспать :lol:
murzik
Member

Повідомлення

Кіт натякає, що досить вже грати :D
спойлер
Зображення
Rabbit-kms
Junior
Аватар користувача
Звідки: Южная Пальмира

Повідомлення

Зображення

салаги учитесь!
Відповісти