Домашні улюбленці і все, що з ними пов'язано

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Мої вітання :beer:!
В даній темі виставляємо фото своїх домашніх улюбленців і друзів наших менших. Обговорюємо їх повадки, харчування і все, що з ними зв'язано :)
Буду першим :rotate:
Фото під спойлер :super:
спойлер
маленький Міо 2 місяці
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

знает ли кто-то где можно купить одежду для хорьков?
murzik
Member

Повідомлення

у вуличного кота сильно очі течуть, думав щось універсальне йому капнути, а в інтернеті пишуть, що лише до ветеринара за діагнозом... кіт старий (як для вулиці), 1 день не було його, а появився вже таким, майже не їсть що даю, наврядчи він ситий. Може простудився, дощ був, сильний вітер, холодно..

Отправлено спустя 2 минуты 22 секунды:
Paradox1306:знает ли кто-то где можно купить одежду для хорьков?
ввязати з ниток?)
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

murzik:у вуличного кота сильно очі течуть, думав щось універсальне йому капнути, а в інтернеті пишуть, що лише до ветеринара за діагнозом... кіт старий (як для вулиці), 1 день не було його, а появився вже таким, майже не їсть що даю, наврядчи він ситий. Може простудився, дощ був, сильний вітер, холодно..

Отправлено спустя 2 минуты 22 секунды:
Paradox1306:знает ли кто-то где можно купить одежду для хорьков?
ввязати з ниток?)
Там много геморроя с угадываниям размера, потому что с него без боя снять их почти нереально, да и я далёк от швейного мастерства
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik
Лише ветеринар, бо інакше може бути печалька. Інфа 100% нажаль...
murzik
Member

Повідомлення

про переноски. дочекався знижки на ту,я ку хотів 578 грн https://rozetka.com.ua/trixie_4011905398327/p10738165/
таку, бо з міркувань - різне може трапитися, щоб кіт міг лягки. Сумка-переноска - було дуже важко його нести, і йому на ноги не зручно (потрібно тверду основу стелити)
варто брати таку? в квітні на прививки до ветеринара, позичати знвоу у сісідів не хочеться. що його краще взяти?
ось цікава https://rozetka.com.ua/132711961/p132711961/

сумку гризе, сусідську порвав, віконце-сітка, поки несли він її гриз і голову проліз в дирку :laugh:
John Connor
Member
Звідки: Украина

Повідомлення

Прикольный пёсик?

murzik
Member

Повідомлення

Почитав історії про самовигул котів і тепер переймаюсь, як його відучити? Він всю ніч на вулиці, втримати не можна, вже звик... Навряд чи два кота втримають його вдома. Він нудьгує, граємось коли він хоче. Зимою вдома сидів завдяки зміні наповнювача на пісок. А зараз потеплішало і він з 20 до 07 ранку на вулиці або в підїзді. Собакам до котів діла не має, окрім хворих власників з собаками на вигулі. :(
murzik
Member

Повідомлення

:laugh:
спойлер
Зображення
Зображення
Зображення
murzik
Member

Повідомлення

наавіть в атб корм фелікс 9.9 грн. в чому проблема?
_nic
Member
Звідки: bank of Detroit river

Повідомлення

какую чесалку лучше взять для длинношерстной кошке ?
Hells Angels
Member

Повідомлення

_nic: 06.04.2021 10:00 какую чесалку лучше взять для длинношерстной кошке ?
синей перчатки с головой
_VM_
Member
Аватар користувача
Звідки: Kiev

Повідомлення

У кого две котейки - вы их в одной переноске транспортируете, или каждую в отдельной?
mraleks
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

_VM_
Четырех котеек в одной большой вожу по городу если нужно.
_VM_
Member
Аватар користувача
Звідки: Kiev

Повідомлення

mraleks: 07.04.2021 14:32 _VM_
Четырех котеек в одной большой вожу по городу если нужно.
:) :beer:
murzik
Member

Повідомлення

Не товстий а пухнастий :D
спойлер
Зображення
Rabbit-kms
Junior
Аватар користувача
Звідки: Южная Пальмира

Повідомлення



квартирантка
murzik
Member

Повідомлення

вакцинацію робите своїм котам?
написано, що потрібно вигнати гельмінтів за 10 днів до вакцинації. що порадите? каплі дорогі, таблетку не факт, що зїсть) у мене не той звір...
2 травня минає рік вакцинації від сказу. хочу ще від "чумки" зробити.
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Я свого не вакцинував вже 2 роки. А від глистів пробував залити шприцом, так він мені зубами ніготь наскрізь прокусив :gigi: , ну :censoured: , хоч знаю , що потрібно буде таки щепити. Но з цими карантинами нехай втихомириться.
murzik
Member

Повідомлення

viperest1
рекомендую вигнати гадів. теж не думали, що вони є, а по факту навалив такого, що :horror:
на гриву капнути, але 300 грн каплі. таблетка 30
а так пишуть, що вигнати потрібно перед вакцинацією, бо вакцина не подіє на 100%.
Відповісти